Νέα

Ίρις Μασάζ, Σολωμού 70, Πλατεία Βάθης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 716
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη .
Παρούσες η Ζωή η Λάνα η Μαίρη και μία καινούργια με μεγάλα βυζιά για τους βυζολάτρεις που δεν συγκράτησα όνομα

Η επιλογή μου τελικά  ηταν η Ζωή , το πολύ καλό μασάζ της και η διάθεσή της να με ικανοποιήσει είχαν αποτέλεσμα μια πολύ καλή συνεδρία . Η Ζωή είναι πολύ δυνατή και στα δυο μέρη με ωραίο στητό βυζί και σώμα όπως εγω το γουστάρω . Στα συν και η εξαιρετική της διάθεση .
Τυχερακια!!
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Χθεσινή επίσκεψη .
Παρούσες η Ζωή η Λάνα η Μαίρη και μία καινούργια με μεγάλα βυζιά για τους βυζολάτρεις που δεν συγκράτησα όνομα

Η επιλογή μου τελικά  ηταν η Ζωή , το πολύ καλό μασάζ της και η διάθεσή της να με ικανοποιήσει είχαν αποτέλεσμα μια πολύ καλή συνεδρία . Η Ζωή είναι πολύ δυνατή και στα δυο μέρη με ωραίο στητό βυζί και σώμα όπως εγω το γουστάρω . Στα συν και η εξαιρετική της διάθεση .
[/quote :rockon: :happy: :knockinb:
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
πράγματι εμφανίστηκε και πάλι η λάνα πουχε χαθεί κανα δίμηνο 
αυτή η γυναίκα μου βγάζει ένα βίτσιο με την κυριλεδιά της. γι’ αυτό στα χνάρια του καθοδηγητή ζηρο, μπράβο ζηρο για την έγκυρη ενημέρωσή σου, ολοταχώς επίσκεψη, μπας και … χάσω την ευκαιρία.
πράγματι, λοιπόν, για μια φορά ακόμα δεν με απογοήτευσε, το αντίθετο μάλιστα.
πολύ καλή στο μασάζ (τόχει,τοχει), έχω και ένα πόνο στη μέση προς το γλουτό (αλλιώς κο..μέρι το λένε) μούφυγε εντελώς,  και ιδιαίτερα  περιποιητική στα λοιπά του β΄ μέρους., χωρίς βιασύνες, μαλακά και αισθησιακά (κι αυτό τόχει). 
α, για  να μην ξεχάσω,γουστάρω και το ουισκάκι που φέρνει μέσα στο δωμάτιο που κάνει το χώρο εξαιρετικά φιλικό –με βίτσιο ξεκίνησα με βίτσιο τέλειωσα!!!

για τους λοιπούς συναγωνιστές,  βγαίνοντας πήρα μάτι και δυο νέες παρουσίες, βαλέρια και βιβή, μου ψιθύρισε τα ονόματα η  κα λίζα στο αυτί καθώς και ότι ρωσίς  η μεν , ελληνίς η δε. 
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
!!

για τους λοιπούς συναγωνιστές,  βγαίνοντας πήρα μάτι και δυο νέες παρουσίες, βαλέρια και βιβή, μου ψιθύρισε τα ονόματα η  κα λίζα στο αυτί καθώς και ότι ρωσίς  η μεν , ελληνίς η δε. 
λενε τιποτα απο εμφανιση ;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Σημερα το μεσημέρι στο Iris massage Σολομού 70:
Στην υποδοχή η Ζωή,η κοκκινομάλλα από το Κηφισίας 10...Κομψή με μαύρο σορτσάκι και μπλουζάκι σε ίδια απόχρωση...Γυναίκα για ιδιαίτερα γούστα και πολύ καλή στο μασάζ.
Μαζί της η Λανα η μιλφ ρωσσιδα με το καλλιγραμμο σώμα και το χαρακτηριστικό πρόσωπο...
Και η νέα μεταγραφή η Βιβή...Ξανθιά με καμπύλες αρκετά σεξι...Πάντα προσεγμένη,είχα να την δω από το Κατεχάκη όταν εργαζόταν...
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
λενε τιποτα απο εμφανιση ;

η βιβή είναι με τη ματιά μου θηρίο ανήμερο, αυτό που λένε ό,τι ψάχνεις, ξανθιά πονηροαγριοχαμογελαστή (καλή - καλή), στοχέφθηκε για την επόμενη φορά. τη βαλέρια την είδα μακρυά στο βάθος του δωματίου, καστανά μαλλιά, μου φάνηκε καλή αλλά ως εδώ μπορώ  να πω.
αϊντε και καλό βόλι
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
σημερα σε γρηγορο περασμα απο το καταστημα της κας Λιζας!
Πολλες παρουσιες!
Ζωη Η Ελληνιδα γυναικα γνωστη πρωην Κηφισιας 10
Ειρηνη δεν την ειδα ηταν σε δωματιο
Λανα Η Λευκορωσιδα ψιλη αριστοκρατικη μιλφ
Βιβη Ελληνιδα ξανθια πληθωρικη μιλφ
Μαιρη Η γλυκια Ελληνιδα μιλφαρα
Απο Κυριακη επιστρεφει η Στελλα με ενημερωσε η Λιζα  :-*
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
η βιβή είναι με τη ματιά μου θηρίο ανήμερο, αυτό που λένε ό,τι ψάχνεις, ξανθιά πονηροαγριοχαμογελαστή (καλή - καλή), στοχέφθηκε για την επόμενη φορά. τη βαλέρια την είδα μακρυά στο βάθος του δωματίου, καστανά μαλλιά, μου φάνηκε καλή αλλά ως εδώ μπορώ  να πω.
αϊντε και καλό βόλι
H Βαλέρια ποιά είναι ? μπορεις περιγραφή ?
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
H Βαλέρια ποιά είναι ? μπορεις περιγραφή ?
δεν την ξαναείδα, απ' ότι μουπε η λιζα δεν καθησε πολύ και έχει φύγει. σε προσφατο πέρασμα μου έκανε εντύπωση ότι έχει τέσσερις ελληνίδες και τρεις ρωσιδες - συνωστισμός - και δουλεύει και κυριακες
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
οπως με ενημερωσε σημερα η κ. Λιζα το μαγαζι θα κανει απο αυριο και έως το τελος του χρονου Χριστουγεννιατικη προσφορα το προγραμμα της μιας ωρας στα 60 ευρω  ;)
:dancing:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
οπως με ενημερωσε σημερα η κ. Λιζα το μαγαζι θα κανει απο αυριο και έως το τελος του χρονου Χριστουγεννιατικη προσφορα το προγραμμα της μιας ωρας στα 60 ευρω  ;)
:dancing:
αυτα ειναι
source.gif
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
οπως με ενημερωσε σημερα η κ. Λιζα το μαγαζι θα κανει απο αυριο και έως το τελος του χρονου Χριστουγεννιατικη προσφορα το προγραμμα της μιας ωρας στα 60 ευρω  ;)
:dancing:
Τέλεια!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.595
Κριτικές
190
Like
48.464
Πόντοι
41.443

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
κριτικές γράφω δύσκολα !!! για την Βιβή θα γράψω όμως !!! το αξίζει η γυναικάρα !!!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Βιβη φόλα.....μόνο Μαίρη αξίζει απο αυτό το μαγαζί.......χαμένα λεφτά ....καλα λέω εγώ μόνο στάνταρ.....κλαίω με τα κασκαντέριλικια
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Βιβη φόλα.....μόνο Μαίρη αξίζει απο αυτό το μαγαζί.......χαμένα λεφτά ....καλα λέω εγώ μόνο στάνταρ.....κλαίω με τα κασκαντέριλικια
διαφωνώ φίλε.. Η γυναίκα αυτή είναι ότι δείχνει...καβλιαρα κ για τρελλα παιγνίδια ...
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Βιβη φόλα.....μόνο Μαίρη αξίζει απο αυτό το μαγαζί.......χαμένα λεφτά ....καλα λέω εγώ μόνο στάνταρ.....κλαίω με τα κασκαντέριλικια
Καλησπέρα συναγωνιστή!!Μήπως μπορείς να δώσεις κάποιες λεπτομέρειες για την Βιβή?φραπεδια, ρούφηγμα με καλαμάκι,μπριζόλα, ήταν κουρασμένη,,????
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστή!!Μήπως μπορείς να δώσεις κάποιες λεπτομέρειες για την Βιβή?φραπεδια, ρούφηγμα με καλαμάκι,μπριζόλα, ήταν κουρασμένη,,????

Οχι φιλε...δεν καταλαβαίνω και τις εκφράσεις σου για να ειμαι ειλικρινής.......,,η κοπέλα λέμε τωρα δεν κάνει........θεώρησα ότι πρέπει να το πω μήπως κάποιος γλυτώσει λεφτά......αν ήταν κουρασμένη λίγο με νοιάζει......αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom