Νέα

Ήρθε η ώρα του Game of Thrones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Εσυ που εχεις διαβασει τα βιβλια, μην μας πεις τπτ...

Απλα, εγω δεν εχω καταλαβει γιατι να μην πολεμησει ο φιλαρακος του νανου, που τον ειχε ξελασπωσει και την προηγουμενη φορα. Γενικα, φαινεται ικανος ξιφομαχος και δεν κωλωνει.

Οσο για το Τζειμι, θα ηταν γιγαντια μουφα να πολεμησει με ενα χερι και να επιβιωσει. Αρα, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!
Απ'οτι βλεπεις δεν λεω κατι συγκεκριμενο ουτε μαρτυραω  :) Οσο για τον Bronn  τον φιλο του νανου ,δεν προκυπτει απο πουθενα ως τωρα οτι αποκλειεται να ειναι αυτος ο υπερασπιστης του(Χωρις αυτο να σημαινει οτι θα ειναι σιγουρα αυτος..ειπαμε ειδωμεν  ;))
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Απ'οτι βλεπεις δεν λεω κατι συγκεκριμενο ουτε μαρτυραω  :) Οσο για τον Bronn  τον φιλο του νανου ,δεν προκυπτει απο πουθενα ως τωρα οτι αποκλειεται να ειναι αυτος ο υπερασπιστης του(Χωρις αυτο να σημαινει οτι θα ειναι σιγουρα αυτος..ειπαμε ειδωμεν  ;))

ΟΚ!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Εσυ εισαι μεν βασιλοφρων, αλλα με ποιο απο τα 7?  :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ξεροχύνω με Βασιλόφρων... :cum: :cum: :cum:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εσυ που εχεις διαβασει τα βιβλια, μην μας πεις τπτ...

Απλα, εγω δεν εχω καταλαβει γιατι να μην πολεμησει ο φιλαρακος του νανου, που τον ειχε ξελασπωσει και την προηγουμενη φορα. Γενικα, φαινεται ικανος ξιφομαχος και δεν κωλωνει.

Οσο για το Τζειμι, θα ηταν γιγαντια μουφα να πολεμησει με ενα χερι και να επιβιωσει. Αρα, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!
Εγω πιστευω θα ειναι ο Τζειμι αλλα ο παππους θα το αρνηθει και θα τον στειλει στο καστρο οπως ειχε συμφωνηθει..απο πριν..!Ειδωμεν παντως ειναι σε καλο σημειοο
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Εσυ που εχεις διαβασει τα βιβλια, μην μας πεις τπτ...

Απλα, εγω δεν εχω καταλαβει γιατι να μην πολεμησει ο φιλαρακος του νανου, που τον ειχε ξελασπωσει και την προηγουμενη φορα. Γενικα, φαινεται ικανος ξιφομαχος και δεν κωλωνει.

Οσο για το Τζειμι, θα ηταν γιγαντια μουφα να πολεμησει με ενα χερι και να επιβιωσει. Αρα, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!

Δες τον τίτλο του επόμενου επεισοδίου και θα καταλάβεις ποιοί θα πολεμήσουν.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δες τον τίτλο του επόμενου επεισοδίου και θα καταλάβεις ποιοί θα πολεμήσουν.
Tι λες τωρα???Εαν καταλαβα καλα για αυτο του ειπε ο αλλος ΘΥΜΑΜΑΙ...λες ρε? Δεν νομιζω η κατι δεν καταλαβα καλα
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Μολις ειδα το νεο επεισοδιο...
Καλες σκηνες σκληρες στην αρχη για τους λατρεις του αιματος  και μια ακομα δυνατη στο τελος του (αλλος ενας ΘΑΝΑΤΟΣ)
Αλλα δεν λεω....
Πολυ καλο επεισοδιο παντως και αυτο......
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Μολις ειδα το νεο επεισοδιο...
Καλες σκηνες σκληρες στην αρχη για τους λατρεις του αιματος  και μια ακομα δυνατη στο τελος του (αλλος ενας ΘΑΝΑΤΟΣ)
Αλλα δεν λεω....
Πολυ καλο επεισοδιο παντως και αυτο......
Πραγματι. κι εγω μολις το ειδα. σε αντιθεση με το προηγουμενο που ηταν λιγο βαρετο αυτο ηταν πολυ ωραιο (ειδικα αμα σ'αρεσει το κοκορετσι)  :grin:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.494
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Επόμενο επεισόδιο 1η Ιουνίου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Μολις ειδα το νεο επεισοδιο...
Καλες σκηνες σκληρες στην αρχη για τους λατρεις του αιματος  και μια ακομα δυνατη στο τελος του (αλλος ενας ΘΑΝΑΤΟΣ)
Αλλα δεν λεω....
Πολυ καλο επεισοδιο παντως και αυτο......

ουτε 60 δευτερολεπτα σε ολο το επεισοδιο. οι καλες μερες με τον αντρα της διακονιαρας που θεριζε πανε ανεπιστρεπτι.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ουτε 60 δευτερολεπτα σε ολο το επεισοδιο. οι καλες μερες με τον αντρα της διακονιαρας που θεριζε πανε ανεπιστρεπτι.
Οντως ρε τυπε...εδειχνε πολυ τσοντα τωρα το γαμησαν με τις συζητησεις
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Πραγματι. κι εγω μολις το ειδα. σε αντιθεση με το προηγουμενο που ηταν λιγο βαρετο αυτο ηταν πολυ ωραιο (ειδικα αμα σ'αρεσει το κοκορετσι)  :grin:
καμία ανατροπή πλην ισως αυτόν που θα υπερασπιστή τον νάνο! Το τέλος το περίμενα ότι θα ηταν αυτο κάποια στιγμή. Ο μικριχερης ειναι μεγάλο λαμογιο
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
καμία ανατροπή πλην ισως αυτόν που θα υπερασπιστή τον νάνο! Το τέλος το περίμενα ότι θα ηταν αυτο κάποια στιγμή. Ο μικριχερης ειναι μεγάλο λαμογιο
Αντε να δουμε και κανα τσοντιαρικο επεισοδιο με τη θεα την γκομενα του Στανις .
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε σεις ... από πού τα κατεβάζετε τα επεισόδια;
έκλεισε και το galaxy tracker που είχα βολευτεί και δεν ξέρω από πού να κατεβάσω γμτ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom