Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 582K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η Άντζελα???? Αναφέρομαι σε μια πολύ καυλα, που είχε έρθει και για λίγο στα Χανιά, ξέρει κανείς που βρίσκεται????
Έρχεται καθόλου Χανιά?
 

Neos989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
55
Like
8
Πόντοι
0
Τα μπουρδελα δουλεύουν κανονικά σωστά?
 

Neos989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
55
Like
8
Πόντοι
0
Από Δευτέρα λογικά θα ανοίξουν τα Δευτέρα.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.224
Like
46.895
Μαζί με τα γυμναστήρια θα ανοίξουν και οι οίκοι ανοχής.
Τον άλλον μήνα δηλαδή, Ιούνιο.
 

sot.anas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2018
Μηνύματα
138
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
1
Μαγκες πηγε κανεις με μια Μελινα πριν 2 3 μερες?Να μας πει αν αξιζει..Απο Χανια!
 

Apo 9-6-2017

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Δηλαδή από Δευτέρα 15-6-2020 ανοίγουν οι οίκοι ανοχής;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Πρεμιερα σημερα,ανοιχτο το σκορδυλων 47,και το διπλα βαφεται πολυ σχολαστικα
 

Apo 9-6-2017

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Σας χαιρετώ όλους, μήπως έχει πάει κάποιος στον μοναδικό μέχρι στιγμής οίκο ανοχής με άδεια νόμιμο, που άνοιξε λίγο πριν το λοκ ντάουν στον δρόμο για το ΠΑΓΝΗ;
Θα ήθελα να μάθω πριν πάω, τι διαφορετικό υπάρχει σε σχέση με τα μαγαζιά που είναι στο κέντρο του Ηρακλείου.
Αυτό το να περιμένω σαν σε ιατρείο, να έχω ΜΌΝΟ 10 η 12 λεπτά, να με βλέπουν όταν μπαίνω και όταν βγαίνω όλοι οι περαστικοί πεζοί και εποχούμενοι, δεν το αντέχω.     
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Ποιο απο τα 2 ανοιξε στο λιμανι? Αυτο που δουλευει η Εμμανουελα? Εκει ειναι αυτη? Ξερει κανεις?
 

Kam87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα στην χανιωπορτα είναι η Άντζελα καλές υπηρεσίες και πολύ καλό βυζί .
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Πηγα στη Σκορδυλων στο λιμανι στην Εμμανουελα σημερα. Μπαινω μεσα μου λεει μασκα εχεις? Εγω εχω. Εκανα μεταβολη και εφυγα. Σιγα μη φορεσω και μασκα για να γαμησω λες και ειμαι λεπρος. Σκεφτηκα να της πω στη πιπα θα φορας μασκα παλιοτσουλι? Καλυτερα να δωσω 50 ευρω να παρω μια καλη βιζιτα παρα να παω εκει να με αντιμετωπιζουν σαν λεπρο. Και για οποιον πει οτι μπορει να της κανουν ελεγχο και να τη γραψουν στο δωματιο την ωρα της πραξης δεν μπαινει κανεις. Εχει παει κανεις αλλος σε σπιτακι στο Ηρακλειο και να του ζητησουν μασκα?
 

Apo 9-6-2017

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Η Πληροφορία για το που είναι η Άντζελα είναι σημαντική. Όσο για το μαγαζί που είναι η Εμμανουέλα, νομίζω φίλε Μάρκο13 πως είσαι υπερβολικός. Αν τελικά έμπαινες, θα καταλάβαινες τι ακριβώς εννοώ, δηλαδή όλα καλά.     
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Η Πληροφορία για το που είναι η Άντζελα είναι σημαντική. Όσο για το μαγαζί που είναι η Εμμανουέλα, νομίζω φίλε Μάρκο13 πως είσαι υπερβολικός. Αν τελικά έμπαινες, θα καταλάβαινες τι ακριβώς εννοώ, δηλαδή όλα καλά.     

H Aντζελα στη Χανιοπορτα δεν ειναι? Φιλε τοτε γιατι μου ζητησε μασκα? Εσενα σου ζητησε μολις μπηκες? Δηλαδη μπηκατε στο δωματιο και δεν τις φορουσατε? Για δωσε λεπτομερειες.
 

Apo 9-6-2017

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Σχετικά με την Άντζελα, ήταν στην Σκορδιλών, τώρα διάβασα από τον Kam87, ότι βρίσκεται στην οδό Αϊνικολιώτη 9 πλησίον της Χανιώπορτας. Το επισημαίνω γιατί την είχα χάσει για καιρό, η Άντζελα είναι πολύ καλή στην δουλειά της και αυτό είναι γνωστό. Όσο για το μαγαζί στην Σκορδιλών που εργάζεται η Εμμανουέλα, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, θα πω μόνο ότι μπαίνεις και βγαίνεις με μάσκα, χωρίς. όμως να επηρεάζονται οι υπηρεσίες. Πάντως όπου πάω και τηρούν τα μέτρα ασφαλείας αισθάνομαι πιο ασφαλείς. Έκλεισα νομίζω το θέμα με την απάντηση μου.           
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Σχετικά με την Άντζελα, ήταν στην Σκορδιλών, τώρα διάβασα από τον Kam87, ότι βρίσκεται στην οδό Αϊνικολιώτη 9 πλησίον της Χανιώπορτας. Το επισημαίνω γιατί την είχα χάσει για καιρό, η Άντζελα είναι πολύ καλή στην δουλειά της και αυτό είναι γνωστό. Όσο για το μαγαζί στην Σκορδιλών που εργάζεται η Εμμανουέλα, δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, θα πω μόνο ότι μπαίνεις και βγαίνεις με μάσκα, χωρίς. όμως να επηρεάζονται οι υπηρεσίες. Πάντως όπου πάω και τηρούν τα μέτρα ασφαλείας αισθάνομαι πιο ασφαλείς. Έκλεισα νομίζω το θέμα με την απάντηση μου.           

Δεν απαντησες ομως αν μεσα στο δωματιο φορουσες μασκα και αυτο ειναι το βασικο. Εγω με μασκα δεν γαμαω. Παω και με βιζιτα με 20 ευρω παραπανω και εχω και 20 λεπτα παραπανω χρονο.
 

Apo 9-6-2017

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Μάρκο13 αν διαβάσεις προσεκτικά δύο με τρις φορές, τι γράφω, και τι δεν γράφω, θα δεις ότι σου απάντησα, και μάλιστα με σαφήνεια...
     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom