Νέα

Κακοποίηση ζώων!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Heelover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Αλεκοοοοοοοοοοο, επιασα σκατζοχοιρο. Βαλε το μωβ μαρκας πουκαμισο και ελα για δειπνο.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
αυτο ειναι ενα θεμα μπρο. κι εμενα θα μ'αρεσε η γατα μου να ειναι σε ενα τετοιο περιβαλλον, σαν τα αλλα που ειχαμε στο αιγιο. εκει θα ταν πολυ ευτυχισμενη. να ειναι ελευθερη πραγματικα, να χει κ το φαγητο της, τα χαδια της, το σπιτι της, και να ξαμολιεται.
τη δικια μου την βρηκαν σχεδον ετοιμοθανατη στα σκουπιδια, το μαζεψαν, το φροντισαν λιγο και μετα ηθελε μια στεγη για να ηρεμησει. μακαρι να εμενα αλλου.. :-

καλα στο αιγιο εχω φαει και γαμω τα ψαρια στν παραλια. δεν θυμαμε το μαγαζι. ειχα μια γκομενα παλια απο εκει και πηγεναμε στην παραλια για ψαρι. καλα ηταν. αααχχχχχχ τι μου θυμησες μωρη ασχημη
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Δεν μπορεσα να δω μετα το πρωτο πεταγμα! :headbang: Αν πω αυτα που νιωθω θα με μπαναρουν  >:( >:( >:(
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Σοκαριστηκατε, ε? Νιωθετε θυμο και αγανακτηση, ε?

Παρτε το χαπακι σας και σκεφτειτε, και ψαξτε το αμα μπορειτε, ποσα κουταβια εχουν ξαποστειλει με τον ιδιο ή αναλογο τροπο
οι εκτροφεις σκυλων. Εννοω αυτους που μετα πατε και αγοραζετε το χαριτωμενο κουταβακι σας και καμαρωνετε
ποσο ομορφο και ανωτερο σε δυναμη και εξυπναδα ειναι. Δε νομιζω να πιστευετε οτι καθε γεννα "δινει" το τελειο αποτελεσμα.

Για την ωρα παντως παρτε το χαπακι σας και μη σηκωθειτε αποτομα απο την πολυθρονα σας, για να λιντσαρετε την κορασις, και σκισετε κανα καλσον...  :kyle:
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
+1000

Τα ίδια κάνουν κι οι εκτροφείς με τα άρρωστα νεογέννητα.
Συνήθως δεν έχει ποτάμια εκει κοντά οπότε τα πετάνε απευθείας σε κάδους.
Και στα χωριά το ίδιο γίνεται...
Μου γίνατε όλοι φιλόζωοι ξαφνικά....  :jerking:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Τι εχετε να πειτε για τους απελευθερωτες-φιλοζωους του κωλου?
www.skai.gr/news/environment/article/150792/apeleytherosan-ki-alla-goynofora-zoa-sti-d-makedonia/]http://www.skai.gr/news/environment/article/150792/apeleytherosan-ki-alla-goynofora-zoa-sti-d-makedonia/[/url]

Καταφεραν το απιστευτο, και να σκοτωθουν σχεδον ολα τα ζωακια, και να αλλοιωσουν την τοπικη πανιδα, και να δημιουργησουν οικονομικο προβλημα στον εκτροφεα 1 εκ. ευρω.
Πραβο. 3 στα 3. Και γω που νομιζα οτι ειμαι ο μοναδικος Φον Τραβαχτεν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom