Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ιωαννίνων 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα black crow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
7963_ioanninon5_1361133511.jpg
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
τι παιζει μεσα... τα γνωστα ακαποτα γκιλφ ?
 

Επισκέπτης
Σε πέρασμά μου πριν από μερικές ημέρες έπαιζαν δύο κοπέλες η Άννα, ξανθούλικο κοντό πιπινάκι με γλυκό πρόσωπο, κανονικό σώμα, μικρό στήθος και μικρό κώλο και η Εύα, καστανόξανθη προμιλφ, με συμπαθητικό πρόσωπο, σώμα με ωραία πιασιματάκια και μεσαίο στήθος.

Στην υποδοχή(και ιδιοκτήτρια όπως τουλάχιστον μού έδωσε να καταλάβω...) η ξανθιά Αλεξάνδρα που δούλευε σαν μασατζού με άλλο όνομα σε μασατζήδικο του Πειραιά-πάχυνε αρκετά από τότε αλλά παρ'όλα αυτά παραμένει ενδιαφέρουσα.

Πρόγραμμα:60 ευρώ τα 45'.
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Ανοίγω το θέμα για να ενημερωνόμαστε.
Επισκέφθηκα τον οίκο σήμερα και έχω να πω τα εξής:

Υπεύθυνη η Αλεξάνδρα, μια ζεστή, ευγενική ξανθιά μιλφ. Είχε παλαιότερα μαγαζί στο Πασσαλιμάνι.

Χώρος: Μονοκατοικία, περιποιημένο εσωτερικό, ταμειακή, 2 δωμάτια με ντουσιέρα και ωραίο διάκοσμο, airco, μασαζοκρέββατο, και κρεββάτι διπλό με μαξιλαράκια-καρδούλες. Πεντακάθαρα, μυρωδάτα, με κεράκια, σαπούνια, κρέμες, πετσέτες.

Τύπος: Μασαζερί-μπριζολερί

Κοπέλες: δύο για την ώρα. Σόφη, Ελληνίδα μελαχρινή, γλυκό πρόσωπο, μη καλλίγραμμο σώμα, ωραία heels και μαύρο pantyhose και Εύα, ελληνίδα (μάλλον για αλβανίδα μου έκανε), νεαρή ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα αλλά κάπως τραχύ βουκολικό πρόσωπο και περίεργη οδοντοστοιχία.

Τιμή: 60 ευρώ μασαζ και "επαφή". Έτσι μου δηλώθηκε έτσι το αναφέρω.

Αναμένονται και άλλες κοπέλες στο μέλλον. Όσο περίμενα, συναγωνιστής ήταν με την Εύα. Ας μας πληροφορήσει για τις εντυπώσεις του. Προσωπικά οι κοπελες δεν ήταν του γούστου μου. Η υπηρεσία ήταν καλύτερη.  
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
60 ευρω τα παντα ολα και μονο αν εχει αξιολογα μιλφονια με αξιομαχες υπηρεσιες ειναι για να πατας εκει. Αλλιως δινω αλλα 20 και παω πχ Στουρναρη στη Ναταλια. Εχω δικιο?
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Ανοίγω το θέμα για να ενημερωνόμαστε.
Επισκέφθηκα τον οίκο σήμερα και έχω να πω τα εξής:

Υπεύθυνη η Αλεξάνδρα, μια ζεστή, ευγενική ξανθιά μιλφ. Είχε παλαιότερα μαγαζί στο Πασσαλιμάνι.

Χώρος: Μονοκατοικία, περιποιημένο εσωτερικό, ταμειακή, 2 δωμάτια με ντουσιέρα και ωραίο διάκοσμο, airco, μασαζοκρέββατο, και κρεββάτι διπλό με μαξιλαράκια-καρδούλες. Πεντακάθαρα, μυρωδάτα, με κεράκια, σαπούνια, κρέμες, πετσέτες.

Τύπος: Μασαζερί-μπριζολερί

Κοπέλες: δύο για την ώρα. Σόφη, Ελληνίδα μελαχρινή, γλυκό πρόσωπο, μη καλλίγραμμο σώμα, ωραία heels και μαύρο pantyhose και Εύα, ελληνίδα (μάλλον για αλβανίδα μου έκανε), νεαρή ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα αλλά κάπως τραχύ βουκολικό πρόσωπο και περίεργη οδοντοστοιχία.

Τιμή: 60 ευρώ μασαζ και "επαφή". Έτσι μου δηλώθηκε έτσι το αναφέρω.

Αναμένονται και άλλες κοπέλες στο μέλλον. Όσο περίμενα, συναγωνιστής ήταν με την Εύα. Ας μας πληροφορήσει για τις εντυπώσεις του. Προσωπικά οι κοπελες δεν ήταν του γούστου μου. Η υπηρεσία ήταν καλύτερη. 

(Μασαζερί-μπριζολερί )........... Θεϊκο , χαχαχαχαχα !!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
black crow

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Ακριβώς απέναντι από το μπουρδέλο Κων/πόλεως 166, δίπλα στην αρχή της Λένορμαν, στις γραμμές του ΟΣΕ. Κολωνός θεωρητικά.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Και "κολλητα" απο το στουντιο-μπουρδελο  του Ιωαννινων 3 , φαινεται και απο την φωτο !!!!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Η Αλεξάνδρα από το μαγαζί της Ανδρούτσου στον Πειραιά είναι;
Αν ειναι αυτη που μας το επαιζε "ιστορια κ επιχειρηματιας" ενω παλιοτερα ηταν μασατζου,
να κατσει να της ριξουμε κανενα κ να αφησει τα μπαζα που εχει...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.655
Κριτικές
190
Like
48.902
Πόντοι
41.443
Ανοίγω το θέμα για να ενημερωνόμαστε.
Επισκέφθηκα τον οίκο σήμερα και έχω να πω τα εξής:

Υπεύθυνη η Αλεξάνδρα, μια ζεστή, ευγενική ξανθιά μιλφ. Είχε παλαιότερα μαγαζί στο Πασσαλιμάνι.

Χώρος: Μονοκατοικία, περιποιημένο εσωτερικό, ταμειακή, 2 δωμάτια με ντουσιέρα και ωραίο διάκοσμο, airco, μασαζοκρέββατο, και κρεββάτι διπλό με μαξιλαράκια-καρδούλες. Πεντακάθαρα, μυρωδάτα, με κεράκια, σαπούνια, κρέμες, πετσέτες.

Τύπος: Μασαζερί-μπριζολερί

Κοπέλες: δύο για την ώρα. Σόφη, Ελληνίδα μελαχρινή, γλυκό πρόσωπο, μη καλλίγραμμο σώμα, ωραία heels και μαύρο pantyhose και Εύα, ελληνίδα (μάλλον για αλβανίδα μου έκανε), νεαρή ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα αλλά κάπως τραχύ βουκολικό πρόσωπο και περίεργη οδοντοστοιχία.

Τιμή: 60 ευρώ μασαζ και "επαφή". Έτσι μου δηλώθηκε έτσι το αναφέρω.

Αναμένονται και άλλες κοπέλες στο μέλλον. Όσο περίμενα, συναγωνιστής ήταν με την Εύα. Ας μας πληροφορήσει για τις εντυπώσεις του. Προσωπικά οι κοπελες δεν ήταν του γούστου μου. Η υπηρεσία ήταν καλύτερη.  


αποδειξεις κοβει? :grin: :grin: :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
η Εύα, καστανόξανθη προμιλφ, με συμπαθητικό πρόσωπο, σώμα με ωραία πιασιματάκια και μεσαίο στήθος.
για το προμίλφ είσαι σίγουρος? μήπως πρόκειται για την Εύα από Μακεδονίας 5 ?
 

Επισκέπτης
για το προμίλφ είσαι σίγουρος? μήπως πρόκειται για την Εύα από Μακεδονίας 5 ?

Προμιλφ αλλά με περίεργα σπασμένο πρόσωπο που την κάνει να δείχνει μεγαλύτερη.
Δεν την έχω δει την Εύα από Μακεδονίας οπότε δεν ξέρω αν είναι η ίδια.
 

Επισκέπτης
Η Αλεξάνδρα από το μαγαζί της Ανδρούτσου στον Πειραιά είναι;

Μασατζού με όνομα ηρωίδας από την Επανασταση του 1821 που δούλευε στο Φίλωνος 95 πριν από, σχεδόν, τρία χρόνια.

Με πιασίματα και τότε αλλά όχι τόσο γεμάτη όπως σήμερα-και πολύ καλή και στο μασάζ και στο υπόλοιπο πρόγραμμα.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
Ουσιαστικά  .. Μεταξουργείο- Μπροστα απο το  κέντρο διαλογής ΕΛΤΑ
Προσεχετε λιγο την περιοχή  ..εκει  - το βραδυ , εκεί γύρω και στο παρκολοφάκι απεναντι κυκλοφορουν  πάντα διαφοροι... :(
Εκλεισε  και η Δραματικη Σχολή  του Τάσου Χαλκιά  εκει κοντά-  χωρις να  προλάβει  να  στελεχωθεί η  περιοχή  απο ..φερέλπιδες  καλλιτεχνιδες.. :rolleyes:
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.215
Πόντοι
3.910
Καλημέρα. Περιμένουμε τον φίλο να μας ενημερώσει εάν η ΕΥΑ είναι η ίδια που εργαζόταν πριν στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πέρασα χτες σπό εδώ και στην πόρτα η κυρία Αλεξάντρα. Στην παρέλαση η Εύα από το μαγαζί της Φωτεινής με νέο λουκ μαλλιών την οποία και πήρα. Επίσης και μια άλλη Ελληνίδα Σόφη νομίζω. 1,65 περίπου στο ύψος με μέτριο σώμα και ωραία οπίσθια. Η Εύα τα γνωστά αδιάφορο μασαζ αλλά αρκετά άνω του μέσου όρου στα υπόλοιπα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom