Νέα

Ήμουν σε ίντερνετ καφέ και με έδιωξαν επειδή ήμουν στο bou. Είχαν δικαίωμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Επιτρεπεται ομος κατι τετοιο; Δνε ειναι παραβιαση ιδιοτικοτητας;
Κι εσύ αν έχεις site με κόσμο που γίνεται μέλος οπως εδώ μπορείς να δεις κανονικά τα μηνύματα κλπ. Αυτό έλειπε να μη μπορεί να μπει κιόλας. Να κλείνει μαλακίες μέσα από Νετ καφέ ο κάθε τρελός

Προφανώς και κανένας δε κάθεται να δει τι κάνει ο κάθε πελάτης. Στ αρχίδια του. Μπαίνουν 10000 μαλακες τη μέρα σιγά μην ασχοληθεί κανένας
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456

ydroxoos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Αυγ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
27
Like
1.808
Πόντοι
2.471
Ποιας ιδιωτικοτητας? Δικο σου ειναι το pc?
Για οση ωρα πληρωνεις κατα καποιο τροπο ειναι η κανω λαθος;; Αν νοικιασω ενα αυτοκινητο θα μου πει μην πηδηξεις μεσα η θα μου βαλει καμερα να κοιταει τι κανω;
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Το επιχειρημα ειναι τελειως έωλο.
Δηλαδη φοβομαστε μην τυχον καποιος ανηλικος μπει στο ιστορικο και δει τσοντοσελίδες, αλλά δεν βαζουμε φιλτρο ωστε να μην τις αναζητήσει ούτως ή αλλως. Εχω παντως την εντυπωση οτι στα σοβαρα ιντερνετ καφε, η προσβαση σε καποιες σελιδες απαγορευεται. Βεβαια το μπου κομ δεν ειναι σελιδα πορνογραφικου περιεχομενου με την ακριβή έννοια του ορου
Αυτό λέω και εγώ θα έπρεπε να υπάρχει περιορισμός σε τέτοιου είδους σελίδες σε δημόσιο υπολογιστη
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Ειναι σαν τα βιντεο κλαμπ. Δεν εχουν πλεον λογο υπαρξης
Όχι μετράνε φουλ... Και τα νετ καφέ και τα βίντεο κλαμπς. Εγώ πηγαίνω πού και πού

ΠΧ με άτομα από τη δουλειά που δε μπορώ να τα φέρω σπίτι γτ τα έχω πουτάνα πάμε 2 λεπτα στο νετ καφέ και βλέπουμε καμία μαλακία που επείγει
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Για οση ωρα πληρωνεις κατα καποιο τροπο ειναι η κανω λαθος;; Αν νοικιασω ενα αυτοκινητο θα μου πει μην πηδηξεις μεσα η θα μου βαλει καμερα να κοιταει τι κανω;
Καμία σχέση φίλε. Ο υπολογιστής είναι άλλη υπόθεση. Παίζει ακραία πλέμπα στο κέντρο της Αθήνας. Τέρμα ακραία

Κάθε καρυδιάς αρχίδι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έπαιζε τουλάχιστον. Έχει βελτιωθεί πάρα πολύ μετα τη καραντίνα το κέντρο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Όχι μετράνε φουλ... Και τα νετ καφέ και τα βίντεο κλαμπς. Εγώ πηγαίνω πού και πού

ΠΧ με άτομα από τη δουλειά που δε μπορώ να τα φέρω σπίτι γτ τα έχω πουτάνα πάμε 2 λεπτα στο νετ καφέ και βλέπουμε καμία μαλακία που επείγει
Χριστος και Παναγια. Και γιατι δεν μπαινεις στο ιντερνετ απο το κινητο σου?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Σωστό ! Ηταν ωραίες εποχές όμως τότε για όσους τα ζήσαμε !
Ακομη θυμαμαι την πρωτη τσοντα που πηρα απο το βιντεο κλαμπ, ούτε 17 δεν ημουν ακομη, θυμαμαι πώς με κοιταγε η υπαλληλος, να ανοιξει η γη να με καταπιει.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Χριστος και Παναγια. Και γιατι δεν μπαινεις στο ιντερνετ απο το κινητο σου?
Γτ χρειάζεσαι μεγάλη οθόνη να αναλύσεις κάποια διαγράμματα ή άλλα πράγματα που δε γίνεται από το κινητό.

Δεν είχα ποτέ smartphone. Πήρα περσι αλλά και πάλι μου σπάει τα αρχίδια δε με βολεύει. Στο pc με 2 κλικς αλλάζεις καρτέλες και τσεκάρεις σε πολύ γρηγορο χρόνο ότι θες

Το κινητό είναι για ακραία ανάγκη να το έχεις μαζί σου.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.474
Like
13.183
Πόντοι
3.506
Γτ χρειάζεσαι μεγάλη οθόνη να αναλύσεις κάποια διαγράμματα ή άλλα πράγματα που δε γίνεται από το κινητό.

Δεν είχα ποτέ smartphone. Πήρα περσι αλλά και πάλι μου σπάει τα αρχίδια δε με βολεύει. Στο pc με 2 κλικς αλλάζεις καρτέλες και τσεκάρεις σε πολύ γρηγορο χρόνο ότι θες

Το κινητό είναι για ακραία ανάγκη να το έχεις μαζί σου.
Πάρε ένα tablet ρε συ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Γτ χρειάζεσαι μεγάλη οθόνη να αναλύσεις κάποια διαγράμματα ή άλλα πράγματα που δε γίνεται από το κινητό.

Δεν είχα ποτέ smartphone. Πήρα περσι αλλά και πάλι μου σπάει τα αρχίδια δε με βολεύει. Στο pc με 2 κλικς αλλάζεις καρτέλες και τσεκάρεις σε πολύ γρηγορο χρόνο ότι θες

Το κινητό είναι για ακραία ανάγκη να το έχεις μαζί σου.
Ούτε ενα ταμπλετ θα σε βολευε?
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Γενικά παραγινε το κακό με το internet νομίζω. Για άλλο λόγο φτιάχτηκε αλλού πήγε η βαλίτσα.

Άσε που πλέον το ιντερνετ είναι 3-4 site. Δεν έχει σε καμία περίπτωση την υπόσταση που είχε πριν 10-15 χρόνια.

Αλλά ξεχασα. Τότε είχαμε κανονική ζωή και κάναμε σερφ στο ιντερντετ.

Τώρα ζούμε μέσα στο internet και απλά κάνουμε σερφ στη κανονική ζωή μια στο τόσο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.474
Like
13.183
Πόντοι
3.506
Γενικά παραγινε το κακό με το internet νομίζω. Για άλλο λόγο φτιάχτηκε αλλού πήγε η βαλίτσα.

Άσε που πλέον το ιντερνετ είναι 3-4 site. Δεν έχει σε καμία περίπτωση την υπόσταση που είχε πριν 10-15 χρόνια.

Αλλά ξεχασα. Τότε είχαμε κανονική ζωή και κάναμε σερφ στο ιντερντετ.

Τώρα ζούμε μέσα στο internet και απλά κάνουμε σερφ στη κανονική ζωή μια στο τόσο.
Οσοι είναι άνω των σαράντα θα θυμούνται τις ένδοξες εποχές του mirc αλλά και της dial up σύνδεσης, όλο αυτό είχε μια μαγεία τότε, αξέχαστες εποχές !
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Βασικά δε γαμιέται. Καλά ειναι πες

Τα κινητά μακάρι να μην εξελισσόντουσαν τόσο

Να χαν μονο φιδακι ακομη μέχρι σήμερα και τηλ τπτ άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom