Νέα

MILF Ιστορίες με milf ή gilf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stavros1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stavros1979

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
61
Like
32
Πόντοι
0
Αν κάποιος συναγωνιστής θέλει να μοιραστεί την ιστορία του όταν ήταν νέος θα είναι πολύ ωραία για να την διαβάσουμε. Αυτό που θέλω να δοθεί έμφαση είναι το πώς έγινε η φάση και όχι το τι έγινε στο κρεβάτι. Σας ευχαριστώ μπουρδελιάρηδες!!!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Εν συντομία....είμαι 42 και γνωρίζω σε τσατ μια 56....μιλάμε ανταλλάζουμε τηλέφωνα μηνύματα κτλ αλλά ποτέ δεν καυλάντιζε, απαιτούσε συνάντηση. Εγώ είχα πουλήσει το παραμύθι πως μου αρέσουν οι μεγάλες κι ότι τα είχα με 50αρα (η αλήθεια είναι ότι έβγαινα πρόσφατα με δυο καμμένες 50αρες). Είχα αρχίσει να υποψιάζομαι πως δεν θα είναι όμορφη και για αυτό ανταλλάξαμε φωτογραφίες, έκανα εγώ την αρχη. Ηταν καλή τελικά! Με τα πολλά βγήκαμε και την πήδηξα στο πρώτο ραντεβού. Δέχτηκε εύκολα να πάμε σε ξενοδοχείο. Ενώ ήταν καυλιάρα στο κρεβάτι το πήδημα δεν πήγε καλά, με σόκαρε όταν έκατσε πάνω μου χωρίς να ερωτηθώ και καρφώθηκε άνευ προφυλάξεων. Μετά είπε ότι έχει κάνει επέμβαση αφαίρεσης μήτρας κτλ κι ότι το σπέρμα κάνει πολύ καλό στην περιοχή! (εκεί ήταν ο δόλος της) Είχε φάει κώλλυμα με εμένα, μου έστελνε μυνήματα καλημέρες κτλ σαν να είναι μικρό κορίτσι αλλά εγώ ξενέρωσα με το μη ασφαλές σεξ και την αμόλησα.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
2010, επαγγελματικό ταξίδι σε νησί του Β. Αιγαίου. Η πελάτισσα συνοδευόταν από μία φίλη της, τότε ετών 46 κι εγώ 34.
Από την πρώτη στιγμή κατάλαβα ότι γυάλιζε το μάτι της μαζί μου. Μετά το τέλος της επαγγελματικής συνάντησης, πήγαμε για καφέ. Εκεί η φίλη μου πέταξε την ατάκα ότι θα έρθει Αθήνα να πάει στα μπουζούκια και καλά. Της λέω πάρε με τηλ να κανονίσουμε κλπ. Σε 10 μέρες είχε έρθει ΣΚ Αθήνα. Της έκλεισα ένα ξενοδοχείο στα νότια προάστεια και επί 48 ώρες έπεσε η πούτσα της αρκούδας. Το χαρακτηριστικό της ήταν ότι έχυνε σαν συντριβάνι, 6-7 φορές πάνω στο κάθε γαμήσι, σε σημείο που τα σεντόνια είχαν μουλιάσει από τα μουνόζουμα. Ωραία φάση. Το ταξίδι αυτό το επανέλαβε και τον επόμενο μήνα. Έκτοτε, έχω ξαναπάει (για διακοπές και δουλειά) στο νησί άλλες 3-4 φορές και πάντα (συνε)βρισκόμαστε...
 

gst007ath

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
545
Πόντοι
311
Να σας πω κ μια δική μου εμπειρία.
Σε ηλικία 39 ετών βρίσκομαι για δουλειά στην Χερσόνησο Κρήτη. Πάω να νοικιάσω αυτοκίνητο κ μ εξυπηρετεί μια κυρία στα 50 περίπου, αλλοδαπή με όμορφο πρόσωπο και ωραίο κορμί. Κάνω λίγο παιχνίδι κ μου δίνει το τηλ της να βρεθούμε για ποτό. Το ίδιο βράδυ μετά την δουλειά της τηλεφωνώ κ βρισκόμαστε με ένα μπουκάλι κρασί, πλαστικά ποτήρια κ φρουτα σε μια παραλία που ήξερε αυτή. Για να μην τα πολυλογώ βρισκόμαστε να φιλιομαστε, να με τσιμπουκωνει κ να πέφτει το πρώτο γαμησι στην παραλία. Μετά πήγαμε σπίτι της όπου στο φως κ την άνεση απόλαυσα μια πολύ καλοστημένη κ καλοστεκουμενη κ καυλιαρα 50αρα που ήθελε κάθε φορά να τα καταπίνει τελειώνοντας με με τσιμπουκι. Πέρασα ένα υπέροχο 3μηνο μαζί της όσο δούλευα εκεί..
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Ειχα γνωρισει ενα gilf πρέπει κανα 55αρι που εβγαινε βολτα με φιλη της... λεπτη και τυχαια εμενε 3 τετραγωνα απο το σπιτι μου. Την εψησα με καυλωμυνηματα και απευθειας σπιτι της. Την γαμαγα ακαπωτα και την εχυνα στο μουνι της αφου ηταν σε εμμηνοπαυση. Καυλιαρικη φαση, αλλα μετα απο καποιο καιρο εχασα το τηλ της και εκοψα επαφες. Αν διαβαζεις εδώ στειλε μου :P
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.253
Πόντοι
1.056
Ειχα γνωρισει ενα gilf πρέπει κανα 55αρι που εβγαινε βολτα με φιλη της... λεπτη και τυχαια εμενε 3 τετραγωνα απο το σπιτι μου. Την εψησα με καυλωμυνηματα και απευθειας σπιτι της. Την γαμαγα ακαπωτα και την εχυνα στο μουνι της αφου ηταν σε εμμηνοπαυση. Καυλιαρικη φαση, αλλα μετα απο καποιο καιρο εχασα το τηλ της και εκοψα επαφες. Αν διαβαζεις εδώ στειλε μου :P

γειά σου μανάρι μου σε αναγνώρισα αμέσως
έχω ξεχάσει το μασελάκι μου σπίτι σου, αν το βρεις σε κάνα σκούπισμα (γιατί ήσουν και ακατάστατος) κράτησέ το μου
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
Αρκετά χρόνια πίσω, γνωρίζω την λογίστρια ενός συνεργάτη μου καμμια45-47. Εκπληκτικό τυπάκι, να μην τα πολυλογώ, τα έφερε η ζωή έτσι και πήγαμε για έναν καφέ για επαγγελματικούς λόγους. Μια που δεν είχε αμάξι, την γύρισα σπίτι κ χωρίς να το καταλάβω, έξω απο το σπίτι της, βρεθήκαμε να με τσιμπουκώνει και να μου προτείνει να συνεχίσουμε σπίτι της. Φανταστικό γαμήσι, πίπα για όσκαρ και μια ιστορία, χωρίς δεσμεύσεις και φιλία που κρατάει μέχρι τις μέρες μας με μικρή συχνότητα βέβαια, διότι πλέον είμαι παντρεμένος αλλα και αυτή ζεί με τον σύντροφό της σε άλλη πόλη της Ελλάδας.
 

ieril13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα γνωρισει ενα gilf πρέπει κανα 55αρι που εβγαινε βολτα με φιλη της... λεπτη και τυχαια εμενε 3 τετραγωνα απο το σπιτι μου. Την εψησα με καυλωμυνηματα και απευθειας σπιτι της. Την γαμαγα ακαπωτα και την εχυνα στο μουνι της αφου ηταν σε εμμηνοπαυση. Καυλιαρικη φαση, αλλα μετα απο καποιο καιρο εχασα το τηλ της και εκοψα επαφες. Αν διαβαζεις εδώ στειλε μου :P
Από 694? ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom