Νέα

Ηράκλειο Παππούς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gastr13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
ριχτε καμμια μπαλωθια να γελασουμε ορε

ΜΠΑΜ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΡΕ
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
ποιον παππου καλε,εδω υπαρχει κατι ακομα καλυτερο,ανακαλυψε φιλος μου το κρυφο σπιτι που κανουν βιζιτες φοιτητριες και ρωσσιδακια.
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
και γιατι δεν μας το λες??
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ποιον παππου καλε,εδω υπαρχει κατι ακομα καλυτερο,ανακαλυψε φιλος μου το κρυφο σπιτι που κανουν βιζιτες φοιτητριες και ρωσσιδακια.

Μακάρι να υπήρχε τέτοιο σπίτι. Μάλλον μύθος είναι...
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
to spiti pou anaverei o filos iparxei opws kai iparxoun kai krifa mpourdela sto iraklei stin to spiti auto file mou einai stin perioxi tou agiou iwanni kai den einai spiti einai san villa
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
to spiti pou anaverei o filos iparxei opws kai iparxoun kai krifa mpourdela sto iraklei stin to spiti auto file mou einai stin perioxi tou agiou iwanni kai den einai spiti einai san villa

αν εννοει οπως του παππου η του σπυρου τοτε ναι υπαρχουν ;) αλλα πως θα τα ανακαλυψουμε εμεις που λατρευουμε τα κωλαρακια?? :think: :think:
 

master69

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι οργανωμένο σπίτι δεν υπάρχει εκεί. Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά μέχρις αποδείξεως του εναντίου...
 

mic31

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει στον Αγ. Ιωάννη. Δεν είναι αυτό μύθος αλλά οι φοιτήτριες είναι. Τόσα χρόνια ακούγονται διάφορες παπαριές που δεν ισχύουν, και μιλάω για βίζιτες και όχι για χορηγίες.Όσο για το σπίτι "βίλα" για να σας δεχτεί θα πρέπει να πέσει τηλεφώνημα - συστατική επιστολή.
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
εκλεισε το σπιτι -βιλλα οπως το λετε.... κ η θεια εκει μετα μπουκα της αστυνομιας λεει το κοψε το επαγγελμα....για ενα χρονικο διαστημα σιγουρα....παντως μονο με συννενοηση πας.
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
απογοητευση τα 3 φροκαλα που εχει ο παππους αυτες τις μερες!
 

eteos

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
pedia mipos xeri kanis pia luludia exi feri aftes tis meres o papus?????????????
 

stek12

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ποιον παππου καλε,εδω υπαρχει κατι ακομα καλυτερο,ανακαλυψε φιλος μου το κρυφο σπιτι που κανουν βιζιτες φοιτητριες και ρωσσιδακια.
Ρε παιδιά παίζει ακόμα αυτό; Στείλτε κανένα pm...
 

kotsos79

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι ρε παιδια αυτο το μαγαζι?
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
απογοητευση τα 3 φροκαλα που εχει ο παππους αυτες τις μερες!
Kαλησπερα συναγωνιστη. Μηπως μπορεις να περιγραψεις αυτα τα 3 που αναφερεις. Πριν απο μια βδομαδα εφυγε απο Αθηνα μια γνωστη μου ιεροδουλη  με κατευθηνση το νησι σας. Στην πορεια οι κοπελες γινανε 4. Μηπως θυμασε εθνικοτητα, ή ονοματα (αν και αυτα αλλαζουν). Ευχαριστω
 

Bastet

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σασ μαγκεσ .Ειμαι νεοσ στην πολη του ηρακλειου πηγα στα κλασικα σπιτια αλλα δεν επαιζε τιποτα το φοβερο, αυτα περι παπου κ σπυρου  κ για τα αλλα σπιτια  που αναφερετε στο τοπικ μπορειτε να δοσετε μερικεσ οδηγιεσ για εμασ τουσ καινουργιουσ?
 

player28

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
αυτη την εβδομαδα ο παππους εχει ενα μπαζο και μια ομορφουλα και αλλη μια μουναρα ξανθια ρουμανα μικρη πολυ ομορφο κοριτσακι και καλη μεσα (οχι τελεια αλλα καλη).
 

MITSOSXXX

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
αυτη την εβδομαδα ο παππους εχει ενα μπαζο και μια ομορφουλα και αλλη μια μουναρα ξανθια ρουμανα μικρη πολυ ομορφο κοριτσακι και καλη μεσα (οχι τελεια αλλα καλη).
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΠΑΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ
 

sub

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
θα μπορουσε καποιος συναγωνιστης να δωσει πληροφοριες για τον "παππου" στη κρητη+

ευχαριστω εκ των προταιρων !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom