Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 584K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (9 μέλη και 52 επισκέπτες)

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
για δώσε μεγάλε πιο πολλα στοιχειά για την αλεξάνδρα... :think:
ηλικια υπηρεσιες και τα συναφη... :helpplea:
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Ρωσιδακι ε?Για πες...καλο?
Εγω πηρα ενα βραδυ την Γαβριελα...αγγλιδα μου ειπε η τσατσα πως ειναι...κοντοπουτανο με μερικα κιλακια παραπανω...αλλα πολυ καβλιαρα στο κρεβατι...με ξετιναξε γρηγορα γιατι με ειχε καβλωσει τρελα....ελπιζω να την ξαναπετυχω..

Φιλε...στο αλλο διπλα ποια ηταν?Η παολα???
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Παίδες καλησπέρα
Το σπίτι πίσω απο το γνωστό παιχνιδοκατάστημα άνοιξε;τον Ιούνιο μου είχε πει μαι τσατσά ότι κάνει ανακαίνιση και μετά θα ακολουθήσει grand opening.xaxaxa :rockon:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
δεν άνοιξε φίλε μου ακόμα μεχρι και χθες που περασα απο εκει ηταν κλειστα
πιστευω απο σεπτεμβριο και μετα ισως κατι γινει.. οχι ομως τωρα
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Πιο παλιά ελεγε καθολου το μαγαζί;καποιοι έλεγαν οτι ήταν συμπαθητικό,οχι σαν τα άλλα με τις σαύρες...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
είχε φέρει κανα δυο καλές αλλα μετα τίποτα το αξιολογο..
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
γεια σας παιδια  περασα προ ολιγου απο το πεζοδρομο του αγιου μηνα οχι στο παρκινκ στο αλλο ,εκει ειναι η αντζελα λεη πως ειναι βραζιλιανα αλλα τη κοβω και για βουλγαρα τεσπα δε με χαλασε η εθνικοτητα εχει καλο σωματακι σοκολατενιο και καθαρο κανει καλη γαργαρα με διαρκεια και εχει δυνατο τεσσερα επι τεσσερα για τσ¨ ανηφορες..  δε κολωνη με τιποτα
θαναι απογευματινη μεχρι την αλλη βδομαδα ...
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
παιδια καποιος να μου στειλει που ειναι ο παππους.......
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Ρε παιδιά όλεσ τις ανισσόροπες πουτάνες στο Ηράκλειο της φέρνουνε;;;Μετά απο 4 μέρες στα Μάλια με τα απίστευτα μωρά,είπα να ρίξω μια κατάθεση να ξαλαφρώσω γιατί καντεύανε να εκραγούν τα αυτιά μου.Πήγα λοιπόν στο 'ο θεός να το κάνει studio πίσω απο τη χανιόπορτα.Η τσατσά ψυχρή κ αποτομη αλλα μόλις ήρθε το μωρό(μελαχροινο-αδύνατο-κοντούλι με τακουνάρες φαινότανε γλυκούλι και κεφάτο,και εγώ τα έχωσα κ μπήκα.Έρχεται ξεκινάμε και την ρωτάω αν κάνει τίποτα extra προγράμματα,όπως γίνονται στη Αθηνα σε κάποια καλα μαγαζιά.Με άρπαξε απο τα μούτρα...και ποια νομίζεις οτι είμαι εγώ να λέει (ξερω γω,ποια είσαι η μαρία η αντουανέτα;) και κάτι τέτοιες μαλακίες.Τεσπα πίπα καλή κ ανεβαίνει απο πάνω πάω να τις γλύψω το βυζάκι τρελαίνεται.Δεν σε δαγκώνω κοριτσάρα μου χαδάκια γουστάρω..ναι αλλα δεν γουστάρω εγω η απάντηση,κουράζεται απο το χτύπημα τις λέω μωρό μου ασε τα γονατάκια σου στο κρεβάτι να σε νταχτιρντίσω εγώ,με τα χίλια ζόρια το κάνει αλλα βάζει κοντρα με τα χέρια στον τοίχο κ ανασηκώνεται για να μην έχουμε σωματική επαφή.Την πέταξα απο πάνω μου και κινάω να φύγω,όχι μην φεύγεις να σου κάνω με το χέρι....Ρε αντε γειά,ούτε σε πακιστανό τέτοια αντιμετώπιση.Το κρίμα είναι ότι μπηκαν και άλλοι δύο μαζί με μενα,και δεν ήτανε κανένας στο σαλόνι για να κράξω να την γλυτώσουνε.
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια .Μια βραδυνη βολτιτσα απο τα σπιτακια του λιμανιου στο φρεσκοβαμενο η Μελινα η ρουμανα μια παχουλη ψηλη κοπελα που εχει ορεξη αλλα με αυτα τα κιλα ..
τεσπα γουστα ειναι δεν την ξαναπαιρνω για μια φορα καλη ειναι..και στο απο κατω η Κορινα η σαλονικια μια πολυ αδυνατη κι αυτη ορεξατη αλλα πολυ ξεπετα τσακ μπαμ ψεκαστε τελειωσατε...
σε αυτη με τιποτα δε ξαναπαω...
Μαυριλα το λιμανι αν εχετε κανενα νεο απο αλλα μαγαζακια ....
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
γεια σας παιδια απο ενημερωση σκιζετε....
λοιπον απεναντι απο το παρκινκ δουλευει η ελενη η ρωσιδα 175 πατος!
χωρις βιασυνες  πιπα με  μεγαλη διαρκεια και με ανεση χρονου για να γουσταρετε. Το ξαναγραφω δε βιαζετε!
α σαβατοκυριακο θα λειπει Αθηνα ...
 

mikrossss_7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
παιδια προσπαθω να βρω τον παππου εδω και καιρο αλλα δεν βγαζω ακρη....παω εκει στην αλανα μετα??ειναι ενα μαγαζι που ειναι απεξω σαν μπαρακι?
 

paidikako

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
το να ζουμε σε αυτην την πολη ειναι μ@λ@κι@ δεν μας αξιζει τετοια κατασταση ολα νεκρα ακομα και ο σπυρος εχει φερει κατι φροκαλα και θελει και 80-90 γιουρο βρε δεν παμε καλα μα καθολου καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Η αληθεια ειναι αυτη!!! Χθες εκανα μια βολτα και γω μετα απο καιρό και απογοητευτηκα. Δεν εχει ερθει καμια καινουργια αφηξη και ειπα να παω απεναντι απο το παρκινγκ πισω απο τον αγιο μηνα αλλα και εκει στασιμοτητα η βερονικα και η ελενη. Αντε να δουμε ποτε θα ερθει κατι αξιολογο!!!
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
παιδια τιποτα νεο στασιμοτητα ,περασα απο της Ριτσας προχθες το βραδυ ρε παιδια τα μπουρδελα ειναι σοβαρα μαγαζια!πηρα ενα μαυρακι 25  χρονων  που τακανε ολα ,αλλα ρε παιδια τη ωρα που πηδας αλλη μπαινη μεσα να παρη προφυλακτικα αλλος ριχνη τη πορτα κατα λαθος  της πουτανας γινεται εκει μεσα σα το λωφορειο ειναι ...τωρα εχουν εργασιες στο μαγαζι αλλα προλαβα  και πηρα το τηλεφωνακι του μαυρακιου δε τη πηρα ακομα γιατι εχω και το μονιμο  ρουμανακι μου  που δε θελω να παρη μυρωδια !
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
εχω να πώ οτι μάλλον αυτη την πολη ο θεός του έρωτα την έχει ξεχάσει...
δεν έχει αλλάξει απολυτως τίποτα οι ίδιες φάτσες στα κοκκινόσπιτα λες και θα πάρουν σύνταξη απο εδω...
εκανα τσάρκα χθες και κατέληξα σε σουβλατζιδικο να τρωω γυρους γιατι δεν υπηρχε τιποτα το αξιολογο ...
αναρωτιεμαι ξανα γιατι συμβαινει αυτο..
οι φιλοι μας στα χανια περνανε καλυτερα και οι κοπελες εναλλασονται πιο συχνα
εδω περα φαινεται οτι ισχυουν αλλοι νομοι.. προσωπικη γνωμη ειναι οτι οι συγκεκριμενες που εχουμε τωρα στην πολη εδω και κανα 3μηνο δεν αξιζουν ουτε 10 ευρω.. και ας με διαψευσει καποιος...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Φιλε Aspire εχεις απολυτο δικιο. Εχει καταντηση αηδια τολμω να πω το θεμα με τα σπιτια στην πολη μας. Εκανα κ γω μια βολτα μετα απο καιρο κ ειδα ακριβως τα ιδια προσωπα. Καμια αλλαγη...Κατεθεσα παντως για να ειμαι ειλικρινης χανιωπορτα αλλα χωρις ιδιαιτερη ορεξη.
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
για τους γνώστες...υπάρχει κανένα σπιτάκι με γυναίκες στο Ρέθυμνο, μπαμ μπαμ δουλεια;;

οχι κωλόμπαρα ή Venus, δεν υπάρχει τίποτα αλλο;
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Προσωπικά δεν γνωριζω να παίζει κάτι στο ρεθυμνο...αν αλλαξει κατι θα σε ενημερωσω
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα συναδερφοι. Περνοντας προχθες απο το σπιτι πισω απο το τζαμπο ειδα οτι ξανανοιξε! Δεν μπηκα ομως λογω της μεγαλης κινησης εκεινη τη μερα. Αν βολευει καποιον να περασει κ να ενημερωσει αλλιως θα προσπαθησω να παω μια απο τις επομενες μερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom