Νέα

Ιραν! Τι παίζει στην πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnikos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Δεν επιτρέπεται σε αλλόθρησκο να παντρευτεί μουσουλμάνα
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Στις μουσουλμανικές χώρες η πορνεία απαγορεύεται.Έλεος πια.Βλέπετε πουτάνες παντού...Εκεί αν πιάσουν κάποια να πηδιέται με άλλον εκτός από τον άντρα της,τη λιθοβολούν χωρίς έλεος.Αν δε πιάσουν κανένα να γαμάει τη γυναίκα άλλου τον εκτελούν.Αν θέλεις να τα δεις ο ίδιος,η Aegean Airlines έχει πτήση για την Τεχεράνη.Πήγαινε,αλλά πρώτα κάνε τη διαθήκη σου...
Τα παραλές τύπε, τόσο αυστηροί δεν είναι ούτε οι τζιχαντιστές!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696
Τα παραλές τύπε, τόσο αυστηροί δεν είναι ούτε οι τζιχαντιστές!

Το Ιράν είναι Θεοκρατική χώρα.Για ψάξε λίγο στις ειδήσεις της τελευταίας τριετίας να δεις πόσες φορές έχουν λιθοβολήσει γυναίκες για μοιχεία.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.337
Κριτικές
16
Like
13.431
Πόντοι
5.577
Το Ιράν είναι Θεοκρατική χώρα.Για ψάξε λίγο στις ειδήσεις της τελευταίας τριετίας να δεις πόσες φορές έχουν λιθοβολήσει γυναίκες για μοιχεία.

τους ειπε ο αλεξης ότι είναι αστεφάνωτος?  :orchestra:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696
τους ειπε ο αλεξης ότι είναι αστεφάνωτος?  :orchestra:

Σιγά μην ενδιαφέρονται για τον κάθε μαλάκα που πάει εκεί...Για τους/τις Ιρανούς/ες ενδιαφέρονται..Την Περιστέρα όμως την υποχρέωσαν να φορέσει μαντίλα...Αν ήθελε ας έκανε διαφορετικά...
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.817
Πόντοι
506
Ναι καλα... Αυτοι οι μουσουλμανικοι νομοι ισχυουν για τον απλο κοσμο... τα πλουσιοπαιδα και παιδια των κυβερνητικων,γυρνανε με καμπριο,βγαζουν σελφις,ντυνονται οπως θελουν και γενικα κανουν εναν πιο δυτικο τροπο ζωης και δεν τους λεει κανενας τιποτα....
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
38
Like
4.930
Πόντοι
2.696
Ναι καλα... Αυτοι οι μουσουλμανικοι νομοι ισχυουν για τον απλο κοσμο... τα πλουσιοπαιδα και παιδια των κυβερνητικων,γυρνανε με καμπριο,βγαζουν σελφις,ντυνονται οπως θελουν και γενικα κανουν εναν πιο δυτικο τροπο ζωης και δεν τους λεει κανενας τιποτα....


Δεν ξέρω τι κάνουν τα πλουσιόπαιδα αλλά στο κλαρί βγαίνουν τα φτωχά κορίτσια και όχι των πλουσίων...
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.817
Πόντοι
506
Δεν ξέρω τι κάνουν τα πλουσιόπαιδα αλλά στο κλαρί βγαίνουν τα φτωχά κορίτσι και όχι των πλουσίων...
Δεν ξερω τυπε.... επικινδυνα μερη εκει... Εκει κρεμανε γυναικες για μοιχεια και ομοφυλοφιλους...
Βεβαια οι Αγιατολαχηδες μπορει να κανουν ταξιδακια στην Ταυλανδη... κοντα ειναι απο κει...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά αγαπητέ θεματοθετη θα σου πω τα εξής.Η πορνεία παρότι απαγορεύεται αυστηρά στο θεοκρατικό Ιράν υφίσταται και και δεν είναι καθόλου άγνωστη στην κοινωνία τους.Όποιος τουρίστας ενδιαφέρεται να πάει και να γαμησει πρέπει να είναι πολύ προσεκτικός γιατί τιμωρείται και ο πελάτης με φυλάκιση η και ραβδισμους!!  Πρέπει να ψάξει οδηγούς πορνείας για Ιράν στο ίντερνετ για λεπτομέρειες και ίσως να βρει και κάποιον ντόπιο που να ξέρει τα κόλπα,αλλιώς είναι επικίνδυνο...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.798
Πόντοι
1.686
Οι Μουσουλμάνοι στον κόσμο είναι περίπου 1 ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ και  700 εκατομμύρια  !
( 1.7 Δισ )



500px-Muslim_Percent_Population.svg.png



Αηδία σκέτη ! Χειρότεροι και από τους Χριστιανούς και τους Εβραίους !
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Οι Μουσουλμάνοι στον κόσμο είναι περίπου 1 ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ και  700 εκατομμύρια  !
( 1.7 Δισ )



500px-Muslim_Percent_Population.svg.png



Αηδία σκέτη ! Χειρότεροι και από τους Χριστιανούς και τους Εβραίους !
Γενικά έχεις δίκιο αν και υπάρχουν μουσουλμανικές χώρες πιο ανεκτικές και πιο σκληροπυρηνικες.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.798
Πόντοι
1.686
Γενικά έχεις δίκιο αν και υπάρχουν μουσουλμανικές χώρες πιο ανεκτικές και πιο σκληροπυρηνικες.

Στην Τουρκια ,στα παράλια του Αιγαίου θα βρεις στα ξενοδοχεία
πολλές ρωσίδες όμορφες πληρωτικές .

Στην Τραπεζούντα , θα βρεις ρωσίδες τέτοιες και
κοκκινομάλλες τουρκάλες όμορφες .
Πήγαν κάποιοι γνωστοί μου και υπάρχουν πληροφορίες αξιόπιστες .

Στην Κωνσταντινούπολη, πήρα και εγώ ρωσίδα,
στο ξενοδοχείο,δίνοντας δωράκι στο ρεσεψιονίστ.

Στο πιο ¨"μέσα" μέρος της Τουρκίας
όμως είναι ...Μεσαίωνας !


Ιρανές υπάρχουν πολύ ωραίες, αλλά
μπορείς να τους μιλήσεις μακριά απότο Ιραν !
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Οι Μουσουλμάνοι στον κόσμο είναι περίπου 1 ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ και  700 εκατομμύρια  !
( 1.7 Δισ )



500px-Muslim_Percent_Population.svg.png



Αηδία σκέτη ! Χειρότεροι και από τους Χριστιανούς και τους Εβραίους !

...Και με αυξητικές τάσεις δυστυχώς..

...Πολλοί είναι θα πρέπει να μειωθούν σημαντικά..

:grin:
:grin:
:grin:

 
OP
OP
X

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Γύρισε προσφατα ένα φιλαράκι. Τον είχανε καλέσει σε σπίτι μου λέει και εκεί όλες χαλαρές και κάποιες σε αναζήτηση πεοκατάστασης. Δεν προέκυψε όμως κάτι. Θέλω να μάθω αν όντως παίζει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.699
Κριτικές
178
Like
39.190
Πόντοι
21.896
Αυτό το νιαμou ο Τάσος Δούσης πως πήγε Ιράν κ έκανε εκπομπη;;; :confused: :confused: αφού πριν πεντε μέρες άνοιξε η χώρα :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.616
Κριτικές
164
Like
81.427
Πόντοι
46.223
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
99
Κριτικές
36
Like
2.288
Πόντοι
2.410
Έχω πάει 2 φορές τα τελευταία χρόνια.

Βασικά μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου για λεπτομέρειες.

Με 2 λόγια.
Ιρανές, πανέμορφες και αρκετά προχωρημένες. Όλες έχουν και μια φίλη που έχει περάσει από Ντουμπάι, Ιρακ, Τουρκία, Κατάρ κλπ.
Ποτό θα βρίσκεις δύσκολα αλλά θα βρεις.
Πέσιμο σε καφε/εστιατόρια δύσκολο έως αδύνατο.
Έχουν κάποια μαγαζιά τύπου πανηγυροντίσκο, που εκεί θα δεις κοπέλες φουλ ντυμένες να χορεύουν και τύπους από κάτω να σκάνε τρελά λεφτά και να φτιάχνουν κολιέ από χαρτονομίσματα. Μουσική να σου σπάει τα αυτιά. Μέσα στα μαγαζιά αυτά, δεν γαμάς. Μπορείς εύκολα να γνωριστείς με κάποια και να πάτε άλλη μέρα για καφέ κλπ. Στο ξενοδοχείο, αν καταφέρεις να φέρεις κάποια, προσοχή. Δεύτερο δωμάτιο, και τσεκ αν ο όροφος έχει κάμερες.
Εγώ τη μια φορά έμπλεξα με ένα τρελοκομείο και την άλλη φορά με μια απλή καλή κοπέλα. Σουπερ γαμήσια και οι 2.

Οι Ιρανές το έχουν πολύ το να ζητάνε λεφτά. Και εδώ θέλει προσοχή. Αυτές που γαμιούνται, έχουν γνώση για τους προσωρινούς γάμους κλπ.

Το ταξίδι αξίζει 10000%

Για λεπτομέρειες αν θες, στείλε μήνυμα.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Στις μουσουλμανικές χώρες η πορνεία απαγορεύεται.Έλεος πια.Βλέπετε πουτάνες παντού...Εκεί αν πιάσουν κάποια να πηδιέται με άλλον εκτός από τον άντρα της,τη λιθοβολούν χωρίς έλεος.Αν δε πιάσουν κανένα να γαμάει τη γυναίκα άλλου τον εκτελούν.Αν θέλεις να τα δεις ο ίδιος,η Aegean Airlines έχει πτήση για την Τεχεράνη.Πήγαινε,αλλά πρώτα κάνε τη διαθήκη σου...
Ότι θέλετε λέτε, έχει ξεφτιλιστεί το site. Μια χαρά πήγα Ιράν το 2017 με τη πτήση της Aegean, μια χαρά έχει πουτανοπιατσες κ παραγγελία με 100 ευρώ, μια χαρά έχει underground party με αλκοόλ, μια χαρά παραγγείλουν αλκοόλ στα σπίτια τους καμουφλαρισμένα σαν μαναβικη, μια χαρά γαμιουνται οι ιρανες κ μια χαρά ασφάλεια υπάρχει στη χώρα. Άντε με τον κάθε ανίδεο να σχολιάζει. Κ ένας άλλος πιο πριν είπε μια τεράστια κοτσάνα ότι φοράνε μπούρκα. Ρε ζωντοβολο φοράνε μαντήλα που την έχουν κάνει αξεσουάρ σαν φουλάρι. Αυτές που τη φοράνε κανονικά είναι οι συντηρητικές. Αυτές που το φοράνε κανονικά είναι οι δυτικοφιλες που θέλουν ελευθερία. Πραγματικά ότι θέλεις ακούς εδώ μέσα…
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.730
Πόντοι
2.306
Γύρισε προσφατα ένα φιλαράκι. Τον είχανε καλέσει σε σπίτι μου λέει και εκεί όλες χαλαρές και κάποιες σε αναζήτηση πεοκατάστασης. Δεν προέκυψε όμως κάτι. Θέλω να μάθω αν όντως παίζει
Παρατώντας το κυνήγι του ελληνικού μουνιού, το μέλλον είναι το ιρανικό!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom