Νέα

Ιωάννα Πηλίχου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Miss

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
158
Like
2
Πόντοι
1
sony ειναι η καμερα
 

Συνημμένα

  • DSC06591.JPG
    DSC06591.JPG
    389,3 KB · Εμφανίσεις: 1.270
  • DSC06610.JPG
    DSC06610.JPG
    349,4 KB · Εμφανίσεις: 1.143

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
ok, με επεισες! Εισαι καλυτερη απο την Ιωαννα!

Στειλε π.μ το τηλ σου!

:fuck1:









:2funny: :2funny: :2funny:
 

Miss

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
158
Like
2
Πόντοι
1
ok, με επεισες! Εισαι καλυτερη απο την Ιωαννα!

Στειλε π.μ το τηλ σου!

:fuck1:

:2funny: :2funny: :2funny:

αχαχαχ παιδια δεν ειμαι βιζιτα. ο μονος λογος που τις εβαλα ειναι επειδη μας κραζετε τις γυναικες του φορουμ και θελω να αποδειξω πως δεν ειναι απαραιτητο να εισαι χοντρη κουτση και στραβη για να μπαινεις στο bou.com







 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
αχαχαχ παιδια δεν ειμαι βιζιτα. ο μονος λογος που τις εβαλα ειναι επειδη μας κραζετε τις γυναικες του φορουμ και θελω να αποδειξω πως δεν ειναι απαραιτητο να εισαι χοντρη κουτση και στραβη για να μπαινεις στο bou.com


ΠΡΟΦΑΝΩΣ και εκανα πλακα, γι αυτο και τα γελακια στο τελος!

Δεν ειναι το στυλ μου αυτο να βγαλω γκομενα! ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
αχαχαχ παιδια δεν ειμαι βιζιτα. ο μονος λογος που τις εβαλα ειναι επειδη μας κραζετε τις γυναικες του φορουμ και θελω να αποδειξω πως δεν ειναι απαραιτητο να εισαι χοντρη κουτση και στραβη για να μπαινεις στο bou.com

το κοντη φυσικα αγνοηθηκε εσκεμμενα απο την προταση
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ΕΠΙΣΗΣ δεν μιλησε κανεις για λεφτα (βιζιτα)  :grin:
έλα ρε μπήκε η άλλη και μας έδειξε τον κώλο και δεν είναι βίζιτα :rolleyes: πλάκα κάνουμε τώρα :rolleyes: κάποιο συναφές επάγγελμα θα κάνει (μα μασατζού, μα βίζιτα αματούρι κτλ) :rolleyes:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
που ειναι ο Λακαρος να πει οτι εχει ορθογραφικο και λειπει και η φυλλαδα :2funny:
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
έλα ρε μπήκε η άλλη και μας έδειξε τον κώλο και δεν είναι βίζιτα :rolleyes: πλάκα κάνουμε τώρα :rolleyes: κάποιο συναφές επάγγελμα θα κάνει (μα μασατζού, μα βίζιτα αματούρι κτλ) :rolleyes:

Καλά ρε εσείς δεν ωρύσεστε κάθε φορά να βάλει φωτό και βάλε το να και δείξε τ'άλλο  και τώρα που έβαλε η κοπέλα είναι ντε και καλά βιζιτού ?  Άντε να είναι λίγο χαζή και να ψάχνει επιβεβαίωση , αυτό δεν παίζει?
 

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
αχαχαχ παιδια δεν ειμαι βιζιτα. ο μονος λογος που τις εβαλα ειναι επειδη μας κραζετε τις γυναικες του φορουμ και θελω να αποδειξω πως δεν ειναι απαραιτητο να εισαι χοντρη κουτση και στραβη για να μπαινεις στο bou.com

μήπως είσαι αλβανίδα?  :grin:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Καλά ρε εσείς δεν ωρύσεστε κάθε φορά να βάλει φωτό και βάλε το να και δείξε τ'άλλο  και τώρα που έβαλε η κοπέλα είναι ντε και καλά βιζιτού ?  Άντε να είναι λίγο χαζή και να ψάχνει επιβεβαίωση , αυτό δεν παίζει?
φυσικά και παίζει αλλά δεν δίνω και πολλές πιθανότητες :think:
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
έλα ρε μπήκε η άλλη και μας έδειξε τον κώλο και δεν είναι βίζιτα :rolleyes: πλάκα κάνουμε τώρα :rolleyes: κάποιο συναφές επάγγελμα θα κάνει (μα μασατζού, μα βίζιτα αματούρι κτλ) :rolleyes:


στα παπαρια μου ρε μεγαλε τι ειναι και τι οχι!
Εγω για την παρτη μου μιλησα οτι αφ ενος εκανα πλακα και αφ εταιρου οτι δεν μιλησα για λεφτα -δλδ βιζιτα- οπως διευκρινησε οτι δεν ειναι.

Κοινως και για να το "σπασω" καλυτερα, αν ηθελα (ή αν θελήσω) να τη γαμησω (στο μέλλον) θα την προσεγγιζα ΣΑΦΩΣ με αλλο τροπο και ΧΩΡΙΣ να τιθεται θεμα χρηματων.
ΕΙΔΙΚΑ τη συγκεκριμενη!

 

Επισκέπτης
στα παπαρια μου ρε μεγαλε τι ειναι και τι οχι!
Εγω για την παρτη μου μιλησα οτι αφ ενος εκανα πλακα και αφ εταιρου οτι δεν μιλησα για λεφτα -δλδ βιζιτα- οπως διευκρινησε οτι δεν ειναι.

Κοινως και για να το "σπασω" καλυτερα, αν ηθελα (ή αν θελήσω) να τη γαμησω (στο μέλλον) θα την προσεγγιζα ΣΑΦΩΣ με αλλο τροπο και ΧΩΡΙΣ να τιθεται θεμα χρηματων.
ΕΙΔΙΚΑ τη συγκεκριμενη!
με τι τροπο θα προσεγγιζες μια που βγαζει τον κωλο της σε ενα φορουμ που λεγεται μπουρδελα.κομ ρε φιλε θα της εστελες λουλουδια  :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
με τι τροπο θα προσεγγιζες μια που βγαζει τον κωλο της σε ενα φορουμ που λεγεται μπουρδελα.κομ ρε φιλε θα της εστελες λουλουδια  :think:

αστον ανθρωπο ρε. το χτιζει τωρα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom