Νέα

Ήμουν σε ίντερνετ καφέ και με έδιωξαν επειδή ήμουν στο bou. Είχαν δικαίωμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Να και ο μοβόρος της παρεας.

Πραγματικά θα χωνόμουν άσχημα. Να έρθει ο άλλος για πληρωμένο χρόνο και να με πει σήκω φύγε με το έτσι θέλω. Θα του γαμούσα τα ράματα. ;)
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Ό,τι θελει κανει φίλε, δικος του χωρος ειναι. Μπορει να λεει εγω θελω οι πελατες μου να μπαινουν μονο στη σελιδα της Εκκλησιας. Δικο του μαγαζι ειναι. Απο εκει και περα, ειναι αλλο το θεμα αν υπηρξε καποια εξυβριση ή καποια απειλή σε βαρος σου.
απειλη ακριβως οχι αλλα ηταν απειλητικη η συμπεριφορα του δλδ αν ελεγα κατι θα πιανομασταν..δεν χρησιμοποιησε εκφρασεις απειλης παντως
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
μου το κοψανε ρε ειχα ξεχασει να το πληρωσω
Και το πληρωσες καθως ερχοσουν απο το νετ και στο συνδεσαν;
Σκεψου λιγο πριν γραψεις ρε αρχοντα. Ουτε μια ιστορια 3 γραμμων δεν μπορειτε να γραψετε και να υποστηριξετε.
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Πραγματικά θα χωνόμουν άσχημα. Να έρθει ο άλλος για πληρωμένο χρόνο και να με πει σήκω φύγε με το έτσι θέλω. Θα του γαμούσα τα ράματα. ;)
δεν μου επεστρεψε και τα λεφτα απο το πακετο..μιλαω μπεσα δεν κανω πλακα παιδια ορκιζομαι...
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Και το πληρωσες καθως ερχοσουν απο το νετ και στο συνδεσαν;
Σκεψου λιγο πριν γραψεις ρε αρχοντα. Ουτε μια ιστορια 3 γραμμων δεν μπορειτε να γραψετε και να υποστηριξετε.
ρε αρχιμαλακα ειμαι σε αλλο νετ καφε τωρα ΜΑΛΑΚΑ!
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
τεσπα αν ειχα αδικο εγω και δικιο ο υπαλληλος σβηστε το θεμα παιδια και ολα ληγουν εδω..το περιστατικο συνεβη παντως τ ορκιζομαι.. :embarrased:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε αρχιμαλακα ειμαι σε αλλο νετ καφε τωρα ΜΑΛΑΚΑ!
για πες ρε τυπε,αφου εχεις ιντερνετ τωρα γιατι πηγες σε ιντερνετ καφε πριν λιγο :think: :S :S :S
μου το κοψανε ρε ειχα ξεχασει να το πληρωσω
:birdman:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
απειλη ακριβως οχι αλλα ηταν απειλητικη η συμπεριφορα του δλδ αν ελεγα κατι θα πιανομασταν..δεν χρησιμοποιησε εκφρασεις απειλης παντως
Τότε τίποτα. Το ξεχνας και δεν το ξαναθυμασαι καν. Παμε παρακατω.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
μου το κοψανε ρε ειχα ξεχασει να το πληρωσω

Τυπε απαντησε στον κακοπροαίρετο απο κατω που δεν σε πιστευει πως  ακομη κομμένο ειναι απλα τωρα κλεβεις απο τον γειτονα, που πριν δεν επιανε για αυτο πηγες στο net cafe  :S :S :S

Και το πλήρωσες στη μια το βράδυ ???   :headbang:
 

fanis55555

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.036
Like
6
Πόντοι
16
Αν δεν θέλουν τέτοιες σελίδες στο μαγαζί τους, δεν υπάρχει τρόπος να τις μπλοκάρουν, αντί να διώχνουν τους πελάτες ?? Για πείτε κανάς ειδικός...
μπορουν να τις μπλοκαρουν και πολυ ευκολα κιολας με φιλτρα .πρεπει να ειναι πολυ μαλακας για να διωξει πελατη και μαλιστα τετοια ωρα που δεν εχει ουτε παιδια στο ιντερνετ καφε ουτε τιποτα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.288
Κριτικές
49
Like
22.407
Πόντοι
24.596

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.479
Like
3.710
Πόντοι
456
Ειναι κακο πραγμα να εχεις πολυ ελευθερο χρονο.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
τεσπα αν ειχα αδικο εγω και δικιο ο υπαλληλος σβηστε το θεμα παιδια και ολα ληγουν εδω..το περιστατικο συνεβη παντως τ ορκιζομαι.. :embarrased:
Τυπε θες να μαζευτουμε εδω μια καλη παρεα να παρουμε και καμια πουτανα απο το τριγωνο και να παμε στο νετ να τα γαμησουμε ολα;  :knuppel:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
τεσπα αν ειχα αδικο εγω και δικιο ο υπαλληλος σβηστε το θεμα παιδια και ολα ληγουν εδω..το περιστατικο συνεβη παντως τ ορκιζομαι.. :embarrased:
Προφανως κανενας δεν εχει δικιο να ειναι απότομος ή αγενής. Καταλαβαινουμε οτι στενοχωρηθηκες αλλά δεν υπαρχει λογος να χαλιεσαι. Αστο, ξεχνα το. Συμβαινουν αυτα.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Τυπε,μετα την γκομενιτσα που την πηγες στα επειγοντα λογω τραυματος στον ποπο ,μετα το τρακαρισμα με μουνετο που οδηγησε σε νεο ξεκωλιασμα , :S
καιρος ειναι να γαμησεις απο πισω και μια αστυνομο υπηρεσιας!!!γρηγορα καταγγελια στο τμημα ,δεν ειναι λογος να σου κοβουν το μπου!!! :2funny: και πεσμας τι εγινε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom