Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 584K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

max1muz

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
γεία σας μάγκες

πριν μερικές μέρες έκανα μια επίσκεψη στο σπίτι στο Intermax, ο χώρος δεν παίζεται είναι στα πρότυπα studio της Αθήνας. Τώρα όσον αφορά το service, βάρδια ήταν μια Αντζελα μελαχρινή ωραίο σώμα, ωραίο φυσικό στήθος και γενικά όμορφη κοπέλα. Το κόστος για απλό ήταν 35, για extra χρόνο και άνεση της κοπέλας 40 και τέλος αισθησιακό μασάζ 50. Πήρα το 40αρι από περιέργεια. Η κοπέλα στο δωμάτιο έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο που να πείς όπα εδω είμαστε. Τα 5 και 10 ευρώ παραπάνω τα δικαιολογώ οσον αφορά τον ωραίο και καθαρό χώρο τίποτα άλλο. Από ότι κατάλαβα πάνε να το γυρίσουν προς studio φάση το οποίο θα ήταν καλή ιδέα αν ακολουθούσαν τα services που έχουν τα studio στην Αθήνα και όχι μλκς.
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
ίντερμαξ παίζει η Άντζελα απο ρουμανία ... μαύρο μαλί καλό κορμί (για τα δεδομένα της πόλης αυτόνε τον καιρό) από στήθος .. γεμίζει η χούφτα..
λοιπόν τα κωλομάγουλα ήτονε πέτρα παίδες ...!!! καλή σκηνική παρουσία το εργαλείο της σε καλή κατάσταση ακόμα αν και το "χτυπά" αλύπητα..
35αρι στα ευρά ..όπως είπαν και απο πάνω 40αρι αν θες το χρόνο σου και 50αρι το μασαζάκι.

Λοιπόν το εν λόγω οίκημα ΆΛΛΑΞΕ ΤΣΑΤΣΑΑΑ!!!
βασικά ο πρώην τσάτσος ήταν ένας απο τους λόγους που δεν πατούσα εκεί τον τελευταίο καιρό..( ο παλιός τσάτσος εθεάθη στην 62 Μ. στο πίσω όχι αυτό που είναι στο σουβλατζίδικο δίπλα, μαζί με  ένα μπάζο(μην πλισιάζετε λέμε και για τους δύο λόγους)).
Η καινούρια μαντάμ τα σπάει και απο ότι κατάλαβα απο τα λίγα μάλλον το σπρώχνουν για στουντιο(μακάρι).

Αυτά απο εμε .. σόρρυ για την αποχή μου ως προς ενημέρωση,
αλλα πηδάμε τις ελλε'ι'νίδες τώρα ,που σου κάθονται για ένα μοχίτο (τα καλά του καλοκαιριού)
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
να στε καλα παιδια για την ενημερωση και συγνωμη κι από μένα για την αποχη
απο απριλιο ειμαι καναδα,θα επιστρέψω  οκτώβριο.
παντος παιδια για ενημερωση,πολυ πραγμα εδω απο απο γυναικες για extra υπηρεσιες!!!
 

doctormanher

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
9
Like
10
Πόντοι
0
Tzoana στο σπιτι στη ΓΡΑΜΒΟΥΣΗΣ!
Φοβερη εμπειρια! Μια ξανθια με τελειο βυζι, πολυ ομορφη, ευγενικη, πολυ καλη στα προκαταρτικα. Αρχισε να με φιλαει, περιποιηθηκε πολυ τα @@ μου. Τελειο ισπανικο, ανεβηκε απο πανω μου χωρις καμια αντιρηση και με αργες αισθησιακες κινησεις εκανα την καταθεση μου! η κοπελα δεν παιζεται!
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες. Μετα απο πολυ καιρο χθες εκανα μια βολτα απο τα διαφορα σπιτια. Ολα ηταν σε μαυρο χαλι και ειδικα ο Σπυρος. Ειχε τεσσερις κοπελες κ μια ποθ εκανα κουμαντο ηθελε 90ευρω ακατεβατα! Τελικα σταματησα στης Ριτσας μετα απο πολυυυυυ καιρο. Μεσα ειχε πολυ κοσμο περα απο τις γνωστες μαυρες που ουτως η αλλως δεν πολυχωνευω. Δοκιμασα τη Σαρρα, μια αλβανιδα παχουλουλα κ δεν το μετανιωσα. Πλεον υπαρχει χωρος πανω απο το μπαρ κ δεν τρεχεις σε αυτοκινητα η ξενοδοχεια. Καλη περιποιηση,αρκετος χρονος και γενικα εμεινα ευχαριστημενος. Φιλος πηρε μια μεγαλης ηλικιας (γυρω στα 45) κ μαλλον τον ''διδαξε'' πολλα. Η ταριφα ηταν 60 με το δωματιο κ μαλλον ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτην την περιοδο Ηρακλειο.
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τα δωμάτια από πάνω είναι παλιά ιστορία. Έχω αφήσει κάποια φράγκα στης Ρίτσας. Υπάρχουν και κάποια άλλα στο ίδιο στυλ. Αν πας, 2-3 φορές την 3η - 4η μιλάς στα ίσα. Η τιμή στα άλλα είναι 60 ακατέβατα. Στη Ρίτσα μπορείς να κόψεις ένα 10άρι. Πλέον ασχολούμαι μόνο περιστασιακά με το σπορ!!!
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
απο το να πας στις ριτσας 4-5 φορες και με 60 συν τα ποτα
1000 φορες καλυτερα ο παππους και οτι ωρα θες!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
απο το να πας στις ριτσας 4-5 φορες και με 60 συν τα ποτα
1000 φορες καλυτερα ο παππους και οτι ωρα θες!!
Ολο μπαζα φερνει ο παππους ρε φιλε. Πηγα σερι κανα διμηνο το χειμωνα και ειχε ενα σωρο αλβανιδες πανασχημες. Και μια ρωσσιδα που βλεποταν, την πηρα πισωκολλητα και αρχισε να βρωμαει ο κωλος της...  Εχω πολυ καιρο να δω γκομενα που να βλεπεται. Καμια φρεσκια ενημερωση εχει κανεις να δοκιμασουμε;
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Στη Ριτσα φιλε μου ουτε 4-5 φορες χρειαζεται να πας, ουτε ενα καρο ποτα να κερασεις. Βρισκεις μια κ της λες στα ισα να πατε στο δωματιο πανω. Με την αναδουλεια που εχει πεσει ειναι πολυ απλο. Στον παππου πρωτον πρπει να πας μεχρι τις 9 κ επιπλεον φερνει 2 βια-βια 3, και ειναι ολες για τα πανυγυρια...
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
απο τι ωρα ειναι ανοικτα η ριτσα?
 

Dark_shadow

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τις κάποιες φορές δεν τις είπα για τη Ρίτσα... Τις είπα για τα άλλα που υπάρχουν. Ο παππούς πριν 3 χρόνια ήταν κορυφή. Τώρα μάλλον όχι. Εχω βέβαια καιρό να πάω. Μόνο ένας ΝΕΟΣ παππούς μας σώζει. Και να είναι και λίγο πιο οικονομικός δε με χαλάει!!!
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Τα πραγματα παιδια στο χωρο πανε απο το κακο στο χειροτερο. Εκανα το λα8ος κ περασα απο Χριστομιχαλη Ξυλουρη στη βραδυνη βαρδια. Ελεοοοοοοοος! Που νομιζουν οτι ζουμε? σε καμια φυλακη κι εχουμε 10 χρνια να δουμε γυναικα? Ετσι θα μαζεψουν κοσμο? Υπαρχει που υπαρχει κριση κι εχει κοψει η δουλεια, με τετοιες υπηρεσιες κιολας...
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
331
Like
399
Πόντοι
21
παιδιά στα δειλινά παίζει μια μαυρομάλλα,νομίζω Καλλιόπη όνομα.μικρό βυζί,ωραίο σώμα,συμμετοχή καλή
 

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
παιδια θα ηθελα ενημέρωση στο που βρισκετε η ριτσα και που ο σπυρος.

εδω η και σε pm.

ευχαριστω.
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη μετά από πολύ καιρό σε σπιτάκι του Ηρακλείου.Σαφεστατα οικονιμικότερη λύση απο τα σιτι τουρ αλλά και πολύ χαμηλότερες υπηρεσίες.Αναλυτικότερα μεταμεσονύκτια επισκεψη στην Αινικολιότη,κοπέλα η Ντόνα,μελαχρινή, ομορφούλα,με ωραίο σώμα.Τρια προγραμματα απλό 35,με λιγο χρόνο έξτρα 40 και με μασάζ 50.Πήρα το 50,μασάζ 5 λεπτα άχρωμο και άοσμο,προκαταρτικά μηδέν (πέρασμα προφυλακτικού χωρίς στύση)δύο στασεις με σφυροκόπημα.Δεν μπορώ να πω οτι ξετρελάθηκα λόγω μεγαλης εμπειρείας από Αθήνα όπου υπαρχει μεγάλη διαφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες,απο την άλλη δεν θα το απορίψω όμως.
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
Αφραγείες μάγκα μου  ....
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
παιδεια ξερει κανεις τι παιζει στου παπου
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

δυο στο λιμανι

ενα χανιοπορτα σημερα ηταν η ΝΑΝΑ φοβερο κοριτσι γνωστη και απο χανια ηταν στο 6 εδω  κλασικο εκει τα κανει ολα εχει
             διαφορα προγραμματα απο απλομε 35ευρο  μεχρι 70ευρο το σπεσιαλ , πηρα ενα ενδιαμεσο τον 50ευρο
             που περιλαμβανε και μασσαζ οπου ηταν και γνωστης  , εκανε το σχετικο μασαζ με τα προβλεπομενα λαδια
             περιπου ενα τεταρτο  με γυριζει απο μπροστα με σκουφωνει  και αρχιζει το αθλημα οπου ειναι πολλοι
             γνωστης μετα απο λιγο αρχιζει το παιγνιδι σε διαφορες στασεις με τα πολλα εχυσα  ,
             δεν συκονεται να φυγει οπως κανουν ολες παρα συνεχιζει τα χαδια  και την κουβεντουλα εδειχνε
             οτι δεν βιαζοτανε , με εκανε να εστανομαι οτι ημουν με την γκομενα μου-γυναικα μου
             αδιαφορωντας οτι ειχε πελατες και περιμεναν .
              Αποτελεσμα πολλοι ευχαριστιμενος συστηνεται  αναφυμβολα .

δυο 62 μαρτυρων

ενα πισω απο τζαμπο
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Ημουν αρκετες μερες στο Ηρακλειο εκανα βολτα στου ΠΑΠΠΟΥ τελικα φολα συμφεροντολογος μεχρι αιδιας με πολλοι μπλα μπλα , ειχε τρια κοριτσια εμφανισιακα ωραια αλλα ειχε και τον γκομενο τις μιας μαζι στο δωματιο ουτε τα τυπικα  ξεπετες σε κατι που τις ζητησα  εγω ειμαι πουτανα και κανω την δουλεια μου οπως ξερω , πρωτου μπο μεσα τον ρωταω γουσταρω παρτουζα να παρω δυο να μου κανεις καλητερη τιμη απο 60ευρο σε 50ευρο εκαστι ουτε καν να το συζητηση και η απαντηση του η κοπελλα περνει 30ευρο δεν μπορω να κανω σκοντο και αλασε την κουβεντα .Ληφθι υποψι οτι ειχε διαφορα συνεργια και επισκευαζαι το  σπιτι οποτε καταλαβαινεται τι γινοταναι .................
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Ημουν αρκετες μερες στο Ηρακλειο εκανα βολτα στου ΠΑΠΠΟΥ τελικα φολα συμφεροντολογος μεχρι αιδιας με πολλοι μπλα μπλα , ειχε τρια κοριτσια εμφανισιακα ωραια αλλα ειχε και τον γκομενο τις μιας μαζι στο δωματιο ουτε τα τυπικα  ξεπετες σε κατι που τις ζητησα  εγω ειμαι πουτανα και κανω την δουλεια μου οπως ξερω , πρωτου μπο μεσα τον ρωταω γουσταρω παρτουζα να παρω δυο να μου κανεις καλητερη τιμη απο 60ευρο σε 50ευρο εκαστι ουτε καν να το συζητηση και η απαντηση του η κοπελλα περνει 30ευρο δεν μπορω να κανω σκοντο και αλασε την κουβεντα .Ληφθι υποψι οτι ειχε διαφορα συνεργια και επισκευαζαι το  σπιτι οποτε καταλαβαινεται τι γινοταναι .................
ειχε τον γκομενο μαζι στο δωμάτιο?
εσυ γαμουσες και ηταν και ο γκομενος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom