Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ιπποκράτους 144 μασατζίδικο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stratocaster
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Συναγωνιστές μου αν και μένω πλεον Θεσσαλονικη, επειδή διατηρώ το παλιό μου σπίτι στην γειτονιά της νεάπολης και κάποτε το ειχα χτισει το studio πριν λιγο καιρό έμαθα πως τελικά λέι έχει γίνει μασατζίδικο...Ξέρει κανεις καποια περαιτερω πληροφορία ? ( το οτι ειναι μασατζικο ειναι σιγουρο...)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
περασα την πεμπτη με γνωστο κ εκλεκτο μελος ,εχει γινει μασατζηδικο η κοπελα που μας ανοιξε ειπε οτι ειναι αυτηρα μασαζ , μια ωρα 60 ευρω κ τιποτα παραπανω παρα της πιεσεις μας,οψομεθα λοιπον....
 
OP
OP
Stratocaster

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
καταλαβα...παει το μαγαζακι μαλλον...Κριμα γιατι καποτε ητανε καλη λυση .Thanks N.Smirni
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
,εχει γινει μασατζηδικο η κοπελα που μας ανοιξε ειπε οτι ειναι αυτηρα μασαζ , μια ωρα 60 ευρω κ τιποτα παραπανω παρα της πιεσεις μας,οψομεθα λοιπον....
Και 30 το μισαωρο
Υ.Γ Τι ωραιο μουνι ειναι αυτο..
Την επιασα με το καλο...βρε καλη μου βρε χρυση μου.. ανενδοτη αυτη!
Της το γυρισα στο φιλοτιμο...μα εμεις οι γειτονες σαν στουντιο το μαθαμε τοσα χρονια κ αυτο δεν το ¨βγαζεις¨ απο μεσα μας...τιποτα αυτη βραχος!
Πουτανα γκαντεμια
 
OP
OP
Stratocaster

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Καταρχην ευχαριστω τον SmiRni και Piatsa για την βοηθεια, και επισης πρεπει αρα να φυγει λογικα απο την λιστα των στουντιο (αν και ποτε δεν ξερεις με το συγκεκριμενο μαγαζι)
ΥΓ τοσο ωραιο παιδι μεσα και να μην κανει τιποτα????? κριμα τους καναπεδες που χτισαμε τοσα χρονια
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
60 ευρώ και χωρίς τίποτα άλλο??? :o :o :o
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Λοιπόν.
Το Ιπποκρατους 144 λειτουργουσε την δεκαετια του 90 σαν στουντιο...
απο εκει εχουν περασει ορισμένες πολυ αξιολογες κοπέλες :2on1: :pipa2:,
Στην συνεχεια στην δεκαετια του 2000 ενταχθηκε στην λεγομενη Τριγγετοφερμανοαλυσιδα....
Συνεχισε να λειτουργει σαν στουντιο πάντα λλά μια εκλεινε μια ανοιγε...
Στο τελος πριν κάτι μηνες εκλεισε εντελως και άνοιξε πριν ενα μηνα και βαλε παλι σαν μασαζ...

Εκει δουλευε μονο μια ανατολικια γλυκια προμιλφ υπαρξη η οποιοα ομως εκανε μονο μασαζ και τιποτα άλλο...
Ειχε πει ομως σε πελατες πως σε λιγο καιρο "το μαγαζι θα αλλαξει και θα ερθουν και αλλες κοπελες.."

Οπως και εγινε...
Εδω και περιπου μια βδομαδα ηρθαν "οι αλλες κοπελες" η παλια αποχωρησε, την πορτα πλεον ανοιγει μια μιλφ  ξανθια ομορφη ανατολικια και σου παρουσιαζει 3-4 κοριτσια για ολα τα γουστα.

Ααπο αυτες ξεχωρισα μια κοντη με πολυ μεγαλα βυζια για τους βυζολατρες.... :tits:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Με τιμές 60-70 όπως ανέφερε και ο φίλος sakkas ;

Επίσης γνωρίζουμε ώρες λειτουργίας του καταστήματος ;

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
το μαγαζι ηταν απο απο τα πολυεπισκεπτομενα μου τα ετη 2004-2005  .....ειχα φαει αρκετα καλα τεμαχια εκει οπως μια βραζιλιανα,μια ρουμανα με μακρυ φουντωτο μαυρο μαλλι,μια σλοβενα ωραια γκομενα κλπ κλπ...ειχε και μια ελληνιδα και καλα οπως αυτοπαρουσιαζοταν με κοντο μαλλακι για οσους θυμουνται...


μην ζητατε να θυμηθω ονοματα....εντυπωση αρνητικη εκανε η ξυλινη σκαλα ερειπιο για να ανεβεις...στεναχωρηθηκα καπως που περσι το βρηκα κλειστο....τωρα δλδ μασατζιδικο;


για πες μας λιγο ζιρο.....τιμες;προγραμματα;υπαρχει περιπτωση αν ξαναπαω να φαω πετσετα σαν αγνωστος πλεον πελατης ή παιζει στανταρ φραπεδακι και καλαμακι;απο μπριζολα;σερβιρει σε ολους ή σε καλους πελατες;
 

Επισκέπτης
Λοιπόν.
Το Ιπποκρατους 144 λειτουργουσε την δεκαετια του 90 σαν στουντιο...
απο εκει εχουν περασει ορισμένες πολυ αξιολογες κοπέλες :2on1: :pipa2:,
Στην συνεχεια στην δεκαετια του 2000 ενταχθηκε στην λεγομενη Τριγγετοφερμανοαλυσιδα....
Συνεχισε να λειτουργει σαν στουντιο πάντα λλά μια εκλεινε μια ανοιγε...
Στο τελος πριν κάτι μηνες εκλεισε εντελως και άνοιξε πριν ενα μηνα και βαλε παλι σαν μασαζ...

Εκει δουλευε μονο μια ανατολικια γλυκια προμιλφ υπαρξη η οποιοα ομως εκανε μονο μασαζ και τιποτα άλλο...
Ειχε πει ομως σε πελατες πως σε λιγο καιρο "το μαγαζι θα αλλαξει και θα ερθουν και αλλες κοπελες.."

Οπως και εγινε...
Εδω και περιπου μια βδομαδα ηρθαν "οι αλλες κοπελες" η παλια αποχωρησε, την πορτα πλεον ανοιγει μια μιλφ  ξανθια ομορφη ανατολικια και σου παρουσιαζει 3-4 κοριτσια για ολα τα γουστα.

Ααπο αυτες ξεχωρισα μια κοντη με πολυ μεγαλα βυζια για τους βυζολατρες.... :tits:

...στο συγκεκριμένο μαγαζί, όταν ήταν ακόμα στούντιο ξεπαρθένιασα :grin: την Ουγγαρέζα πορνοστάρ Καρολάιν το 2008
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ηταν  ανεκαθεν  οσο λειτουργουσε σαν studio,  απο τα λιγα  που δεν ειχαν πολλη δουλεια και ηταν χαλαρα. 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
ωραριο 11-8 καθημερινες και Σαββατα
Κλειστα την Κυριακη
Δεν νομιζω να βρειτε ιδιαιτερη δυσκολια να μπειτε στο ψητο...
απλο μασαζ 60 , φουλ 70 για ποση ωρα διαρκεί το προγραμμα δεν ξερω
θα το βαλουμε και στον χαρτη των μασαζ, θα εχει εκει και το σταθερο τηλ να παρετε να ρωτησετε λεπτομεριες παιδια για οποιον ενδιαφερετε
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ωραριο 11-8 καθημερινες και Σαββατα
Κλειστα την Κυριακη
Δεν νομιζω να βρειτε ιδιαιτερη δυσκολια να μπειτε στο ψητο...
απλο μασαζ 60 , φουλ 70 για ποση ωρα διαρκεί το προγραμμα δεν ξερω
θα το βαλουμε και στον χαρτη των μασαζ, θα εχει εκει και το σταθερο τηλ να παρετε να ρωτησετε λεπτομεριες παιδια για οποιον ενδιαφερετε

:thumbsup:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν.
Το Ιπποκρατους 144 λειτουργουσε την δεκαετια του 90 σαν στουντιο...
απο εκει εχουν περασει ορισμένες πολυ αξιολογες κοπέλες :2on1: :pipa2:,
Στην συνεχεια στην δεκαετια του 2000 ενταχθηκε στην λεγομενη Τριγγετοφερμανοαλυσιδα....
Συνεχισε να λειτουργει σαν στουντιο πάντα λλά μια εκλεινε μια ανοιγε...
Στο τελος πριν κάτι μηνες εκλεισε εντελως και άνοιξε πριν ενα μηνα και βαλε παλι σαν μασαζ...

Εκει δουλευε μονο μια ανατολικια γλυκια προμιλφ υπαρξη η οποιοα ομως εκανε μονο μασαζ και τιποτα άλλο...
Ειχε πει ομως σε πελατες πως σε λιγο καιρο "το μαγαζι θα αλλαξει και θα ερθουν και αλλες κοπελες.."

Οπως και εγινε...
Εδω και περιπου μια βδομαδα ηρθαν "οι αλλες κοπελες" η παλια αποχωρησε, την πορτα πλεον ανοιγει μια μιλφ  ξανθια ομορφη ανατολικια και σου παρουσιαζει 3-4 κοριτσια για ολα τα γουστα.

Ααπο αυτες ξεχωρισα μια κοντη με πολυ μεγαλα βυζια για τους βυζολατρες.... :tits:
γαμωτο...θα τρεχω παλι και εχει και απεργιες..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Επίσκεψη προ ολίγου για διαλέυκανση της υποθέσεως
Τεμάχια 4,
Αλιόνα (η κοντή με τους βύζους που άναψε τα λαμπάκια του zero),
Ρωξάνα ξανθό μιλφ με ωραίο καλσόν
Αλίκη
Ναταλί, χαμηλού επιπέδου άπασαι για τα γούστα μου

60 ευρώ για μασαζ 45 λεπτών και από εκεί και πέρα ότι κάνετε με την κοπέλα είναι εξτρά
αυτά μου ανέφερε η ξανθιά μιλφ προρτιέρισα χωρίς να μου αναλύσει πόσο αποτιμάται το εξτρά και τι περιλαμβάνει. Χρειάζεται περαιτέρω διαλεύκανση 
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη προ ολίγου για διαλέυκανση της υποθέσεως
Τεμάχια 4,
Αλιόνα (η κοντή με τους βύζους που άναψε τα λαμπάκια του zero),
Ρωξάνα ξανθό μιλφ με ωραίο καλσόν
Αλίκη
Ναταλί, χαμηλού επιπέδου άπασαι για τα γούστα μου

60 ευρώ για μασαζ 45 λεπτών και από εκεί και πέρα ότι κάνετε με την κοπέλα είναι εξτρά
αυτά μου ανέφερε η ξανθιά μιλφ προρτιέρισα χωρίς να μου αναλύσει πόσο αποτιμάται το εξτρά και τι περιλαμβάνει. Χρειάζεται περαιτέρω διαλεύκανση 
ε !!!!!!!!!...οχι μονο του ζερο.......!!!!!!!!!.......... :cum: :cum: :cum: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
ωωωπ, συγγνώμη δεν σας πρόσεξα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom