Νέα

Καμία κοπέλα από κρητη που να θέλει να κατουρήσει έναν άντρα;;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George2523

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους το αγαπημένο μου φετίχ είναι η ποδολαγνεια τρελένομαι για γυναικεία πατουσακια αλλά θέλω να δοκιμάσω και την ουρολαγνεια είμαι από Ηράκλειο κρητης μήπως κάποιος από εδώ ξέρει κάποια κοπέλα που να δέχεται να κάνει κάτι τέτοιο;;;:cheesy:
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
5
Like
1.260
Πόντοι
216
Γιατί δεν παίρνεις μια πουτανα να σου τραβήξει μια κατρουλα?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.016
Πόντοι
10.411
Ψάξε cg που έχουν στο πρόγραμμα τους golden shower,όλο και κάτι θα βρεις

giphy.webp
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
[quote author=George2523 link= ]Καλησπέρα σε όλους το αγαπημένο μου φετίχ είναι η ποδολαγνεια τρελένομαι για γυναικεία πατουσακια αλλά θέλω να δοκιμάσω και την ουρολαγνεια είμαι από Ηράκλειο κρητης μήπως κάποιος από εδώ ξέρει κάποια κοπέλα που να δέχεται να κάνει κάτι τέτοιο;;;:cheesy: [/quote]

Να σε χεσει δε θες τυπε :2funny::2funny::2funny::2funny::confused::confused::confused::think:
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
911
Like
827
Πόντοι
86
φίλε George2523 βρες καμιά τουρίστρια που να σου αρέσει απο τα Μάλια ξημερώματα που να έχει πιεί ένα καφάσι μπύρες
Πίστεψε με δεν χρειάζεται τίποτα άλλο να κάνεις. Απλά πες της το.
θα ευχαριστηθείς κάτουρα
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
1

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
[quote author=George2523 link= ]Καλησπέρα σε όλους το αγαπημένο μου φετίχ είναι η ποδολαγνεια τρελένομαι για γυναικεία πατουσακια αλλά θέλω να δοκιμάσω και την ουρολαγνεια είμαι από Ηράκλειο κρητης μήπως κάποιος από εδώ ξέρει κάποια κοπέλα που να δέχεται να κάνει κάτι τέτοιο;;;:cheesy:

Να σε χεσει δε θες τυπε :2funny::2funny::2funny::2funny::confused::confused::confused::think:[/quote]

Τυπε χεσμενο τον ειχαν οι γυναικες ολη του τη ζωη....να δοκιμασει κατι καινουριο θελει ο τυπος.:confused::confused::confused:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
[quote author=George2523 link= ]Καλησπέρα σε όλους το αγαπημένο μου φετίχ είναι η ποδολαγνεια τρελένομαι για γυναικεία πατουσακια αλλά θέλω να δοκιμάσω και την ουρολαγνεια είμαι από Ηράκλειο κρητης μήπως κάποιος από εδώ ξέρει κάποια κοπέλα που να δέχεται να κάνει κάτι τέτοιο;;;:cheesy: [/quote]
Ξέρω μία στο Ηράκλειο.
Πόσα δίνεις τύπε;
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Υπάρχει καμοια χανια ηρακλειο ;;
 

nikoblock

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2020
Μηνύματα
214
Like
910
Πόντοι
81
φιλε μου, βαλε καμια αγγελια στο kanesex ή καποιο αντιστοιχο τετοιο site. Το bourdela ειναι γεματο κοντοψωλιδες κομπλεξικους αγαμητους τρολς που σε καθε ποστ μπαινει ο καθενας και τσακωνεται, λεει τη μαλακια του, προσβαλει χωρις καν το ποστ να τον εδνιαφερει. Βγαζουν πολυ κομπλεξ τα τυπακια, δεν θα βγαλεις ακρη εδω μεσα. Και το αστειο ειναι οτι παραπονιουνται μετα, οτι η Ελλαδα εχει μεινει πολυ πισω, οτι ολοι ειναι στενομυαλοι και μαλακιες αλλα δεν βλεπουν οτι αυτο το προκαλουν τελικα οι ιδιοι αφου κανουν σαν τις κατινες και κοροιδευουν τον αλλο με την παραμικρη ευκαιρια.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.430
Πόντοι
5.577
φιλε μου, βαλε καμια αγγελια στο kanesex ή καποιο αντιστοιχο τετοιο site. Το bourdela ειναι γεματο κοντοψωλιδες κομπλεξικους αγαμητους τρολς που σε καθε ποστ μπαινει ο καθενας και τσακωνεται, λεει τη μαλακια του, προσβαλει χωρις καν το ποστ να τον εδνιαφερει. Βγαζουν πολυ κομπλεξ τα τυπακια,
τυπε στα σοβαρα θεματα βρισκεις σωστες λυσεις στο σαη :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα σε όλους το αγαπημένο μου φετίχ είναι η ποδολαγνεια τρελένομαι για γυναικεία πατουσακια αλλά θέλω να δοκιμάσω και την ουρολαγνεια είμαι από Ηράκλειο κρητης μήπως κάποιος από εδώ ξέρει κάποια κοπέλα που να δέχεται να κάνει κάτι τέτοιο;;;:cheesy:

τυπε εαν δε βρεις κοπελα απο την κρητη,πληρωνεις τα εισητηρια να ερθει να σε κατουρησει κοπελα απο αλλο μερος της ελλαδας; :think: :confused: :confused: :confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.612
Like
14.522
Πόντοι
3.656
Να σε χεσει δε θες τυπε :2funny::2funny::2funny::2funny::confused::confused::confused::think:
[/QUOTE]





τυπε για ανωμαλο τον περασες τον τυπο;
:confused: :confused: :confused:
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
μου θυμισε μαγκες ενα γνωστο μου κρητικο που τα ειχε με τη κολλητη της κοπελας μου.2 μετρα ΘΗΡΙΟ με μουσια κομπολογια μαυρα πουκαμισα κτλ κτλ κτλ.εμενε χανια και ανεβαινε αθηνα καθε λιγο.μετα απο καμποσο καιρο εμαθα οτι η κοπελα του ειχε ριξει κατι γαμησια με στραπον πανηγυρικα.δε το πιστευα...αληθεια.
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
τυπε εαν δε βρεις κοπελα απο την κρητη,πληρωνεις τα εισητηρια να ερθει να σε κατουρησει κοπελα απο αλλο μερος της ελλαδας; :think: :confused: :confused: :confused:
φιλε μου, βαλε καμια αγγελια στο kanesex ή καποιο αντιστοιχο τετοιο site. Το bourdela ειναι γεματο κοντοψωλιδες κομπλεξικους αγαμητους τρολς που σε καθε ποστ μπαινει ο καθενας και τσακωνεται, λεει τη μαλακια του, προσβαλει χωρις καν το ποστ να τον εδνιαφερει. Βγαζουν πολυ κομπλεξ τα τυπακια, δεν θα βγαλεις ακρη εδω μεσα. Και το αστειο ειναι οτι παραπονιουνται μετα, οτι η Ελλαδα εχει μεινει πολυ πισω, οτι ολοι ειναι στενομυαλοι και μαλακιες αλλα δεν βλεπουν οτι αυτο το προκαλουν τελικα οι ιδιοι αφου κανουν σαν τις κατινες και κοροιδευουν τον αλλο με την παραμικρη ευκαιρια.
Το ξέρω φίλε αλλά δεν με πειράζει καθόλου το τι θα λένε εδώ. Γούστα πρωσοπικα είναι αυτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom