Νέα

Ίσως... η πιο μαλακισμένη διαφήμιση!;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sperminator_tx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 376
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Στο καρτοτηλέφωνο μέσα στην πλατεία γεμάτη με κόσμο;
Μου την έκανε τέντα όμως....η φωνή της ακουγόταν πεντακάθαρα όλο καύλα....
Περιμενε αλλος απο πισω για τηλεφωνο; :upsidedown:
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
δικέ μου εγώ ότι έγραψα έχει και κάποιο επιχείρημα.έχεις να πείς κάτι;όχι.απλά ξεκινάς κουβέντες άσκοπες.ξέρουμε ότι μπορεί να έχεις τα κόμπλεξ σου,αλλά έχουμε και μια ζωή να ασχοληθούμε και ο χρόνος είναι πολύτιμος.δεν έχω να πώ κάτι άλλο.Έχω δίκιο,έχετε άδικο και τέρμα.
Πολύ απλά γιατί είσαι περιορισμένης.

1. Συγκρινες μια κοινωνική ομάδα με μια πολιτική ομάδα. "Θεωρείτε υποτιμητικό να είναι κάποιος εθνικοσοσιαλιστής,αλλά όχι τραβέλι" Εχεις και αλλες αναφορές, αλλά κάνε τον κόπο να τις βρεις μόνος.
2. Εκρινες πως οι βαρβαρότητες ακραιων πολιτικών ομάδων έχουν προκαλέσει λιγότερο κακό από κοινωνική ομάδα που επιλέγει ένα συγκεκριμένο τρόπο ζωής. "(οι τραβεστι ).. είναι κατώτεροι απο τους Ναζί δολοφόνους,γιατί ο ένας έπραξε βάσει προπαγάνδας και άλλαξε άρδην όταν είδε την αλήθεια -πέρα της κομματικής παρωπίδας- ενώ ο άλλος είναι απλά βλαμμένος και δεν καταλαβαίνει την κατάστασή του"
3. Αποκάλεσες ψυχασθενείς άτομα που απλά δε καταλαβαινεις, ή που μάλλον σε τρομάζουν. "..Οι δε (τραβεστι) ... (προκάλεσαν τον θάνατο ) όλου του πολιτισμένου πλανήτη"

Αυτά για να ξέρεις με ποιον μιλάς. Αν μου απαντήσεις, θα μου απαντήσεις με στοιχεία. Κατάλαβες σκουπίδι;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.494
Κριτικές
62
Like
39.788
Πόντοι
8.530

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.494
Κριτικές
62
Like
39.788
Πόντοι
8.530
Οχι ρε συ. Εννοω αν ειδε την τεντα. Οχι αν ακουγε :upsidedown:
Ελπίζω να μην είδε κανένας την τέντα!!!Πάντως υπήρχε κόσμος σε κίνηση, έκαναν βόλτα,τα μικρά έπαιζαν κρυφτό ,κυνηγητό...το αποκλείω (σχεδόν..) να με είδε κανείς με τέντα!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
Ελπίζω να μην είδε κανένας την τέντα!!!Πάντως υπήρχε κόσμος σε κίνηση, έκαναν βόλτα,τα μικρά έπαιζαν κρυφτό ,κυνηγητό...το αποκλείω (σχεδόν..) να με είδε κανείς με τέντα!!!
Αυτο το σχεδον δεν σε ανησυχει; Σε πειραζω :upsidedown:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Πολύ απλά γιατί είσαι περιορισμένης.

1. Συγκρινες μια κοινωνική ομάδα με μια πολιτική ομάδα. "Θεωρείτε υποτιμητικό να είναι κάποιος εθνικοσοσιαλιστής,αλλά όχι τραβέλι" Εχεις και αλλες αναφορές, αλλά κάνε τον κόπο να τις βρεις μόνος.
2. Εκρινες πως οι βαρβαρότητες ακραιων πολιτικών ομάδων έχουν προκαλέσει λιγότερο κακό από κοινωνική ομάδα που επιλέγει ένα συγκεκριμένο τρόπο ζωής. "(οι τραβεστι ).. είναι κατώτεροι απο τους Ναζί δολοφόνους,γιατί ο ένας έπραξε βάσει προπαγάνδας και άλλαξε άρδην όταν είδε την αλήθεια -πέρα της κομματικής παρωπίδας- ενώ ο άλλος είναι απλά βλαμμένος και δεν καταλαβαίνει την κατάστασή του"
3. Αποκάλεσες ψυχασθενείς άτομα που απλά δε καταλαβαινεις, ή που μάλλον σε τρομάζουν. "..Οι δε (τραβεστι) ... (προκάλεσαν τον θάνατο ) όλου του πολιτισμένου πλανήτη"

Αυτά για να ξέρεις με ποιον μιλάς. Αν μου απαντήσεις, θα μου απαντήσεις με στοιχεία. Κατάλαβες σκουπίδι;
Σκουπίδι είσαι πρώτα απο όλα.

Και
1. Δεν είναι κοινωνική ομάδα,αλλά προσπαθούν να γίνουν κοινωνική ομάδα.Δεν αποτελούν καν κάποιο κομμάτι μειονότητας και ακομα και η κοινότητα των ομοφυλόφυλων τους θεωρεί ανώμαλους.Ψάχτο μόνος σου αυτό.
2. Εϊναι και οι ίδιοι ακραίοι,ναρκομανείς,ψυχοπαθείς και φορείς ασθενειών.Πέρα απο αυτό διαλύουν τα πάντα στην κοινωνία μας και τα κάνουν όλα άφυλα και ανώμαλα γιατί και καλά τους προσβάλλουν τα πάντα.Έτσι λοιπόν,ώντας σε μια άφυλη κοινωνία,δεν θα υπάρχει αναπαραγωγή,άρα υπάρχει αφανισμός.Και μην πείς μα και μου και ιστορίες με βρυκόλακες,να δείς στατιστικά ότι οι νέοι πλέον δεν μπορούν να φλερτάρουν απο φόβο μην χαρακτηριστούν σεξιστές ή προσβάλλουν κάποιον.
3. Εγώ δεν αποκαλώ ψυχασθενή κανέναν.Οι ίδιες οι πράξεις και οι στατιστικές το κάνουν,καθώς πάσχουν απο διάφορα ψυχικά νοσήματα.Επίσης το ποσοστό αυτοκτονιών είναι 40% μετρημένο.Όλοι παίρνουν χάπια ή και ναρκωτικές ουσίες.Αναφορικά με τους φόβους μου,δεν μπορείς να τους ξέρεις εσύ.Βασικά κανένας εδώ μέσα.Αντιθέτως εσύ μας δείχνεις τον φόβο σου για να μην θεωρηθείς ανώμαλος και προασπίζεις αυτά που πιστεύεις ως δικαιώματα.Καλό ως δημοκρατικός πολίτης,καθώς δείχνεις μια κάποια ενεργητικότητα,αλλά η ενεργητικότητά σου σταματάει εκεί,πρώτον γιατί τον παίρνεις και δεύτερον γιατί εθελοτυφλείς και δεν βλέπεις πραγματικά προβλήματα άνευ παρωπίδων.

Πέρα απο αυτά αλήθεια δεν έχω να πώ κάτι άλλο ή να αποδείξω τίποτε σε έναν τυχάρπαστο που μένει στο Γκύζη,είναι άνεργος στα 35 του και ζεί με την μάνα του που τον ταίζει και αν βγάλει κανένα φράγκο ως κλακαδόρος του ΣΥΡΙΖΑ και παλιότερα του ΚΚ (ναι ναι....είναι μικρός ο κόσμος) πάει και τα σπρώχνει σε σομαλούς.Απο μαχητές του πληκτρολογίου πήξαμε και η άποψή σας είναι τουλαχιστον φαιδρή,αλλά αδιάφορη.Το πρόβλημά μας είναι ότι μας ζαλίζετε τα ούμπαλα.
Αυτά.-
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Ρε παπάρα, δε σου είπα να παίρνεις τα χάπια σου;
Τα πήρα φίλε.Ευχαριστώ που νοιάζεσαι για την υγεία μου.Καταλαβαίνω ότι με βλέπεις σαν συγγενή πια,αλλά μην αισθάνεσαι τύψης που μου ανέβηκε το ουρικό οξυ γιατί γαμάω συνέχεια και δεν κατουράω συχνά.Με απασχολει ο γιός σου συνέχεια.Κανένα πλαστό να πάρουμε νέο κινητό θα μας δώσεις ή θα τα φας στις πουτάνες και θα σε δέρνουν οι νταβάδες;
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Ευτυχώς που το διευκρίνισες γιατί αρχικά νόμιζα ότι το έγραψες έτσι είσαι επειδή είσαι ένα αγράμματο ταγάρι.
Ο τίτλος αυτός,του αγράμματου ταγαριού σου αξίζει δικαιωματικά.Άλλωστε μονο συγκρουσεις θέλεις να κάνεις και το καταλαβαίνω εν μέρει το γιατί έχεις αυτό το χούι...Βλέπεις είναι δύσκολο να σε φτύνουν ακομα και οι πουτάνες,όχι μονο γιατί είσαι κοντός και σπυριάρης μεσήλικας και ενίοτε βρωμάς ιδρωτίλα απο μέτρα,αλλά και γιατί ξέρουν ότι ακόμα και τα λεφτά σου είναι μούφα,όπως και ο δήθεν ανδρισμός σου.Έχεις καταφέρει να φάς και πόρτα απο μπουρδέλο στο Μετάξι απο την Φωτεινή Γκμόχ και απο την Αλιόνα στην Διδύμου 18 γιατί βρώμαγες.Με λίγα λόγια μια αηδία με πόδια και σιχαμένος απο όλες τις πάντες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
εν μεσω κρισης σε διπατο χλιδατο διαμερισμα
στην αρχη η γνωστη χαιδεμενη κορακλα λιγο πριν γινει η γνωστη κακομαθημενη ελλεηνιδα που θα ζαλισει τ'αρχειδια με τα καμωματα της του μισου αντρικου πληθυσμου...
μετα εμφανιζονται οι μπουνταλαδες γιοι που χουν καψει τον εκγεφαλο τους απο το πολυ net surfing
κ τελος κλεινουμε με μαμα-μπαμπα στην τριχα βγαλμενους απο το story καποιας ταινιας του hollywood
τελικα η κριση κανει καλο!
ε,ρε καψιμο!
Ίσως το πιο καμμένο ποστ που καταριέται κάποιους που έχουν αποκτήσει κάποια πράγματα στην ζωή τους σε αντίθεση με άλλους που είναι μετέωροι, άνεργοι, άεργοι και βλαστημάνε 24/7?

Κλάψε, δεν θα ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα που να χτυπάς την κωλάρα σου στο μάρμαρο και να κάνει πλατς-πλουτς! :)
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736

Σαν να Λιγναδίζει ο τυπος στην διαφημιση :embarrased:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.281
Κριτικές
15
Like
5.776
Πόντοι
1.496

<Κοτοπουλο η παστα;>

Δεν θελω παστα, πιασε μου εναν μπακλαβα.

Μαθανε, παστα. Αντι να πουνε ζυμαρικα, λενε παστα. Λες και ειναι Ιταλιδες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.494
Κριτικές
62
Like
39.788
Πόντοι
8.530

<Κοτοπουλο η παστα;>

Δεν θελω παστα, πιασε μου εναν μπακλαβα.

Μαθανε, παστα. Αντι να πουνε ζυμαρικα, λενε παστα. Λες και ειναι Ιταλιδες.
Εγώ θέλω κοτόπουλο και πάστα για επιδόρπιο...γιατί δεν καλύπτομαι;Σε ποια εταιρεία πρέπει να απευθυνθώ για να βρω τέτοιο μενού;
 

nontas82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.891
Like
1.978
Πόντοι
216
pantene ο καθιερωμενος ετησιος εμετος :vomit::vomit:
εμπιστος φαινεται :confused::confused::confused::confused:
pantene-campaign-the-total-business.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom