Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 583K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Συμφωνο απολυτως εμεις περιμενομαι την ΑΝΤΖΕΛΑ στα Χανια αλλα τιποτα , ηλθε για λιγο πριν τα Χριστουγεννα και τελος

Γιατι τα μπουρδελα σταματησαν να ανανεωνουν τις πορνες που φερνουν? Θυμαμαι πιο παλια ανα ενα μηνα αλλαζαν πορνη. Η Εμμανουελα εχει κολλησει στο λιμανι και εχει ριξει και τη ποιοτητα των υπηρεσιων της, κοινως βαριεται που ζει. Η Λιλη ειναι πια αξια αλλα την εχουμε παρει πολλες φορες. Τελος και η Αντζελα ειναι 3 χρονια πια στο Ηρακλειο. Θελουμε ανανεωση επιτελους. Διαφορετικα θα τα παιρνουν οι βιζιτες...
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Παιδες η Αντζελα στη Χανιωπορτα δοκιμαστηκε ξανα μετα απο αρκετο καιρο για να δω αν οπως λετε εχει αλλαξει κατι στις υπηρεσιες της και στη συμπεριφορα της. Εμενα το ιδιο ορεξατη και το ιδιο απολαυστικη μου εδειξε και περασα μια χαρα, επιμενω οτι ειναι απο τις κοπελες που θα φυγεις ευχαριστημενος απο το δωματιο και δεν θα σκεφτεις ουτε λεπτο οτι εδωσες αδικα τα λεφτα σου
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
583
Like
418
Πόντοι
26
Παιδες η Αντζελα στη Χανιωπορτα δοκιμαστηκε ξανα μετα απο αρκετο καιρο για να δω αν οπως λετε εχει αλλαξει κατι στις υπηρεσιες της και στη συμπεριφορα της. Εμενα το ιδιο ορεξατη και το ιδιο απολαυστικη μου εδειξε και περασα μια χαρα, επιμενω οτι ειναι απο τις κοπελες που θα φυγεις ευχαριστημενος απο το δωματιο και δεν θα σκεφτεις ουτε λεπτο οτι εδωσες αδικα τα λεφτα σου
τι ώρες είναι εκεί???, Ξέρεις τι πρόγραμμα έχει?????
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Η αντζελα,ανεβηκε κατηγορια τσαρδιου και σηκωσε τη μυτη της μου φαινεται...Αντε γεια ρε με το καθε ξοανο που ηρθε Κρητη και το παιζει ιστορια.Στην Αθηνα,θα επιανε εικοσαρικο,ειλικρινα ρωταω γιατι εχω καιρο να κυκλοφορησω στα στεκια.
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Δεν ξερω προγραμμα εγω πηγα Δευτερα βραδυ και την πετυχα. μπορεις να παρεις τηλ στο μαγαζι να σε ενημερωσουν
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
583
Like
418
Πόντοι
26
Δεν ξερω προγραμμα εγω πηγα Δευτερα βραδυ και την πετυχα. μπορεις να παρεις τηλ στο μαγαζι να σε ενημερωσουν
μπορείς σε προσωπικό μήνυμα να μου στείλεις το τηλέφωνο του μαγαζιού????
 

untd

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Συναγωνιστές κανένα νέο ποιες είναι στα σπιτάκι στο Ηρακλειο;
 

smurnios

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Αινακλιώτη
Λάουρα, Μπάζο, Λιπαντικό φάλαινας
Παραξενιές όσο δε πάει και δε ξέρει να γαμιέται
ΜΑΚΡΙΑ!!!
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
προχθες εκανα μια βολτα μεσημεράκι και παραλια και τα 2 κλειστα, ξερουμε γιατι; οποτε πηγα αινικολιωτη και ηταν η λαουρα...το παλικαρη απο πανω τα λεει πολυ σωστα...η τυπισσα πολυ παράξενη γαμιετε με τα χιλια βασανα το λιπαντικό που βαζει λογικα στα 3 πηδήματα θα θελει καινουργιο και βασικα κλαίω τα 35...απο εμφανιση δεν την λες και χαλια εχει τα παχακια της αλλα εμενα μου αρεσει ετσι η γυναικα...αλλα ρε παιδια πραγματικα δεν ξερει να γαμιετε και οκ παει στο διαολο αυτο...εχει τρελες παραξενιες οσο δεν παει...αν εχετε κανενα νεο απο παραλια στειλτε κανενα μήνυμα ρε παιδια
 

avgstm

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Τα σπιτάκια στην παράλια έκλεισαν η λειτουργούν ??
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Παιδες για πειτε τι παιζει αυτον τον καιρο Ηρακλειο για εμας που ειμαστε απο μακρυα!
 

avgstm

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
παίδες τι παίζει Ηράκλειο αυτήν την περίοδο?
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Η Αντζελα ειναι ακομα Ηρακλειο?
 

avgstm

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα μπορούσαμε να έχουμε μια ενημέρωση για το τι παίζει αυτήν την περίοδο στο Ηράκλειο παρακαλώ ?
 

George068

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
Η Άντζελα θα πάει Χανιά κάποια στιγμή;
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ξερει κανεις η Αντζελα ειναι ακομη στην Αινικολιωτη


quote author=George068 notid=195902 link=topic=23.msg9014572#msg9014572 date=1565796346]
Η Άντζελα θα πάει Χανιά κάποια στιγμή;
[/quote]
 

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
Πεθαμένο το θρεντ. Έχω να μπω κάτι χρόνια, χειρότερο από τότε. Θα πάω Ηράκλειο επόμενη εβδομάδα, θα σκαουτάρω και θα στείλω. Αν έχετε καμιά άκρη, πείτε μου να την δοκιμάσω και να στείλω πίσω κριτική.
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Το θρεντ έχει πεθάνει γιατί προφανώς απ' ότι καταλαβαίνω δεν υπάρχει τίποτα νέο να ειπωθεί. Να πω κι εγώ τα δικά μου παρότι έχετε γνώση. Πήγα μέσα στο μήνα μια στην αινικολιωτη όπου ήταν η Λάουρα, πολύ μέτρια έως μπαζο και κακή στο γαμησι, δεν αξίζει δηλαδή. Η δεύτερη ήταν στη σκορδυλων όπου ήταν η Λίλη η οποία έχει ωραίο σώμα και γαμηθηκαμε πολύ ωραία με καλή διάθεση. Βέβαια δεν προσφέρω και τίποτα φαντάζομαι τα ξέρετε ήδη αφού η Λίλη μου είπε ότι βρίσκεται έξι χρόνια στο Ηράκλειο... Εγώ δεν είχα ξαναπεράσει βέβαια αφού δεν είμαι κατοικος οπότε ήταν κάτι καινούριο για μένα. Αν μάθω κάτι νέο θα ενημερώσω.
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Το θρεντ έχει πεθάνει γιατί προφανώς απ' ότι καταλαβαίνω δεν υπάρχει τίποτα νέο να ειπωθεί. Να πω κι εγώ τα δικά μου παρότι έχετε γνώση. Πήγα μέσα στο μήνα μια στην αινικολιωτη όπου ήταν η Λάουρα, πολύ μέτρια έως μπαζο και κακή στο γαμησι, δεν αξίζει δηλαδή. Η δεύτερη ήταν στη σκορδυλων όπου ήταν η Λίλη η οποία έχει ωραίο σώμα και γαμηθηκαμε πολύ ωραία με καλή διάθεση. Βέβαια δεν προσφέρω και τίποτα φαντάζομαι τα ξέρετε ήδη αφού η Λίλη μου είπε ότι βρίσκεται έξι χρόνια στο Ηράκλειο... Εγώ δεν είχα ξαναπεράσει βέβαια αφού δεν είμαι κατοικος οπότε ήταν κάτι καινούριο για μένα. Αν μάθω κάτι νέο θα ενημερώσω.
εδω και αρκετο καιρο 2 μουνια παιζουν στα σπιτακια....λιλη και αντζελα , η αντζελα ειναι αινικολιωτη και η λιλη στο λιμανι...για να μην κλαις τα λεφτακια σου πας εκει..η λαουρα οντως ειναι για τα μπαζα, δεν την λες ασχημη αλλα στο κρεβατι ειναι 0 καλύτερα να τραβήξω μαλακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom