Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
κ γιατι οχι kitchen-bar λιμανι ή στο Times? (αρχες τσιμισκη
χανθ).
Ρε παιδες αυτο το bangalow στον ομιλο ειναι κλαμπακι?
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
ειναι μισο καφε , μισο εστιατοριο .

το βραδυ το γυρναει σε κλαμπακι .
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
αυτό είναι εκεί που ήταν ο omilos ή είναι άλλο?

το bangalow ειναι διπλα .

o omilos ανακαινιζεται και θα ανοιξει συντομα ( μπορει και να εχει ηδη ανοιξει )

ΥΓ : παρακαλω οι υπευθυνοι των καταστηματων να καταθεσουν τα ποσοστα μου στον γνωστο λογαριασμο .  :grin:
 

master8888

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
50
Πόντοι
0
Συναγωνιστες θα ειμαι Θεσσαλονικη αυριο ...βοηθήστε...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
και εγω μαγκεσ σε μια βδομαδα μαλλον βολταρω στα σπιτακια της θεσσαλονικης βοηθηστε λιγο. :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

ks1995

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
264
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα θεσσαλονικη που γαμασ καλα??? :cum: :cum: :cum: :tits2:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
καλησπερα θεσσαλονικη που γαμασ καλα??? :cum: :cum: :cum: :tits2:

αδελφε διαβασε 4-5 τελευταιες σελιδες της μπορδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης. ειναι μερικοι μπουρδελορεπορτερ φανταστικοι. τυφλα να εχει το BBC στην ενημερωση
 

supervardaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια, καμια προτιμηση εκ μερους σας για μπουρδελο αγαπημενο κτλ? (ειναι η πρωτη φορα που παω σε μπουρδελο, ειμαι 18)
επισης, κανα μπουρδελο που να επιτρεπει σε ανηλικους μαζι μου (16 ετων) να μπει?
και τελος αν μπορειτε θελω τις τιμες για να σου την παιξουν, για πιπα μονο και αλλα, στο περιπου
ευχαριστωω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Βαρδαρη πανε ψαξε την Βερονικα, προμηθεους 11 συνηθως και σπανια Σαμφως 5, αν μοιαζει ο φιλος σου για 18, θα μπει, τιμες απο 30, μονο να στην παιξει η να σου παρει πιπα δεν παιζει...
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Σωστή πρόταση από τον Karaman για Βερόνικα (συνήθως Προμηθέως 11 μετά τις 19.00).

Ζήτα της να σου πάρει πιπέτο σε στάση 69 όπως μόνο αυτή ξέρει. Θα έχεις θέα το υπέροχο μυδάκι της και θα είσαι άρχοντας.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
506
Πόντοι
3.250
Αδερφια, καμια προτιμηση εκ μερους σας για μπουρδελο αγαπημενο κτλ? (ειναι η πρωτη φορα που παω σε μπουρδελο, ειμαι 18)
επισης, κανα μπουρδελο που να επιτρεπει σε ανηλικους μαζι μου (16 ετων) να μπει?
και τελος αν μπορειτε θελω τις τιμες για να σου την παιξουν, για πιπα μονο και αλλα, στο περιπου
ευχαριστωω

Εγώ θα συμβούλευα τον φιλαράκο σου να μην πάει ακόμη στο μπουρδέλο είναι μικρός και το πιο πιθανό είναι λόγω ηλικίας να κομπλάρει και να μην μπορεί να χύσει. Καλύτερα μια ξεγυρισμένη μαλακία σε αυτή τη ηλικία παρά μπουρδέλο, έχει χρόνια να τα χαρεί τα μπουρδέλα οι πουτάνες θα υπάρχουν πάντοτε και δεν θα εκλείψουν ποτέ.

Αν παρόλα αυτά του έχει καρφωθεί στο μυαλό, αν δεν μοιάζει για λιγότερο από 16 το πιθανότερο είναι να τον αφήσουν οι τσατσάδες να περάσει, κάνοντας τα στραβά μάτια αλλά όπως είπε και ο karaman μόνο Βερόνικα για ντεμπούτο αυστηρά, για να έχει κάποια ελπίδα να περάσει καλά. Είναι δύσκολη η ηλικία των 16, να τον προσέχεις εσύ που είσαι μεγαλύτερος.

Το απλό στον βαρδάρη είναι 30 ευρώ και δεν χρειάζεται να ξοδέψετε περισσότερο χαρτζιλίκι για την εμπειρία που θέλετε να ζήσετε. :sunglasses:
 

Επισκέπτης
πολυ καλη ειναι η βερονικα σιγουρα θα περασεισ καλα, αλλα υπαρχη και η τζοανα στο ιδιο μπουρδελο εργαζεται σηνηθωσ το μεσημερι, και η λαουρα ειναι μια πολυ καλη περιπτωση για πρωτη φορα σε ντελο... προμηθεωσ 14 θα την βρεισ μετα τισ 19.00 (αν ειναι ακομα εκει γιατι αλαζει τα ντελα και τα στουντιο συχνα) :2funny:  τον φιλο σου δυσκολα θα των βαλουν μεσα.
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
παιδια επειδη θα ανεβω σαλονικα σε καμμια εβδομαδα τι καλο εχετε να μου προτεινετε ? και για στουντιο και για ντελο . σχεση αποδοση / τιμη δηλαδη και κανενα μιλφακι καλο αν παιζει ευχαριστω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παιδια επειδη θα ανεβω σαλονικα σε καμμια εβδομαδα τι καλο εχετε να μου προτεινετε ? και για στουντιο και για ντελο . σχεση αποδοση / τιμη δηλαδη και κανενα μιλφακι καλο αν παιζει ευχαριστω
απο στουντιο καλες  αυτην την περιοδο ειναι


απο μιλφ
ναντια στην νικηφορου ουρανου 26
εφη φριξου 15
αφροδιτη κωλετη 17
ευα πρωινη συνηθως στην ανδρεου γεωργιου 4
μισελ στην 26ης οκτ 35

απο τα υπολοιπα νατασσα στο ερως 16,χριστινα αν την πετυχεις στο λαφαμ,βερονικα οπως ειπωθηκε παραπανω,λαουρα προμηθεως και κεφαλληνιας ενιοτε,μαρα και ειρηνη προμηθεως ή κατεχακη,νταιανα αν και δεν ξερω αν ειναι ακομα 26ης 52 ή σαπφους,η εμμα στην κατεχακη,ελιζα και σαρα στην κοροβαγκου,καντυ και αντριαννα στην βιλα εροτικα, η μιραμπελα στην φριξου 13
αυτες θυμαμαι προχειρα.....
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
΄Ελα ρε που η Αφρούλα και η Έφη γίναν μιλφ τώρα :)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
απο στουντιο καλες  αυτην την περιοδο ειναι


απο μιλφ
ναντια στην νικηφορου ουρανου 26
εφη φριξου 15
αφροδιτη κωλετη 17

ευα πρωινη συνηθως στην ανδρεου γεωργιου 4
μισελ στην 26ης οκτ 35

απο τα υπολοιπα νατασσα στο ερως 16,χριστινα αν την πετυχεις στο λαφαμ,βερονικα οπως ειπωθηκε παραπανω,λαουρα προμηθεως και κεφαλληνιας ενιοτε,μαρα και ειρηνη προμηθεως ή κατεχακη,νταιανα αν και δεν ξερω αν ειναι ακομα 26ης 52 ή σαπφους,η εμμα στην κατεχακη,ελιζα και σαρα στην κοροβαγκου,καντυ και αντριαννα στην βιλα εροτικα, η μιραμπελα στην φριξου 13
αυτες θυμαμαι προχειρα.....

...ιεροσυλια προεδρεεε.!!  :S :S :S ....προμιλφ ισως.???  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
milf ειναι και οι δυο οπως εγω ειμαι φιλφ.... :2funny: :2funny:

οχι να τις πουμε πιπινια.... :uglystupid:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Ρε παιδια θα παιξω τωρα με τον πονο σας αλλα πριν καμια 10ετια στην θεσσαλονικη ειχα πετυχει το καλυτερο "μπουρδελο" που εχω δει σε ολη την Ελλαδα. Δεν ξερω αν υπαρχει ακομα (συμφωνα με αυτα που διαβαζω δεν υπαρχει) αλλα διπλα στα λαδαδικα στο λιμανι ηταν ενα ξενοδοχειο (νομιζω "αμαλια" δεν ειμαι σιγουρος) στο οποιο ανεβαινες στο bar στον εκτο οροφο νομιζω, διαλεγες απο φωτογραφια αναλογα και την διαθεσημοτητα, σου ελεγε το δωματιο και πηγαινες εκανες μπανακι και μετα οτι ειχες συμφωνησει (μεχρι και ολη την βραδια αν ηθελες) ξερει καποιος τιποτα η θυμαται κανεις?
Το ξενοδοχείο λεγόταν Μαρινα.Δεν υπάρχει τωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom