Νέα

Ήρθε η ώρα του Game of Thrones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
επί τέλους, τέτοιο κάψιμο με άλλη σειρά δεν μου έχει συμβεί................ Και να φαντασθείτε ότι το σνόμπαρα πολύ.

Τελικά, ο Γιάννης Χιόνης είναι ζωντανός κατά κάποιο τρόπο?
:2funny: :2funny:

το ιδιο ελεγα και γω, και μαλιστα ελεγα συγκεκριμενα ''τι μαλακιες ειναι αυτές''

και τελικα σε 2 καλοκαιρια διαβασα ολα τα βιβλια, μιλαμε δηλαδη για 5500 σελιδες συνολικά περίπου

για το γιαννη το χιονι κανεις δεν ξερει, το πιο πιθανο ειναι το ναι, αλλα θα δουμε
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
:2funny: :2funny:

το ιδιο ελεγα και γω, και μαλιστα ελεγα συγκεκριμενα ''τι μαλακιες ειναι αυτές''

και τελικα σε 2 καλοκαιρια διαβασα ολα τα βιβλια, μιλαμε δηλαδη για 5500 σελιδες συνολικά περίπου

για το γιαννη το χιονι κανεις δεν ξερει, το πιο πιθανο ειναι το ναι, αλλα θα δουμε

ετσι ξεκινησα κι εγω τη σειρα. και μαλιστα στο 1ο επεισοδιο ever, βαρεθηκα τη ζωη μου. αλλα...η συνεχεια με καθηλωσε
για να δουμε πως θα συνεχισει...
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296
Δεν το πιστευω ρε....Τι λετε ρε πρωι πρωι???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μα αγαπητέ αυτή είναι σειρά. Καλτίλα. Φαντάσου ότι ο νάνος έφαγε τον πατέρα του, με βαλίστρα τη στιγμή που έκανε το χοντρό του.

Σφαγές, εκτελέσεις, δηλητηριάσεις, αποκεφαλισμόί, σεξ και ρομάντσο.....

Άσε ο Γιάννης Χιόνης είναι τραγική περίπτωση. Ως μέλος της μαύρης φρουράς (σκοπιάς) είχε πάρει όρκο αγαμίας. Τον καταπάτησε με μία κοπέλα από τον βορρά, πέραν δηλαδή του τείχους που φυλάσσει η μάυρη φρουρά, όταν όμως την εγκατέλειψε αυτή τον τραυμάτισε με βέλος. Τελικά, αυτή πεθαίνει σε επίθεση στο τείχος. Άστα, δράμα μεγάλο.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
ετσι ξεκινησα κι εγω τη σειρα. και μαλιστα στο 1ο επεισοδιο ever, βαρεθηκα τη ζωη μου. αλλα...η συνεχεια με καθηλωσε
για να δουμε πως θα συνεχισει...
πιστεψε με αν εχεις χρονο διαβασε τα βιβλια, δε θα χασεις

λαβε υποψη οτι στη σειρα εχει παρουσιαστει περιπου ενα 70% της ιστορίας και αλλαγμενη κιολας σε παρα πολλα σημεια σε σχεση με τα βιβλια
 

moutafies

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
πλακα θα χε να τον αναστενε η κοκκινη μαγισσα απ τα πολλα γαμησια!


Απο οτι ξέρω απο ένα ξαδερφο πολύ χωμένο στα βιβλία μάλλον αυτό γίνετε αλλα τώρα απο τα μπρός γαμησια, τα πισω γαμησια.... ποιος ξερει.
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
πιστεψε με αν εχεις χρονο διαβασε τα βιβλια, δε θα χασεις

λαβε υποψη οτι στη σειρα εχει παρουσιαστει περιπου ενα 70% της ιστορίας και αλλαγμενη κιολας σε παρα πολλα σημεια σε σχεση με τα βιβλια

δυστυχως ο χρονος μας εχει τελειωσει εδω και καιρο...
καποια στιγμη ομως θελω να τα διαβασω
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ετσι ξεκινησα κι εγω τη σειρα. και μαλιστα στο 1ο επεισοδιο ever, βαρεθηκα τη ζωη μου. αλλα...η συνεχεια με καθηλωσε
για να δουμε πως θα συνεχισει...
Εσυ εισαι βιαστηκος..!Αντεξα μεχρι το 3ο να δω. Μια μερα τυχαια λεω αντε να δω το παρακατω 4ο κολλησα και τα ειδα ολα .
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
[size=15pt]3 μικρα αποσπάσματα απο την 6η σεζον[/size] ελληνικοι υποτιτλοι

 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
[size=15pt]Λιγότερο από μια εβδομάδα απομένει μέχρι το πρώτο επεισόδιο της έκτης σεζόν του Game Of Thrones και κυκλοφόρησε ένα πολλά υποσχόμενο promo. [/size]

 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
αντε ρε ούστι πως και πως περιμέναμε να δούμε καμιά σειρά της προκοπής
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
[size=15pt]ακόμη ένα νέο μικρό clip από την 6η season με την Sansa και τον Theon[/size]

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τι έγινε βγήκε πουθενά;;;;
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Να γυρνάς από τρελό χαμούρεμα και γούστα με γκόμενα, φτιαγμένος κ από το ποτό και νε σε περιμένει η νέα σεζόν Game of Thrones!  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Δε γίνεται να υπάρχουν αυτά..!!!!! Αμφιβάλω αν υπάρχει κάτι πιο θεϊκό.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Να γυρνάς από τρελό χαμούρεμα και γούστα με γκόμενα, φτιαγμένος κ από το ποτό και νε σε περιμένει η νέα σεζόν Game of Thrones!  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Δε γίνεται να υπάρχουν αυτά..!!!!! Αμφιβάλω αν υπάρχει κάτι πιο θεϊκό.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom