Νέα

info123 ή mitsos147, ναυάγιο της ζωής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα info@123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336
Αξιότιμε κκ. Μήτσε,

Σας προτρέπω επίσης, να βγάλετε στη  φόρα, το όνομα του κλάμπ που πασάρει κόκα στο Κολωνάκι, καθώς και το σημείο που πουλάει τα καλασνίκωφ στην Ομόνοια.

Πληροφορίες για τις στημένες κούρσες στον ιππόδρομο, καθώς και σε ποια στρπτηζάδικα πουλάει προστασία, θα σας δώσω εγώ.

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:


Αυτό το γέρικο κουφάρι έχει τόσο πολυσχιδή δράση  >:(

Ωρε που πάμε ρε... που πάμε ρε...
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
xaxaxaxa  :2funny:
Τώρα είδα νήμα :coffee:
Nick ? Ντροπή, πιπέρι στην γλωσσα!
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Εδώ δεν είναι μέρος για τέτοιου είδους αντιπαραθεσεις..
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.237
Πόντοι
25.786
Ε καλά τώρα. Αντιπαράθεση με τον Μήτσο που απλά πετάει λάσπη και μετά κρύβεται σαν κοριτσάκι δεν την λες.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.237
Πόντοι
25.786
Όλες οι γκόμενες παθαίνουν πλάκα μόλις δουν  τον Μήτσο.
Ανοίγουν τα πόδια και τον παρακαλάνε να μπει ακάποτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.237
Πόντοι
25.786
Μήτσο έχω βαρεθεί να σε περιμένω στο εστιατόριο που συχνάζω να έρθεις να με καθαρίσεις ρε.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν δεν προλαβαίνεις πάντως να περάσεις γιατί έχεις δουλίτσες με τα πάκια στο τσοντοσινεμά, πες να φύγω γιατί έχω γίνει 200 κιλά τρώγοντας να περάσει η ώρα  :grin:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.834
Κριτικές
32
Like
10.794
Πόντοι
11.746
Μήτσο έχω βαρεθεί να σε περιμένω στο εστιατόριο που συχνάζω να έρθεις να με καθαρίσεις ρε.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τα διάβασα τα σχετικά περί Adult Theaters και κάτι άλλα παραληρήματα τύπου θα σέβεστε, δυστυχώς τα ψυχιατρικά ιδρύματα δεν αντέχουν αυτή τη προσωπικότητα
με το νικ Μήτσος 147
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.237
Πόντοι
25.786
Είναι μια ευκαιρία να διαβάσουν Μήτσο και αυτοί που δεν τον ξέρουν. Να δουν τι πρέπει να αποφεύγουν για να μην καταντήσουν σαν αυτόν. 
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.367
Κριτικές
40
Like
19.104
Πόντοι
26.096
......Το ότι δεν έχω έρθει στο εστιατόριο που συχνάζεις, για να στα πω από κοντά και να βλέπω τα χείλη σου να τρέμουν από το φόβο, είναι επειδή η Βαλέρια μου έστειλε pm και μου ζήτησε συγνώμη.
.... Όπως βλέπεις, λιμοκοντόρε, μάλλον δεν στην είπανε καλά την ιστορία οι φίλοι σου οι νταβατζήδες, ούτε σου έδειξαν το μήνυμα που μου έστειλαν για να σταματήσω, όταν άρχισα το κυνηγητό.
... Να ξέρεις, εσύ και η παρέα σου έχετε γίνει ρόμπες ξεκούμπωτες.
.... και με ρωτάνε για εσάς και τι ρόλο τραβάτε, γιατί οι περισσότεροι σας νομίζουν για προμότορες (όχι ότι δεν είστε). Εντάξει είμαστε τώρα; Όπως είσαι τώρα, μέσα στο παιδικό σου δωμάτιο, φορώντας το στριγκάκι σου, τράβα μαλακία, κάνε κατακόρυφο και ρίξτα στη μάπα σου.

Είσθε βλαξ, ευήθης και ιδιώτης!
Είσθε ρωποπερπερύθρας!
Και επιπλέον pussy,  ως και η Αγγλίς τροφός μου θα σας εχαρακτήριζε. Όρνις [κότα] εις την Ελληνικήν.

giphy.gif
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.485
Κριτικές
56
Like
6.193
Πόντοι
3.556
Πάντως πρέπει να παραδεχτείτε οτι ο Μητσάρας γράφει και γαμω τις κριτικές. Έχω ρίξει πολύ γέλιο με τα γραφόμενα του. Τα υπόλοιπα , με τους καυγάδες δςν τα ξέρω και δεν με αφορούν για να πάρω θέση
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.834
Κριτικές
32
Like
10.794
Πόντοι
11.746
Πάντως πρέπει να παραδεχτείτε οτι ο Μητσάρας γράφει και γαμω τις κριτικές. Έχω ρίξει πολύ γέλιο με τα γραφόμενα του. Τα υπόλοιπα , με τους καυγάδες δςν τα ξέρω και δεν με αφορούν για να πάρω θέση

Και με τον τρελό του χωριού γέλαγε παλιά ο κόσμος αλλά δεν ήταν πρότυπο προς μίμηση...

Απόσπασμα από κριτική του εν λόγω:
Σιγά, σιγά και καθώς η ώρα περνούσε, ο κόσμος πλήθαινε. Δυστυχώς ήταν όλοι τους gay και οι περισσότεροι μεγάλης ηλικίας και τραγικής εμφάνισης....  
Ο κωλόγερος άρχισε να το χαϊδεύει και μαζί με αυτόν και εγώ. Της έπιασα τον κώλο και της έβαλα χέρι, στο μουνί, πάνω από το στρίνγκ. Έβγαλα μία καπότα από την τσέπη, την άνοιξα και άρχισα να παίζω το καυλί μου. Ξαφνικά ένιωσα το χέρι του μπάρμπα στο καυλί μου
Ρητορική ερώτηση: εν έτη 2019 που μπορεί ο καθένας να δει τσόντα στο διαδίκτυο γιατί να πάει σε τσοντοσινεμά?  :huh:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.367
Κριτικές
40
Like
19.104
Πόντοι
26.096
Και με τον τρελό του χωριού γέλαγε παλιά ο κόσμος αλλά δεν ήταν πρότυπο προς μίμηση...

Απόσπασμα από κριτική του εν λόγω:
Σιγά, σιγά και καθώς η ώρα περνούσε, ο κόσμος πλήθαινε. Δυστυχώς ήταν όλοι τους gay και οι περισσότεροι μεγάλης ηλικίας και τραγικής εμφάνισης....  
Ο κωλόγερος άρχισε να το χαϊδεύει και μαζί με αυτόν και εγώ. Της έπιασα τον κώλο και της έβαλα χέρι, στο μουνί, πάνω από το στρίνγκ. Έβγαλα μία καπότα από την τσέπη, την άνοιξα και άρχισα να παίζω το καυλί μου. Ξαφνικά ένιωσα το χέρι του μπάρμπα στο καυλί μου
Ρητορική ερώτηση: εν έτη 2019 που μπορεί ο καθένας να δει τσόντα στο διαδίκτυο γιατί να πάει σε τσοντοσινεμά?  :huh:

9 στις 10 κριτικές του είναι αρνητικές για τις κοπέλες.
Είναι εμφανές ότι δεν του πάει με τις γυναίκες.
Έχει αρχίσει έτσι να εξερευνά την σεξουαλικότητά του. Βάζει κανέλα στο ρυζόγαλο και του άρεσε προφανώς ...
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.834
Κριτικές
32
Like
10.794
Πόντοι
11.746
9 στις 10 κριτικές του είναι αρνητικές για τις κοπέλες.
Είναι εμφανές ότι δεν του πάει με τις γυναίκες.
Έχει αρχίσει έτσι να εξερευνά την σεξουαλικότητά του. Βάζει κανέλα στο ρυζόγαλο και του άρεσε προφανώς ...
Δυστυχώς τις διάβασα  :headbang:
παρά τρίχα γλύτωσε ο Η/Υ, αλλά υπάρχουν περισσότερα αναφέρετε σε κοινωνικές ομάδες (Αμεα, εργάτες κλπ) που είναι πολύ ανώτεροι πνευματικά και ψυχικά από αυτόν.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.367
Κριτικές
40
Like
19.104
Πόντοι
26.096
Δυστυχώς τις διάβασα  :headbang:
παρά τρίχα γλύτωσε ο Η/Υ, αλλά υπάρχουν περισσότερα αναφέρετε σε κοινωνικές ομάδες (Αμεα, εργάτες κλπ) που είναι πολύ ανώτεροι πνευματικά και ψυχικά από αυτόν.

Άτομο χωρίς πολιτισμό και παιδεία.
Ελεεινό ζώο ... σκουπίδι ακόμη και στο λούμπεν προλεταριάτο.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.367
Κριτικές
40
Like
19.104
Πόντοι
26.096
Άλλωστε αυτοαποκαλείται ΜΗΤΣΟΣ.
Ιδού λοιπόν η έννοια του ΜΗΤΣΟΣ:

Ο χωριάτης (με την υποτιμητική έννοια), ο άξεστος, χωρίς τρόπους και ευγένεια.

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ
Γιατί ρε Κώστα μου βγαίνεις έξω με το άσπρο καλτσάκι, σαν παλιόμητσος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom