Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 589K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (3 μέλη και 61 επισκέπτες)

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
592
Κριτικές
77
Like
1.504
Πόντοι
1.780
Την Πέμπτη θα είμαι Ήρακλειο. Ξέρει κανείς αν θα έχει βάρδια η Άντζελα?
 

marpet

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Προχθές βρέθηκα για ψώνια στο Ηράκλειο και αφού ήμουν στην 62Μαρτύρων είπα να περάσω από το σπιτάκι στα δειλινά.Μπαίνω μέσα και ήταν μία με παραπανίσια κιλά και κάπως πεσμένο βυζί ηλικίας 25-28 χρονών και αν κρίνω από προφορά βουλγαρία-ρουμανία.Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ που την έχω ξαναδεί αλλά δεν...Λέω δεν γαμιέται αφού ήρθα ας περάσω μέσα και σκάω το 30άρι.Με το που μπήκα έβαλε προφυλακτικό και ξεκινήσε μία αεροπίπα προπομπός της ξεπέτας.Εν τέλη την γύρισα στα 4 και την σφυροκόπησα μέχρι να τελειώσω ξενερωμένος με την ζωή μου.Στα τελειώματα χτύπησε και η πόρτα.

Συμπέρασμα:Tον Έλληνα αυτό το το δεν γαμιέται,τον έχει καταστρέψει..
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες στην Σκορδιλών 43 παιζει η Άντζελα και η Εμμανουέλα ελληνιδες μουναρες και οι 2...το πανε εναλαξ μια μερα η μια την αλλη ...στο απο διπλα ειναι η λιλι καλο μουνι με σφιχτο κωλαράκι για τρελα σφυροκοπηματα...Αϊνικολιώτη  παιζει μια μπαζολα χοντρη και δεν αξίζει ουτε για 10 ευρω...δεν ξερω αν εχει αλλη βαρδια αλλη στιγμη καποια αλλη κοπελα...αλλα οταν πήγα εγω ηταν αυτο το μπαζο...στα αλλα 2 που παιζουν μπαλα δεν εχω ιδεα δεν βολταρισα απο εκει...αν καποιος αλλος ξερει κατι ας γραψει...και που και που ριχνετε και καμια ενημερωση μαγκες να ξερουμε τι παιζει με ηρακλειο
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
μαγκες στην Σκορδιλών 43 παιζει η Άντζελα και η Εμμανουέλα ελληνιδες μουναρες και οι 2...το πανε εναλαξ μια μερα η μια την αλλη ...στο απο διπλα ειναι η λιλι καλο μουνι με σφιχτο κωλαράκι για τρελα σφυροκοπηματα...Αϊνικολιώτη  παιζει μια μπαζολα χοντρη και δεν αξίζει ουτε για 10 ευρω...δεν ξερω αν εχει αλλη βαρδια αλλη στιγμη καποια αλλη κοπελα...αλλα οταν πήγα εγω ηταν αυτο το μπαζο...στα αλλα 2 που παιζουν μπαλα δεν εχω ιδεα δεν βολταρισα απο εκει...αν καποιος αλλος ξερει κατι ας γραψει...και που και που ριχνετε και καμια ενημερωση μαγκες να ξερουμε τι παιζει με ηρακλειο
Φίλε μου, πώς ήταν εκείνη στην Αινικολιωτη?το όνομα της, χρώμα μαλλιών κλπ? Και καλά ήταν όντως χοντρή, ή είχε απλώς λίγα κιλακια παραπάνω?
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Manos 91 ηταν ξανθια κοντουλα ονομα δεν θυμαμαι...δεν ηταν και τοφαλος αλλα για τα γουστα μου την λεω χοντρη,βυζια μεγαλα αλλα εφταναν στην κοιλια κωλος αρκετα πεσμενος η κοιλια της σαν του μπαμπη του φαναρτζη...και φιλος που πηγε μαζι της ακομα κλαιει τα 35...πιπα χαλια λιπαντικο ειχε βαλει ενα φορτηγό ολοκληρο και οπως ηταν φυσικο ο φιλος αργουσε να τελειωσει και η τυπισσα τον αρχισε στα τελείωνε μωρο μου και τα σχετικα...το συγκεκριμενο μαγαζι εχει φερει γυναικαρες οχι μονο σε εμφανιση αλλα και σε περιποίηση...πως ξεπεσε σε αυτην μου κανει εντυπωση...ελπιζω να την αλλαξουν αμεσα
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Από τα λεγόμενα σου, πρέπει να είναι κάποια ονόματι Σελινα. Δεν την έχω δει αλλά έχω διαβάσει κριτικές και έτσι όπως μου την παρουσιάζεις μάλλον είναι αυτή. Αν είναι και μεγάλη σε ηλικία, μάλλον αυτή λες.
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Που είναι η Σκορδυλων ρε παιδιά???
Περιοχή???
Α τα γνωστά στη παραλιακή λες??
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
586
Like
422
Πόντοι
26
Παιδιά, ξέρει κανείς για κάποιο studio στο Ηράκλειο? Κάποιο τηλέφωνο, κάποια διεύθυνση? Όποιος ξέρει ας απαντήσει, η να στείλει προσωπικό μήνυμα
 

trooper_35

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Άστα φίλε μου, δεν υπάρχει τίποτα. Βέβαια, αν σε ενδιαφέρει περισσότερη άνεση χρόνου συνήθως το σπιτάκι στην Αλεξανδρουπόλεως αργά το βράδυ είναι καλή λύση, και έχει και συνήθως αποδεκτό επίπεδο από κοπέλες.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
565
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Ρε παιδιά να σας ρωτήσω κάτι? Τα μαγαζιά στην Οδηγήτριας και στην γραμβουσης έχουν κλείσει?
 

marpet

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε από τι ώρα(πρωί) ανοίγουν στα δειλινά/παραλιακή?
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Άστα φίλε μου, δεν υπάρχει τίποτα. Βέβαια, αν σε ενδιαφέρει περισσότερη άνεση χρόνου συνήθως το σπιτάκι στην Αλεξανδρουπόλεως αργά το βράδυ είναι καλή λύση, και έχει και συνήθως αποδεκτό επίπεδο από κοπέλες.
Ποιό σπιτάκι είναι αυτό???
Δώσε περισσότερες πληροφορίες!!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Προχθές βρέθηκα για ψώνια στο Ηράκλειο και αφού ήμουν στην 62Μαρτύρων είπα να περάσω από το σπιτάκι στα δειλινά.Μπαίνω μέσα και ήταν μία με παραπανίσια κιλά και κάπως πεσμένο βυζί ηλικίας 25-28 χρονών και αν κρίνω από προφορά βουλγαρία-ρουμανία.Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ που την έχω ξαναδεί αλλά δεν...Λέω δεν γαμιέται αφού ήρθα ας περάσω μέσα και σκάω το 30άρι.Με το που μπήκα έβαλε προφυλακτικό και ξεκινήσε μία αεροπίπα προπομπός της ξεπέτας.Εν τέλη την γύρισα στα 4 και την σφυροκόπησα μέχρι να τελειώσω ξενερωμένος με την ζωή μου.Στα τελειώματα χτύπησε και η πόρτα.

Συμπέρασμα:Tον Έλληνα αυτό το το δεν γαμιέται,τον έχει καταστρέψει..
Να πω κι εγω πως πριν κανα μηνα την πατησα επισης.Εχει τελειωσει η πρωϊνη βαρδια,κι ερχεται αυτη η τυπισσα που το παιζει ελληνιδα btw,ισιο μαλλι καστανό,εσκασε χαμογελώντας και τραγουδωντας το κοριτσι με το αμαξάκι της.Λεω κομπλε θα φαμε καλά,ειδα και τις βυζαρες μολις αλλαξε και εβαλε τη στολη εργασίας,λάλησα λεμε.Τα σκαω,μπαινουμε μεσα και παει να βαλει ξεδπλωμενη καποτα καλτσα σε πεσμενο μοριο.Τι κανεις εκει της λεω?θα παρει αερα και θα σκιστεί.Μια χαρα ειναι λεει και συνεχιζει,αφου περασε την καλτσα,ξεκιναει αερόπιπα μονοτονη χωρις καμμια αλλη επαφη με την περιοχή,μιλαμε πιο αποστειρωμενο γαμησι δεν εχω ξανακανει.
Αφου φτασαμε στο 60 με 70 τις εκατο της στυσης,σηκωνεται απο μονη της και στηνεται στα τεσσερα.Ελα μου λεει προστακτικα,αντιπροτεινω καβαλαρία να παιξω λιγο με τα βυζια αλλα δεν θελει,μπαινει δεν μπαινει στ'αρχιδια της,εκεί αγαλμα.
Τον κουδουναω λιγο και σηκωνεται,την τον βαζω μεσα ριχνω καμμια πενηνταρια πουτσιες με το ζορι,χυνω με νευρα και σηκώνομαι.Η τσατσα η ελληνιδα η ξανθια δεν με εχει ενοχλησει ποτέ και παντα τα δωματια ειναι κομπλε.Βεβαια για τετοιες υπηρεσιες,δεν περναω ουτε απ' εξω.Σκορδυλών μονο,τα μεσημερια και αργα τη νυχτα που δεν εχει κινηση
 

Makakoscrete

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2018
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
παιδιά, κάποιο τηλέφωνο ή φωτογραφίες??? Που είναι αυτά τα σπιτακια????

Της παραλιακής είναι τα γνωστά ...εδώ!!!www.google.gr/maps/@35.3411673,25.12952,3a,75y,141.13h,86.56t/data=!3m7!1e1!3m5!1s-Fr2hYk0S-TIfGLhsdFCXw!2e0!3e11!7i13312!8i6656]https://www.google.gr/maps/@35.3411673,25.12952,3a,75y,141.13h,86.56t/data=!3m7!1e1!3m5!1s-Fr2hYk0S-TIfGLhsdFCXw!2e0!3e11!7i13312!8i6656[/url]

Για τα Δειλινά δεν ξέρω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom