Νέα

BDSM Ιστορία BDSM : Ο Αφέντης Μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα male_tsouli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Πηγή : Ιστορίες  BDSM
/p/bdsm_5.html


Ιστορία  BDSM : Ο Αφέντης Μας  - 1ο
/2013/02/bdsm-1.html




Περίληψη :
Ο Σύζυγος έχει ένα κρυφό μυστικό μιας και του αρέσει το ομοφυλοφιλικό σέξ ! Πρόσφατα γνώρισε τον Μιχάλη , έναν Ρουμάνο αυταρχικό αρρενωπό άντρα ο οποίος του προσέφερε έντονες στιγμές σέξ και υποταγής . Σύντομα όμως έρχεται αντιμέτωπος με ένα δίλημμα που του θέτει .
Ο Μιχάλης θέλει να κάνει σέξ με την σύζυγο του σκλάβου του και μάλιστα εκείνος να προετοιμάσει το έδαφος  .


Φετίχ :
Fetish Cuckolding , Total Orgasm Control , Spanking , Dildo Training , Foot Worship , Humiliation , Public Humiliation , Feminization , Small Dick Humiliation , Chastity Belts & Prostate Massage , Chastity Devices, Blackmail Fetish , Ass Worship/Licking , Pussy Worship / Smothering , Watersports


Μέσα στο σκοτεινό δωμάτιο του Μιχάλη , το μόνο που μπορούσε να ακούσει κανείς ήταν ο τριγμός απο το κρεβάτι καθώς εκείνος με γαμούσε ορμητικά και δυνατά .

Εγώ ξαπλωμένος μπρούμυτα στο κρεβάτι και δεμένος χέρια πόδια ανοικτά και ο Μιχάλης απο πάνω μου αγκομαχούσε ιδρωμένος , καρφώνοντας το τεράστιο λαχταριστό του καυλί στο ξεσκισμένο σουφράκι μου !

Θυμάμαι ακόμα την πρώτη φορά που βρεθήκαμε στο ξενοδοχείο . Ο Μιχάλης είχε αγγελία σε site γνωριμιών και το τεράστιο καυλί του σε συνδυασμό με το καλογυμνασμένο του κορμί ήταν αυτό που τράβηξε την προσοχή μου .

Κλείσαμε ραντεβού σε ένα ξενοδοχείο γαμιστρώνα και με την καρδιά μου να χτυπάει δυνατά , με χίλιες προφυλάξεις πήγα πρώτος .

Ήμουν παντρεμένος ήδη 3 χρόνια με την Γιάννα , μια 30 άρα ψηλή σέξυ γυναικάρα , με όμορφες καμπύλες , ξανθά μαλλιά και όμορφα καταπράσινα μάτια . Μου άρεσε το σέξ μαζί της αλλά πάντα έλειπε κάτι .

Έλεγα ψέματα στον εαυτό μου .

Εκτός απο το να καθαρίζω με την γλώσσα μου το μουνί της , ασχολία που πάντα μου άρεσε και να κάνω παθιασμένο σέξ μαζί της , ήθελα και αντρική πούτσα !

Ήταν το μυστικό μου , η κρυφή μου αδυναμία και φυσικά εκείνη την μέρα στο ξενοδοχείο , θα έκανα με τον Μιχάλη όλα μου τα βίτσια πραγματικότητα .

Όταν αντίκρυσα τον καλογυμνασμένο 35 άρη Ρουμάνο θεό , η καρδιά μου σκίρτησε ! Ήμουν 30 και είχα πολλές εμπειρίες αλλά ο Μιχάλης ήταν το κάτι άλλο . Με κοίταξε με πρόστυχο βλέμμα και έτριψε το καβάλο απο το παντελόνι του .

- Τι θες να κάνουμε μωρή πούστρα ? Ρώτησε με την βαριά σλαβική προφορά του
- Θα ήθελα να είμαι η αρσενική σκλάβα σου ! Να με ντύθώ με κυλοτάκι και γοβάκια και να με κάνεις πουτάνα σου !
- Καλά σε κατάλαβα μωρή καριόλα ! Είπε και με έπιασε απο το σβέρκο οδηγώντας με στο λουτρό !
- Εδώ μέσα μωρή πουτάνα ετοιμάσου ! Σε πέντε λεπτά θέλω να βγείς έξω και να φοράς κυλοτάκι ! Βρωμόπουστα !

Έφαγα τα σκαμπήλια μου και με πέταξε μέσα στο μπάνιο . Εκεί είχα και την τσάντα με τα κυλοτάκια που ψώνιζα κρυφά απο την γυναίκα μου ! Πήρα το πιο πουτανίστικό , ένα μαύρο , το φόρεσα , φόρεσα και ζαρτιέρες , και βγήκα έξω .

Αντίκρυσα τον γαμιά – αφέντη μου ολόγυμνο , να με κοιτάει με μάτια που πετούσαν φλόγες .

- Ααα , εσύ είσαι γενημμένη πουτάνα είπε και με το καυλί του όρθιο να πάλλεται απο καύλα , με πλησιασε και κόλλησε τα χείλη του στα δικά μου .

Το χέρι του κατέβηκε στο κωλαράκι μου και σύντομα ένα σαλιωμένο δακτυλάκι παραβίασε την σούφρα μου και μπήκε μέσα εξερευνώντας το κωλί μου .

- Θα χορτάσεις πούτσα ξεκωλιάρα !

Η συνέχεια δώθηκε στο κρεβάτι όπου ο Μιχάλης με πέταξε με βία , μου άστραψε αρκετά κωλοσκάμπηλα μέχρι το κωλαράκι μου έγινε κατακόκκινο και τέλος μου κάρφωσε την σαλιωμένη του ψωλάρα στο κώλο με μια απότομη κίνηση .

Έβγαλα μια κραυγή που πρέπει να άκουσε όλο το ξενοδοχείο αλλά κανείς δεν έδωσε σημασία μιας και εκεί όλο τσουλάκια και βίζιτες γαμιόντουσταν .

Το καυλί του εκείνη την μέρα ξέσκισε το κωλαράκι μου σε όλες τις στάσεις που θα μπορούσε κανείς να φανταστεί . Πισωκολλητό , ανάσκελα , στα όρθια.

Ο νταβραντισμένος γαμιάς μου με πήδαγε με τόση ορμή και λύσσα μου δεν μπορούσα να πάρω ανάσα ενώ είχα βάλει μέχρι και τα κλάματα κάποια στιγμή απο τα σκαμπήλια και τις ψωλιές που έτρωγα στο κώλο !

Όταν έχυσε στο στόμα μου , με εξανάγκασε και τα κατάπια όλα ! Μέχρι τελευταία σταγόνα .

Αυτό ήταν , τον είχα ερωτευτεί και εκείνος ήξερε την επιρροή της πούτσας και του πρόστυχου τρόπου σε αδύναμα αρσενικά σαν εμένα . Απο εκείνη την μέρα με εξουσίαζε . Με θράσος , άνοιξε το πορτοφόλι μου και πήρε όλα μου τα λεφτά , όχι μόνο εκείνα που συμφωνήσαμε .

- Καριόλη ! Αν θες πάλι γαμήσι τηλεφώνα μου !

Φυσικά και τηλεφώνησα πάλι !

Βρεθήκαμε πολλές φορές , και μάλιστα τις τελευταίες , που είχα γίνει πια τακτικός πελάτης του , με γαμούσε σπίτι του ! Του είχα πάει και ένα πιστοποιητικό ότι δεν είχα αφροδίσια ή κάτι άλλο και με έχυσε στο κώλο ακάποτα .

Δεν ήταν μόνο το γαμήσι ! Με ανάγκαζε να του κάνω και την υπηρετριούλα , να πλένω και να καθαρίζω το σπιτι του , φορώντας γυναικεία εσώρουχα , να πλένω τα ρούχα του και στο τέλος πάντα μου έκανε ένα καλό γαμήσι αποκαλώντας με χίλια μύρια ! Ήμουν η πουτάνα του !

Οικονομικά είχα γονατίσει μιας και μου έπαιρνε πολλά λεφτά , τόσα που η Γιάννα είχα αρχίσει να απορεί που πάνε τα χρήματά μας .

Το πάθος μου όμως ήταν ακόρεστο .

Όταν τελειώσαν τα λεφτά που καβάτζωνα για τον γαμιά μου , δεν ήθελε ούτε να με δεί και εγώ σαν πουτάνα ξεφτιλισμένη , έτρεχα πίσω του και ικέτευα για λίγη προσοχή και γαμήσι .

- Να πας να γαμηθείς καριόλη ! Να μου τα φέρεις και μετά θα φας το πούτσο μου έλεγε !

Εγώ πάντα εύρισκα χρήματα για να κάνω πραγματικότητα το αρρωστημένο μου πάθος .




Στο σπίτι η Γιάννα , δεν είχε καταλάβει τίποτε , παρά μόνο  μου την έλεγε που δεν κάναμε συχνά σέξ . Βέβαια είχα πάντα την ευκαιρία να της κάνω εκπληκτικά και πολύωρα γλειφομούνια που ήταν η σπεσιαλιτέ μου και να την φέρνω σε οργασμό . Εξάλλου δεν ήθελα να με δεί γυμνό , με το κωλαράκι κατακόκκινο και σημαδεμένο .

Φτάσαμε λοιπόν και στην σημερινή ημέρα που κατάφερα μετά απο καιρό να μαζέψω λεφτά και να πάω στον Μιχάλη .

- Καριόλα ! Άργησες να μου έρθεις ! Θα σου δώσω ένα καλό μάθημα είπε και με έδεσε χέρια πόδια ανοικτά όπως προανέφερα . Μου έδωσε ένα καλό μάθημα , μαστιγώνοντας αλύπητα το κωλαράκι μου με την λουρίδα του !
- Μωρή γαμιόλα ! Θα τσακίζεσαι να μου φέρνεις τα ευρω΄να γαμάω την άχρηστη κωλάρα σου ! Κατάλαβες πουτάνα !
- Μάλιστα Αφέντη ! Συγχώρεσέ με , δεν θα ξαναγίνει .

Αφού λοιπόν με έκανε να κλάψω και να ζητήσω έλεος , άρχισε ένα καλό ξεγυρισμένο ολοκληρωτικό γαμήσι απο αυτά που συνήθιζε να μου κάνει στο κωλαράκι !

Ενώ με γαμούσε , μου έκανε την ανήθικη πρόταση !

- Γαμιόλα ! Θέλεις να γίνεις μόνιμα η πουτάνα μου! Να σε ξεσκίζω μόνιμα χωρις να με πληρώνεις !
- Μάλιστα Αφέντη .
- Είναι εύκολο ! Θυμάσαι που μου είχες δείξει φωτογραφία την γυναίκα σου την Γιάννα ! Θέλω να την γαμήσω !

Ο εξευτελισμός ήταν τεράστιος . Με γαμούσε και με την ψωλή στο κώλο μου πρότεινε να πηδήξει την γυναίκα μου ! Μπορεί να μου αρέσαν τα αντρικά κορμιά αλλά ποτέ δεν είχα σκεφτεί να κάνω παρτούζα με την γυναίκα μου .




- Το σκέφτεσαι γαμιόλα ; Το σκέφτεσαι ; Έλεγε σπρώχνοντας το καυλί του μέσα έξω απο το κωλαράκι μου !
- Θα σας έχω και τις δύο στα 4 και θα γαμάω εναλλάξ το μουνί της και το κωλί σου ! Θα δείς θα σου αρέσει ! Και θα αρέσει και στην ίδια ! Εσύ τιν να γαμήσεις μωρή τρύπια !
- Μάλιστα Αφέντη είπα συμφωνόντας και τότε εκείνος έχυσε στο κώλο μου .
- Πάρτα μωρή γαμιόλα στο κώλο ! Πάρτα όπως θα τα πάρει και η  γυναίκα σου ! Θα σου την κάνω πουτάνα ! Με το μουνί ξεχειλωμένο .

Η Συνέχεια προμηνύεται πολύ ενδιαφέρουσα !
(Συνεχίζεται ..... )

Photographs :

Διαβάστε Επίσης Σχετικά Άρθρα

Fetish Cuckolding – Φετιχιστικό Κεράτωμα
/2012/11/bdsm-fetish-cuckolding.html

Total Orgasm Control – Απόλυτος Έλεγχος Οργασμού
/2012/12/bdsm-total-orgasm-control.html

Spanking – Η Αρχή Κάθε Τιμωρίας
/2012/11/spanking-saga-session.html

Dildo Training - Εκπαίδευση Με Δονητές
/2011/08/strapon-playdildo-trainingtransformatio.html

Foot Worship – Ποδολαγνεία

Humiliation – Εξευτελισμός

Public Humiliation - Εξευτελισμός Μπροστά Στις Φιλες Της Αφέντρας
/2011/11/m.html

Feminization – Μεταμόρφωση Σε Γυναίκα
/2011/11/forced-feminization-sissyfication.html

Small Dick Humiliation - Εξευτελισμός Για Το Μέγεθος Του Πέους
/2011/11/small-dick-humiliation.html

Chastity Belts & Prostate Massage – Ζώνη Αγνότητας , μασάζ προστάτη
/2011/11/orgasm-denial-massage.html

Chastity Devices – Παίζοντας Με Συσκευές Αγνότητας
/2012/09/bdsm-chastity-devices.html

Επίσκεψη Αφέντρας Σε Αντρικό Στριπτήζ – Εξευτελισμός Κερατωμένου Συζύγου

Blackmail Fetish – Φετιχιστικός Εκβιασμός

Ass Worship/Licking – Στοματικό Σέξ Απο Πίσω ! Η Υποταγή στην Αφέντρα
/2011/09/ass-worshiplicking.html

Pussy Worship / Smothering – Υποχρεωτικό Στοματικό Σέξ

Watersports – Ουρολαγνεία
 

Romanos65

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
τοκοψες στο καλυτερο.
οταν επεινες τα χυσια, σου ελεγε,
σαλουταρε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom