Νέα

Ιωάννινα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα m8829
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195
  • Εμφανίσεις 83K
  • Ετικέτες
    γιάννενα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Η Πετρα ειναι αυτη η χοντρουλα ξανθια με σχετικα καλη μαπα ε?
Σοφια ωραιο γκομενακι.
 

xristos_9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ειμαι φοιτητης εδώ στα Ιωάννινα τις τελευταίες 2 εβδομάδες!!! Είδα διάφορα σχόλια σας με βάση τα στριπ εδώ κ πήγα με κάτι συμφοιτητές να ρίξουμε μια ματιά να δούμε τι παίζει!!! Η αλήθεια είναι οτι δεν έχει καμία σχέση με Αθήνα! Αυτό που δεν βρήκαμε ανοιχτό 3 μέρες συνεχόμενες που πήγαμε ήταν το Bibelo! Στο δε baby doll (αν θυμαμαι καλα το όνομα) ήταν μέτρια προς χάλια τα πράγματα με το προσωπικό να μην πολυ δίνει σημασία στον πελάτη! Στο δε moulin Rouge ήταν πιο καλα τα πράγματα κ με πιο καλές γυναίκες στα δε αρνητικά πολύ μικρός ο χώρος με πολύ κόσμο σε σημείο που δεν έχεις κάπου να καθήσεις να παίξεις με την γκόμενα ή να ευχαριστηθείς το ποτό σου!!! Παρακαλώ απο τους παλιούς (zorbas35 k Blastbeat208 k drummerboy) που γνωρίζουν καλύτερα τα μέρη εδω να μου ή μας πουν κάποια σχόλια κ τι προτείνουν για καλή διασκέδαση στα στρπ των Ιωαννινων!!!

Ευχαριστώ!!!
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα παιδιά ειμαι φοιτητης εδώ στα Ιωάννινα τις τελευταίες 2 εβδομάδες!!! Είδα διάφορα σχόλια σας με βάση τα στριπ εδώ κ πήγα με κάτι συμφοιτητές να ρίξουμε μια ματιά να δούμε τι παίζει!!! Η αλήθεια είναι οτι δεν έχει καμία σχέση με Αθήνα! Αυτό που δεν βρήκαμε ανοιχτό 3 μέρες συνεχόμενες που πήγαμε ήταν το Bibelo! Στο δε baby doll (αν θυμαμαι καλα το όνομα) ήταν μέτρια προς χάλια τα πράγματα με το προσωπικό να μην πολυ δίνει σημασία στον πελάτη! Στο δε moulin Rouge ήταν πιο καλα τα πράγματα κ με πιο καλές γυναίκες στα δε αρνητικά πολύ μικρός ο χώρος με πολύ κόσμο σε σημείο που δεν έχεις κάπου να καθήσεις να παίξεις με την γκόμενα ή να ευχαριστηθείς το ποτό σου!!! Παρακαλώ απο τους παλιούς (zorbas35 k Blastbeat208 k drummerboy) που γνωρίζουν καλύτερα τα μέρη εδω να μου ή μας πουν κάποια σχόλια κ τι προτείνουν για καλή διασκέδαση στα στρπ των Ιωαννινων!!!

Ευχαριστώ!!!
απο στριπ θα σου πει ο blastbeat που ξερει καλα,για μπορδελα τωρα υπαρχει ο λαλιος λιγο πιο εξω απ τα γιανενα ,στην κρυα νομιζω που φερνει πουτανες μετριες αλλα θελει 80ρι να γαμησεις στα δωματια που εχει πανω
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Λοιπον ενα ενα τα μαγαζια.

Baby dolls - Παλιοτερα ηταν με διαφορα το καλυτερο μαγαζι στα Γιαννενα και απο τα καλυτερα στην Ελλαδα και εφερνε μουναρες.Το γεγονος δε οτι το πριβε ειχε 15 ευρω ενισχυε τη δυναμη του μαγαζιου.Επισης ειναι πιστευω απο τα λιγα στριπ που κανουν τετοια ανανεωση στις γκομενες φερνωντας συνεχως καινουργιες κοπελες.
Παλιοτερα ημουν πολυ τακτικος πελατης.Με τον χρονο ειχε μεγαλη φθορα.Κατι η συμπεριφορα των γυναικων που το επεζαν ντιβες,οι ιδιοκτητες που την ειχαν δει γαμαω και δερνω και οι σερβιτοροι που εκαναν την κλασσικη περιπολια αν καποια γκομενα καθοταν πολυ ωρα στο τραπεζι καταφεραν να χαλασουν τη φαση.
Με λιγα λογια δεν ενιωθες ευχαριστα στο μαγαζι αλλα μια επιθετικη ατμοσφαιρα που δεν σε αφηνε να χαρεις τη βραδυα.

Bibelo - Ανοιξε τον Φλεβαρη του 2008 με αξιωσεις.Πολυ ωραιο μαγαζι και κατα καιρους περασαν και μουναρες.Φιλικη και ευχαριστη ατμοσφαιρα στο μαγαζι.Νομιζω πρεπει να εκλεισε για καλοκαιρι και πολυ συντομα θα ξαναανοιξει.Μολις μαθω θα ενημερωσω.Ειχε ακουστει οτι θα ανοιγε τον Ιουλιο παλι αλλα τελικα οχι. 20 ευρω το πριβε.

Κοπα Καμπανα - Δεν εχω παει ποτε LOL αλλα απ' οτι λενε μετρια πραγματα.

Moulin Rouge - Ξεκινησε δυναμικα με αρκετα ωραια κομματια.7 ευρω το ποτο και 15 το πριβε.Πολυ συντομα αρχισε να φθειρετε.Φουσκωμενοι λογαριαμοι χωρις λογο που παλι δεν σου επετρεπαν να χαλαρωσεις αλλα να εισαι ετοιμος να μετρας και να τσακωνσεσαι.Τεσπα...
Στα αρνητικα ο παρα πολυ μικρος χωρος και η αμεση επαφη με τον κοσμο.Τα εχω ξαναπει.Προσωπικα ιδιως την ωρα του πριβε θα ηθελα να μη με βλεπει κανενας.

Αυτα.Σε γενικες γραμμες παρολο που θα ηθελα να υπαρχει ενα καλο και φθηνο στριπ να περασει ο χειμωνας δεν θα γινει τελικα.
 

xristos_9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Άρα ουσιαστικά με βάση αυτά που λές κ με αυτά που έχω δει καλύτερο φαίνεται το Μoulin Rouge!!! Είδα το mail που μου έστειλες κ μετά απο μια βόλτα που είχα πάει μόνος μου προχθές βράδυ (έτσι γιατι δεν είχα τι να κάνω κ απο περιέργεια ωστε να δώ ή κ να βρω κατι πιο different με βάση κ αυτά που αναφέρει ο Blastbeat208(κ τον ευχαριστώ πολυ για την απάντηση στο mail μου)!!!

Το bibelo ήταν κλειστό (κ απο κάτι παιδιά που ρώτησα σε ένα fast food μου είπαν οτι μάλλον δεν θα ανοίξει πάλι ή αν θα ανοίξει θα αργήσει)

Πήγα δίπλα στο baby dolls κ είχα μόνιμα ένα σερβιτόρο να κάνει κάτι περίεργα νοήματα στην γυναίκα μία για το ποτό μια για τον χωρό που μου έκανε (λες κ ήταν η γκόμενά του κ φοβόταν μην πάει με άλλον) κ μέσα σε 30 λεπτά είχα ξενερώσει κ είχα φύγει!!! Μαλακία δε που δεν είπα τίποτα ή σε κανένα αφεντικό ή σε κανέναν υπεύθυνο του καταστήματος για την όλοι φάση αλλα εκείνη την στιγμή είχα σε σκέψη το σχόλια απο εδώ στο site κ το αφησα έτσι κ έφυγα κ μάλλον δεν θα ξανα πάω!!! (φίλε Blastbeat208 έχεις δίκιο για το εν λόγο κατάστημα)

Στο copa cabana δεν πήγα γιατί δεν ήξερα που είναι κ με βάση το ξενέρωμα που είχα φάει απο το baby dolls δεν είχα όρεξη για ερωτήσεις κ ψαξήμματα νυχτιάτικα κ έτσι δεν έχω να σχολιάσω κάτι!!!

Κατέλειξα στο Moulin Rouge (καλά πέρασα είναι η αλήθεια γιατί είχε πολλά διαφορετικού θέματος κ θεάματος σοου κ μπορώ να πώ με ξάφνιασε γιατι μόνο Αθήνα εχω δει κάτι τέτοια παρώμοια σόου) αλλά με βάση τον λογαριασμό δεν είδα κάτι να είναι φουσκομένο ήταν πολύ καλά κ μάλλιστα πλήρωσα κ (πολύ λίγο) λιγότερο από ότι ήταν κανονικά ο λογαριασμός (φίλε Blastbeat208 αν θέλεις για να δεις φουσκομένους λογαριασμούς έλα να πάμε μια βόλτα Αθήνα που εκεί δεν ξέρουν ποιος θέλει να πρωτο βάλει ευρώ στην τσέπη σε σημείο που έχεις πάρει 1 ποτό 10ευρώ κ θα σου πουν ότι έχει 15 για να πάρει ο σερβιτόρος, ο ταμείας, ο πορτιέρης κ η καθαρίστρια για τέτοια τρελλά σου μιλάω) κ όσο για το προσωπικό ήταν όλοι ευγενικοί σε ότι ζήτησα κ με καλυσπέρισαν μόλις μπήκα κ με καληνύχτησαν μόλις έφυγα! Στα αρνητικά με χάλασε ο χώρος που είναι μικρός (κ δεν μπορείς να κάνεις ένα prive χωρό κ ειδικά αν κάθεσαι bar! (συμφωνό με τον Blastbeat208 σε αυτό).

Τωρα εγώ προσωπικά δεν έχω το πρόβλημα με τον prive χωρό όπως ο φίλος (πλέον Blastbeat208) γιατι το βλέπω καθαρά ως ένα παιχνίδι έτσι για να γίνεται η φάση κ άν ήθελα κάτι παραπάνω ή θα πλήρωνα να την πάρω την γκόμενα εκτός ή ακόμα καλύτερα θα κανόνιζα μαζί της ή υπάρχει κ η τελευταια λύση του μπουρδέλου (συγνώμη του "οίκου ανοχής" ήθελα να πώ άσχετα που δεν ξέρω εδώ στα Γιάννενα που έχει!!!)

Πάντως συμφωνό ακόμα πολύ με τον φίλο drummerboy σε αυτό που μου είπε σε μία πολύ συντομη συζήτηση που είχαμε κ ήταν πολύ σωστός κ αντοικιμενικός αλλά κ ειλικρινείς!!!

Παιδιά κ πάλι σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρων που δείξατε αλλά κ για τις απαντήσεις σας!!!! Θα περιμένω νεώτερα σχόλιά σας κ αν έχω κ εγώ κάτι θα πώ αμέσως!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Παιδιά καλησπέρα κι από μένα...μπουρδέλα στα Γιάννενα δεν υπάρχουν...ο Λιάλιος στην Κρύα είναι ένα κωλόμπαρο με όλη τη σημασία της λέξεως και πριν 10-12 χρόνια φόρτωνες τη γκόμενα με 15.000δρχ στον πάνω όροφο...κάποτε είχε και αξιογαμήσιμα χαλόνια...εδώ και χρόνια είναι χωματερή το συγκεκριμένο μαγαζί...ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ!!!
Κρίμα για την κατάντια του Βaby Dolls...παλιά είχε τρελά σκηνικά και γυναικάρες... :sunglasses:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Το copa cabana φιλε χρηστο_9 ειναι απεναντι απο το babydolls και δεξια.Πανω στο πεζοδρομιο.Bασικα ειναι απεναντι απο το fast food subito.Εχει και αυτο πινακιδα απ' εξω.Περιεργο που δεν το ειδες.
Για το moulin rouge οντως ετσι ειναι.Πρωτοποριακο σοου για Γιαννενα.Αυτο που λεω για το πριβε ειναι πως δεν μ'αρεσει να γυρνανε αλλοι και να με κοιτανε επιμονα οπως κανουν μερικοι.Δεν ειναι σωστο ρε παιδια οπως και να χει.
Κοιτα μια φορα ΟΚ.Αλλα μετα γυρνα ευγενικα...
 

xristos_9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλυσπέρα... Είχατα κανένα νεότερο για τα νυχτερινά μας θέματα??? Τιποτα καινούργιο που να κυκλωφωρεί???
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Χρηστο επειδη ειπες οτι εισαι φοιτητης στα Γιαννενα εδω και λιγο καιρο αλλα και επειδη ανεφερες την Αθηνα,συμβουλη αν εχεις την δυνατοτητα δωσε παλι εξετασεις και περνα Αθηνα.Δεν θα δεις και πολλα πραγματα εδω. :headbang: :headbang:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Mια μικρη ενημερωση απο τον στριπτιζοτομεα της πολης.Το ΒΙΒΕLO ξαναανοιξε πριν 2 βδομαδες αν δεν κανω λαθος με τιμη ανδρικου ποτου στα 8 ευρω.
Την Παρασκευη που πηγα ειχε 2-3 καλες γκομενες.Δεν πηρα κατι και ξεχασα να ρωτησω τιμες για πριβε κλπ αν και νομιζω πως θα ειναι στα 20 ευρω.Αν ξαναπαω θα ενημερωσω.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
ΜΠΙΜΠΕΛΟ ενημερωση.

Τιμη ανδρικου 8 ευρω
Τιμη γυναικειου απο 15 - 200(σαμπανια κλπ)
Τιμη πριβε  20 ευρω.

Προχθες ηταν και ενα καινουργιο στοιχειο,ξανθο με καυλιαρικες μποτες.Η μαπα της θανατος οπως και το σωμα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
ΜΠΙΜΠΕΛΟ ενημερωση.

Τιμη ανδρικου 8 ευρω
Τιμη γυναικειου απο 15 - 200(σαμπανια κλπ)
Τιμη πριβε  20 ευρω.

Προχθες ηταν και ενα καινουργιο στοιχειο,ξανθο με καυλιαρικες μποτες.Η μαπα της θανατος οπως και το σωμα.

Παιδικο δεν εχει?  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Παίδες άκουσα ότι υπήρξε ανανέωση στο Baby Dolls, πήγε κανείς να τσεκάρει τι είδους αλλαγές έγιναν κ αν έγιναν?

 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Επισκεψη χθες στο Moulin Rouge με τους εκλεκτους συναγωνιστες botofilos και chrispimp.Στο μαγαζι υπηρχαν 8-10 κοπελες που ειχαν διαθεση για δουλεια και επιθετικες τασεις. :P :P
Το ροστερ συμπληρωνοταν απο 2 γκομεναρες αλλα πολυ ντιβες.Δεν το καταλαβαινω πως μια γκομενα που ξεβρακωνεται εχει το θρασος να το παιζει και ντιβα ταυτοχρονα...και μαλιστα στον χωρο της δουλειας της. :S

Βεβαια η μια απο τις 2 ντιβες αποδειχτηκε μεταλομποτογκομενα με ωραιο σοου και τελικα ηταν η ιδανικη περιπτωση για τον μυστη μποτοφιλο αν και μετα απο τον χορο εβγαλε τις μποτες :2funny: Δεν πειραζει ομως ο μυστης βρηκε ενα αλλο μποτομωρο,την ατακτη ντανιελα.
Ενα αλλο μελαχρινο στοιχειο του χωρου ειχε πιει και ειχε γινει κοκκαλο.Ηρθε στο τραπεζι και εβγαλε το μουνακι της εξω και το επαιζε.Μετα ανεβηκε πανω στον chrispimp και αρχισε τρελη ιππασια φωναζοντας "Ειμαι καυλιαρα..." ... "Καρφωσου στον πουτσο του Χρηστακου καυλιαρα" της φωναζα. :2funny: .

Γενικα ηταν ωραια και ειχε πλακα.Δηλαδη δεν υπηρχε παγωμαρα και ψευτομαφιοζοι να μας χαλανε τη βραδυα.
Στα συν οι συμπεριφορα των σερβιτορων που ηταν ευγενικοι και δν προσπαθησαν να κλεψουν οπως εκαναν αλλοι στο παρελθον.

Ο χωρος ψιλοαναβαθμισηκε με τους καναπεδες να ψηλωνουν και να προσφερουν περισσοτερη ιδιοτικοτητα. ;)Μακαρι να γινει ετσι και με το χωρο του πριβε.

Ανδρικο 8 ευρω
Γυναικειο  12.
Πριβε 15.
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Μετά από επισκεψή μου στα Ιωάννινα, Δευτέρα Βράδυ (προχτές, δηλαδή) επιδρονή στο Baby Dolls, όπου διαπίστωσα τα εξής..
1ον Το ρόστερ είναι σχεδόν ίδιο, ελάχιστες οι καινούργιες..
2ον Οι περισσότερες την έχουν δει ντίβες.. Εντάξει είπαμε να μην έρχονται κάθε 2 λεπτά και να σου σπαν τον π...τσο, αλλά όχι και να κάθονται αραγμένες στον καναπέ και να βαριούνται που ζουν, μέχρι και το show στην πίστα ήταν ελάχιστο (και η φάση είναι ότι αφίρσες στην πόλη διαφήμιζαν.. Δευτέρα και Παρασκευή special show...!!).
3ον Αν και οι κοπέλες γενικώς ήταν συμπαθητικές, από 1,2 χορούς που πήρα μέτρια πράγματα..

Μούφα εν τέλη και είναι μαλακία, γιατί ένα από τα πιο "δυνατά" μαγαζιά στα Γιάννενα με προδιαγραφές ίδιες με τον Αθηνών, δείχνει τάσεις.. κωλόμπαρου...!!

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Οι περισσότερες την έχουν δει ντίβες.. Εντάξει είπαμε να μην έρχονται κάθε 2 λεπτά και να σου σπαν τον π...τσο, αλλά όχι και να κάθονται αραγμένες στον καναπέ και να βαριούνται που ζουν,

Tι εγινε ρε παιδια ? Ανοιξαν παραρτημα οι Μουσσες στα Ιωαννινα ? :2funny:

Αυτα..

ΥΓ - Πιθανως να εβγαλαν το μεροκαματο, μεσα σε ενα 2ωρο το απογευμα αυτες.. ;)
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Tι εγινε ρε παιδια ? Ανοιξαν παραρτημα οι Μουσσες στα Ιωαννινα ? :2funny:

Αυτα..

ΥΓ - Πιθανως να εβγαλαν το μεροκαματο, μεσα σε ενα 2ωρο το απογευμα αυτες.. ;)

Να σκεφτείς μια από τις χορέυτριες μου είπε ότι δούλευε Μούσες!!!  :cheesy:

 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Καμια Νικη απο Μολδαβια δουλεψε Ιωαννινα τον τελευταιο μηνα ? Γλυκια 30αρα καστανοξανθη συνηθως χορευει με μακρυ κοκκινο φορεμα.
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Παίδες, τι λέει φέτος εκεί πάνω, παίζει τίποτα ή όλοι (κ όλες) πήγαν διακοπές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom