Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 581K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (1 μέλη και 52 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.581
Like
2.012
Πόντοι
266
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark: Σόνια :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 

Συνημμένα

  • Σονια.jpg
    Σονια.jpg
    25,8 KB · Εμφανίσεις: 16

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Συλλυπητηρια φιλε μου! Αν και την νινα δεν την ειχα γνωρισει ποτε απο την περιγραφη σου σε νιωθω τοσο πολυ γιατι ανα καιρους πριν χρονια ειχα δεθει με καποιες ιεροδουλες. Ειχαμε ανταλαξει τηλεφωνα και ειχαμε μια επικοινωνια ακομα και οταν εμενα/εμεναν αλλου σαν φιλοι. Δειγμα του οτι ειμαστε ολοι ανθρωποι...

Για αυτο πιο πανω ψαχνω ακομα πληροφοριες για την Τατιανα. Ξερω οτι μεχρι 2010 ηταν Ηρακλειο. Ειχε σταματησει μαλιστα απο το μπουρδελο για λιγο διαστημα και δουλευε σε ενα καφενειο Ηρακλειο παλι...Μετα ειχε κανει και χανια μια περιοδια απο 2012-2014 και μετα χαθηκε.Ηταν μεγαλη βεβαια πλεον...εφτανε τα 40...
Ειχε και μια μαμα αρρωστη...Και ξερω οτι ειχε βαλει μπρος να μεινει μονιμα Αθηνα γιατι ειχε φιλους, συγγενεις εκει κτλ..
Ξερει κανεις αν ειναι καλα ?
Δυστυχώς δεν την γνωρίζω ,όμως αν ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Τατιάνα, ας απαντήσει στον άνθρωπο.....Εγώ γουσταρα πολυ και περνουσα καλα με την καυλιαρα την Αντζελα απο αϊνικολιωτη, την βυζαρου ρουμανα με τα τατουαζ και τα μαύρα μακριά μαλλιά.....πραγματικά το μωρο αυτο σε στέλνει στην κόλαση και αν δεν την τιμησες, εχασες...Την ήξερε και η Νινα ,στο ιδιο μαγαζι δούλευαν.....και γενικώς γνωστή σε πολλούς απο εδώ θεωρώ.....Αν και κοντα στον γαμο πλέον, ανετα την πηδαω και μια ωρα πριν παντρευτω......Η Νινα τωρα,πυροβοληθηκε στο κεφάλι απο τον γκομενο της,ειχαμε οικειοτητα πολυ,τηλεφωνα....αλλά χαθηκαμε...Τι να πει κανεις.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.581
Like
2.012
Πόντοι
266
η Αντελίνα απο τετάρτη :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 

Συνημμένα

  • IMG-20220528-WA0040.jpg
    IMG-20220528-WA0040.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 12

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
61
Like
95
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν την γνωρίζω ,όμως αν ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Τατιάνα, ας απαντήσει στον άνθρωπο.....Εγώ γουσταρα πολυ και περνουσα καλα με την καυλιαρα την Αντζελα απο αϊνικολιωτη, την βυζαρου ρουμανα με τα τατουαζ και τα μαύρα μακριά μαλλιά.....πραγματικά το μωρο αυτο σε στέλνει στην κόλαση και αν δεν την τιμησες, εχασες...Την ήξερε και η Νινα ,στο ιδιο μαγαζι δούλευαν.....και γενικώς γνωστή σε πολλούς απο εδώ θεωρώ.....Αν και κοντα στον γαμο πλέον, ανετα την πηδαω και μια ωρα πριν παντρευτω......Η Νινα τωρα,πυροβοληθηκε στο κεφάλι απο τον γκομενο της,ειχαμε οικειοτητα πολυ,τηλεφωνα....αλλά χαθηκαμε...Τι να πει κανεις.
Χαχα σ' ευχαριστώ φίλε μου για την στήριξη. Μακάρι να μάθω νέα από αυτήν την ψυχή.
Για την Αντζελα λες μιας που ελεγε οτι ειναι Βραζιλιανα? Πρεπει να δουλευε και στο Γραμβουσης μια εποχη...
Την Νινα παραδοξως ποτε δεν την ειχα ακουσει...Τραγικη ιστορια παντως αυτη που περιγραφεις
 

lalalaalalal

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Είμαι καινούργιος μπορείτε να μου προτείνετε κάποια φθηνή κάτω από 100 δηλαδή
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.581
Like
2.012
Πόντοι
266
Σημερα μετά τις 17.00 - ΛΑΡΑ !!!
 

Συνημμένα

  • εικόνα_Viber_2024-05-02_14-58-12-032.jpg
    εικόνα_Viber_2024-05-02_14-58-12-032.jpg
    67,3 KB · Εμφανίσεις: 10
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

Ramy123

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
0
ρε παιδια μια ερωτηση.
Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο Ηράκλειο.
Πόσοι οίκοι ανοχής υπάρχουν στο Ηράκλειο; Υπάρχουν μόνο 2; Είδα ότι υπήρχαν άλλα 2, αλλά ο κόσμος έγραψε για αυτά στο φόρουμ πριν από πολύ καιρό.

Ευχαριστώ
 

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
37
Like
17
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν την γνωρίζω ,όμως αν ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Τατιάνα, ας απαντήσει στον άνθρωπο.....Εγώ γουσταρα πολυ και περνουσα καλα με την καυλιαρα την Αντζελα απο αϊνικολιωτη, την βυζαρου ρουμανα με τα τατουαζ και τα μαύρα μακριά μαλλιά.....πραγματικά το μωρο αυτο σε στέλνει στην κόλαση και αν δεν την τιμησες, εχασες...Την ήξερε και η Νινα ,στο ιδιο μαγαζι δούλευαν.....και γενικώς γνωστή σε πολλούς απο εδώ θεωρώ.....Αν και κοντα στον γαμο πλέον, ανετα την πηδαω και μια ωρα πριν παντρευτω......Η Νινα τωρα,πυροβοληθηκε στο κεφάλι απο τον γκομενο της,ειχαμε οικειοτητα πολυ,τηλεφωνα....αλλά χαθηκαμε...Τι να πει κανεις.
Τι λες! Πολύ τραγική ιστορία αυτή με την Νίνα. Που πάνε και μπλέκουν τα καλύτερα κορίτσια...
 

Neil_Bo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
37
Like
17
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές.. Επειδή κάποιος φίλος από εδώ από το Forum μου έστειλε μήνυμα και με ρώτησε αν έχω το προσωπικό τηλέφωνο της Ρωσίδας γιατί σε αυτό που είχα το σήκωνε κάποιος και σου εξηγούσε που είναι το μέρος για να πας... εχθές της έκανα μία επίσκεψη για μια μεσημεριανή εκτόνωση και της πήρα το προσωπικό της τηλέφωνο... Επειδή δεν ξέρω αν μπορώ να το γράψω δημόσια όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα να του το δώσω ?
Στείλε κι από δω, σου έστειλα πμ... ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom