Νέα

Καλαμάτα - Need help !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GrStallion
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 40K
  • Ετικέτες
    καλαμάτα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Papajim13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
κάτι είδα για reopening του recital γνωρίζει κανείς κάτι;
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
Έχω μια φίλη απο εξωτερικό που της προτάθηκε δουλειά στο Resital Bar στην Καλαμάτα. Όποιος έχει πληροφορίες για το είδος του μαγαζιού θα τον παρακαλούσα πολύ να τις ποστάρει. Η μεσω pm ;)


edit giorgospapa: διορθωθηκε ο τιτλος του θρεντ για να ειναι ευκολος στην αναζητηση..

:2funny::2funny::2funny:
εχω χρονια να παω αλλα θα σου τι ηταν τουλαχιστον.
κωλομπαρο, ειχε εναν pole αλλα σπανια εκαναν χωρο.
αν ηθελες να πηδηξεις επρεπε να πληρωσεις την αξια 10 ποτων περιπου, 120 αν θυμαμαι καλα, και να φορτωσεις την κοπελα. φυσικα με συνεννοηση μαζι της, δεν ηταν υποχρεωμενη

παντως καποτε εφερνε απιστευτα μουνια. δεν ξερω τι ακρες ειχαν οι τυποι αλλα εφερναν ολοκληρη φουρνια απο την ιδια χωρα. μια χρονια ειχε 15-20 τσεχες, την επομενη ρουμανες κτλ

επισης στο λιμανι, στο τελωνειο, υπηρχε ενα στριπ καλο με ωραια μουνια, το λεω για τους φιλους πιο πανω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.483
Κριτικές
8
Like
23.802
Πόντοι
6.336
:2funny::2funny::2funny:
εχω χρονια να παω αλλα θα σου τι ηταν τουλαχιστον.
κωλομπαρο, ειχε εναν pole αλλα σπανια εκαναν χωρο.
αν ηθελες να πηδηξεις επρεπε να πληρωσεις την αξια 10 ποτων περιπου, 120 αν θυμαμαι καλα, και να φορτωσεις την κοπελα. φυσικα με συνεννοηση μαζι της, δεν ηταν υποχρεωμενη

παντως καποτε εφερνε απιστευτα μουνια. δεν ξερω τι ακρες ειχαν οι τυποι αλλα εφερναν ολοκληρη φουρνια απο την ιδια χωρα. μια χρονια ειχε 15-20 τσεχες, την επομενη ρουμανες κτλ

επισης στο λιμανι, στο τελωνειο, υπηρχε ενα στριπ καλο με ωραια μουνια, το λεω για τους φιλους πιο πανω
Είχε και ανάμεσα σε Αγία Κυριακή και Μαραθόπολη ένα με Τσέχες τούμπανα....
Φάγαμε καλά τότε....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.309
Πόντοι
2.816
ΠΡΟΣΟΧΉ ΠΡΟΣΟΧΉ

Το ρεσιτάλ ξεχαστε το. Έγινε κλαμπ κανονικό...

Και για αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω στο λιμάνι και αυτό έχει κλείσει χρόνια..

Η πόλη ουσιαστικά δεν έχει κωλομπαρα.

Καλή συνέχεια
 

Papajim13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΉ ΠΡΟΣΟΧΉ

Το ρεσιτάλ ξεχαστε το. Έγινε κλαμπ κανονικό...

Και για αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω στο λιμάνι και αυτό έχει κλείσει χρόνια..

Η πόλη ουσιαστικά δεν έχει κωλομπαρα.

Καλή συνέχεια
Είναι σίγουρο αυτό που λες για ρεσιτάλ γιατί απέξω που πέρασα έλεγε ξανάνοιξαμε με καινούργιες γυναικείες παρουσίες.
 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Πήγε κάποιος να μας πει, εντυπώσεις;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.309
Πόντοι
2.816
Λέω να πάω εγώ τις επόμενες ημέρες να δω αν έχει ανανεωθεί καθόλου αν και δεν έχω ιδιαίτερες προσδοκίες
Πέρασα χθες τύπε (πρωί)
Έχει απέξω χαρτί που λέει κάτι του στυλ κ πάλι κοντά σας με καινούργιες κοπέλες..
Δεν είμαι φαν των κωλομπαρων πλέον αλλα ενημέρωσε τον κόσμο.. ειδικά αν αξίζει κάτι να το δούμε..
 

PapasouzasGLX

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
ελα ομαδα τι εχετε να πρβτεινετε εκτος απο ρεσιταλ που ειμαστε καλη πελατες εκει
 

Papajim13

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν λίγη ώρα στο ρεσιτάλ, δυστυχώς μπαίνει στην κατηγορία κωλομπαρο, οι κοπέλες έρχονται και ζητάνε ποτό και δεν αφήνουν να πιάσεις τίποτα ακόμα και αν κεράσεις, και όταν αναφέρεις για χορό εξαφανιζονται, μια ήρθε για χορό μέτα από παρότρυνση από την barwoman και με το που τσιμπαει το 20ευρω πάμε πάνω και μου λέει πρώτη φορά κάνω χορό -.-, δυστυχώς έχει μείνει το ίδιο ακριβώς που ήταν και πριν κλείσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom