Νέα

Καλυτερη σχολη Krav Maga

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamiarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Φίλε μου, εγώ 2-3 φωτογραφίες είδα σε συγκεκριμένες τεχνικές και ο άνθρωπος δεν έχει ιδέα.  Ο καθένας πλασάρετε δάσκαλος πλέον. Το ίδιο ισχύει και για ΙΚΜF και HKMF, υπάρχουν κάτι "δασκαλοι" που βάζεις τα γέλια.

Ας μας πεί απο ποιόν εκπαιδεύεται ο Χρήστος να καταλάβουμε...

Φιλικά.
γιατι δεν πας να τον ρωτησεις?δεν ειναι κακο.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
μπορεις να πας να κανεις μια προπονηση για να εχεις αποψη δεν ειναι κακο..

Πολλοί που αποτύχανε σε cic σεμινάρια ή άλλα διάφορα και δεν προχώρησαν στις ομοσπονδίες ή θέλησαν να φάνε όλη την πίτα μόνοι τους φτιάξανε kravmaga hellas και άλλα κουλά.

Με λίγα λόγια μείνανε στο ίδιο επίπεδο γνώσης και στο πλασάρουνε σε κάτι γαμηστερό για να παίρνουν όλα τα φράγκα αυτοί. Παραδείγματα άπειρα...
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
να σε ρωτησω κατι.σε ενδιαφερει η τεχνικη να ειναι αψογη η να τελειωσεις τον απεναντι σου αμεσα;

Ρε μην με ρωτάς άσχετα πράγματα. Ας πάει το παλικάρι και στους 2 να μας πεί. Ρωτησε ποια είναι η καλύτερη κραβ μαγκά σχολή και του απάντηση με δεδομένα. 190 εκπαιδευόμενοι στην Αθήνα. Πουθενά αλλού δεν συμβαίνει αυτό, ψάξτο, λες να είναι όλοι μαλάκες ;
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Γελάω γιατι φαντάζομαι την συνέχεια χαχαχαχαχαα
χαχαχα!
λοιπον για να μη καθυστερουμε ,εγω σας λεω οτι ο Χρηστος βαραει και τους δασκαλους σας και τους καλυτερους μαθητες τους.και οποιος εχει παει να βαλουν γαντια εχει κλαψει με μαυρο δακρυ.δεν αστιευεται.τωρα αν για σας δε δειχνει σωστο κραβ μαγκα δε με ενδιαφερει.σκοτωνει ομως.και οποιος το αμφισβητει μπορει να παει απο κει.οχι στα λογια και στα πληκτρολογια.ποντου 10
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Εγω επειση τον Χρηστο τον εχω γνωρισει,δε μου αρεσει το στυλ του καθολου.
ειναι απο τους ανθρωπους τους "γαμαω" και σας δερνω ολους...Μονο αυτο εχει να προσφερει,ξυλο.
Οτι τους δερνει ολους και ειναι ο καλυτερος.
Εμεις μια χαρα τα ειπαμε αλλα ψιλοχλευαζε οταν του ειπα τοι ειμαι στην ikmf,που ναι κωλοεβραιοι μεν,αλλα αυτη ειναι η πλεον αναγνωρισμενη και επισημη ομοσπονδια για κραβ μαγκα.
Απο κει και περα τι κανει ο καθενας δε με νοιαζει...Μακρια και αγαπημενοι,εγω κανω αυτο που μου αρεσει,χρησιμο ειναι,αχρειαστο να ναι και ολα καλα...

Τέτοιοι υπαρχουν πολλοί, ακόμα και στην IKFM. Αυτά τα κόμπλεξ κατωτερότητας είναι αναμενόμενα.
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Ρε μην με ρωτάς άσχετα πράγματα. Ας πάει το παλικάρι και στους 2 να μας πεί. Ρωτησε ποια είναι η καλύτερη κραβ μαγκά σχολή και του απάντηση με δεδομένα. 190 εκπαιδευόμενοι στην Αθήνα. Πουθενά αλλού δεν συμβαίνει αυτό, ψάξτο, λες να είναι όλοι μαλάκες ;
ρε χαζουλη η αποτελεσματικοτητα μετραει .τα χαρτια και τα πτυχια τα γραφω στ αρχιδια μου.αμα σε κανει κανεις σοσπαστο στο δρομοο δειξτου τα πτυχια του χαλκια.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχα!
λοιπον για να μη καθυστερουμε ,εγω σας λεω οτι ο Χρηστος βαραει και τους δασκαλους σας και τους καλυτερους μαθητες τους.και οποιος εχει παει να βαλουν γαντια εχει κλαψει με μαυρο δακρυ.δεν αστιευεται.τωρα αν για σας δε δειχνει σωστο κραβ μαγκα δε με ενδιαφερει.σκοτωνει ομως.και οποιος το αμφισβητει μπορει να παει απο κει.οχι στα λογια και στα πληκτρολογια.ποντου 10

ΟΚ πάνω απο 18 δεν είσαι εσύ.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Απλα εγω επειδη δεν ειμαι τετοιο στυλ δε μου αρεσει...μπορει να ειναι το καλυτερο παιδι αλλα απλα εμενα δε μου ταιριαζει αυτο.
αλλωστε το σλογκαν του κραβ μαγκα ειμαι "so we may walk in peace" οχι "θα σας γαμησω ολους!" και ετσι ειναι.
Αλλωστε το πρωτο που μας μαθαινουν ειναι οτι αμα μπορουμε να μην εμπλεκομαστε καν,τρεξε.
Αμα δεν μπορεις να κανεις αλλιως,τοτε μπες,αλλα μπες 100%.Με λιγοτερο καιγεσαι...
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
ρε χαζουλη η αποτελεσματικοτητα μετραει .τα χαρτια και τα πτυχια τα γραφω στ αρχιδια μου.αμα σε κανει κανεις σοσπαστο στο δρομοο δειξτου τα πτυχια του χαλκια.

ΟΚ αγόρακι μου.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Ένα ο black dragon και ένας ο Χρήστος.
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Απλα εγω επειδη δεν ειμαι τετοιο στυλ δε μου αρεσει...μπορει να ειναι το καλυτερο παιδι αλλα απλα εμενα δε μου ταιριαζει αυτο.
αλλωστε το σλογκαν του κραβ μαγκα ειμαι "so we may walk in peace" οχι "θα σας γαμησω ολους!" και ετσι ειναι.
Αλλωστε το πρωτο που μας μαθαινουν ειναι οτι αμα μπορουμε να μην εμπλεκομαστε καν,τρεξε.
Αμα δεν μπορεις να κανεις αλλιως,τοτε μπες,αλλα μπες 100%.Με λιγοτερο καιγεσαι...
τωρα μιλας σωστα! το οτι δε σου ταιριαζει το δεχομαι.το ειπα απ την αρχη!ο τυπος σε κανει μηχανη για να μαλωνεις και να κοπανας.δεν ενστερνιζεται τη φιλοσοφια του κραβ μαγκα.τωρα αν καποιπς θελει να κανει τεχνικες στο καθρεφτη και να ΝΟΜΙΖΕΙ οτι θα ανταπεξελθει εξω τι να πω.καλη τυχη!
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
μονο το καρατε αξιζει ολες οι πολεμικες τεχνες στο καρατε στηριζονται
 

sexxxxboy

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
45
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
0
Απλα εγω επειδη δεν ειμαι τετοιο στυλ δε μου αρεσει...μπορει να ειναι το καλυτερο παιδι αλλα απλα εμενα δε μου ταιριαζει αυτο.
αλλωστε το σλογκαν του κραβ μαγκα ειμαι "so we may walk in peace" οχι "θα σας γαμησω ολους!" και ετσι ειναι.
Αλλωστε το πρωτο που μας μαθαινουν ειναι οτι αμα μπορουμε να μην εμπλεκομαστε καν,τρεξε.
Αμα δεν μπορεις να κανεις αλλιως,τοτε μπες,αλλα μπες 100%.Με λιγοτερο καιγεσαι...

Ότι του αρέσει φιλε μου του καθενός το καλύτερο ειναι να παει να κάνει μια προπόνηση δοκιμαστική και να κρίνει τι του ταιριάζει εδώ ο καθένας μας λέει την γνώμη του
 

sexxxxboy

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
45
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
0
εισαι απο αυτους που δεν θα μπορουσαν να σταθουν ουτε 10 δευτερολεπτα με το χρηστο .10 ειναι πολλα.
και εσυ και ο δασκαλος σου
Μετά θα ακουστεί η κλασική ατάκα καληνύχτα η παει τώρα κοιμήθηκε χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom