Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 585K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ρε παιδια εσεις στο Ηρακλειο γιατι δεν εχετε στουντιο?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Δεν θυμαμαι ονομα. Μου ειπε η τσατσα οτι θα εχει κ αλλες κοπελες οποτε ειναι ευκαιρια να μαθουμε τι παιζει. Υποσχεται καλες υπηρεσιες,για να δουμε τι θα γινει...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Δεν θυμαμαι ονομα. Μου ειπε η τσατσα οτι θα εχει κ αλλες κοπελες οποτε ειναι ευκαιρια να μαθουμε τι παιζει. Υποσχεται καλες υπηρεσιες,για να δουμε τι θα γινει...

πήγες τελικά ξανά στο jumbo???
εγω δεν ετυχε να παω απο τοτε να δοκιμασω και τις υπόλοιπες...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Πηγα! Χθες δοκιμασα την Ελενα. Η κοπελα Ν2...Λεπτη,μικροκαμωμενη με μικρο βυζι κ ωραιο κωλαρακι. Λιγες μερες στη δουλεια οπως λεει κ μαλλον αληθευει. Σφιχτο μουνακι κ πααααααααρα πολυ υγρο! Ειχα να νιωσω τοσα υγρα απο τοτε που το εκανα με την κοπελα μου. Δεν ειπε οχι σε οτι κ αν ζητησα κ κυριως δεν βιαζοταν καθολου. Μενει αλλη μια για ελεγχο...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Πηγα! Χθες δοκιμασα την Ελενα. Η κοπελα Ν2...Λεπτη,μικροκαμωμενη με μικρο βυζι κ ωραιο κωλαρακι. Λιγες μερες στη δουλεια οπως λεει κ μαλλον αληθευει. Σφιχτο μουνακι κ πααααααααρα πολυ υγρο! Ειχα να νιωσω τοσα υγρα απο τοτε που το εκανα με την κοπελα μου. Δεν ειπε οχι σε οτι κ αν ζητησα κ κυριως δεν βιαζοταν καθολου. Μενει αλλη μια για ελεγχο...

φίλε φουμαρολογε :grin: μια χαρά ακούγεται!!! :rockon: στην πίπα τί έλεγε το κορίτσι..?? :think: είναι η αδυναμία μου ρε γαμώτο και δεν έχω βρει κάποια να με εξιτάρει σε αυτο το θέμα!! :S
μένει η τρίτη η βανέσσα νομίζω να δουμε... :s&m_2:
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Για να δουμε κ την τριτη! Λοιπον μεταφερω γνωμες συναγωνιστη αρκετα εμπειρου στο θεμα που χριζει εμπιστοσυνης απο μενα...Επισκεψη στα σπιτια του ηρακλειου...Στο ιντερμαξ πανικος απο κοσμο, νεα αφιξη απο Ιταλια κ πολυσ κοσμος να την περιμενει! Πολυ καβλοτικη παρουσια με ΠΛΟΥΣΙΑ προσοντα πολλα υποσχομενη. Στο λιμανι...Στο 1 η δηθεν Θεσσαλονικια της χανιοπορτας ενω στο 2 μια αρκετα ψιλη Λετονη νταρντανοκατασκευη με πολυ καλη πιπα για τους λατρεις του ειδους..Αυτα για σημερα
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
πιο κατω απο το ιντερμαξ ειναι του μωραιτη το μαγαζι που εχει τις μηχανες σε αυτο το δρομο μπαινεις μεσα και στο αριστερο σου χερι μετα απο 100 μετρα θα το δεις :rockon:
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Βολτα στο πολλα υποσχομενο ιντερμαξ. Κοπελιτσα Ιταλιδα με πολυ ωραια παρουσια, μηδεν ελληνικα κ ελαχιστα αγγλικα. Λεω θα σε τακτοποιησω...Περνας στο δωματιο...Ματρο χαλι η κοπελα. Μασουσε μια τσιχλα συνεχεια κ καθοτανε σα να εβλεπε τηλεοραση. Ειτε εκανε σεξ ειτε εβλεπε βραζιλιανικο το ιδιο τησ εκανε. Μηδεν συμμετοχη. Ισως ηταν κακη μερα ποιοσ ξερει...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Βολτα στο πολλα υποσχομενο ιντερμαξ. Κοπελιτσα Ιταλιδα με πολυ ωραια παρουσια, μηδεν ελληνικα κ ελαχιστα αγγλικα. Λεω θα σε τακτοποιησω...Περνας στο δωματιο...Ματρο χαλι η κοπελα. Μασουσε μια τσιχλα συνεχεια κ καθοτανε σα να εβλεπε τηλεοραση. Ειτε εκανε σεξ ειτε εβλεπε βραζιλιανικο το ιδιο τησ εκανε. Μηδεν συμμετοχη. Ισως ηταν κακη μερα ποιοσ ξερει...

Φίλε φουμαρολόγε εισαι ο δευτερος που μου επιβεβαιωνει την πληροφορια αυτη σε λιγες μερες
δεν ειναι τυχαιο λοιπον..
αγγαρεια κάνει η μικρη και το δειχνει..
κριμα !!
 

ms125

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Βόλτα στα μαγαζιά του έρωτα  13 - 12 δευτέρα ..
λιμάνη στο πρωτο απογευματινη η δηθεν σαλονικιά ( μάλλον γύφτα είναι )
στο δευτερο η ξανθιά λετονή με τα αξύριστα πόδια ( κ αυτην κ η γυφτα δούλευαν στο ιντερμαξ πριν )
ιντερμαξ η πολονεζα αντζελα ( καλο αλλα οχι για 35 αν κ τώρα την πέρνεις με 30 κ η κακκιά τσατσά δεν λέει κουβεντα )
στην 62 μαρτύρω απογευματινή βάρδια μιά ξανθιά αλβανέζα ψηλή μοιάζει με ρωσσίσα κΨΤΕ ΚΑΜΙΑ  κυταρίτιδα στο φουλ ( είναι σιγουρα πρεζόνι αν της μιλίσεις θα το καταλάβεις )
το πρωί ρωσσιδάκι κοντό καλή deeptroat !
στα καμίνια μιά άθλια αδύνατη γυφτοβουλγαροπούλα ( όταν την είδα της έδωσα 5 ευρώ γιατί νώμιζα πως εκεί ζητιάνευε ! )
στο τζάμβο αξιόλογο ρωσσιδάκι ξανθό με μικρό στήθος όχι κ νεαρής ηλικίας αξιοπρεπέστατη παρουσία για το εν λόγο μαγαζί !
ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΗΝΑ η δήθεν βραζιλιάνα απόγευμα κ πρωί η ρουμάνα
κ μιά φώκια στο διπλανό !

ΜΑΓΚΕΣ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΌΛΑ !

 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Βόλτα στα μαγαζιά του έρωτα  13 - 12 δευτέρα ..
λιμάνη στο πρωτο απογευματινη η δηθεν σαλονικιά ( μάλλον γύφτα είναι )
στο δευτερο η ξανθιά λετονή με τα αξύριστα πόδια ( κ αυτην κ η γυφτα δούλευαν στο ιντερμαξ πριν )
ιντερμαξ η πολονεζα αντζελα ( καλο αλλα οχι για 35 αν κ τώρα την πέρνεις με 30 κ η κακκιά τσατσά δεν λέει κουβεντα )
στην 62 μαρτύρω απογευματινή βάρδια μιά ξανθιά αλβανέζα ψηλή μοιάζει με ρωσσίσα κΨΤΕ ΚΑΜΙΑ  κυταρίτιδα στο φουλ ( είναι σιγουρα πρεζόνι αν της μιλίσεις θα το καταλάβεις )
το πρωί ρωσσιδάκι κοντό καλή deeptroat !
στα καμίνια μιά άθλια αδύνατη γυφτοβουλγαροπούλα ( όταν την είδα της έδωσα 5 ευρώ γιατί νώμιζα πως εκεί ζητιάνευε ! )
στο τζάμβο αξιόλογο ρωσσιδάκι ξανθό με μικρό στήθος όχι κ νεαρής ηλικίας αξιοπρεπέστατη παρουσία για το εν λόγο μαγαζί !
ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΗΝΑ η δήθεν βραζιλιάνα απόγευμα κ πρωί η ρουμάνα
κ μιά φώκια στο διπλανό !

ΜΑΓΚΕΣ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΌΛΑ !

φιλε ms αξιόλογη η ενημέρωση σου...
έχεις δίκιο οτι δεν την μοιραζόμαστε σωστα εδω μέσα... ενω μπαίνουν ολοι εδω μ΄σεα λίγοι είναι αυτοι που γράφουν..
θα έπρεπε ολοι να λένε τη γνώμη τους
και να μοιραζομαστε τις αποψεις μας για να μην πεταμε τα χρηματα μας σε μπαζα και για να γινονται και τα μαγαζια καλυτερα!
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
τσαρκα στα δειλινα. η γνωστη με το τατουαζ της ΑΕΚ. Μα πότε θα βγει στην σύνταξη!!!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Προχθες την ξαναπετυχα στον αγιο μηνα απεναντι εκτακτη και εφυγα τρεχοντας!!!!
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
σε ολα δουλεύει?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Τι νΑ σου πω εδω και τοσους μηνεδ ειναι μονιμα στα δειλινα !!
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
γεια σας παιδια ..μια ερωτηση ηθελα να κανω η εμμανουελα που δουλευε χανιωπορτα ξερουμε που βρισκετε?
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
φιλε μου δεν την έχουμε δει... μάλλον αθήνα μεριά...
 

ms125

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
αυτήν με το τατουάζ της ΑΕΚ κ την μάυρη περούκα που φοράει αν την ξανα πετύχω σε μαγαζί να είσται σίγουροι πως θα την σπάσω στο ξύλο την βρωμιάρα..........

ρε συς είναι δυνατόν να βγάζει λεφτά αυτη ακόμα ??????? :s&m_1:

Πέρα απο αυτό //////////

άγιο μηνά περιμένουμε μέσα στη βδομάδα την ΚΛΑΣΙΚΗ ΠΛΕΟΝ ΓΚΛΟΡΙΑ !!!!!!!!! :humpleg:

Αν κ όταν δούλευε για πολύ καιρό στο ηράκλειο είχε καταντήσει βαρετή αλλά μπροστά στις υπόλοιπες που κυκλοφορούν στα μαγαζιά μάλλον θα είναι η καλύτερη κ με διαφορά ............

ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΗΝΑ ( μεγάλη η χάρη του κ της ΓΛΟΡΙΑΣ επίσης )
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom