Νέα

Jana Cova :«Οι Τσέχες είμαστε πάντα ερεθισμένες»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prowler7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
σαπιες εντελως ειναι οι τσεχες :shit:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι τσεχες ειναι ωραιες αλλα πολυ ψηλες για τα γουστα μου και στα ορια της ανορεξιας πολλες απο αυτες...προτιμω ελληνιδες που εχουν και καμπυλες και δεν ειναι σαν ξυλαγκουρα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Τι υποσχεσεις μαν;οτι δεν θα γαμας ποτε γιατι θα χουν πονοκεφαλο;οτι θα θες να δουλευεις σαν σκυλος για να εχουν λουι βιτον τσαντα;ή οτι θα τρως πιτογυρα και γκουντις και μετα τον γαμο;

ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ξέρω επίσης περίπτωση φίλου , τα έχει με Ελληνίδα γνωστή και αυτή και κατά 95 τοις εκατό δεν το έχουν κάνει , σχέση πάνω από 5 χρόνια , σε ερώτηση στην κοπέλα για γενικά σχέσεις , απαντά πως αν δεν περάσουν 3 χρόνια πρώτα σχέσης δεν πρέπει να γίνει τίποτα .. έπαθα 500 εγκεφαλικά την στιγμή  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: καλά για φαϊ ούτε λόγος , λίγες ξέρουν να μαγιρεύουν και όσες ξέρουν είσαι κακογαμημένες , για όλα φταίει η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΔΥΣΗ !! ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ ΡΕ ΓΕΡΟ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ !!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Σαν την γάτα με το σκύλο κάνετε, υπερβολές είστε όλοι, κατά βάθος όλες οι γυναίκες τις ίδιες τρύπες έχουν , αυτό που μετρά  είναι το περίγραμμα, όπου το περίγραμμα η καλή σχέση αν θες μια γυναίκα για σύντροφο και όχι κατά ανάγκη μόνο για ξεπέτα…
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ξέρω επίσης περίπτωση φίλου , τα έχει με Ελληνίδα γνωστή και αυτή και κατά 95 τοις εκατό δεν το έχουν κάνει , σχέση πάνω από 5 χρόνια , σε ερώτηση στην κοπέλα για γενικά σχέσεις , απαντά πως αν δεν περάσουν 3 χρόνια πρώτα σχέσης δεν πρέπει να γίνει τίποτα ..

Την περιπτωση απλα να σε δουλευει ο φιλος και η φιλη του την εχεις σκεφτει??
Οσες σχεσεις εκανα στο 4-5 ραντεβου εγινε το μοιραιο, ουτε μετα απο εναν μηνα ουτε μετα απο 5 μηνες.
Μια γυναικα που δεν σε γουσταρει δεν θα ξαναδεχτει να βγει μαζι σου 2η φορα.
Αν μεχρι το 4-5 ραντεβου δεν παρεις εστω φιλι  τοτε κατι την φρεαναρει η σε δουλευει στο τελος θα παρεις το μπουλο .

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μαγκες μην ασχολιστε με τις ελληνιδες..δεν βγαζει πουθενα ολη αυτη η διαδικασια...αδιαφορια και παλι αδιαφορια μεχρι να συμμορφοθουν
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Την περιπτωση απλα να σε δουλευει ο φιλος και η φιλη του την εχεις σκεφτει??
Οσες σχεσεις εκανα στο 4-5 ραντεβου εγινε το μοιραιο, ουτε μετα απο εναν μηνα ουτε μετα απο 5 μηνες.
Μια γυναικα που δεν σε γουσταρει δεν θα ξαναδεχτει να βγει μαζι σου 2η φορα.
Αν μεχρι το 4-5 ραντεβου δεν παρεις εστω φιλι  τοτε κατι την φρεαναρει η σε δουλευει στο τελος θα παρεις το μπουλο .

μπροστά τα έλεγε η κοπέλα , τους ξέρω χρόνια ... είναι αλλο πραγμα τυπε , τωρα για φιλια και τετοια εννοειται πως ναι αλλα θελω να πω ειναι αλλο γραμμα
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Μαγκες μην ασχολιστε με τις ελληνιδες..δεν βγαζει πουθενα ολη αυτη η διαδικασια...αδιαφορια και παλι αδιαφορια μεχρι να συμμορφοθουν
Έχεις πιάσει το νόημα δικέ μου! Συμφωνώ και εγώ 1.000% μαζί σου! Πολύ αέρα τους έχουμε δώσει και το παίζουν ντίβες...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Έχεις πιάσει το νόημα δικέ μου! Συμφωνώ και εγώ 1.000% μαζί σου! Πολύ αέρα τους έχουμε δώσει και το παίζουν ντίβες...

Ειναι υπερεκτιμημενες και κομπλεξικες !!!  :idiot:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Μαγκες μην ασχολιστε με τις ελληνιδες..δεν βγαζει πουθενα ολη αυτη η διαδικασια...αδιαφορια και παλι αδιαφορια μεχρι να συμμορφοθουν

εσύ μια σελίδα πριν μας έλεγες, να κάνουμε την αυτοκριτική μας, να κοιτάξουμε τους τρόπους μας, τώρα μας λες αδιαφορία?  :huh:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Την περιπτωση απλα να σε δουλευει ο φιλος και η φιλη του την εχεις σκεφτει??
Οσες σχεσεις εκανα στο 4-5 ραντεβου εγινε το μοιραιο, ουτε μετα απο εναν μηνα ουτε μετα απο 5 μηνες.
Μια γυναικα που δεν σε γουσταρει δεν θα ξαναδεχτει να βγει μαζι σου 2η φορα.
Αν μεχρι το 4-5 ραντεβου δεν παρεις εστω φιλι  τοτε κατι την φρεαναρει η σε δουλευει στο τελος θα παρεις το μπουλο .

ίσως μέσα στα ΤΟP 5 ποσταρίσματα που έχω διαβάσει εδώ μέσα.

δεν έχω να προσθέσω/διορθώσω/σχολιάσω κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom