Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί/Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σου Χαρα, ναι σ εχω δοκιμασει κ μαλιστα 2 φορες. Πρεπει να πω οτι εισαι παρα πολυ ωραια αλλα εγω δεν εμεινα ικανοποιημενος κ ειδικα την δευτερη φορα που ηλπιζα οτι θα ησουν καλυτερη. Αυτη ειναι η γνωμη μου, μπορει καποιοι να συμφωνουν κ καποιοι αλλοι οχι...
ισος δεν μου εβγαινε μαζι... σου ειναι 8εμα χειμιας δεν ειναι το ιδιο με ολους,επειτα εσυ μπορει να η8ελες κ κατι παραπανο απο εμενα που να μιν μπορουσα να στο δοσο, δεν το παιζο τελεια αλλα προσπα8ω ομως κ δεν μου βγαινει με ολους καλο σου απογευμα...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ισος δεν μου εβγαινε μαζι... σου ειναι 8εμα χειμιας δεν ειναι το ιδιο με ολους,επειτα εσυ μπορει να η8ελες κ κατι παραπανο απο εμενα που να μιν μπορουσα να στο δοσο, δεν το παιζο τελεια αλλα προσπα8ω ομως κ δεν μου βγαινει με ολους καλο σου απογευμα...

Αν είναι έτσι πές μου κούκλα μου, πώς θα το ξέρω και γώ αν σου βγαίνει με μένα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
η χαρα ειναι απλα απιστευτη.Ειναι πανεμορφη.Δεν εχω ξαναδει τοσο ομορφο πλασμα.Ξεπερναει ακομη και την νικολ που εβγαινε(ή βγαίνει ακομη δεν ξερω) στη γεφυρα της δαβακη κοντα,το ψηλο ξανθο διμετρο.
 

Drakos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Χαρα μπορει να χεις δικιο δεν ξερω, παντως δεν ηθελα κατι παραπανω γιατι ειμαι μονο ενεργητικος. Μπορει καποια στιγμη στο μελλον να ξαναπερασω αφου δεν εχω παει ακομα με εγχειρισμενη
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλα  ρε μαγκες? ποτε προλαβε ν α εγχεριστει? αφου εγω τη θυμαμαι ολο το χειμωνα στο ποστο της...
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
μαλιστα, τωρα που το θυμαμαι περασα πριν 2 εβδομάδες μετά από μηνες απουσιας από την περιοχή και την ειδα που φορουσε κολαν και το εργλειο διαγραφοταν πολυ καθαρα. εκτος αν το κοριτσι μας γραφει απο το κραβατι του πονου οποτε , καλως την. Για την αγαπη κανα νεο? μηπως κι αυτη πηγε να ...αλλάξει?
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.535
Κριτικές
4
Like
2.033
Πόντοι
266
θα είναι βιδωτό το εργαλείο....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
μαλιστα, τωρα που το θυμαμαι περασα πριν 2 εβδομάδες μετά από μηνες απουσιας από την περιοχή και την ειδα που φορουσε κολαν και το εργλειο διαγραφοταν πολυ καθαρα. εκτος αν το κοριτσι μας γραφει απο το κραβατι του πονου οποτε , καλως την. Για την αγαπη κανα νεο? μηπως κι αυτη πηγε να ...αλλάξει?
Γιατί δεν την έψαχνες για σιγουριά?  :think:
θα είναι βιδωτό το εργαλείο....

Κουμπωτό είναι με εσωτερική κόπιτσα!!  :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Πανε τα εργαλεια.... Κακο που παθαμε.....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Καλησπερα  Μαστορα.....
Ναι εχθες ηταν στη θεση τους σημερα λειπανε... Που στο διαολο πηγανε....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Καλησπερα  Μαστορα.....
Ναι εχθες ηταν στη θεση τους σημερα λειπανε... Που στο διαολο πηγανε....

Μη φοβάσαι!
Αν δεν είναι και σήμερα πιές 3-4 μπύρες και θα σκάσουν μύτη.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα Συλβια ολα καλα ολοι καλα ειμαστε,εσυ τη κανης σπανια φαινεσαι
μια χαρα ειμαι...καθε μερα ειμαι συνδεδεμενη αλλα κουραζομαι να διαβαζω  :headbang: και να απανταω σε ολα και ετσι επιλεγω να απανταω εκει που πρεπει :-* :-* :boobies:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
μια χαρα ειμαι...καθε μερα ειμαι συνδεδεμενη αλλα κουραζομαι να διαβαζω  :headbang: και να απανταω σε ολα και ετσι επιλεγω να απανταω εκει που πρεπει :-* :-* :boobies:
Δεκτη η επιθυμια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom