Νέα

Καλύτερος ποδοσφαιριστής της τελευταίας 25ετίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα El Duderino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο σπουδαιότερος για μένα είναι ο

  • CR7

    Ψήφοι: 22 20,8%
  • Messi

    Ψήφοι: 34 32,1%
  • ZIDANE ρε γατάκια

    Ψήφοι: 29 27,4%
  • Άλλος (θα γράψω ποιος)

    Ψήφοι: 21 19,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    106

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.892
Like
24.817
Πόντοι
5.006
Μεσι και χοντρός Ρονάλντο μαζί. :grin:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.948
Πόντοι
206
Ο γνήσιος Ρονάλντο "το φαινόμενο" απίστευτος παικταράς αλλά με γυάλινα γόνατα
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Εάν κ αντιπαθής θα πω τον CR7. Δυστυχώς ο Μέσι δεν θα πάρει ποτέ τίποτα με την Εθνική του. Ο Πορτογάλος σήκωσε Γιούρο.Σε συλλογικό επίπεδο όπου έχει πάει είναι ηγέτης. Τον Μέσι δεν θα τον δούμε πουθενά εκτός Μπαρτσελόνας.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
O Maradona πιάνεται ; 2019-1994 = 255 χρόνια πριν μας το είχε παστελώσει στο Mundial των U.S.A.
Και θεός στην τεχνική και αρχηγός εμπνευστής κ.λπ. Δυστυχώς αν και παοκτσής δεν τον είδα στην Τούμπα !

Αν δεν πιάνεται πιστεύω ότι ο Messi συνδυάζει τα πάντα αλλά πρέπει να δουλεύει για αυτόν μια οργανωμένη ομάδα όπως η Barcelona και όχι το κολοχ...... η εθνική Αργεντινης !
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Κολοσσοί και ο Ζιντάν, και ο γνήσιος Ρονάλντο, και ο ροναλτίνιο, και ο Μπέκαμ... αλλά, για μένα, κορυφαίος είναι ο Πήτερ Σμάϊχελ. Πόσοι τερματοφύλακες έχουν να επιδείξουν Euro, Champions League και διηπειρωτικό συλλόγων στην καριέρα τους;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Κολοσσοί και ο Ζιντάν, και ο γνήσιος Ρονάλντο, και ο ροναλτίνιο, και ο Μπέκαμ... αλλά, για μένα, κορυφαίος είναι ο Πήτερ Σμάϊχελ. Πόσοι τερματοφύλακες έχουν να επιδείξουν Euro, Champions League και διηπειρωτικό συλλόγων στην καριέρα τους;

Και ο Κασίγιας τα έχει πάρει + μουντιάλ
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
:respect: :respect: Del Piero  :respect: :respect:
Επίσης περίμενα μέχρι στιγμής αναφορές στους ΣΠΟΥΔΑΙΟΥΣ Raúl, Rivaldo, Roberto Carlos, Fernando Redondo, Figo, κ.α  :worship: :worship:
Ρε τύπε, παίζει να υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που να μην έζησαν καν το Ραούλ, ούτε τον Κάρλος. Θα έβαζα και Βαλντεράμα και Σάντσεζ, αλλά τότε θα φαίνομαι σκατόγερος
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Και ο Κασίγιας τα έχει πάρει + μουντιάλ
Μπορεί, αλλά του Κασίγιας του έβαλε γκόλ ο Μικαέλσεν, στο Παναθηναϊκός - Ρεάλ 2-2, οπότε... άμα τρώς γκόλ απο τον Μικαέλσεν χάνεις στα σημεία. Να ήταν ο Βαζέχα εντάξει
 
OP
OP
El Duderino

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Ρε τύπε, παίζει να υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που να μην έζησαν καν το Ραούλ, ούτε τον Κάρλος. Θα έβαζα και Βαλντεράμα και Σάντσεζ, αλλά τότε θα φαίνομαι σκατόγερος
Τι να σου πω, εγώ 31 είμαι, τους λάτρευα όλους αυτούς και γενικά εκείνη η εποχή ήταν η αγαπημένη μου με όλους αυτούς τους παίκτες, μου άρεσαν πολύ επίσης Mendieta, Claudio Lopez, Morientes, Totti, Pirlo, Kaka, κλπ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Μπορεί, αλλά του Κασίγιας του έβαλε γκόλ ο Μικαέλσεν, στο Παναθηναϊκός - Ρεάλ 2-2, οπότε... άμα τρώς γκόλ απο τον Μικαέλσεν χάνεις στα σημεία. Να ήταν ο Βαζέχα εντάξει

:2funny:

Και ο Μαλαδένης του έβαλε γκολ στο 3-3 με την ΑΕΚ
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
:2funny:

Και ο Μαλαδένης του έβαλε γκολ στο 3-3 με την ΑΕΚ
Στα λόγια μου έρχεσαι!
Τι να το κάνεις το trophy room, άν στο ιστορικό σου έχεις "έφαγα γκόλ απο Μικαέλσεν και Μαλαδένη";
Είναι σαν να είσαι κορυφαίος ζιγκολό, και να έχεις στο ιστορικό σου "Πήγα δωρεάν με τη Βασιλειάδου"
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Τι να σου πω, εγώ 31 είμαι, τους λάτρευα όλους αυτούς και γενικά εκείνη η εποχή ήταν η αγαπημένη μου με όλους αυτούς τους παίκτες, μου άρεσαν πολύ επίσης Mendieta, Claudio Lopez, Morientes, Totti, Pirlo, Kaka, κλπ
Πω-πω... Μοριέντες... μεγάλη παιχτούρα. Και αυτός και ο Μεντιέτα... ωράια μπάλα βλέπαμε ρε γαμωτο τότε
 
OP
OP
El Duderino

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Πω-πω... Μοριέντες... μεγάλη παιχτούρα. Και αυτός και ο Μεντιέτα... ωράια μπάλα βλέπαμε ρε γαμωτο τότε
Επίσης η Πόρτο του 2003 - το τονίζω και όχι του 2004 που πήρε το champions league στα καπάκια με μονακο - που πήρε το uefa με Μουρινιο προπονητή τότε στα ξεκινήματά του, είχε παίξει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ μπάλα εκείνη την χρονιά με την παιχτούρα τον Deco να ηγείται. Μόνο η τριφυλλάρα την κόντραρε και έφτασε κοντά στο να την βγάλει, μέσα στο γήπεδό της έριχνε 3ρες το λιγότερο σε κάθε ματς!
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Επίσης η Πόρτο του 2003 - το τονίζω και όχι του 2004 που πήρε το champions league στα καπάκια με μονακο - που πήρε το uefa με Μουρινιο προπονητή τότε στα ξεκινήματά του, είχε παίξει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ μπάλα εκείνη την χρονιά με την παιχτούρα τον Deco να ηγείται. Μόνο η τριφυλλάρα την κόντραρε και έφτασε κοντά στο να την βγάλει, μέσα στο γήπεδό της έριχνε 3ρες το λιγότερο σε κάθε ματς!
Δυστυχώς, αποδείχτηκε οτι σε εκείνη την Πόρτο, αστέρι ήταν ο Μουρινιο. Μόλις έφυγε, ούτε η ομάδα, ούτε και οι παίχτες, παρ'ότι πήγαν σε άλλες ομάδες, κατάφεραν να δικαιολογήσουν πως πήραν το uefa και το τσου-λου μετά. Ο Ντέκο πήγε Μπαρτσελόνα και εξαφανίστηκε. Ο Καπούτσο με το ζόρι επιβίωσε μέχρι να κλείσει κανονικά καριέρα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Άλλη μια τεράστια παιχτάρα εκείνα τα χρόνια

Pavel-Nedved.jpg
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
1
Like
1.619
Πόντοι
216
Για να το ελφαρύνουμε λιγάκι.... αυτός! ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!
URL]]
 
OP
OP
El Duderino

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Δυστυχώς, αποδείχτηκε οτι σε εκείνη την Πόρτο, αστέρι ήταν ο Μουρινιο. Μόλις έφυγε, ούτε η ομάδα, ούτε και οι παίχτες, παρ'ότι πήγαν σε άλλες ομάδες, κατάφεραν να δικαιολογήσουν πως πήραν το uefa και το τσου-λου μετά. Ο Ντέκο πήγε Μπαρτσελόνα και εξαφανίστηκε. Ο Καπούτσο με το ζόρι επιβίωσε μέχρι να κλείσει κανονικά καριέρα.
Δεν έχεις και άδικο, αλλά δεν αναιρεί το γεγονός ότι δίδαξε μπάλα εκείνη την χρονιά η Πόρτο με το σύστημα και το όλο κοουτσάρισμα του Μουρίνιο. Εκπληκτική μπάλα. Όπως εκπληκτική μπάλα έπαιξε και η εθνική Πορτογαλίας στο Euro 2000 σε Βέλγιο & Ολλανδία όπου και αποκλείστηκε στον επεισοδιακό ημιτελικό από Γαλλία, στην παράταση με κόκκινες σε Xavier & Figo αν θυμάμαι καλά. Μέχρι εκεί τρομερή μπάλα έπαιξε με Figo, Rui Costa, Nuno Gomez, κλπ  :worship:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom