Νέα

Καμάκι σε πελάτισα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα piplover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Προτείνω τη μετονομασία του νήματος σε "Καλαμάκι σε πελάτισσα".  :rockon:
Νέε μου, αν τη βλέπεις ψιλοδύσκολη, την επόμενη φορά που θα επισκεφτεί το μαγαζί, τύλιξέ της μια χυλοπίτα γύρο, να τελειώνει η υπόθεση!  :dancing:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Τηλέφωνο σε χαρτάκι δίνουμε παρά μόνο όταν ξέρουμε ότι δεν θα την ξαναδούμε τη γκόμενα.
Εσύ το πιθανότερο είναι ότι θα την ξαναδείς.
Αρα μαλακία, θα την κάνεις να νιώσει λίγο άβολα.
Πεσ'της αυτό:
"Είσαι πολύ καλή πελάτισσα, και βλέπω ότι μας προτιμάς συχνά,
τι θα έλεγες όμως να σου κάνω το τραπέζι κάπου άλλου έτσι για αλλαγή."
Ακόμα και να μη μπορεί δε θα νιώσει άβολα και πιεσμένη και θα σου δοθεί και δεύτερη ευκαιρία σίγουρα.
Εγώ πιστεύω ότι τουλάχιστον θα είναι θετική.
Καλή επιτυχία και ενημέρωσέ μας.
 

Επισκέπτης
Μπορείς να την ρωτήσεις την επόμενη φορά ένα από όλα; και αντι για σουβλάκι στο πιτόχαρτο να της βάλεις το τηλέφωνό σου :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: Έγω πάντως θα ξενέρωνα με μια γκόμενα που τη βγάζει μόνο με σουβλάκι, για ρώτα τις γύρω πιτσαρίες μήπως τις μέρες που δεν έρχεται σε εσένα πάει και τσιμπάει καμια σπέσιαλ  :rockon: :rockon:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
πολυ κουβεντα για το τπτ... αυτο με το χαρτακι ειναι λιγο ακυρο αφου την βλεπεις συχνα κ μιλατε κιολας... το πολυ πολυ να μην βγει μαζι σου σιγα το πραγμα θα σου περασει, απο δω παν κ αλλες..
μονο καντο γρηγορα αμα σ ενδιαφερει γιατι που θα παει δεν θα τ αηδιασει το συγκεκριμενο φαγητο? :P
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ναι θα σου δωσει το τηλ. της και καλα για την δουλεια,ωραια...και μετα εσυ τι θα κανεις δλδ??? :rolleyes:
θα την παρεις να της πεις τι ακριβως?
Πες το αγαπη μου στα ισα να τελειωνει αυτη η ιστορια :P
Αν γουσταρει θα σου πει αμεσως οκ αν οχι "αντε γεια και απο εκει πανε και οι αλλες :grin:"

Αυτός, να το πει στα ίσα; Ο άλλος, με την κολλητή που θέλει να της τον φορμάρει, να μήν το πει στα ίσα; :tickedoff:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ρε φιλε κανε κινηση οπως εσυ νιωθεις και αγαπας...!!οτι θελουμε εμεις θελουνε και οι γκομενες...!!με μια διαφορα οτι οι γυναικες το θελουνε παρα πανω και δεν τις παιρνει να κανουνε κινησεις (πολλες φορες) για τα κοινωνικα ταμπου..!!λες αν δεν της εκανες κλικ να ασχολιοτανε μαζι σου...??? και να σε ρωτουσε αν εισαι καλα κλπ κλπ.....δες το και απο τη δικη σου πλευρα αν δεν σου αρεσε θα ασχολιοσουνα???απλα οι γυναικες σου δινουνε με δικα τους παιχνιδακια να καταλβεις...!αλλες περισσοτερο και αλλες λιγοτερο αν το καταλαβεις εχει καλως...!απλα προσεξε τις 1ες κινησεις...!και να μην της δωσεις να κατλαβει οτι θες να την πηδηξει και αντε γεια μετα...!!οπως λενε και στο χωριο μου να μην την προγκιξεις....!! :2funny: :2funny: :2funny: ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin:
που ξερεις πως θα εξελιχθει?????
 
OP
OP
P

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε γαμωτο που φτασαμε...να θεωρουμε την κοινωνικη συναναστροφη καμακι...
Το ενδεχομενο ΑΠΛΩΣ  η κοπελα να ειναι κοινωνικη και να μιλαει δε μας περναει απο το μυαλο?

Ενιγουει και γω ειμαι της αποψης να χωθεις,δεν εχεις να χασεις τιποτα αλλα χαλαρωστε ρε παιδια...δηλαδη εσυ σε οποιον/οποι μιλας θες να τον/την πηδηξεις κιολας?

Και μενα μου περασε απ το μυαλο οτι απλως μπορει να ειναι κοινωνικη...αλλα ειπα πιο πανω οτι για δυο τρεις μερες,απλως καρφωνα με το βλεμα,και απο οτι ειδα,μαλλον καταλαβε τις προθεσεις μου,και αρχισε κι αυτη να παιζει με το βλεμμα!Μετα απο καποιες επισκεψεις της πιασαμε κουβεντα,που οπως ειπα ηταν κατι παραπανω απο τυπικο...απο αυτο δηλαδη που θα κανε ενα κοινωνικο ατομο!

Tόση κουβέντα για μιά συνοικιακή γκόμενα που τη βγάζει με σουβλάκια; Ρώτα την αν θέλει να βγείτε κι άμα δε θέλει γράψτην στ'αρχίδια σου.

Δηαλαδη με ποιες θα πρεπει να ασχολουμασυε,με τις πρωτοκλασσατες που δε προκειτε να κοιταξουν ποτε το παιδι που τους φτιαχνει τα σουβλακια!...κοινως εναν σουβλατζη!
Και στο κατω κατω ειναι πολυ ωραιο μωρο,και δεν ειναι μονο το πηδημα που εχω στο μυαλο μου μονο.Ουτε γαμος...ουτε σχεση!Οτι προκυψει...αρχικα παω για μια γνωριμια!Κι οσο για τα σουβλακια...και γω ετσι τη βγαζω κι ας μενω με τους δικους μου....που εχω ανα πασα στιγμη σπιτικο φαι.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Πραξε αγαπη μου οπως νιωθεις και ασε τους αλλους να λενε ;)
Αντε και να μας πεις και τι εγινε :grin:
 
OP
OP
P

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εννοειται...θα ενημερωσω....αλλα ρε γαμωτο εχει κανα τριημερο που δεν εχει φανει και αρχιζω και ανησυχω....ρε μπας και δεν της εφτιαξα καλο σουβλακι?!
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ρε μπας και μπαίνει στο σάιτ; :))
 
OP
OP
P

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πραξε αγαπη μου οπως νιωθεις και ασε τους αλλους να λενε ;)

Αυτο σιγουρα ειναι το καλυτερο...αλλα μην ξεχναμε οτι βρισκομαι σε χωρο εργασιας...και καποια πραγματα δεν ειναι τοσο ευκολα..ποσο μαλλον οταν ειναι και το boss μπροστα!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
σιγα το αφεντικό ρε φίλε..
σουβλατζίδικο εχει..
παιξε μπαλα!
 
OP
OP
P

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
σιγα το αφεντικό ρε φίλε..
σουβλατζίδικο εχει..
παιξε μπαλα!

Ναι οντως ετσι ειναι...αλλα δε γουσταρω να μου την πουνε κιολας!Οχι οτι θα χασω τη δουλεια μου αλλα ειναι μαλακια να μου την πουνε για κατι τετοιο.Αν κανω κατι σοβαρο δεν εχω προβλημα να τα ακουσω...αλλα δεν δεχομαι για κατι τετοιο!
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Καλα δεν σου ειπαμε να αφησεις τη δουλεια σου και να χαριεντιζεσαι με την κοπελα... ;) :sunglasses:Κανε οτι πρεπει να κανεις χωρις να χρειαστει να δωσεις δικαιωματα :)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ο μόνος λόγος να χάσεις τη δουλειά σου είναι... να τη γουστάρει το αφεντικό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom