Νέα

Ίος.....το νησί των σεξο-περιπτύξεων?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πλάκα μου κάνετε?????Τόσο σκατα έχει γίνει???Τα γυναικεία κωλαράκια με ενδιαφέρουν μόνο....όχι τα ΚΨΜ  :headbang: :headbang:.Εκείνο το club 69 υπάρχει ακόμη??
Φάση:
Γυρνάμε το πρωί μετά το ξενύχτι και στο δρόμο είναι 3 Ισραηλινές που κάνουν 8αρια από το ποτό.Ο φιλος μου ανοίγει το παράθυρο και λέει "Hello girls!Where are u going?"......."We dont know" λέει η μια και ο φίλος μου απαντάει "Lets go for a ride"! :rockon: τις παίρνουμε στο αυτοκίνητο, πάμε σε μια παραλία και η μια σωριάζεται με το που βγαίνει στο έδαφος.Γλύψαμε τις άλλες 2 λόγω έλλειψης σκούφου  :tickedoff:
αυτες ηταν λιποθυμες ρε τυπε
σαν να γαμας πτωμα
δεν λεει δικε μου
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
πολλους ιταλους μαζευει..
ορισμενες ιταλιδες πολυ ωραια μουνια,αλλα σπανια ασυνοδευτα...
τα λοιπα αναρχολιγουρα ειναι αναξια σχολιασμου..
δηλ. που να βλεπατε το 1985 τι γινοτανε γαμισαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ ναρκωτικα πολλεσ κλεψιεσ και ο ΣΟΦΟΥΛΗΣ για οσουσ ειναι παλιοι :rockon: :rockon:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Α και η μιση θυρα 7
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
648
Πόντοι
81
Κατα τη γνωμη μου αν θελει καποιος να αποφυγει τις μεγαλες ορδες αρχιδοπαρεων στην Ιο να αποφυγει το camping.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
Κατα τη γνωμη μου αν θελει καποιος να αποφυγει τις μεγαλες ορδες αρχιδοπαρεων στην Ιο να αποφυγει το camping.
thanks,

πειτε ρε παιδια και αλλες τετοιες συμβουλες για οσους σχεδιαζουν για Ιο
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
να εχεισ παντα προφυλακτικα αληταρια μεν αλλα εχει και καλα μουνια και ολα χυμα
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Αντικειμενικά, θεωρείται πως οτι λεγεται για την Ιο ισχύει; ότι δηλαδή το νησί κατακλύζεται απο γυναικίες υπάρξεις έτοιμες για όλα; ή όλα αυτά ειναι απομεινάρια παλαιών εποχών; ευχαριστώ.
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Αντικειμενικά, θεωρείται πως οτι λεγεται για την Ιο ισχύει; ότι δηλαδή το νησί κατακλύζεται απο γυναικίες υπάρξεις έτοιμες για όλα; ή όλα αυτά ειναι απομεινάρια παλαιών εποχών; ευχαριστώ.
...μια φορα και μοναδικη εχω παει ιο και βαρεθηκα τη ζωη μου ,ουτε μια γνωριμια της προκοπης δεν εκανα ,ασε που ενα βραδυ ,τι βραδυ δηλαδη θα τανε 5 τα χαραματα κατι σουρωμενοι αγγλοι ειχαν κανει λαθος στο δωματιο και μου βαραγαν τις πορτες να ανοιξω ,τους γαμωσταυρισα και γυρισα πλευρο ,στη σαντορινη εκανα τις καλυτερες γνωριμιες τοσο σε ελληνιδες οσο και σε ξενες αλλα μιλαμε για εποχη αρχες σεπτεμβρη που σκαει ο καλυτερος κοσμος ...
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.060
Like
2.834
Πόντοι
506
Εγω παντως ειχα ενα φιλο μπαρμαν εκει ατην Ιο, που εχω να τον δω χρονια τωρα. Γαμουσε φουλ ο τυπος, καμια 10αρια μουνια το χρονο, εννοειται ξενες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom