Νέα

Καλαματιανες γυναικες. Γιατί τόσο απρόσιτες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Η Βαβάτση πιάνεται για "Σαλονικιά" ή για Σερραία;

Ας μας ενημερώσουν οι μύστες, ει δυνατόν!



Στώ!

:hi:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.368
Πόντοι
6.056
Η Βαβάτση πιάνεται για "Σαλονικιά" ή για Σερραία;

Ας μας ενημερώσουν οι μύστες, ει δυνατόν!



Στώ!

:hi:
σερραια...
γιαυτο λες κολλησε ο αλλος οτι στην θεσσ/νικη γαμαμε ολη μερα?
:2funny: :2funny:
 

Hirayama

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
3.258
Like
3
Πόντοι
16
Το μουνί είναι το πιο δυνατό asset της Ελληνίδας...

Η μέση ελληνίδα δεν έχει ομορφιά, μόρφωση ή χρήματα.

Για αυτό λοιπόν ποντάρει καθαρά και μόνο στο Μουνί της για την κοινωνική της ανέλιξη που στα απλά ελληνικά της "πατρίς θρησκεία οικογένεια" λογικής σημαίνει γαμο.

Συνεπώς εξελικτικά, Η μέση Ελληνίς θα πρέπει να βγάλει το λάδι στο μέσο έλληνα για ένα ξινό γαμήσι ούτως ώστε Ο Κλαρινογαμπρός να νομίζει ότι βρήκε το τεφαρίκι για σπίτι και σωστή οικογένεια. Και επειδή πάλι Ο Κλαρινογαμπρός έχοντας ακριβώς μεγαλώσει μέσα στην μαλακία του "Πατρίς θρησκεία οικογένεια" θεωρεί ότι Η γυναίκα που θα παντρευτεί θα είναι παρθένα, άγεται και φέρεται απο τη μυτη από την καθε ελλεηνίδα που το παίζει παρθένα.

Το πρόβλημα είναι τι σε μια κοινωνία που μας έχει ξεπεράσει, εμείς προσπαθούμε να εφαρμόσουμε λογικές φεουδαρχικής κοινωνίας όπου η γυναίκα ήταν έπιπλο στο σπίτι και παρθένα πριν το γάμο της. Το αποτέλεσμα είναι ελλεηνίδες και ελλέηνες να ταλαιπωρούμε αμφότερους...
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
σερραια...
γιαυτο λες κολλησε ο αλλος οτι στην θεσσ/νικη γαμαμε ολη μερα?
:2funny: :2funny:
Δεν είπα ότι γαμάτε όλη την ημέρα ρε τυπε. Αλλά αν κάποιος ειναι Θεσσαλονίκη και γαμαει μόνο τη χούφτα του κάποιο πρόβλημα έχει, ειτε εμφανισιακο είτε στο χαρακτήρα.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
10 ευρω πουλειται το μουνι τυπε στο μεταξι
 

jaden902

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2016
Μηνύματα
249
Like
6
Πόντοι
1
Τυποι κολλητος μου του τριβοταν μια καλαματιανη , αλλα δεν την πηδηξε ευτυχως γιατι γρηγορα εμαθε απο καλο του  φιλο  που την ειχε "πηδηξει" μερικους μηνες πιο πριν , οτι ηταν τερμα ξενερωτη , δεν του επερνε ουτε πιπα.. και στο γαμησι καθοταν ακινιτη και κοιτουσε το ταβανι   :vomit: :vomit:  
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Αν πιστεύεις ότι Καλαματιανες και Σαλονικιες είναι το ίδιο, δείχνεις ότι ελάχιστα έχεις ταξιδέψει και συναναστραφεις και με αυτές! Άστο...Δεν το κατέχεις...


Eίσαι τόσο ανίδεος χωριάτης κωλομπαράς ΚΑΙ αβγαλτος με γυναίκες που νομίζεις ότι οι γκόμενες γαμιούνται βάση περιοχής και τόπου.

Με μαθηματική ακρίβεια αν οι επιτυχίες σου στην Καλαμάτα είναι στον πάτο, στον πάτο θα είσαι σε όλη την Ελλάδα, σε όλες τις μεγάλεις πόλεις και στα χωριά ακόμη.
Γιατί; Γιατί είσαι ένας αποτυχημένος που δεν το κατέχεις το άθλημα...
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Δεν είναι έτσι...περισσότερο ο άντρας εξαρτάται απ τις γυναίκες παρά το αντίθετο.Η γυναίκα στην πραγματικότητα σε ρίχνει στο κρεβάτι οπότε θέλει αυτή.Επίσης της είναι πιο εύκολο να βρει γκόμενο αν προκαλέσει λίγο. Αντίθετα εγώ για να γαμησω πρέπει να φάω δεκαπέντε χυλοπιτες για να μου κάτσει μια.
αυτά μας φαγανε πες τα και στις γκομενες να καβαλησουν και άλλο το καλαμι.ο λογος που οι γκομενες καβαλησαν το καλαμι ευθυνόμαστε εμεις τα ψευτοαντρακια,δικο μας δημιουργημα είναι.βλεπεις αντρες 30-35 ετων και τρεχουν σαν σκυλάκια πισω από τη κάθε ψωλου και τις δινουν αξια και όλα αυτά για να πηδησουν και όταν τους λες γιατι δε πας σε μπουρδελο σου λενε χιλιες δυο δικαιολογιες,ειναι αξιοι της μοιρας τους.αντρες είναι αυτοι που αλωνιζουν νυχτημερων μεταξι φιλης στουντια πεζοδρομια και ότι κινειται.μπουρδελο για να γαμησεις και παιξιμο με τη κάθε ψωλου για να καβλαντισεις.
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Τυποι κολλητος μου του τριβοταν μια καλαματιανη , αλλα δεν την πηδηξε ευτυχως γιατι γρηγορα εμαθε απο καλο του  φιλο  που την ειχε "πηδηξει" μερικους μηνες πιο πριν , οτι ηταν τερμα ξενερωτη , δεν του επερνε ουτε πιπα.. και στο γαμησι καθοταν ακινιτη και κοιτουσε το ταβανι   :vomit: :vomit:  
Μπα,πιπωνουν πολύ εδω αν αποφασίσουν να γαμηθουν...εξαιρεση θα ήταν.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τυποι κολλητος μου του τριβοταν μια καλαματιανη , αλλα δεν την πηδηξε ευτυχως γιατι γρηγορα εμαθε απο καλο του  φιλο  που την ειχε "πηδηξει" μερικους μηνες πιο πριν , οτι ηταν τερμα ξενερωτη , δεν του επερνε ουτε πιπα.. και στο γαμησι καθοταν ακινιτη και κοιτουσε το ταβανι   :vomit: :vomit:  
συμφωνω είναι ξενέρωτες εχω μια φιλη καλαματιανη και λεει παντου ότι δεν σηκώνεται του αγοριου της,αμα εισαι ξενερωτη τι να σηκωθεί.
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Eίσαι τόσο ανίδεος χωριάτης κωλομπαράς ΚΑΙ αβγαλτος με γυναίκες που νομίζεις ότι οι γκόμενες γαμιούνται βάση περιοχής και τόπου.

Με μαθηματική ακρίβεια αν οι επιτυχίες σου στην Καλαμάτα είναι στον πάτο, στον πάτο θα είσαι σε όλη την Ελλάδα, σε όλες τις μεγάλεις πόλεις και στα χωριά ακόμη.
Γιατί; Γιατί είσαι ένας αποτυχημένος που δεν το κατέχεις το άθλημα...
Άντε και γαμησου ρε μουνοπανο ελλεεινα που θα βρίσεις εσύ εμένα!!  Με ήξερες και χθες?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.497
Πόντοι
5.060
Αν πιστεύεις ότι Καλαματιανες και Σαλονικιες είναι το ίδιο, δείχνεις ότι ελάχιστα έχεις ταξιδέψει και συναναστραφεις και με αυτές! Άστο...Δεν το κατέχεις...
Άμα θεωρείς ότι Θεσσαλονίκη θα λύσεις το πρόβλημα σου, πήγαινε ζήσε εκει και δούλεψε ντελιβερας. Η έστω βρες κάτι πάνω στο αντικείμενο σου, αν έχεις σπουδάσει κάτι. Για να μην το έχεις κάνει ήδη, μάλλον βαθιά μέσα σου ξέρεις ότι τα πράγματα δεν είναι όπως τα νομίζεις. Έχεις άποψη για τις γυναίκες αυτής της πόλης, άρα να φανταστώ ότι έχεις τις άκρες σου εκει και πας συχνά. Το να μετακομίσεις λοιπόν δε θα ήταν κάτι δύσκολο.
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
Παλι τα ιδια παιδια; Τα κοριτσια φορανε μινι χειμωνιατικα. Για ποιους λετε τα φορεσαν; Κουτε... Λενε απο μεσα τους οταν σε βλεπουν να την κοιτας αλλα να μην πλησιαζεις.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Άντε και γαμησου ρε μουνοπανο ελλεεινα που θα βρίσεις εσύ εμένα!!  Με ήξερες και χθες?

Όχι δεν σε ήξερα και χθες αλλά τώρα που κατάλαβα τι  :jerking: είσαι δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Άμα θεωρείς ότι Θεσσαλονίκη θα λύσεις το πρόβλημα σου, πήγαινε ζήσε εκει και δούλεψε ντελιβερας. Η έστω βρες κάτι πάνω στο αντικείμενο σου, αν έχεις σπουδάσει κάτι. Για να μην το έχεις κάνει ήδη, μάλλον βαθιά μέσα σου ξέρεις ότι τα πράγματα δεν είναι όπως τα νομίζεις. Έχεις άποψη για τις γυναίκες αυτής της πόλης, άρα να φανταστώ ότι έχεις τις άκρες σου εκει και πας συχνά. Το να μετακομίσεις λοιπόν δε θα ήταν κάτι δύσκολο.
Όχι, τουλάχιστον στην παρούσα φάση δεν μου είναι εύκολο να μετακομίσω οπουδήποτε.
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Όχι δεν σε ήξερα και χθες αλλά τώρα που κατάλαβα τι  :jerking: είσαι δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.
Άντε στην τρύπα σου ρε γελοίε, που έβαλα ένα θέμα να συζητήσουμε και μπήκες να βρίσεις και να βγάλεις τα απωθημένα σου, κομπλεξικε !
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.368
Πόντοι
6.056
Δεν είπα ότι γαμάτε όλη την ημέρα ρε τυπε. Αλλά αν κάποιος ειναι Θεσσαλονίκη και γαμαει μόνο τη χούφτα του κάποιο πρόβλημα έχει, ειτε εμφανισιακο είτε στο χαρακτήρα.
σου ειπα τυπε μου τι παιζει στη ποζερουπολη.....

αν σου πεσει το πορτοφολι (φουλ στα μοβ) καθως θα βγαινεις απο καμια 911 ναι.. ειναι ευκολα
αλλιως ξαναδιαβαζεις αυτο που σου απαντησα ...

τυπε παντου τα ιδια σκατα ειναι....
και στη θεσσαλονικη που βλεπω εχεις ενα κολληματακι..
ειναι ακομα χειροτερα ..το κομπλεξ και η αρχοντοχωριατιλα βαρανε κοκκινα...

ουτε για φτυσιμο στη ξινοφατσα δεν ειναι... :shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom