Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 584K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (4 μέλη και 64 επισκέπτες)

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
οχι ρε παιδια και πλακες μεταξυ μας απλα πεσανε πολλοι οι γαμπροι και κανη τη δυσκολη ...εμενα δεν μου εφερε αντιρρηση και χωρις να τη ξερω .
ισως και ο τροπος που της μιλαει κανεις ,της ζητησα να πιουμε καφεδακι τη πηραξα και λιγο
κι αμεσως δεχτηκε..
 

xristos256

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! αυριο θα ειμαι ηρακλειο για ενα βραδι λογο δουλιας, μιποσ μπορει καπιος να μου δοση καμια πλιροφορια η κανενα τηλεφονο για να περασο καλα το βραδι μου!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Καλησπέρα συναγωνιστές! αυριο θα ειμαι ηρακλειο για ενα βραδι λογο δουλιας, μιποσ μπορει καπιος να μου δοση καμια πλιροφορια η κανενα τηλεφονο για να περασο καλα το βραδι μου!

μεγάλε πέρνα απο του σπύρου μετα τη βραδυνη σου βόλτα να σε φτιάξει.. γιατι σε μπουρδελο δεν υπαρχει αξιολογο τιποτα και κλεινουν στις 12
μπες σε ενα ταξι πές να σε πάει στου σπύρου το μπαρ η αλλιως στου φαλάκρα και εκει θα βρειας αξιολογα τεμαχια με 70 ευρω στο χωρο του να  :knockinb:
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις τι παιζει στου πιπη αυτην την περιοδο?
 

ms125

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση απο 5/2

Στον άγιο μηνά τατιάνα - κ η ψευτοβραζιλίανα
Λιμάνη στο ενα μια κοντή μελαχρινή μάλλον βουλγάρα τίποτα καλό πάνω της τιποτά στο διπλανό η γριά με τα βαμέννα ξανθά μαλιά  κ τα δόντια σαν πυράνχας
Στο jambo μιά μετρια πιστιρικα μαυρη αλβανέζα με καλό κωλαράκι αλλά σπαστικιά
Στα δειλινά η ξανθιά κοντή με τις μπότες που δούλευε στον αγιο μηνά μακριά απο αυτην δεν βγάζει ποτέ τις μπότες  :s&m_2:
Χανιώπορτα ΤΡΑΒΕΛΑΡΟΣ ΜΕ ΚΟΜΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΤΟΥ 2 ΜΕΤΡΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ
62 μαρτυεων ρωσσιδακι καλο ήρεμο μελαχρινό κ μιά ρουμάνα μέτρια με πολυ πλουσιο στήθος ( ΤΗΣ ΠΕΤΑΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΞΩ ) !

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:zfuck:
 

gamias111

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Σε ποίο σημείο της 62 μαρτύρων είναι η ρουμάνα; Στου αλεξάκη ;
Ενημέρωση απο 5/2

Στον άγιο μηνά τατιάνα - κ η ψευτοβραζιλίανα
Λιμάνη στο ενα μια κοντή μελαχρινή μάλλον βουλγάρα τίποτα καλό πάνω της τιποτά στο διπλανό η γριά με τα βαμέννα ξανθά μαλιά  κ τα δόντια σαν πυράνχας
Στο jambo μιά μετρια πιστιρικα μαυρη αλβανέζα με καλό κωλαράκι αλλά σπαστικιά
Στα δειλινά η ξανθιά κοντή με τις μπότες που δούλευε στον αγιο μηνά μακριά απο αυτην δεν βγάζει ποτέ τις μπότες  :s&m_2:
Χανιώπορτα ΤΡΑΒΕΛΑΡΟΣ ΜΕ ΚΟΜΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΤΟΥ 2 ΜΕΤΡΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ
62 μαρτυεων ρωσσιδακι καλο ήρεμο μελαχρινό κ μιά ρουμάνα μέτρια με πολυ πλουσιο στήθος ( ΤΗΣ ΠΕΤΑΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΞΩ ) !

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:zfuck:
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
τελικα  παιδια την πηρε κανεις την ουκρανεζα ?
δεν το πιστευω να εκατσε μονο σε εμενα αυτα δε γινονται..
τελος παντων οποιος παλιος συναγωνιστης  θελει κανα μαυρακι να μου γραψει ..
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες μια επισημανση μονο μιας και ειμαι καμια 160αρια χλμ μακρια και οσο να ναι θα ειναι δωρο αδωρο να το ψαξω εγω βρηκα αυτο στο νετ και ειπα να το μοιραστω μαζι σας ισως παιζει κατι καλο μιας και γραφει περιοχη Ηρακλειου δε ριχνετε καμια ματια μπορει να αξιζει..
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Ψευτια μου μυριζει..
 

SOKOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
τελικα  παιδια την πηρε κανεις την ουκρανεζα ?
δεν το πιστευω να εκατσε μονο σε εμενα αυτα δε γινονται..
τελος παντων οποιος παλιος συναγωνιστης  θελει κανα μαυρακι να μου γραψει ..
Φίλε σου έστειλα ΡΜ αλλά δεν ξέρω αν το έλαβες. Ενημέρωσέ με σε παρακαλώ.
 

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
Βοηθεια

Ξερει κανεις αν παίζει τιποτα σε περιοχη Ανάληψης (κοντα σε ΚΤΕΛ και Μακντοναλντς) εκτος απο το Diamonds. Μιλαω για κανα μπουρδελο. Παρακαλω pm me με πληρογοριες.

Φοιτητης
 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
Βοηθεια

Ξερει κανεις αν παίζει τιποτα σε περιοχη Ανάληψης (κοντα σε ΚΤΕΛ και Μακντοναλντς) εκτος απο το Diamonds. Μιλαω για κανα μπουρδελο. Παρακαλω pm me με πληρογοριες.

Φοιτητης


μετά στον πίνακα που λέει ΠΟΛΕΙΣ πατάς ΗΡΑΚΛΕΙΟ
 

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
επισης τα :

1. www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/hrakleio-krhths/m-odhghtrias-21/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/hrakleio-krhths/m-odhghtrias-21/[/url] Μ.Οδηγητριας 21 (παροδου 1821) 

2. www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/hrakleio-krhths/gramvoushs-14a/]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/hrakleio-krhths/gramvoushs-14a/[/url] Γραμβουσης 14Α (παροδου Μ.Οδηγητριας)

δουλευουν κανονικα, λιγο δυσκολα επειδη συνήθως εχει κοσμο γυρω. 30 Ευρω και τα δυο προτινω παραπανω το 2ο (Γραμβουσης 14Α)


περιμενουμε να μας πειτε οι expert κανα νεο τοπο.

 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες μια επισημανση μονο μιας και ειμαι καμια 160αρια χλμ μακρια και οσο να ναι θα ειναι δωρο αδωρο να το ψαξω εγω βρηκα αυτο στο νετ και ειπα να το μοιραστω μαζι σας ισως παιζει κατι καλο μιας και γραφει περιοχη Ηρακλειου δε ριχνετε καμια ματια μπορει να αξιζει..

ειναι citytour,επισημα δεν εχει δωσει αφιξη
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα παιδια ...ξερει κανεις που βρισκεται η εμμανουελα???που δουλευε χανιωοπορτα???
 

ΖΑΧΑΡΗΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια ...ξερει κανεις που βρισκεται η εμμανουελα???που δουλευε χανιωοπορτα???
Φίλε συναγωνιστή Microssss, σου έβαλα απάντηση για πολλά γούστα στο βασανιστικό ερώτημα "που βρίσκεται η Εμμανουέλλα" στην ενότητα "Μπουρδελοκατάσταση Θεσσαλονίκης" σήμερα. Η Νικολούλη ξαναχτύπησε και βρήκε την αναζήτησή της.
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε συναγωνιστή Microssss, σου έβαλα απάντηση για πολλά γούστα στο βασανιστικό ερώτημα "που βρίσκεται η Εμμανουέλλα" στην ενότητα "Μπουρδελοκατάσταση Θεσσαλονίκης" σήμερα. Η Νικολούλη ξαναχτύπησε και βρήκε την αναζήτησή της.
χαχαχααχαχχα να σαι καλα αδερφε...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Tο Σαββατο μετα απο βολτα για καφε λεω ας παω να δω τι παιζει στα σπιτακια....Αφου σε αυτα που μπορουσα να παω λογω κινησης κοσμου απογοητευτικα,λεω ας παω στη χανιωπορτα...Ειχα να παω πολυ καιρο εκει. Παω κ τι να δω...Ενα πραγμα 2 μετρα...Οπα λεω τι παιζει εδω...Παω να πλησιασω κ οπως πηγα,εφυγα! Οποιος θελει βοηθεια να χτισει κανενα τοιχο,κανενα σοβαντισμα να το προτειμησει...Πρωην μαστορας η...Ελενα. Μακριαααα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom