Νέα

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gator146
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

delja

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2015
Μηνύματα
182
Like
8
Πόντοι
1
Για να δούμε αν θα πάρει κανονικό ρόλο με κείμενο και act στο season 9, γιατί στο season finale του homeland εμφανίστηκε κάπου 2,5 δευτερόλεπτα μπροστά σε έναν καθρέφτη. Θα είναι μεγάλη επιτυχία πάντως ένας ρόλος σε σειρά επιπέδου homeland.

Μην στο χαλάσω ρε παίχτη, αλλά δεν ήταν season, ήταν series finale
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Μούναρος απίστευτος! Ειδικά σε κάποια επεισόδια της "Μουρμούρας" που ντυνόταν για να καβλώσει τον άλλον τον τάπα... ήταν θεά!!!
:kneel:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.322
Πόντοι
2.356
Ταπας ξεταπας καλα την κωλογλεντησε καμια πενταετια τουλαχιστον!Τωρα αυτη αφησε μια σουπερ πετυχημενη σειρα για να κυνηγησει ανεμομυλους στο Αμερικα,γυρισε να κανει τη γλαστρα σε μαγειρικο παιχνιδι και ξαναφυγε για να παιξει σε μια σκηνη μιας πολυ πετυχημενης σειρας.Να δουμε τη συνεχεια,αν και μου θυμιζει το αλλο το κομοδινο που το επαιζε Bond girl  γιατι εμφανιστηκε 2 δευτερολεπτα διπλα στον Daniel Graig!
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Για να δούμε αν θα πάρει κανονικό ρόλο με κείμενο και act στο season 9, γιατί στο season finale του homeland εμφανίστηκε κάπου 2,5 δευτερόλεπτα μπροστά σε έναν καθρέφτη. Θα είναι μεγάλη επιτυχία πάντως ένας ρόλος σε σειρά επιπέδου homeland.
Χωρίς να το έχω δει είδα το post της στο instagram που αχνοφαίνεται σε πισινή θέση στο σινεμά και γράφει μια "μπράβο Ιωωαννα καταπληκτική σκηνή!!!! και καρδούλες κτλ
Σκηνή όμως δεν είδα πουθενά χαχαχχα
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Ήταν μουναρα την εποχή της μουρμούρας. Στο πιο πρόσφατο μαγειρικό, είχε χάσει την φρεσκάδα του το πρόσωπο της. Σαν κουρασμένη φαινόταν.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Ταπας ξεταπας καλα την κωλογλεντησε καμια πενταετια τουλαχιστον!Τωρα αυτη αφησε μια σουπερ πετυχημενη σειρα για να κυνηγησει ανεμομυλους στο Αμερικα,γυρισε να κανει τη γλαστρα σε μαγειρικο παιχνιδι και ξαναφυγε για να παιξει σε μια σκηνη μιας πολυ πετυχημενης σειρας.Να δουμε τη συνεχεια,αν και μου θυμιζει το αλλο το κομοδινο που το επαιζε Bond girl  γιατι εμφανιστηκε 2 δευτερολεπτα διπλα στον Daniel Graig!

Ναι, εγώ δεν είπα κάτι κακό... καλά έκανε ο τάπας, μαγκιά του που γαμούσε τέτοια μούνα!

Πάντως είναι πολύ καλή ηθοποιός κι αυτό φαίνεται από το γεγνονός ότι είναι μουνάρα και βγάζει γελιο. Πολύ δύσκολος συνδυασμός αυτός!

Η Αμερική όμως είναι άλλο. Έχει πληθυσμό 340 εκατομμύρια και πάνε άλλα τόσα στο Hollywood κάθε χρόνο για τον ίδιο λόγο που πήγε κι αυτή! Ένα σωρό έχουν πάει και τα έχουν μαζέψει κι έχουν γυρίσει πίσω.
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.322
Πόντοι
2.356
Ναι, εγώ δεν είπα κάτι κακό... καλά έκανε ο τάπας, μαγκιά του που γαμούσε τέτοια μούνα!

Πάντως είναι πολύ καλή ηθοποιός κι αυτό φαίνεται από το γεγνονός ότι είναι μουνάρα και βγάζει γελιο. Πολύ δύσκολος συνδυασμός αυτός!

Η Αμερική όμως είναι άλλο. Έχει πληθυσμό 340 εκατομμύρια και πάνε άλλα τόσα στο Hollywood κάθε χρόνο για τον ίδιο λόγο που πήγε κι αυτή! Ένα σωρό έχουν πάει και τα έχουν μαζέψει κι έχουν γυρίσει πίσω.
Κι εγω δεν το ειπα για να σου επιτεθω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Ταπας ξεταπας καλα την κωλογλεντησε καμια πενταετια τουλαχιστον!Τωρα αυτη αφησε μια σουπερ πετυχημενη σειρα για να κυνηγησει ανεμομυλους στο Αμερικα,γυρισε να κανει τη γλαστρα σε μαγειρικο παιχνιδι και ξαναφυγε για να παιξει σε μια σκηνη μιας πολυ πετυχημενης σειρας.Να δουμε τη συνεχεια,αν και μου θυμιζει το αλλο το κομοδινο που το επαιζε Bond girl  γιατι εμφανιστηκε 2 δευτερολεπτα διπλα στον Daniel Graig!

φιλε το ηθοποιηλικι ειναι ζορικη δουλεια.
και γενικως ολα τα επαγγελματα της τεχνης στηριζονται στο "κλασσικο πλεον"... και αν σου κατσει ???
για την ευκαιρια εννοω.
πρεπει να την κυνηγας οποια και να ειναι, πιασει δεν πιασει, γιατι ετσι ειναι η φαση απλα.


 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.322
Πόντοι
2.356
φιλε το ηθοποιηλικι ειναι ζορικη δουλεια.
και γενικως ολα τα επαγγελματα της τεχνης στηριζονται στο "κλασσικο πλεον"... και αν σου κατσει ???
για την ευκαιρια εννοω.
πρεπει να την κυνηγας οποια και να ειναι, πιασει δεν πιασει, γιατι ετσι ειναι η φαση απλα.
Να κατσει και στη σωστη πουτσα!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Παλια ξεκιναγαν να τις πηδανε οι θυρωροι και μεχρι να φτασουν να δουν τον διευθυντη ειχαν μαζεψει καμια δεκαρια καβλια!

τα μπερδευεις.
αλλο η βουρτσα και αλλο η πουτσα (ταδε εφη φωφη "βυζουβιος" τσεσμελη :tooth:)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μούναρος απίστευτος! Ειδικά σε κάποια επεισόδια της "Μουρμούρας" που ντυνόταν για να καβλώσει τον άλλον τον τάπα... ήταν θεά!!!
:kneel:

Μιας και είπες για ντύσιμο,φαντάσου την λιγάκι αυτήν την κοπελάρα,ντυμένη με πουκάμισο(όχι τέρμα κουμπωμένο σαφώς,φουστίτσα ή κολάν,12ποντα τακούνια και να κάνει ένα ωραιότατο σταυροπόδι!
Καύλα ε?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom