Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.676
Πόντοι
45.465
εσυ που δουλευεις για να ερθουμε?
παντος στο συγκεκριμενο μαγαζι 8/10 ειναι πραγματι και για μενα για τα μπαζα και αν εξερεσουμε την καλη παλιοτερα μαρσυ εχει χαλασει και αυτη σε υπηρεσιες σπανια βρισκεις κατι καλο που να συνδιαζει και εμγανησι και καλο μπριζολιασμα....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.659
Κριτικές
41
Like
2.939
Πόντοι
3.237
μονο Βικυ και Μαρσι παιζουν καλη μπαλα εδω,
αντε κααζακστανηι καμια ξεμπαρκη σχιστοματα Κ
και του χρονου με ιγκια
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
δεν θελω να το συνεχισω γιατι θα παει αλλου. κατι τετοιοι με αυτα τα χαζοαστεια χαλανε το φορουμ. συνεχισε ετσι να φυγουν και οι τελευταιοι σοβαροι απο δω να μεινετε μονο οι καραγκιοζηδες να κανετε πλακες








εσυ που δουλευεις για να ερθουμε?
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
μονο Βικυ και Μαρσι παιζουν καλη μπαλα εδω,
αντε κααζακστανηι καμια ξεμπαρκη σχιστοματα Κ
και του χρονου με ιγκια
Για μενα καλη μπαλα παιζει και η Ειρηνη , αλλα εχω να παω καιρο και βλεπω οτι οι φιλοι εδω δεν γραφουν γι αυτη , αρα μηπως εχει φυγει ?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16









το ποιος ειναι ο καραγκιοζης φαινετε!! εχεις μπει σε ολα τα μασατζιδικα και εχεις γραψει ακριβως το ιδιο ρε κακομοιρακο....ΜΠΑΜ κανεις οτι εισαι σαμποτερ! ΜΑΛΑΚΟΚΑΥΛΗ!
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
το ποιος ειναι ο καραγκιοζης φαινετε!! εχεις μπει σε ολα τα μασατζιδικα και εχεις γραψει ακριβως το ιδιο ρε κακομοιρακο....ΜΠΑΜ κανεις οτι εισαι σαμποτερ! ΜΑΛΑΚΟΚΑΥΛΗ!

δεν πηγα σε ολα , πηγα στα συγκεκριμενα και ειχα την ιδια αποψη γιαυτο εκανα copy paste την κριτικη μου. τωρα για το σαμποτερ που λες ας κρινουν οι σοβαροι ανθρωποι που θα πανε εκει τι γκομενες παιζουν. δεν μπορω να καταλαβω το σαμποτερ που λες ?? βλεπεις να αβανταρω κανα μαγαζι και με κοφτει. η μηπως με νοιαζει μη μου γαμ....ετε τις πατσαβουρες. δικες σου φιλε μου αφου σ'αρεσουν , δεν τα γραφω για σενα, κανα σοβαρο ανθρωπο παω να σωσω. αν και ο οποιοσδηποτε θα καταλαβαινε ποιος λεει αληθεια απ το επιπεδο γραφης του.για να βριζεις απο δω κατω απο δεκαξι θα εισαι μικρε . θα μεγαλωσεις και θα μαθεις. και γω οταν πρωτοπηγα σε μπουρδελο επαθα πλακα με την πατσαβουρα γιατι δεν ειχα ξαναγαμησει. σιγα σιγα θα μαθεις και ασε τα ιντερνετικα νταηλικια
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
το ποιος ειναι ο καραγκιοζης φαινετε!! εχεις μπει σε ολα τα μασατζιδικα και εχεις γραψει ακριβως το ιδιο ρε κακομοιρακο....ΜΠΑΜ κανεις οτι εισαι σαμποτερ! ΜΑΛΑΚΟΚΑΥΛΗ!

και ο nsmirni76 γραφει οτι ειναι για τα μπαζα μηπως θα τον βρησεις κι αυτονε ???
ασε φιλε το ποιος ειναι αβανταδωρος φανηκε καθαρα
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
το ποιος ειναι ο καραγκιοζης φαινετε!! εχεις μπει σε ολα τα μασατζιδικα και εχεις γραψει ακριβως το ιδιο ρε κακομοιρακο....ΜΠΑΜ κανεις οτι εισαι σαμποτερ! ΜΑΛΑΚΟΚΑΥΛΗ!

α φιλε μου συγνωμη δεν το ηξερα οτι εισαι τετοιο νουμερο !!!
ειδα για λιγο στο προφιλ τα μηνυματα σου και διαπιστωσα οτι δεν γραφεις κριτικες για να βοηθησεις  αλλα απαντας βριζεις και προκαλεις σε οτι γραφει ο καθενας. θα παρακαλουσα ολους τους συναγωνιστες να ρηξουν μια ματια στα μηνυματα σου για να καταλαβουν με τι νουμερο εχουν να κανουν
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
α φιλε μου συγνωμη δεν το ηξερα οτι εισαι τετοιο νουμερο !!!
ειδα για λιγο στο προφιλ τα μηνυματα σου και διαπιστωσα οτι δεν γραφεις κριτικες για να βοηθησεις  αλλα απαντας βριζεις και προκαλεις σε οτι γραφει ο καθενας. θα παρακαλουσα ολους τους συναγωνιστες να ρηξουν μια ματια στα μηνυματα σου για να καταλαβουν με τι νουμερο εχουν να κανουν














:2funny: :2funny: :2funny:τωρα μας εκανες τα μουτρα κρεας!! :2funny: :2funny: :2funny:








 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
μονο Βικυ και Μαρσι παιζουν καλη μπαλα εδω,
αντε κααζακστανηι καμια ξεμπαρκη σχιστοματα Κ
και του χρονου με ιγκια

Γύρισε η Βίκυ; Είχα μείνει με την εντύπωση ότι έφυγε/σταμάτησε. Εδώ και λίγους μήνες δεν την έβλεπα κατά τις επισκέψεις μου στο συγκεκριμένο θεραπευτήριο και σε σχετική ερωτηση μου, είχα πάρει την απάντηση (δεν θυμάμαι αν η απάντηση δόθηκε από εργαζόμενη ή από την Καίτη) ότι "η Βίκυ σταμάτησε". Αν όντως γύρισε, το θεωρώ καλό νέο -μια από τις σταθερές αξίες του μαγαζιού.
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τζουλη Τελος μαλλον λογω προσωπικων επιλογων.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


ξέρει κανείς αν η Μάγια είναι εκεί αυτήν την περίοδο; :huh:
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλησπερα συναγωνιστες..........τι προτεινετε για το εν λογω ιδρυμα?μια φορα πηγα πηρα μιχαελα απο μασαζ μηδεν απο φραπε και μπριζολα μονο με προφυλακτικο αλλα σχετικα καλα.εχετε κατι αλλο?να προτεινετε?ευχαριστω!!!
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
μονο Βικυ και Μαρσι παιζουν καλη μπαλα εδω,
αντε κααζακστανηι καμια ξεμπαρκη σχιστοματα Κ
και του χρονου με ιγκια
...να συμπληρώσω στον κατάλογο σου και την Μάγια , αν συμφωνείς.
 

stkal2010

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Βίκυ από το εν λόγω μαγαζί τι απέγινε; Την έχει πετύχει κανείς;
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Κύριοι καλησπέρα. Είμαι από επαρχία και όταν κατεβαίνω Αθήνα πηγαίνω σε μασατζίδικα. Ενα από αυτά είναι το Στουρνάρη 63 όπου βασικά παίρνω Βίκυ και Μάρσυ. Την τελευταία φορά δεν την είδα την Βίκυ και όταν ρώτησα πού είναι δεν πήρα απάντηση, κάτι του στυλ "είναι με πελάτη", "έχει περίοδο" κλπ. Απλά δεν πηρα απάντηση. Ξέρει κανείς περισσοτερα για τη Βικάρα; Πάντα πέρναγα καλά μαζί της και θα θελα να την ξαναδω όταν κατέβω πάλι Αθήνα.
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Χαρά! Νέα παρουσία, πολύ καλό μασάζ, πολύ καλή συμμετοχή. Μεγαλύτερη από 40
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Για πες τι λεει υπηρεσιες τικανει τι δεν κανει, την ειδα και εγω ειναι λεπτη ψηλη και σιγουρα πανω απο 45
???
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Επισης και ενα καινουργιο εμφανιστηκε ονομα Μελινα 18-23 χρονων αλλα βιαστικα περασε μπροστα μου πηγενε σε αλλο συναγωνιστη!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom