Νέα

Ιωάννα Λίλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα _hayabusas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
6
το στηθος που βλεπετε παραπανω δεν ειναι αληθινο, δεν ειναι ετσι το γυναικειο στηθος , το λεω για τους νεοτερους εδω
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.685
Like
28.957
Πόντοι
6.056
Μπορεί να μην είναι αληθινά τα  :tits2: αλλά η γυναίκα είναι άλογο! Να ιππεύεις όλη μέρα :fuck1: :knockinb:
 

vargburz

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
16
Μια χαρά είναι η τύπισσα.Αφού ψείρισε μαζί με την αδερφή της τα έσοδα της μπουτίκ του πάοκ
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.685
Like
28.957
Πόντοι
6.056
Άγριο φινάλε στο γάμο του Ζαγοράκη και της Λίλης – Η Ιωάννα εγκατέλειψε το Θοδωρή

Όπως λένε οι πληροφορίες, η Ιωάννα Λίλη δεν άντεξε όλα αυτά τα χρόνια να ζει με τον τρόπο που της επέβαλλαν το lifestyle και το ο χώρος του μόντελινγκ και ξέσπασε στο γάμο της, εγκαταλείποντας τη μεζονέτα που διέμενε με το Ζαγοράκη και τα δύο τους παιδιά.

Σύμφωνα με την Espresso, η Ιωάννα εδώ και ένα μήνα δε ζει μαζί με το Θοδωρή, αφού οι καυγάδες ήταν πολύ συχνοί και έντονοι και φαίνεται πως δεν άντεξε την πίεση που βίωνε όλα αυτά τα χρόνια.

Οι κοινές εμφανίσεις του ζευγαριού είναι πλέον σπάνιες και είναι το μόνο που αφήνει ένα ανοιχτό παραθυράκι για να σωθεί ο γάμος τους. Προς το παρόν δεν υπάρχει κάτι τελεσίδικο, αφού το ζευγάρι έχει δύο παιδιά που δε θα ήταν και το πιο εύκολο να χωρίσουν και να τα βάλουν σε αυτή την κατάσταση χωρίς να είναι σίγουροι.


Α ρε Ζαγορακη δεν ήξερες οτι πουτάνα και γυναίκα για σπίτι δεν συνδυάζονται;;
 

nickos99

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
14
Like
185
Πόντοι
26

Για να το γράφει η Espresso η είδηση είναι γκαραντί!  :tickedoff: :tickedoff:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
και μολις θα εγραφα...με τον Ζαγορακη ειναι αυτη ακομα ???  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
εμ τελειωσαν τα λεφτα του Θοδωρη, (ταχασε στην ΑΣΠΙΣ) περασε και η μπογια του.. παμε γι'αλλα οπως κανει καθε συνεπης μοντελα...
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
και πολυ αργησε...μου χε πει σκηνικα γνωστος παοκτζης που τραβιοταν με ζαγορ (τοτε που χε τα δικαστηρια για μια υπεξαιρεση χρηματικου ποσου ο θοδωρας αν θυμαστε),σε καποιο επαγγελματικο μου ταξιδι προ διετιας στη σαλονικα..γαμα τα...
απο φιλο που δουλευει σε πρακτορειο μοντελων παντως, ειχα και βινετακι της τυπισσας μολις κανα 6μηνο απο τον γαμο..φρεσκοπαντρεμενη αλλα ακαθεκτη η αλβανις...
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
και πολυ αργησε...μου χε πει σκηνικα γνωστος παοκτζης που τραβιοταν με ζαγορ (τοτε που χε τα δικαστηρια για μια υπεξαιρεση χρηματικου ποσου ο θοδωρας αν θυμαστε),σε καποιο επαγγελματικο μου ταξιδι προ διετιας στη σαλονικα..γαμα τα...
απο φιλο που δουλευει σε πρακτορειο μοντελων παντως, ειχα και βινετακι της τυπισσας μολις κανα 6μηνο απο τον γαμο..φρεσκοπαντρεμενη αλλα ακαθεκτη η αλβανις...
Κι ο λεγάμενος πάντως καλό κουμάσι ήταν έχω ακούσει. Δεν είχε αφήσει σερβιτόρα για σερβιτόρα στο Χωριό της Ειρήνης που να μην βάτεψε...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.685
Like
28.957
Πόντοι
6.056
και πολυ αργησε...μου χε πει σκηνικα γνωστος παοκτζης που τραβιοταν με ζαγορ (τοτε που χε τα δικαστηρια για μια υπεξαιρεση χρηματικου ποσου ο θοδωρας αν θυμαστε),σε καποιο επαγγελματικο μου ταξιδι προ διετιας στη σαλονικα..γαμα τα...
απο φιλο που δουλευει σε πρακτορειο μοντελων παντως, ειχα και βινετακι της τυπισσας μολις κανα 6μηνο απο τον γαμο..φρεσκοπαντρεμενη αλλα ακαθεκτη η αλβανις...

Αν κατάλαβα καλά στο 6μηνο μετα το γαμο άρχισε να γαμιέται :idiot: :uglystupid: Το να υπάρχει και βίντεο ακούγεται τραβηγμένο πολύ, εκτός αν ήταν απο κρυφή κάμερα.
Τελος παντων καθε επιλογή που κάνουμε στη ζωή εχει και κάποιες συνέπειες καλές οι κακές και του Ζαγορακη δεν του βγήκανε οι επιλογες που εκανε.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
:priest: :priest:
εμ τελειωσαν τα λεφτα του Θοδωρη, (ταχασε στην ΑΣΠΙΣ) περασε και η μπογια του.. παμε γι'αλλα οπως κανει καθε συνεπης μοντελα...

τυπε η ιωαννα ειναι καλη κοπελα,δεν κανει τετοια.και αυτο που λεγανε οτι παρατησε εκεινο τον τυπο τον ορφανιδη οταν αυτος χρεωκοπησε,και του πηρε τα επιπλα απο το σπιτι,πρεπει να ειναι ψεμματα.η ιωαννα ειναι καλη κοπελα,χριστιανικη,ηθικη και προπαντων για σπιτι   :priest: :priest: :priest:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Κι ο λεγάμενος πάντως καλό κουμάσι ήταν έχω ακούσει. Δεν είχε αφήσει σερβιτόρα για σερβιτόρα στο Χωριό της Ειρήνης που να μην βάτεψε...
ναι αλλα σ αυτο ειχε δικαιολογια,βλεπεις ειχε αυξημενα ποσοστα τεστοστερονης στον οργανισμο του ... :2funny: :2funny: :2funny:!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
:priest: :priest:
τυπε η ιωαννα ειναι καλη κοπελα,δεν κανει τετοια.και αυτο που λεγανε οτι παρατησε εκεινο τον τυπο τον ορφανιδη οταν αυτος χρεωκοπησε,και του πηρε τα επιπλα απο το σπιτι,πρεπει να ειναι ψεμματα.η ιωαννα ειναι καλη κοπελα,χριστιανικη,ηθικη και προπαντων για σπιτι   :priest: :priest: :priest:

Βρισκουν και τα κάνουν τυπε  :grin:

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.646
Like
67.793
Πόντοι
12.756
Κι ο λεγάμενος πάντως καλό κουμάσι ήταν έχω ακούσει. Δεν είχε αφήσει σερβιτόρα για σερβιτόρα στο Χωριό της Ειρήνης που να μην βάτεψε...

Μονο καλο κουμασι ??κουμασι απο τα λιγα , ο Ζαγορ γαμαγε καθε εβδομαδα και αλλη , οσο ηταν στην Αθηνα λιγα μουνια του ειχαν ξεφυγει , και αυτα γιατι δεν προλαβαινε λογο της ομαδας ...

Σκηνικα που ουτε σε ταινιες δεν γινονται , ο Ζαγορ να εχει παει να ξενογαμησει , η ΑΕΚ να εχει αποσυρθει για Κυριακατικο ματς , ( οποιος ξερει σε ξενοδοχειο στο Κεφαλαρι πηγαιναν ) και ο Ζαγορ να φευγει απο το ξενοδοχειο το βραδυ σκαστος και να παει να σπρωχνει ενα μουνι που το εβλεπα και ειμουν ετοιμος να βαλω τα κλαμματα απο την συγκινηση ...Και να τον παιρνει ο υπνος στην γκομενα και να κυνηγαει το πουλμαν το πρωι απο πισω με το αμαξι και να του κανει ο Ψωμιαδης μεσα απο το πουλμαν κωλοδακτυλα και να διαβαζεις τα χειλια του Μακαρου και να λεει , θα σε γαμησω μουνακι .. :2funny: :2funny: :2funny:

χιλιαδες σκηνικα τετοια και ακομη χειροτερα  :2funny: :2funny:

 
OP
OP
_hayabusas

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
η Λίλη πάντως ήταν σαν εσώκλειστη ένα πράγμα,μόνο για ψώνια έβγαινε και αυτά με "συνοδεία" τώρα αν κατάφερε να ξενογαμηθεί μπράβο της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom