Νέα

Ιωάννινα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα m8829
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195
  • Εμφανίσεις 83K
  • Ετικέτες
    γιάννενα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Erwtiarhs(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν. Αυτή τη στιγμη στα Γιάννενα υπάρχουν :

1) Voodoo - Έχει μουναρες. 10€ το πριβε και 50€ για χορο γυμνη. Στριπτιτζαδικο μόνο. Δεν κανεις κατι παραπανω.

2) Καφέ Αντίκ - Στο ΙΚΑ. Εχει αλλαξει. Πλεον ειναι κωλομπαρο αλλα γαμας κιολας. 15€ χορο με χουφτωματα (καποιες στον παιζουν κιολας με 15€) , 30€ για πιπα και 40€ για σεξ. Δεν εχει τοσο καλες κοπελες. Οι περισσοτερες ειναι 45+ και καποιες δεν βλεπονται καθολου. Εχει ομως και καποιες που ξεχωριζουν και αξιζει για κατι παραπανω. Αρκει να τις πετυχετε και να μην πατε πολυ αργα που φευγουν. Συνηθως 2:00 με 3:00 ειναι εκει οι καλες.

3) Ναός του Θείου - Καλουτσιανη. Ειναι στην καλουτσιανη κρυμμενο πισω απο την πλατειουλα. Ειναι κωλομπαρο. Βαζεις ποτο στις κοπελες και καθονται μαζι σου. Προσφατα ομως αρχησαν να προσφερουν και σεξ. 10€ το ποτο που καθεται μαζι σου και 40€ το σεξ (κανονικα ειναι 50€ αλλα το παζαρευεις). Οι κοπελες ειναι ετσι και ετσι. Μια μιλφαρα παντως που εχει ειναι για ξεσκισμα.... Μικρος χωρος, σπαστικια τσατσα.

Για όσους δεν ειναι απο εδω:

Εχουν κλεισει : Ποτηρακι, Moulin Rouge. Το babydolls εγινε Voodoo.

Εχει προφανως και αλλα κρυμμενα αλλα μια φορα που εκανα την αλλαγη και πηγα στο Ελλας στην καλουτσιανη εφαγα τα μουτρα μου... Μεσα ηταν μια κακασχημη 60+ και καμια αλλη. Εφυγα κατευθειαν.

Συμβουλη: Για σεξ καλυτερα να πατε στο Αντικ που εχει και χωρους κανονικα.

Ελπιζω να βοηθησα.


. Φίλε που ακριβώς είναι ο Ναος του θείου το ψανχω καιρό εκεί στην καλουτσιανη έχω ψάξει και πίσω από την πλατιουλα εκει που έχει μια μικρη παιδική χαρά και σε κάτι στενάκια από πίσω έχω ψάξει αλλά δεν το βρηκα που ακριβώς είναι αυτό το μέρος μήπως μπορείς να με βοηθήσεις να το βρω

 

Erwtiarhs(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Που ακριβώς είναι ο ναός του θείου πίσω από την πλατείουλα στην καλουτσιανη έχει κάτι στενάκια τα έψαξα όλα δεν το βρήκα μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να βρω αυτό το μέρος
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Τωρα είναι κλειστο..
Στο Τζαμι είναι, δίπλα από ένα τσιπουράδικο, σε ένα αδιέξοδο μέσα..
 

Mobidik34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο ναο του θειου με το ποτό τον 20 που το πίνεις στο prive κάνεις κάτι παραπάνω ή απλά κάθετε μαζί σου και μ1ιλάτε όπως με το ποτό τον 10 τι ακριβώς πεζει?????
 

Mobidik34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο ναο του θειου με το ποτό τον 20 που το πίνεις στο prive κάνεις κάτι ή απλά κάθετε μαζί σου και μιλάτε όπως με το ποτό τον 10 τι ακριβώς πεζει??????
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Δεν ξέρω έχω καιρό να πάω, αλλά έχω ακούσει ότι αν κεράσεις 2-3 ποτά παίζει κ "φραπές"..
Υπομονή μέχρι τον Μάιο που θα ξανανοίξουν κ θα μάθουμε όλοι..
 

tanos(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα εχει μαθει κανεις τωρα που ανοιξαν τα μαγαζια τι παιζει? (voodoo και λοιπα κωλομπαρα
 

jexemod98

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας τι παιζει στα γιαννενα αυτη τη περιοδο ; Πειτε και τιμες αν ξερετε.
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Strip μόνο στην Πάργης voodoo. 10€ απλός, 45€ special (full strip απλά).
Κανά δύο ακόμα κωλομπαρα, κ δύο studio.
 

jexemod98

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο καφε αντικ γαμας ακομα; Αν τι τιμες παιζουν;
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Δεν ξέρω, έχω καιρό να περάσω, αν δεν κάνω λάθος την τελευταία φορά, ήταν 90-100€.
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές. Παίζει τίποτα αυτή τη περίοδο;...
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Από ότι ακούγεται μόνο strip το voodoo κ κωλοbar το Antique.. δεν έχει ακουστεί τίποτα άλλο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom