Νέα

Ιστορίες από την Κρύπτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stripdog
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.973
Κριτικές
2
Like
13.586
Πόντοι
3.556
OP
OP
Stripdog

Stripdog

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
η ρεπόρτερ μιλάει για σεξ σόου και καλά υποτιμητικά...σαν κάτι κακό

που να έβλεπε σόδομα κ γόμορα σήμερα :2funny:
Φίλε μου για την εποχή ήταν σόδομα και γόμορα, μη σου πω ακόμα και για την σημερινή, γιατί τότε όλα γίνονταν επί κρυπτό και όχι φάτσα φόρα, οπότε κατά πάσα πιθανότητα να έχουν παίξει και καταστάσεις απίστευτες. Εκείνη την εποχή 80s-90s το πιο cult μαγαζί ήταν το tessera, ένα στριπτιτζάδικο πρώην τσοντοκινηματογράφος το οποίο είχε και κρεβάτια ενδιάμεσα στα τραπέζια :fart-in-bed: και ένα από τα show που είχε φιλοξενήσει ήταν μία «παράσταση» του Γκουσγκούνη με τίτλο «Η θυσία του Αβραάμ» νομίζω όπου ο Αβραάμ (Γκουσγκούνης) έπρεπε να θυσιάσει τον πούτσο του. :erection:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
μεχρι και γκομενα εχω γειωσει, για να παω σε αυτο το υπογειο της ακολασιας.
εμπαινες και νομιζες οτι ησουν στον παραδεισο.
ολες μουναρες και δεν ηξερες ποια να πρωτοδιαλεξεις.
η' εκανες σχεδια... αυτη πρωτη, αυτη δευτερη, εκεινη τριτη κλπ
το 100-150αρικο εφευγε μεσα σε μια ωρα στο πολυ χαλαρο και το καβλι σου χτυπαγε νταβανι απο τους χορους με τις μουναρες.
πρεπει ολες να γινανε μιλιονερ μεσα σε ενα χρονο και μπιλιονερ τον επομενο...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Τα 3 καλύτερα της περιόδου 1996-2000 από τα πολλά που είχα επισκεφθεί ήταν:

1. Million Dollars
2. Sirocco
3. Μικρό Αφροδίτη
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Φίλε μου για την εποχή ήταν σόδομα και γόμορα, μη σου πω ακόμα και για την σημερινή, γιατί τότε όλα γίνονταν επί κρυπτό και όχι φάτσα φόρα, οπότε κατά πάσα πιθανότητα να έχουν παίξει και καταστάσεις απίστευτες. Εκείνη την εποχή 80s-90s το πιο cult μαγαζί ήταν το tessera, ένα στριπτιτζάδικο πρώην τσοντοκινηματογράφος το οποίο είχε και κρεβάτια ενδιάμεσα στα τραπέζια :fart-in-bed: και ένα από τα show που είχε φιλοξενήσει ήταν μία «παράσταση» του Γκουσγκούνη με τίτλο «Η θυσία του Αβραάμ» νομίζω όπου ο Αβραάμ (Γκουσγκούνης) έπρεπε να θυσιάσει τον πούτσο του. :erection:

Ένα φιλαράκι, τις καλές εποχές που ήμουν στην Αθήνα και αλωνίζαμε στις Μούσσες στην Καλλιθέα, μου διηγούταν ιστορίες απίστευτες ακολασίας για το 4.
Αρχές δεκαετίας 90, ήταν το πρώτο μαγαζί που έβγαλε κρεβάτι στην σκηνή και έπαιξε live sex.
Απο τα κορυφαία μαγαζιά μου έχει πει!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Ένα φιλαράκι, τις καλές εποχές που ήμουν στην Αθήνα και αλωνίζαμε στις Μούσσες στην Καλλιθέα, μου διηγούταν ιστορίες απίστευτες ακολασίας για το 4.
Αρχές δεκαετίας 90, ήταν το πρώτο μαγαζί που έβγαλε κρεβάτι στην σκηνή και έπαιξε live sex.
Απο τα κορυφαία μαγαζιά μου έχει πει!
Άλλο δυνατό μαγαζί το Tessera με ιδιαίτερο χαρακτήρα. Πολλά τα σκηνικά που βλέπαμε τότε...
 
OP
OP
Stripdog

Stripdog

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα στη παρέα, επειδή βλέπω ότι υπάρχει πολύ προβληματισμός για καλά strips τι λέτε να σας πάω μία βόλτα 20 χρόνια πίσω στο baby o? :woldman:
KARTA.jpg
baybO_eisodos.jpg
4.jpg


new1.jpg
vck3bg.jpg
vck6bg.jpg

new101.jpg
ready24.jpg
ready15.jpg

11small.jpg
18small.jpg
21small.jpg
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Η Επιστήμη μήπως είναι αυτή μύστη μου;
όχι αγαπητέ!!!!!!!!! Αυτή είναι η περιβόητη αγγλίδα άρρωστη γκαύλα επ ονόματι Ελίζαμπεθ!!!!!!!! που ήταν στο baby o στο υπόγειο της συγγρού και μετά για λίγο στο afrodite και λίντο
 

γαμαθ???

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την πληροφορία.

Θα είχα περιέργεια να δω και την Επιστήμη μικρή σε σωσμένες παλιές φώτος από τα ιστορικά ιδρύματα που πέρασε.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
544
Like
625
Πόντοι
86
Η Επιστήμη μήπως είναι αυτή μύστη μου;
η Επιστημη ειναι η γκομενα που ειναι πανω στον στυλο αναποδα, με το τατουαζ στο κωλομαγουλο σημα κατατεθεν, την ειχα γνωρισει την ηξερα προσωπικα, πολυ καλο τυπακι. Επισηs η Σκωτσεζα η Τζαγκλιν, μακρυ μαλλι βυζαρεs πανεμορφο προσωπο, η Πατριτσια απο Πορτογαλια που εκανε Pole dance ανεβαινε πανω στον στυλο μεχρι το ταβανι χορευε AC DC . Μιλαμε για γυναικαρεs, για χορευτριεs, ωραιεs, ευχαριστεs, σε σεβοντουσαν και τιs σεβοσουν. τωρα μιλαμε για αρπαχτικα, για μπαζα, για οτι αρπαξει ο κωλοs μαs
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους......υπηρχαν και αλλα....το ''Κλεοπατρα'' στην Πετρου Ραλλη... σε αυτο ειχα παει μια φορα.
Σε αυτα που ειχα παει ηταν στο''Milion Dollars" και μετα βολτα στα Μπαρακια και στο ''Preludo" στην Πλατεια Αμερικης που δεν το ανεφερε κανενας.....στο δευτερο πηγαινα αρκετο καιρο.....3-4 φορες την εβδομαδα.
Καλα να περνατε....
 

γαμαθ???

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
η Επιστημη ειναι η γκομενα που ειναι πανω στον στυλο αναποδα, με το τατουαζ στο κωλομαγουλο σημα κατατεθεν, την ειχα γνωρισει την ηξερα προσωπικα, πολυ καλο τυπακι. Επισηs η Σκωτσεζα η Τζαγκλιν, μακρυ μαλλι βυζαρεs πανεμορφο προσωπο, η Πατριτσια απο Πορτογαλια που εκανε Pole dance ανεβαινε πανω στον στυλο μεχρι το ταβανι χορευε AC DC . Μιλαμε για γυναικαρεs, για χορευτριεs, ωραιεs, ευχαριστεs, σε σεβοντουσαν και τιs σεβοσουν. τωρα μιλαμε για αρπαχτικα, για μπαζα, για οτι αρπαξει ο κωλοs μαs

Ήμουν σίγουρος ότι είναι κάποια από αυτές, σε ευχαριστώ.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
544
Like
625
Πόντοι
86
Ήμουν σίγουρος ότι είναι κάποια από αυτές, σε ευχαριστώ.
εκανε λεσβιακα με την Χαρα ( απο την Αρμενια μεγαλα αλανια με την Επιστ. και σοου κτλ ) και ηταν και η Τρεξι τοτε το τρελοκομειο ....
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Τα 20 χρόνια πριν μιλάνε αυτόματα από τις κακές φωτογραφίες που αδικούν και τα πολύ λιγότερα τατού. Η Βίκυ ήταν χαρακτηριστική του καταστήματος τότε. Η μελαχρινή με το μίνι μαύρο φόρεμα εννοείται. Τι πορεία είχε στη συνέχεια; Έφτασε να δουλέψει μέχρι και Λολίτα και μετά χάθηκε, ή μαλακίες λεω και δεν θυμάμαι.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
και στο ''Preludo" στην Πλατεια Αμερικης που δεν το ανεφερε κανενας.....στο δευτερο πηγαινα αρκετο καιρο.....3-4 φορες την εβδομαδα.
Prelude για την ακρίβεια λεγόταν αν θυμάμαι σωστά. Ήταν underground φάση αυτό, δεν το ήξεραν πολλοί. Ήταν και αρκετά πονηρό σε υπηρεσίες για την εποχή του.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Prelude για την ακρίβεια λεγόταν αν θυμάμαι σωστά. Ήταν underground φάση αυτό, δεν το ήξεραν πολλοί. Ήταν και αρκετά πονηρό σε υπηρεσίες για την εποχή του.
Καλημερα Obi......πιστευα οτι το ηξερε αρκετος κοσμος....ναι...ηταν cult.....σιγουρα κατι θα γινοτανε.....προσωπικα δεν ψαχτηκα αρκετα..την ψηλη πισω απο την μπαρα την θυμασαι????αν θυμηθεις καμμια φαση στειλε pm...
καλα να περνας...
 

maryland2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
13
Like
323
Πόντοι
290
Prelude. Eνα μλφακι με κορμί πέτρα τριφτηκε μου τον έκανε πέτρα στο χώρο και καταλαβαίνοντας ότι θα με λήξει αφιέρωσε extra χρόνο για να το καταφέρει . Μόνο τρίβοντας τον κωλο πέτρα πάνω στην άλλη πέτρα πάνω από το τζιν.Νιατα
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Το πιό εντυπωσιακό τότε ήταν ο κόσμος που γέμιζε τα μαγαζιά ακόμα και τις καθημερινές. Δεν έβρισκες τραπέζι με τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom