Νέα

ιορδανια-πετρα νεκρα θαλασσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.596
Κριτικές
36
Like
35.035
Πόντοι
18.565
οσο για μουνια και πουτανες ουτε για πλακα παρα μονο οπως μας ειπαν στο αμμαν ισως!!

ετσι οτι κανετε απο τιντερ με κανενα ρωσσιδακι ή οπως εγω με αφρικανα που δουλεθυει σε χοτελι οποτε δοκιμαστε τιντερ και ο αλλαχ μαζι σας καλη τυχη


επιστροφη παλι απο σοφια και καφεδακι στη βιτοσα μετα απο food expo



καιρο την μεθεπομενη εβδομαδα αλλα για δυο μερες δυστυχως και αμα εχει κανεις πληροφοριες ευπροσδεκτες αν και εχω παει παλαιοτερα αλλα για λιγες ωρες κι για γεναρη μαλλον ταζμαχαλ δελχι και μπαλι
και χρωστω για αναφορα κριτικη για βουκουρεστι και καστρο του δρακουλα που και εκει ελαμψε το αστερι μας αν και ξυονησαν και οι ρουμανες δυστyχως
Καιρο, φιλε, μεσω κανενος ταξιτζη, απο αυτους που αραζουν στα ξενοδοχεια για να παρουν κουρσα, αλλα οχι να σε παει, αλλα για να σου φερει στο ξενοδοχειο. Και να υπολογιζεις απο οτι σου πει αλλα 50τοις εκατο για μπαχτσισι.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.717
Κριτικές
178
Like
39.223
Πόντοι
21.896
Καιρο, φιλε, μεσω κανενος ταξιτζη, απο αυτους που αραζουν στα ξενοδοχεια για να παρουν κουρσα, αλλα οχι να σε παει, αλλα για να σου φερει στο ξενοδοχειο. Και να υπολογιζεις απο οτι σου πει αλλα 50τοις εκατο για μπαχτσισι.
mallon μπουμπουναω τιντερ πλασ απο εβδομαδα και ελπιζω να κατσεικανενα ρωσσακι πριν παει στο hurghada
kai ο θεος μαζι μου και ενοειται στο μερος μου να ερθει αλλα τραβιεμαι στου διαολου την μανα και με ολους του φοβους δεν το κανω με τιποτα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
πουτανες και νυχτερινη διασκεδαση μην ψαχνεται τιποτα εμεις δολοβερναμε σε ολα τα χοτελια αλλα χωρις κοσμο οποτε πας για την πετρα για την νεκρα θαλασσα και για μπανακι στην ερυθρα θλασσα ενω αν κατσει απο τιντερ κανενα μωρο τοτε χαρακτηριζεστε στους κωλοφαρδους οποτε καλυτερα με τοση τυχη να παιζατε λοττο
Εscorts γιοκ!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2018-11-22-00-25-07.png
    Screenshot_2018-11-22-00-25-07.png
    244,1 KB · Εμφανίσεις: 91

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Αρχοντας!!!!!
Στα container δουλευω αλλα δεν εχω παει εκει γαμωτο μας εχουνε φαει οι Κινες και οι μαλακιες.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.717
Κριτικές
178
Like
39.223
Πόντοι
21.896
Αρχοντας!!!!!
Στα container δουλευω αλλα δεν εχω παει εκει γαμωτο μας εχουνε φαει οι Κινες και οι μαλακιες.
εινια απο τα μεγακυτερα της μεη ανατολης κοντεινεραδικο λιμαι και απο το λιμανι μονο 5 χλμ η πολη κ πεντε χλμ η tala bay
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Ωραιο το φωτορεπορταζ, αλλα αυτες οι χωρες ειναι kafferlands :S
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.717
Κριτικές
178
Like
39.223
Πόντοι
21.896
Ωραιο το φωτορεπορταζ, αλλα αυτες οι χωρες ειναι kafferlands :S
man πικρα με το μουνι εκει -το κοιτα με το καλαμακι
λλα πλεον εδω κ στο αρτεις βερολινο για 4 γαμησακι συν την εισοδο και γυμνιο τσιμποουκι πληρωνεις 520 για μισαωρα οποτε μαυρα τα πραματα στην ευρωπη κ καιρος να εξερευνησουμε τις αλλες ηπειρους
 

EL MANOLO

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
φανταστικα τοπια..και γω θελω να τα επισκευτω καποια στιγμη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom