Νέα

Ίρις Μασάζ, Σολωμού 70, Πλατεία Βάθης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 716
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Η Λίζα είναι μία με .μεγάλο παρελθόν  :rolleyes: και υψηλή αισθητική. Υπενθυμίζω την υποχρεωτικώς κλασική μουσική στο ..ασανσέρ του Σ 45 :)
 

Σαϊνης

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
βόλτα από το θεραπευτήριο γι α στρώσιμο σε κάτι πονάκια και …¨πονάκια¨ μετά τη νηστεία.
πήρα παρουσίες  και αναφορά με πορτοκαλαδίτσα από την κυρία της πόρτας (λίζα) ως εξής:
ντιάνα η ψηλή ξανθιά ρωσίδα κατηγορίας μιλφ.
ναταλί ομοίως ρωσίδα καστανή με καλογυμνασμένο σώμα ό,τι πρέπει να σε ισιώσει 
μαίρη η ελληνίδα της παρέας ξανθιά κατηγορίας «παπούτσι απ’ τον τόπο σου» και τέλος
βανέσα καστανή ρωσίδα μέσα στη χαρά!
δυνατά χαρτιά όλες (δύσκολη επιλογή)
η βανέσα, ομως, με έβγαλε από το δίλλημα αφού  όλο τσαχπινιά μούκλεισε το μάτι «… και νουρού κάνουμε!» μου λέει με νόημα. τι να κάνω ο άμοιρος που είμαι και επιρρεπής στο άθλημα (παλαιόθεν).
η βανέσα ταιριάζει απόλυτα με την αισθητική του νουρού αφού τα διακριτικά ασιατικά  χαρακτηριστικά της, το μακρύ καστανό μαλλί, το χαμόγελο όλο πρόκληση και ο σωματότυπός της συνθέτουν το σχετικό σκηνικό. και το αποτέλεσμα στα ενδότερα επιβεβαίωσε πλήρως τα αναμενόμενα. σε συντομία, δηλαδή, το τσικάκι κάνοντας ντου, φέρνοντας και ουισκάκι,με  χαμογελάκι πονηρό και φιδίσιες κινήσεις και ιδιαίτερα επιδέξια χέρια δεν μου άφησε πολλά περιθώρια για σου μου του!  είχα πολύ καιρό να αισθανθώ την ξεχωριστή ευχαρίστηση και ηρεμία μετά τη μεγάλη μάχη που σου δίνει το νουρού και μάλιστα με την ευχάριστη έκπληξη που λέγεται βανέσα. έφυγα στρωμένος!

πως με βολεύει και το τσαμπέ παρκάρισμα δεν λέγεται!   
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
βόλτα από το θεραπευτήριο γι α στρώσιμο σε κάτι πονάκια και …¨πονάκια¨ μετά τη νηστεία.
πήρα παρουσίες  και αναφορά με πορτοκαλαδίτσα από την κυρία της πόρτας (λίζα) ως εξής:
ντιάνα η ψηλή ξανθιά ρωσίδα κατηγορίας μιλφ.
ναταλί ομοίως ρωσίδα καστανή με καλογυμνασμένο σώμα ό,τι πρέπει να σε ισιώσει   
μαίρη η ελληνίδα της παρέας ξανθιά κατηγορίας «παπούτσι απ’ τον τόπο σου» και τέλος
βανέσα καστανή ρωσίδα μέσα στη χαρά!
δυνατά χαρτιά όλες (δύσκολη επιλογή)
η βανέσα, ομως, με έβγαλε από το δίλλημα αφού  όλο τσαχπινιά μούκλεισε το μάτι «… και νουρού κάνουμε!» μου λέει με νόημα. τι να κάνω ο άμοιρος που είμαι και επιρρεπής στο άθλημα (παλαιόθεν).
η βανέσα ταιριάζει απόλυτα με την αισθητική του νουρού αφού τα διακριτικά ασιατικά  χαρακτηριστικά της, το μακρύ καστανό μαλλί, το χαμόγελο όλο πρόκληση και ο σωματότυπός της συνθέτουν το σχετικό σκηνικό. και το αποτέλεσμα στα ενδότερα επιβεβαίωσε πλήρως τα αναμενόμενα. σε συντομία, δηλαδή, το τσικάκι κάνοντας ντου, φέρνοντας και ουισκάκι,με  χαμογελάκι πονηρό και φιδίσιες κινήσεις και ιδιαίτερα επιδέξια χέρια δεν μου άφησε πολλά περιθώρια για σου μου του!  είχα πολύ καιρό να αισθανθώ την ξεχωριστή ευχαρίστηση και ηρεμία μετά τη μεγάλη μάχη που σου δίνει το νουρού και μάλιστα με την ευχάριστη έκπληξη που λέγεται βανέσα. έφυγα στρωμένος!

πως με βολεύει και το τσαμπέ παρκάρισμα δεν λέγεται!     

αψογη ενημερωση!  :)
οπως τα περιγραφεις φιλε Σαινη!
η επιλογη δυσκολη. Λιγες κοπελες μεν αλλα ολες αξιομαχες , δοκιμασμενες, αξιοπιστες.
Η Λιζα ιδανικη οικοδεσποινα.
Εχω περασει με Μαρια, Ντιανα και ηταν παρα πολυ καλες.
Την Βανεσα την εχω δοκιμασει σε ιδρυμα παλαιοτερα και ειχα μεινει επισης σουπερ ικανοποιημενος.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Γκιλφάρα η Λίζα...
Την έχω πάρει 10 χρόνια πριν στο Σ54 6ος...
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
42
Like
1.106
Πόντοι
1.011
η Ναταλία είναι η ίδια που δούλευε Σουτσου6?
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
Αnastasia exafanizol from piatsa?? :heavymetalbig:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Επισκεψη στο θεραπευτηριο.Περασμα με τη Βανεσα που ειχα τιμησει και παλαιοτερα.Σταθερα πολυ καλες υπηρεσιες και ειναι παντα στις προτιμησεις μου.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
544
Like
625
Πόντοι
86
Μεγαλη φαντασιωση η Λιζα, τυχεροι οσοι τη προλαβανε
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Ολα πολύ καλά σε αυτο το ιδρυμα εκτος....απο την περιοχη.  Ειναι και απεναντι ενα κωλοκαφενειο με αβγανά που σε κοιτάνε με μισό μάτι...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Ολα πολύ καλά σε αυτο το ιδρυμα εκτος....απο την περιοχη.  Ειναι και απεναντι ενα κωλοκαφενειο με αβγανά που σε κοιτάνε με μισό μάτι...

εχεις καβατζα το δωρεαν παρκινγκ που συνεργαζεται η Λιζα και ειναι 50 μετρα μακρια
το καφενειο δεν ειναι προβλημα, ας κοιταει οποιος θελει
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618
Επισκεψη,μεσημεριανη στο ιδρυμα....Με το που ανοιγει την πορτα η Λιζα ξεχνας πραγματικα σε ποια περιοχη βρισκεσαι....Εχει ρυθμισει πολυ "ζεστα" το χωρο και τον επεξεργαζεται ακομη καθως τα δυο δωματια που διαθετει θα αυξηθουν και θα γινουν τρια.... :heavymetalbig: Κοπελες τρεις σημερα.Η Ντιανα η ξανθια καλλιγραμμη,η Αντζελα καινουργια κοπελα,μελαχρινη με ωραιο γλυκο προσωπο και σωμα με καλες αναλογιες!Και τελος η Βανεσσα,εκφυλο προσωπο και σωμα με ωραιες αναλογιες!Περασμα στο δωματιο μαζι της για ενα μισαωρο καυλας....Στοματικο με αψογη τεχνικη και sex με οσκαρικα στησιματα.Λεπτομερειες στην κριτικη που ακολουθει! :rockon:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Επισκεψη,μεσημεριανη στο ιδρυμα....Με το που ανοιγει την πορτα η Λιζα ξεχνας πραγματικα σε ποια περιοχη βρισκεσαι....Εχει ρυθμισει πολυ "ζεστα" το χωρο και τον επεξεργαζεται ακομη καθως τα δυο δωματια που διαθετει θα αυξηθουν και θα γινουν τρια.... :heavymetalbig: Κοπελες τρεις σημερα.Η Ντιανα η ξανθια καλλιγραμμη,η Αντζελα καινουργια κοπελα,μελαχρινη με ωραιο γλυκο προσωπο και σωμα με καλες αναλογιες!Και τελος η Βανεσσα,εκφυλο προσωπο και σωμα με ωραιες αναλογιες!Περασμα στο δωματιο μαζι της για ενα μισαωρο καυλας....Στοματικο με αψογη τεχνικη και sex με οσκαρικα στησιματα.Λεπτομερειες στην κριτικη που ακολουθει! :rockon:

Βανεσα πολυ καλη επιλογη!
Καλα τα νεα για την ευξηση των δωματιων επισης!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Επισκεψη,μεσημεριανη στο ιδρυμα....Με το που ανοιγει την πορτα η Λιζα ξεχνας πραγματικα σε ποια περιοχη βρισκεσαι....Εχει ρυθμισει πολυ "ζεστα" το χωρο και τον επεξεργαζεται ακομη καθως τα δυο δωματια που διαθετει θα αυξηθουν και θα γινουν τρια.... :heavymetalbig: Κοπελες τρεις σημερα.Η Ντιανα η ξανθια καλλιγραμμη,η Αντζελα καινουργια κοπελα,μελαχρινη με ωραιο γλυκο προσωπο και σωμα με καλες αναλογιες!Και τελος η Βανεσσα,εκφυλο προσωπο και σωμα με ωραιες αναλογιες!Περασμα στο δωματιο μαζι της για ενα μισαωρο καυλας....Στοματικο με αψογη τεχνικη και sex με οσκαρικα στησιματα.Λεπτομερειες στην κριτικη που ακολουθει! :rockon:

Ωραιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom