Νέα

Καφέ Ρουζ. Ναι, το παλιό καφέ ρουζ, έγινε οίκος.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karageorgis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.709
Πόντοι
1.336
Ανάσταση του νήματος
Προφανώς και τα δυο γριομπαρα δεν υφιστάντο πια και λυπάμαι γ αυτό. ΑΛ πέρασα από Ατλάντικ που μ είπες ωραία φάση αλλά οι ηλικίες πιο μικρές. Εννοείται πως σε ευχαριστώ
Πέρασα τις προαλες από την επαφή στην οδό λοιμωδών νοσημάτων παρακμή παράλληλη της Γιαννιτσων για όσους ξέρουν κ έπιασα συζήτηση με τον ιδιοκτήτη. Μου είπε ότι το θέμα αυτό με τις γριές μεταφέρθηκε κάπου προς σφαγεία προς μπουρδελα μεριά
Έχω κάνει χτένισμα κάθε οδό προς τα εκεί αλλά δε βρίσκω κάτι. Εχεις κανεις ιδέα τι παίζει; Αν παίζει
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.416
Like
4.843
Πόντοι
456
Ανάσταση του νήματος
Προφανώς και τα δυο γριομπαρα δεν υφιστάντο πια και λυπάμαι γ αυτό. ΑΛ πέρασα από Ατλάντικ που μ είπες ωραία φάση αλλά οι ηλικίες πιο μικρές. Εννοείται πως σε ευχαριστώ
Πέρασα τις προαλες από την επαφή στην οδό λοιμωδών νοσημάτων παρακμή παράλληλη της Γιαννιτσων για όσους ξέρουν κ έπιασα συζήτηση με τον ιδιοκτήτη. Μου είπε ότι το θέμα αυτό με τις γριές μεταφέρθηκε κάπου προς σφαγεία προς μπουρδελα μεριά
Έχω κάνει χτένισμα κάθε οδό προς τα εκεί αλλά δε βρίσκω κάτι. Εχεις κανεις ιδέα τι παίζει; Αν παίζει

Ρε συ τι τις θες της γριες ?......εγω χθες κυριακη βράδυ κατα τις 3 γυρνούσα απο ενα γάμο και άρχιζε να ρίχνει καρέκλες, εεε είχα κατι λεφτά για σκότωμα και λεω δεν παω στα κορίτσια.....με τέτοια βροχή δεν ειχα ψύχη γιαννιτσων, οπότε πήγα και εγω και τα άφησα στο regency :cheesy:
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
10
Like
4.647
Πόντοι
4.895
Ανάσταση του νήματος
Προφανώς και τα δυο γριομπαρα δεν υφιστάντο πια και λυπάμαι γ αυτό. ΑΛ πέρασα από Ατλάντικ που μ είπες ωραία φάση αλλά οι ηλικίες πιο μικρές. Εννοείται πως σε ευχαριστώ
Πέρασα τις προαλες από την επαφή στην οδό λοιμωδών νοσημάτων παρακμή παράλληλη της Γιαννιτσων για όσους ξέρουν κ έπιασα συζήτηση με τον ιδιοκτήτη. Μου είπε ότι το θέμα αυτό με τις γριές μεταφέρθηκε κάπου προς σφαγεία προς μπουρδελα μεριά
Έχω κάνει χτένισμα κάθε οδό προς τα εκεί αλλά δε βρίσκω κάτι. Εχεις κανεις ιδέα τι παίζει; Αν παίζει
Γριές θα βρεις σε εκείνο στον όροφο στη Γιαννιτσών, απέναντι ακριβώς από το σημείο που είναι ο Μπένι Χιλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom