Νέα

Ήρα λουτρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xlarg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Μπορείς να πεις δυο λόγια τι είναι αυτό?
Το PREP (Pre-Exposure Prophylaxis) ειναι μια αγωγη παρομοια με αυτη που παιρνουν οι οροθετικοι, η οποια προφυλασσει ομως οροαρνητικα ατομα. Το ποσοστο προφυλαξης ειναι γυρω στο 99%. Πρακτικα μιλωντας, δεν εχει υπάρξει ουτε μια περιπτωση ατομου που παιρνει prep σωστα που να εχει κολλησει hiv.

Για να ξεκινησει καποιος prep, πρεπει να κανει εξετασεις, κυριως για να βεβαιωθει οτι δεν ειναι ηδη οροθετικος. Επισης πρεπει να τσεκαρει την κατασταση του ηπατος και των νεφρων. Αν ολα αυτα ειναι οκ, τοτε μπορει να κανει χρηση prep.

To prep μπορει να ληφθει με 2 τροπους
  1. Ειτε on demand ( λιγες ωρες πριν και 48 ωρες μετα τη σεξουαλικη επαφη)
  2. Ειτε καθημερινα (ενα χαπι την ημερα)
To prep δε σε προφυλασσει απο ΣΜΝ, κατι που σημαινει οτι πρεπει να κανεις εξετασεις καθε τριμηνο.

Στην ουσια ζυγιζεις τι θελεις: κανεις συχνα σεξ και θες να το χαιρεσαι ελευθερα ή προτιμας να βαζεις καποτα και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο ή στη χειροτερη να μη βαζεις καποτα και να ρισκαρεις;

Οποιος ενδιαφερεται θα πρεπει να μιλησει με το γιατρο του. Στην Ελλαδα ειπαν οτι θα συνταγογραφειται, προσωπικα μεχρι στιγμης το παιρνω απο εγκυρους διαθετες απο το εξωτερικο. Στο εξωτερικο να πω επισης ειναι παγια πρακτικη να χορηγειται η prep δωρεαν σε πολλες χωρες.
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
115
Like
299
Πόντοι
21
αύριο Κυριακή μετά τις 12 το μεσημέρι θα είμαι στο Ηρα… αν ενδιαφερεται κάποιος να με γαμήσει… να με παρτουζώσει…να με κατουρήσει… να με ξεφτυλίσει μπροστά σε όλους ας μου στείλει μήνυμα… αν θέλει να μου τα κάνει όλα πριβέ σε δωμάτιο και πάλι δεκτικός είμαι…
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
αύριο Κυριακή μετά τις 12 το μεσημέρι θα είμαι στο Ηρα… αν ενδιαφερεται κάποιος να με γαμήσει… να με παρτουζώσει…να με κατουρήσει… να με ξεφτυλίσει μπροστά σε όλους ας μου στείλει μήνυμα… αν θέλει να μου τα κάνει όλα πριβέ σε δωμάτιο και πάλι δεκτικός είμαι…
Θα τρώμε πιτογυρα και θα πίνουμε μπύρες τύπε :rockon::rockon:
 

eoru7

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2022
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Με ποιό καριολάκι θα πάμε να ρουφήξουμε μπαρμπάδες; Είναι και κανένας για Τετάρτη, Πέμπτη;
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
21
Like
38
Πόντοι
0
Δεν σου κρύβω πως σκεφτόμουν για Τετάρτη κατά τις 12 το μεσημέρι
 

Thanos48

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
21
Like
38
Πόντοι
0
Αξίζει? Ηλικίες που συχνάζουν?
Το βασικό που σκέφτομαι είναι το της περιοχής.. u know...
Σίγουρα έχει πολλους ώριμους και οι 50+ είναι πλειοψηφία, χθες πάντως που πήγα είδα και αρκετούς μικρότερης ηλικίας (όχι πιτσιρίκια).
Όσο για την περιοχή, δεν είναι τυχαίο που κλείνει 18.00. Πάντως ανασφάλεια μέρα μεσημέρι δεν έχω νοιώσει (βοηθάει και το γεγονός ότι έχει και αρκετά μεγαλα ξενοδοχεία πια η Ομόνοια)
 

GiannisSP

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
13
Like
34
Πόντοι
0
Σίγουρα έχει πολλους ώριμους και οι 50+ είναι πλειοψηφία, χθες πάντως που πήγα είδα και αρκετούς μικρότερης ηλικίας (όχι πιτσιρίκια).
Όσο για την περιοχή, δεν είναι τυχαίο που κλείνει 18.00. Πάντως ανασφάλεια μέρα μεσημέρι δεν έχω νοιώσει (βοηθάει και το γεγονός ότι έχει και αρκετά μεγαλα ξενοδοχεία πια η Ομόνοια)
Να είσαι καλά, ευχαριστώ πολύ..
Καλή σου ημέρα
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0
Πήγα εχθές το μεσημέρι. Πολύ ωραία εμπειρία για άλλη μια φορά. Ο γνωστός ηλικιακά κόσμος άνω των 50 με δύο τρεις εξαιρέσεις.
(Αν με διαβάζει ο φίλος που περάσαμε καλά στις ντουζιέρες, ας στείλει μήνυμα).
 

Protaris-ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα , λέω να κάνω επίσκεψη μια από αυτές τις μέρες από εκεί , τι προετοιμασίες να κάνω και πώς λειτουργεί εκεί . Σκέφτομαι να πάρω δωμάτιο με λουτρό
 

young_bi

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα , λέω να κάνω επίσκεψη μια από αυτές τις μέρες από εκεί , τι προετοιμασίες να κάνω και πώς λειτουργεί εκεί . Σκέφτομαι να πάρω δωμάτιο με λουτρό
Λοιπόν? Πήγες;
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Χαμος σημερα, ανοιξε ο καιρος και ερχονται ολο και περισσοτεροι :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Protaris-ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Πήγα ναι καθημερινή αλλά δεν πήρα δωμάτιο, δεν είχε κόσμο θα προτιμούσα να μου πει κάποιος τι ώρες προτείνει να πάω ώστε την επόμενη φορά που θα πάρω άδεια από την δουλειά να επισκεφτώ ξανά το μέρος και να έχω την άνεση χρόνου
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
63
Like
80
Πόντοι
0
Πήγα ναι καθημερινή αλλά δεν πήρα δωμάτιο, δεν είχε κόσμο θα προτιμούσα να μου πει κάποιος τι ώρες προτείνει να πάω ώστε την επόμενη φορά που θα πάρω άδεια από την δουλειά να επισκεφτώ ξανά το μέρος και να έχω την άνεση χρόνου
Εγω ειχα παει Παρασκευη μεσημερακι κατα τις 2 και ειχε κοσμο Οχι παρα πολυ αλλα ειχε .... Και διαφορες ηλικιες....και αμα ξαναπαω σιγουρα μετα την δουλεια (με αδεια και εγω) θα παω μεσημερι Παρασκευης !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom