Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180611

Επισκέπτης
Καλησπερα μαγκες..
Εχουμε καμια πληροφορία για Ναταλύ(ψηλη Ρωσίδα, σχιστο βλέμμα,πολυ δυνατό) απο Athens Queens? Τι κανει στα πριβε κλπ?
Κ αν αξιζει...
 

Alexasdfghjk

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2016
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Μια Γκρέυς στο casa Babylon ξέρει κανένας αν κάνει τπτ στα prive και με πόσα? Γιατί ξεφεύγουν λίγο οι τιμές...
 

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0

την θυμάμαι παλιότερα στο fbi.
Δεν ξέρω τι κάνει σε πριβε και τι παιζει εκεί που είναι τώρα, αλλά θυμάμαι ότι ήταν  γυναικάρα και ο ορισμός της λέξης στριπερ και στον στυλο αλλα και στα τραπέζια που τα έπαιρνε όλα σκούπα. Σκυλί του πολέμου...
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Ποια γκρευς λες μια παλιά που ήτανε fbi τελευταία?που κινεζοφερνει?αν λες αυτή παλιά τα έκανε όλα.
 

Alexasdfghjk

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2016
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ναι αυτή λέω! Όταν λες όλα?! Και με πόσα?? Μιλάς από προσωπική εμπειρία?!
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Εγώ προσωπικά την πέτυχα πρόσφατα(πριν 10 μέρες) στο FBI.Σκυλί του πολέμου όντως αλλά σε σχεση με παλιότερα έχει σπάσει λίγο στο πρόσωπο και έχει βάλει λίγα κιλάκια στην περιφέρεια(εποχές Lido).Με παρενόχλησε 2 φορές για να πάμε στα ενδότερα αλλά δεν ψηθηκα.Την έχω πάρει παλιότερα-κάνει καλό πριβεδάκι.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές χτες πήγα string 7 γυναίκες είχε όλες όλες βαρέθηκα την ζωή μου Σάββατο βράδυ 7 γυναίκες που πας ρε καραμητρο και από εμφάνιση τίποτα το ιδιαίτερο μέτριο και κάτω το μόνο θετικό οι τιμές με 10 έχεις και 2 χορούς δώρο αλλά τι να το κάνεις με αυτό το υλικό θα αργήσω να ξαναπάω.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Καλησπέρα συναγωνιστές χτες πήγα string 7 γυναίκες είχε όλες όλες βαρέθηκα την ζωή μου Σάββατο βράδυ 7 γυναίκες που πας ρε καραμητρο και από εμφάνιση τίποτα το ιδιαίτερο μέτριο και κάτω το μόνο θετικό οι τιμές με 10 έχεις και 2 χορούς δώρο αλλά τι να το κάνεις με αυτό το υλικό θα αργήσω να ξαναπάω.

Κι εγω ειχα απογοητευτει απο το συγκεκριμενο μαγαζι...Μαπα οι κοπελες...Απ τους δυο χορους που δινουνε δωρο τον εναν ειχα κανει...Δεν εβρισκα καποια να εξαργυρωσω το δευτερο....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
καλησπερα
ξερει κανεις καποιο μαγαζι τετοιου τυπου στην περιοχη νεα φιλαδελφεια-μεταμορφωση κλπ
εκτος του Σταρ;;;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

pipinolatrhs45

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
45
Like
62
Πόντοι
0
Επιστροφή πριν λίγο από το Γκόλντεν.

Ενδιαφέρον ρόστερ που περιλαμβάνει και πιπίνια (η αδυναμία μου) αλλά και μεγαλύτερης ηλικίας.
τιμήθηκαν με χωρούς:

Μια 27χρονη (σύμφωνα με δήλωση της, εγώ την έκανα μικρότερη) μελαχρινή
Ένα απίστευτο ξανθό με πολύ γυμνασμένο κορμί
Εμανουέλα
Οξάνα (κάνει αργές κινήσεις στο χωρό και μ' αρέσει,θετικό επίσης ότι ξέρει ελληνικά)
Αλιόνα (πρώην ανώνυμο)

Απούσες Ντάρια (ανησυχητικό αυτό), Άντρια και Έιντζελ (ναι, η Έιντζελ είχε εμφανιστεί σαν κομήτης την βραδιά των Χριστουγένων αν  θυμάμαι καλά - φαίνεται ήταν το Χριστουγεννιάτικο δώρο μας) αλλα... δυστηχώς από τότε εξαφανίστηκε πάλι... προφανώς είναι περιζήτητη και κάπου αλλού θα βρίσκεται.
Πάντως οι παρούσες  θα έλεγα  κάλυψαν επάξια το κενό (ειδικα΄το μάλλον  νεοαφιχθέν ξανθό αλογάκι που ανέφερα στην αρχη)

Η τιμή χορού στα 5 ευρώ.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές επισκεψη κατά της δύο στο casa babylon κόσμος λιγοστούς και πως να μην είναι με αυτές της τιμές οι κοπέλες στον κόσμο τους τα ίδια και τα ίδια και σαν να μην έφταναν όλα αυτά είχαμε και ένα αγενές σερβιτόρο αλλά δεν θα πω περισσότερα το μόνο σίγουρο είναι αν δεν αλλάξουν τακτική πάνε προς το γκρεμό και το ότι πάνε κάτι κορόιδα και σκάνε ένα σωρό τσάμπα λεφτά ή έτσι τουλάχιστον λένε για να πουλήσουν μούρη πόσες φορές φορές θα πάνε και πόσοι είναι αυτοί.Οποτε αν δεν ακούσω να αλλάζει κάτι δεν ξαναπαταω.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Γεια χαρά σε όλους πέρασμα από caissa επιτέλους θυμίζει πια της παλιές καλές εποχές νέο αίμα με πολύ όμορφες παρουσίες συνολικά πρέπει να μέτρησα γύρω στης 15 και έρχονται και άλλες σέρβις άψογο ποτά μια χαρά οπότε θα ξαναγίνει στέκι .
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Nα επιβεβαιώσω κι εγώ την αλλαγή του caissa προς το καλύτερο όσον αφορά τις κορασίδες!Σάββατο βράδυ είχε καμιά δεκαπενταριά περίπου,αρκετά καλές στην εμφάνιση!Δοκιμάστηκαν 2 κουκλάρες σε απλό χορό αλλά δυστυχώς η διάρκεια και η ένταση του τριψίματος μικρή.Πριβεδάκι ως γνωστόν στα 50 και υπερπριβεδάκι στα 100!Αρνητικό επίσης η έλλειψη ενός καλού σόου onstage..
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Πας πανω πανω στο site στη μαυρη μπάρα και πατάς στριπτίζ.Είναι το 5 ο από αριστερά.και σου βγάζει αυτά που υπάρχουν!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Όχι δεν υπάρχουν αυτές η Αλεξάνδρα αν λες αυτή που ξέρω είναι κινκυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom