Νέα

Ίρις Μασάζ, Σολωμού 70, Πλατεία Βάθης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 716
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Χρησιμοποιώ την αργκό του σάιτ!! Συγγνώμη που επιμένω,αξιολογούνται,1ον το μασάζ,2ον μαλακια, πίπα,σεξ, εάν το έκανε μηχανικά, εάν έβαλε αίσθημα (από ότι καταλαβαίνω το έκανε μηχανικά)?? Αυτά είναι τα ουσιώδη που ενδιαφέρουν!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ευτυχώς που διαφωνούμε......
δεν υπάρχει ευτυχώς η δυστυχώς .... απλά διαφωνούμε ως πρός την Βιβή ...για την Μαίρη συμφωνώ αλλά αυτή είναι παλιά και γνωστή για τις πολύ καλές αποδόσεις της ...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Χρησιμοποιώ την αργκό του σάιτ!! Συγγνώμη που επιμένω,αξιολογούνται,1ον το μασάζ,2ον μαλακια, πίπα,σεξ, εάν το έκανε μηχανικά, εάν έβαλε αίσθημα (από ότι καταλαβαίνω το έκανε μηχανικά)?? Αυτά είναι τα ουσιώδη που ενδιαφέρουν!
λοιπόν φίλε θα σου απαντήσω σύμφωνα με την δική μου εμπειρία .....το μασάζ το κατέχει και το προσφέρει σε ότι βαθμίδα δύναμης το επιθυμείς ... στα υπόλοιπα ακολούθησε την εικόνα της , δηλαδή καβλιάρα ....κατόρθωσε και προσάρμοσε τις αντιδράσεις της στα δικά μου γούστα και μάλιστα έδειξε οτι την ευχαριστούσε αυτό ...ήταν απολαυστική από την αρχική μαλακία που με ρυθμό πρόσφερε μέχρι το τελικό  σφυροκόπημα στα τέσσερα που και η ίδια επιζητούσε  για ακόμα πιό δυνατό ...διαπίστωσα μάλιστα το πόσο την έφιαχνε ο μονόλογος που άνοιξα σε όλη την διάρκεια της πράξης ...το οτι έγινε μούσκεμα ηταν μία ένδειξη οτι πράγματι το απολάμβανε ....αυτά τα λίγα λοιπόν με άφησαν απόλυτα ικανοποιημένο ...η αλήθεια είναι οτι δεν ζήτησα ούτε ακάποτα ούτε κολοτούμπες , αλλά ούτε κουρασμένη ούτε αδιάφορη ήταν ... αντίθετα είχε αντανακλαστικά και συμμετοχή με πάθος ...
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Εγώ ξερω ότι όταν μια γυναίκα δεν ειναι ωραία αντικειμενικά κάνει ότι μπορεί για να ισορροπήσει με τις υπηρεσίες της....αν και εκεί υστερεί βαριέται πες το όπως θες τοτε το όλο θέμα ειναι λάθος......αν βάλεις ότι δίνουμε και 60 για μισή ωρα τοτε ειναι ωρα για κλάμα......αλλα δεν φταίνε αυτές εμείς φταίμε που τους τα δίνουμε.......
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Είχα πολυ καιρό να φάω τέτοια φόλα για αυτό γράφω έτσι,,,,.βεβαια γω φταίω γιατί το έβλεπε το θέμα αλλα μπήκα ο μαλακας.....καλα να πάθω.....κριμα τα λεφτά δεν μπορώ να πω καν χαλάλι......γι αυτό παιδιά μόνο στάνταρακια αυτά ο έχει ο καθένας και μακριά απο τις κάτω του μετρίου υπόλοιπες
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Οι απόψεις μπορεί να διαφέρουν. Εγώ πχ όταν είχα περάσει με τη Μαίρη είχα πάρει εντελώς αποστειρωμένο σέρβις ενώ ακούς πολλά καλά λόγια απο άλλους συναγωνιστές. Μπορεί τη συγκεκριμένη μέρα που πήγα εγώ να ήταν κουρασμένη (που δεν με ενδιαφέρει ούτε εμένα βέβαια) ή μπορεί να μη με γούσταρε (που παλι δε με ενδιαφέρει). θα δείξει το μέλλον. Ο καλός δεν χάνεται και ο κακός δεν κρύβεται. Κοντός ψαλμός.
 

Lathis

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2019
Μηνύματα
12
Like
19
Πόντοι
0
:vomit:
οπως με ενημερωσε σημερα η κ. Λιζα το μαγαζι θα κανει απο αυριο και έως το τελος του χρονου Χριστουγεννιατικη προσφορα το προγραμμα της μιας ωρας στα 60 ευρω  ;)
:dancing

Α αυτά είναι τα ωραία!!! Τέτοιες προσφορές περιμέναμε. Θα το επισκεφτώ το εν λόγω κατάστημα σύντομα
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
η Μαίρη είναι με τις μέρες της... κυμαίνεται από αποστειρωμένο έως φουλ παθιάρικο...
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
λοιπόν φίλε θα σου απαντήσω σύμφωνα με την δική μου εμπειρία .....το μασάζ το κατέχει και το προσφέρει σε ότι βαθμίδα δύναμης το επιθυμείς ... στα υπόλοιπα ακολούθησε την εικόνα της , δηλαδή καβλιάρα ....κατόρθωσε και προσάρμοσε τις αντιδράσεις της στα δικά μου γούστα και μάλιστα έδειξε οτι την ευχαριστούσε αυτό ...ήταν απολαυστική από την αρχική μαλακία που με ρυθμό πρόσφερε μέχρι το τελικό  σφυροκόπημα στα τέσσερα που και η ίδια επιζητούσε  για ακόμα πιό δυνατό ...διαπίστωσα μάλιστα το πόσο την έφιαχνε ο μονόλογος που άνοιξα σε όλη την διάρκεια της πράξης ...το οτι έγινε μούσκεμα ηταν μία ένδειξη οτι πράγματι το απολάμβανε ....αυτά τα λίγα λοιπόν με άφησαν απόλυτα ικανοποιημένο ...η αλήθεια είναι οτι δεν ζήτησα ούτε ακάποτα ούτε κολοτούμπες , αλλά ούτε κουρασμένη ούτε αδιάφορη ήταν ... αντίθετα είχε αντανακλαστικά και συμμετοχή με πάθος ...
Είχα πολυ καιρό να φάω τέτοια φόλα για αυτό γράφω έτσι,,,,.βεβαια γω φταίω γιατί το έβλεπε το θέμα αλλα μπήκα ο μαλακας.....καλα να πάθω.....κριμα τα λεφτά δεν μπορώ να πω καν χαλάλι......γι αυτό παιδιά μόνο στάνταρακια αυτά ο έχει ο καθένας και μακριά απο τις κάτω του μετρίου υπόλοιπες

δεν μπορώ παρά να παρέμβω στη διένεξή σας για να πω ότι η βιβή είναι πορνοδιαστροφική και με τη βούλα. τον έχασα τον …¨μπαρμπαλιά¨ εντός της στοματικής κοιλ’ότητας και άντε να βρείς άκρη.και δεν είμαι και κανας αλεν ντελόν ούτε και …φορτωμένος (φραγκάτος εννοείτε  …), ώστε να τον αρπάξει είτε εκ γούστου είτε εκ συμφέροντος. λέω να ξαναπεράσω για διασταύρωση
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447

Ρωσιδα ξανθη αδυνατη με ωραιο κορμι. Σημερα φορουσε γοβες και ενα μαυρο κοντο φορεματακι
Φιλος μου εχει πει πολυ καλα λογια που περασε μαζι της.
οι υπολοιπες που ειδα σημερα

Ζωη Ελληνιδα
Βιβη Ελληνιδα
Ελλη η οποια εχει αδυνατισει και εχει ομορφυνει
Ναντια. Η Ξανθια Ρωσιδα που μεχρι πριν λιγο καιρο εργαζοταν στο Φραντζη 4, θα ειναι πλεον εδω στην Λιζα

Η Ελληνιδα Μαιρη σε αδεια επιστρεφει μετα των Φωτων
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Η Στέλλα με το Καλημέρα σας σε αρπάζει στα γλωσσόφιλα, σου ανακατώνει τα μαλλιά, αφιονίζεται και καυλώνει με το αρσενικό που έχει μπροστά της. Φούλ συμμετοχή στον αγώνα, σε τρίβει σε γλύφει στο σώμα στα αυτιά στις ρώγες. Επίσης στο μασάζ φροντίζει να σε περιποιηθεί καλά. Τον αγαπάει τον Άντρα και τον φροντίζει, από τις κοπέλες της παλιάς ιστορικής ρωσικής σχολής... 
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
Η Στέλλα με το Καλημέρα σας σε αρπάζει στα γλωσσόφιλα, σου ανακατώνει τα μαλλιά, αφιονίζεται και καυλώνει με το αρσενικό που έχει μπροστά της. Φούλ συμμετοχή στον αγώνα, σε τρίβει σε γλύφει στο σώμα στα αυτιά στις ρώγες. Επίσης στο μασάζ φροντίζει να σε περιποιηθεί καλά. Τον αγαπάει τον Άντρα και τον φροντίζει, από τις κοπέλες της παλιάς ιστορικής ρωσικής σχολής... 

:heavymetalbig:
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
εθεάθη στο παρόν ελαιοτριβείο η παλεόθεν σταθερή αξία ναταλί .
θυμίζω συγγρού 45, μεσογείων 289 και … παλιά - παλιά σολωμού 54 …
α και πριν λίγο φαντζή 4 φερόμενη ως νάντια.
ο χρόνος που πέρασε δεν την άγγιξε  - το αντίθετο (κουκλάρα) . και από υπηρεσίες  οι κλασσικές αναβαθμισμένες και βάλε (εδώ ο χρόνος την πείραξε … )!!!!

ε ρε γλέντια.
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Αληθευει οτι η Ναταλι νυν Ναντια επεστρεψε στους αγωνιστίκους στίβους?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.840
Κριτικές
67
Like
3.728
Πόντοι
4.130
εθεάθη στο παρόν ελαιοτριβείο η παλεόθεν σταθερή αξία ναταλί .
θυμίζω συγγρού 45, μεσογείων 289 και … παλιά - παλιά σολωμού 54 …
α και πριν λίγο φαντζή 4 φερόμενη ως νάντια.
ο χρόνος που πέρασε δεν την άγγιξε  - το αντίθετο (κουκλάρα) . και από υπηρεσίες  οι κλασσικές αναβαθμισμένες και βάλε (εδώ ο χρόνος την πείραξε … )!!!!

ε ρε γλέντια.
Αυτη είναι Ασιατισα?
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Επιβεβαιωνω οτι η Ναταλι επεστρεψε μετα απο ιδία αυτοψια. Ανανεωμενη πιο ομορφη απο πριν και όντως με τις κλασσικες της ωραιες υπηρεσίες... σα να μην περασε μια μερα....
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1

Τι μου θυμισες τωρα... τι σπερμα της ειχα δωσει Σ45.  Μετα αγαπησε και κρεμασε το στριγκακι. Σε αγαπουλη γνωστο μου που του ειχε δωσει τηλεφωνο, οταν την καλεσε βγηκε ενας αγριος που το ειπε να μην ξαναπαρει για το καλο του....

Προφανως τα λεφτα τελειωσανε οποτε ξανα στον στιβο μαχης.  Ναταλι τι μου θυμισες τωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom