Νέα

indian massaze

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα butel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δε δουλεύει εκεί. Δεν ξέρω γτ έχει ίδιο τηλέφωνο αλλά η αγγελία είναι από πέρυσι το Μάη.
Φραντζή την είχα πετύχει και είχα μπει μαζί της πριν 1-2 μήνες.. αν έχει τιμές 1 ώρα 60 ευρώ αξίζει!! αλλά μάλλον αγγελία καραντίνας ήταν αυτό..
 
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
0
Έκανα ένα πέρασμα από εκεί την προηγούμενη βδομάδα.
Μου παρουσίασε την Ελληνίδα,εμένα δεν είδα κάποια φιλιπινέζα,μπορεί να ήταν σε συνεδρία μάλλον.
Αντίτιμο 50Ε + 10Ε ο φραπές από την κοπέλα.Σύνολο 60Ε. Στον φραπέ δεν είχε κάποιον ιδιέταιρο ενθουσιασμό η κοπέλα για να πω ότι άξιζε.
Αυτό που θα πω μόνο είναι ότι ο χρόνος στο δωμάτιο ήταν 35-40 λεπτά maximum.
Ενώ είχα πληρώσει για μια ώρα.Το μασάζ μέτριο.Αλλά ο χρόνος ήταν λίγος.
Από μένα μαύρο....είναι κοροϊδία....
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Έκανα ένα πέρασμα από εκεί την προηγούμενη βδομάδα.
Μου παρουσίασε την Ελληνίδα,εμένα δεν είδα κάποια φιλιπινέζα,μπορεί να ήταν σε συνεδρία μάλλον.
Αντίτιμο 50Ε + 10Ε ο φραπές από την κοπέλα.Σύνολο 60Ε. Στον φραπέ δεν είχε κάποιον ιδιέταιρο ενθουσιασμό η κοπέλα για να πω ότι άξιζε.
Αυτό που θα πω μόνο είναι ότι ο χρόνος στο δωμάτιο ήταν 35-40 λεπτά maximum.
Ενώ είχα πληρώσει για μια ώρα.Το μασάζ μέτριο.Αλλά ο χρόνος ήταν λίγος.
Από μένα μαύρο....είναι κοροϊδία....
απο 30+10 μέσα σε μερικούς μήνες πήγε 40+10 και μετά 50+10. Όπου σε πιάσει.. γιαυτό έριξα μαύρο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Έκανα ένα πέρασμα από εκεί την προηγούμενη βδομάδα.
Μου παρουσίασε την Ελληνίδα,εμένα δεν είδα κάποια φιλιπινέζα,μπορεί να ήταν σε συνεδρία μάλλον.
Αντίτιμο 50Ε + 10Ε ο φραπές από την κοπέλα.Σύνολο 60Ε. Στον φραπέ δεν είχε κάποιον ιδιέταιρο ενθουσιασμό η κοπέλα για να πω ότι άξιζε.
Αυτό που θα πω μόνο είναι ότι ο χρόνος στο δωμάτιο ήταν 35-40 λεπτά maximum.
Ενώ είχα πληρώσει για μια ώρα.Το μασάζ μέτριο.Αλλά ο χρόνος ήταν λίγος.
Από μένα μαύρο....είναι κοροϊδία....
Η Ελληνίδα που ήταν παλιά εδώ σταματησε, αυτή που είδες πρέπει να ήταν καινούρια, κάνεις μια περιγραφή αν είναι εύκολο;
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
αν το πηγαν 60 ευρω δε θα ξαναδουν ουτε μυγα εκει μεσα. εκτος αν αλλαξαν τακτικη κι αρχισουν να συμπλεουν με τα υπολοιπα καταστηματα σε ροστερ. με τη φιλιππινεζα (που δεν ηταν φιλιππινεζα αλλα μαλαισιανη ή κατι τετοιο ) που ειχα δει τα 60 ειναι για να κανουν και δυο φορες καθαριοτητα στο σπιτι .
 
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
0
Η Ελληνίδα που ήταν παλιά εδώ σταματησε, αυτή που είδες πρέπει να ήταν καινούρια, κάνεις μια περιγραφή αν είναι εύκολο;
Ήταν ξανθιά,κοντά στο 1,75 ,είχε κάποια κιλά στην κοιλιά και γενικά είχε πιασηματάκια.Ανοιχτόχρωμα μάτια.
Μου είπε ότι είχε πάει πρόσφατα στο συγκεκριμένο μαγαζί.
 

nikos_87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Και από μένα στα δεν. Πέρασα πριν καιρό, 40+10 μέσα για τον φραπέ (διαδικαστικός) και ούτε συζήτηση για παραπάνω υπηρεσίες..
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
απο 30+10 μέσα σε μερικούς μήνες πήγε 40+10 και μετά 50+10. Όπου σε πιάσει.. γιαυτό έριξα μαύρο
Δε σε καταλαβαίνω. Παραπονιέστε για την τιμή και πηγαίνετε εκεί ούτως ή άλλως. Υπάρχουν παρόμοια και είναι αρκετά φθηνότερα. Όσο όμως πηγαίνετε εκεί, δεν θα γίνουν φθηνότερα!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δε σε καταλαβαίνω. Παραπονιέστε για την τιμή και πηγαίνετε εκεί ούτως ή άλλως. Υπάρχουν παρόμοια και είναι αρκετά φθηνότερα. Όσο όμως πηγαίνετε εκεί, δεν θα γίνουν φθηνότερα!
Δεν παραπονέθηκα που το είδες το παράπονο? Πήγα εκεί ενώ είχε πεί 30+10 το έκανε 40+10 ενώ έκανα μπάνιο! Τώρα βλέπω αναφορές ότι πήγε 50+10 γιαυτό λέω μαυρο και ας πιάνει τουρίστες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: athen

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
Δεν παραπονέθηκα που το είδες το παράπονο? Πήγα εκεί ενώ είχε πεί 30+10 το έκανε 40+10 ενώ έκανα μπάνιο! Τώρα βλέπω αναφορές ότι πήγε 50+10 γιαυτό λέω μαυρο και ας πιάνει τουρίστες..
Συγνώμη φίλε μου, δεν είχε σχέση με εσένα. Σκεφτήκαμε τιμολόγηση. Στο τέλος, βοηθήσαμε να διαμορφωθούν οι τιμές. Εάν δεν υποστηρίζουμε υψηλές τιμές, οι τιμές θα μειωθούν.
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Όντως είναι 40 ευρώ την ώρα και ζητάς έξτρα απ την κοπέλα με 10 ευρώ. Αυτό στο λέει η υπεύθυνη που το έχει από πριν. Πριν καιρό που πήγα δεν ήταν η υπεύθυνη παρούσα και ήταν 2 ελληνίδες κοπέλες που ήθελαν να μου πλασάρουν να πάω μαζί τους. Μπαίναν ξεχωριστά στο δωμάτιο όσο άλλαζα.
Όταν είπα ότι θέλω το πρόγραμμα με το "εξτρα" τελείωμα η μια (ξανθιά, στα 35 περίπου, λίγο μπαμπάτσικη αλλά καλό κομμάτι) μου είπε ότι κάνει και αυτή το έξτρα τελείωμα αλλά όταν της είπα οτι στην ταιλανδη δίνω 10 ευρώ μου είπε οτι είναι λίγα....οπότε ζήτησα την ταιλανδή... (το τελείωμα της ταιλανδής πολύ μέτριο...αλλά για να ξεμπουκώσεις μαζί με ένα κομπλέ μασάζ καλά είναι)

Γενικά δεν είναι για πολλά πολλά το μαγαζί, μόνο για 1 2 δοκιμές. Ο χώρος είναι βέβαια ωραίος μέσα αλλά το χειρίζονται λίγο πρόχειρα πιστεύω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: HTman

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.605
Πόντοι
1.056
Εγω πρόλαβα και το επισκέφτηκα μόλις είχε πρωτοανοίξει. Το είχαν τότε στα 30+10 και ακόμα τα κλαίω τα λεφτά μου.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
328
Κριτικές
5
Like
776
Πόντοι
81
Εγω πρόλαβα και το επισκέφτηκα μόλις είχε πρωτοανοίξει. Το είχαν τότε στα 30+10 και ακόμα τα κλαίω τα λεφτά μου.
Μια από τα ίδια ακριβώς. Αυτοί την πάτησαν με το lockdown και πάνε να βγάλουν τα σπασμένα. Εντωμεταξύ όταν είχα πάει η "υπεύθυνη" με είχε περάσει για ασφάλιτη και με ρώτησε κάνα 2 φορές. Πάνω από 40 για αυτόν τον φραπέ είναι πολλά, άσχετως το ωραίο περιβάλλον.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
Μια από τα ίδια ακριβώς. Αυτοί την πάτησαν με το lockdown και πάνε να βγάλουν τα σπασμένα. Εντωμεταξύ όταν είχα πάει η "υπεύθυνη" με είχε περάσει για ασφάλιτη και με ρώτησε κάνα 2 φορές. Πάνω από 40 για αυτόν τον φραπέ είναι πολλά, άσχετως το ωραίο περιβάλλον.
δλδ πως ειναι οι ασφαλιτες ?
 

greek45m

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Όντως είναι 40 ευρώ την ώρα και ζητάς έξτρα απ την κοπέλα με 10 ευρώ. Αυτό στο λέει η υπεύθυνη που το έχει από πριν. Πριν καιρό που πήγα δεν ήταν η υπεύθυνη παρούσα και ήταν 2 ελληνίδες κοπέλες που ήθελαν να μου πλασάρουν να πάω μαζί τους. Μπαίναν ξεχωριστά στο δωμάτιο όσο άλλαζα.
Όταν είπα ότι θέλω το πρόγραμμα με το "εξτρα" τελείωμα η μια (ξανθιά, στα 35 περίπου, λίγο μπαμπάτσικη αλλά καλό κομμάτι) μου είπε ότι κάνει και αυτή το έξτρα τελείωμα αλλά όταν της είπα οτι στην ταιλανδη δίνω 10 ευρώ μου είπε οτι είναι λίγα....οπότε ζήτησα την ταιλανδή... (το τελείωμα της ταιλανδής πολύ μέτριο...αλλά για να ξεμπουκώσεις μαζί με ένα κομπλέ μασάζ καλά είναι)

Γενικά δεν είναι για πολλά πολλά το μαγαζί, μόνο για 1 2 δοκιμές. Ο χώρος είναι βέβαια ωραίος μέσα αλλά το χειρίζονται λίγο πρόχειρα πιστεύω.

Μαύρο κατάμαυρο παιδιά.. μην πάτε καν.. η τύπισσα που το έχει λέει στο τηλέφωνο 30+10 για φραπέ και όταν πήγα ενώ συμφωνήσαμε για αυτήν την τιμή μπήκα για μπάνιο και άνοιξε την πόρτα ενώ έκανα μπάνιο και μου είπε αν θέλω φραπέ η τιμή είναι 40+10! Αν δεν θέλω λέει θα μου κάνει άλλη κοπέλα μασαζ για 30 την ώρα.... Για φραπέ λέει έχουν συγκεκριμένες κοπέλες και το χρεώνουν 40 την ώρα.... λες και είμαι κανένας χθεσινός.. Πρωί είχα πάει 1 κοπέλα είχε εκεί καμία άλλη... και μάλιστα σφουγγάριζε άλλο δωμάτιο η μοναδική κοπέλα που ήταν στο μαγαζί εκείνη την ώρα.. καραγκιοζιλίκια... μακριά.. δεν αξίζει.. Μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο και μία μαλακία ενώ η τύπισσα κοιτάει από την άλλη ενώ στον παίζει. Μόνο στο Βιετνάμ είχα τέτοια εμπειρία και κοίταζα την γκόμενα και έλεγα απο μέσα μου τι κάνει τώρα αυτή..
οι περισσοτερες που δουλευουν εκει ειναι απο νεπαλ νεπαλ-ινδια και νεπαλ-μογγολια ηρθαν ολες απο τουρκια που δουλευαν στα χαμμαμ και σε ξενοδοχεια οι ταυλανδεζες εχουν δικα τους μασσατζιδικα οι περισσοτερες
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Όντως είναι 40 ευρώ την ώρα και ζητάς έξτρα απ την κοπέλα με 10 ευρώ. Αυτό στο λέει η υπεύθυνη που το έχει από πριν. Πριν καιρό που πήγα δεν ήταν η υπεύθυνη παρούσα και ήταν 2 ελληνίδες κοπέλες που ήθελαν να μου πλασάρουν να πάω μαζί τους. Μπαίναν ξεχωριστά στο δωμάτιο όσο άλλαζα.
Όταν είπα ότι θέλω το πρόγραμμα με το "εξτρα" τελείωμα η μια (ξανθιά, στα 35 περίπου, λίγο μπαμπάτσικη αλλά καλό κομμάτι) μου είπε ότι κάνει και αυτή το έξτρα τελείωμα αλλά όταν της είπα οτι στην ταιλανδη δίνω 10 ευρώ μου είπε οτι είναι λίγα....οπότε ζήτησα την ταιλανδή... (το τελείωμα της ταιλανδής πολύ μέτριο...αλλά για να ξεμπουκώσεις μαζί με ένα κομπλέ μασάζ καλά είναι)

Γενικά δεν είναι για πολλά πολλά το μαγαζί, μόνο για 1 2 δοκιμές. Ο χώρος είναι βέβαια ωραίος μέσα αλλά το χειρίζονται λίγο πρόχειρα πιστεύω.
Η μια από τις δυο Ελληνίδες αδερφέ ήταν μια μελαχρινή Ζουμερή γύρω στο 1,65 με ωραίος στήθος κ πίσω σύστημα ;
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
91
Like
168
Πόντοι
0
Η Ελληνίδα που ήταν παλιά εδώ σταματησε, αυτή που είδες πρέπει να ήταν καινούρια, κάνεις μια περιγραφή αν είναι εύκολο;
Φίλε lion , η ελληνίδα που αναφέρεσαι εσυ είναι μια μελαχρινή με ωραίο στήθος κ πισινό, ζουμερή, γύρω στο 1,65; Ονόματι Μελίνα ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
881
Πόντοι
371
εχει κανεις τη διευθυνση ενα pm γιατι θα γυριζω προς καλιθεα σημερα μηπως περασω?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
στο σταθμο του μετρό στο φιξ , εχει απεναντι ενα στενακι μικρο. εκει μεσα ειναι ,οπως μπαινεις απο συγγρου (περπατωντας ,εννοειται) στο δεξι σου χερι περιπου στη μεση του στενου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom