Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα του στρίνγκ...πολύ μάπα από γυναίκες....έδωσα 10 ευρώ μόνο την είσοδο...μόνο μία ΄έλενα από ουκρανία ήταν καλή εμφανισιακά και μία ψηλή μελαχροινή αδύνατη αλλά ξινούλα....φωνάζω σε κάποια φάση την έλενα...και της λέω τι κανουμε πριβε?? μου λέει όχι πίπα όχι σέξ,μόνο ωραίο ερωτικό χορό...σου απάντησα μου κάνει?? βεβαίως της λέω..άντε γεια!!!!
ενώ το κατερινακι με 250 σου ρχεται κ σπιτι
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Λοιπόν το lips άνοιξε πήγα Παρασκευή έχει 6 γυναίκες θέλει χρόνο για μένα αυτές που είναι τώρα ούτε για κολομπαρος δεν κάνουν αλλά σύντομος θα ενισχυθεί και έχω κ άλλες πληροφορίες που δεν μπορώ να της πω ακομα το αρνητικό είναι ότι οι τιμες θα είναι χωρίς προσφορες.Και για το Στρονγκ που λέτε για μια χοντρή που έρχεται και σπίτι ούτε για 10 δεκαδικό στο Μεταξουργείο δεν κάνει εμετική για εμένα.
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
επισκέφτηκα και γω το lips το σάββατο...δεν είχα κάποια προσδοκία απλά από μια αναζήτηση που έκανα στο διαδίκτυο διαπίστωσα ότι έχει σχέση με τον ιδιοκτήτη του παλιού paris-strip...οι πολύ παλιοί και σκληροπυρηνικοί θα το γνωρίζουν.
λοιπόν ο χώρος και ο εξοπλισμός είναι κάτω του μετρίου...οι κοπέλες όταν πήγα εγώ ήταν 4...οι δύο ήταν χάλι μαύρο ούτε να με πλήρωναν δεν έπινα ποτό μαζί τους...η τρίτη κάτι έλεγε και η τέταρτη ήταν πουλέν από το ρασπούτιν μια ξανθιά που προσφέρει φουλ προγραμμα. όσοι καταλαβαίνουν τι λέω θα έχουν και το τηλ της οπότε θα μάθουν πιο έγκυρα ποιές μέρες βρίσκεται εκεί.
η γνώμη μου είναι πως πρέπει να του δοθεί χρόνος και μακάρι να μπορέσει να σταθεί. είναι ένα μαγαζί που αρχίζει από το μηδεν χωρίς αβάντες και αν μπορέσει να αντέξει τα έξοδα συνεχώς θα βελτιώνεται με γνώμονα τον πελάτη. αυτό που λέω εκφράζει καθαρά προσωπική εκτίμηση, δεν έχω ούτε παραπάνω πληροφορίες από μέσα ούτε κάποια σχέση με ανθρώπους εκεί αλλά επειδή παλιά στον πάρη έχω πετύχει σκηνικό που γύρισε πίσω την κοπέλα στο τραπέζι γιατί δεν είχε κάτσει όσο χρόνο έπρεπε με βάση το ποτό που πλήσωσε ο πελάτης.μου έχει μείνει αυτό το σκηνικό γιατί είμαι χρόνια θαμώνας σε στριπ αλλά ήταν η μοναδική φορά που το είδα.
τώρα οι τιμές...10 ο απλός χορός...50 και 100 πριβέ αλλά με τα 50 στο πριβέ θα πάρεις αυτό που θες οπότε τα 100 είναι απλά για την αναφορά.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Επίσκεψη εχθές στο Γκόλντεν Μπουρνάζι..είχε κόσμο όχι φουλ αλλά αρκετό.. κοπέλες αρκετές..κάτω του μετρίου.. έαν εξερεσεις τις γνωστές Μιρελα κ Αντρεα οι άλλες για το πανηγύρι.. πέτυχα την Καταλίνα δούλευε παλιά Αθενς.. έχει αδυνατίσει αρκετά..κ έχει σπάσει στο πρόσωπο καμία σχέση όπως ήταν..την κερασιά ένα ποτό κ ένα χορό Μιρέλλα..το μαγαζί είναι στα μέτρια του..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Έχει ανέβει κάνεις Αθενς τελευταία;;
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Επίσκεψη εχθές στο Γκόλντεν Μπουρνάζι..είχε κόσμο όχι φουλ αλλά αρκετό.. κοπέλες αρκετές..κάτω του μετρίου.. έαν εξερεσεις τις γνωστές Μιρελα κ Αντρεα οι άλλες για το πανηγύρι.. πέτυχα την Καταλίνα δούλευε παλιά Αθενς.. έχει αδυνατίσει αρκετά..κ έχει σπάσει στο πρόσωπο καμία σχέση όπως ήταν..την κερασιά ένα ποτό κ ένα χορό Μιρέλλα..το μαγαζί είναι στα μέτρια του..


  Η Αναλία επέστρεψε ;
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Ρε μαγκες εχει παει κανεις ανωνυμο το πρωην εροτικα?εχει καλο ροστερ εχει βελτιωθει καθολου?ποιες ειναι οι πιο καλες?Και  η ευα π δουλευε γκολντεν και λιγο εροτικα που ειναι ?ξερει κανεις ?ειχε δουλεψει μια εβδομαδα το πολυ εροτικα και μετα αφαντη
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
 Επιστροφή από ολιγοήμερες διακοπές και επίσκεψη στο Γκόλντεν.

Πολυκοσμία χθες βράδυ και από πελάτες και από νέες παρουσίες στο ρόστερ των κοριτσιών (κάποιες από αυτές παλιές γνωστές από άλλα μαγαζιά, κάποιες πρωτοεμφανιζόμενες)
 Σημαντική απουσία η Αναλία που αρχίζω να ανησυχώ μήπως αποχώρησε μόνιμα.... :(
  Κάποιες από τις καινούριες πάντως μου φάνηκαν ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
  Επιστροφή από ολιγοήμερες διακοπές και επίσκεψη στο Γκόλντεν.

Πολυκοσμία χθες βράδυ από νέες παρουσίες στο ρόστερ των κοριτσιών (κάποιες από αυτές παλιές γνωστές από άλλα μαγαζιά, κάποιες πρωτοεμφανιζόμενες)
Κάποιες από τις καινούριες πάντως μου φάνηκαν ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες.

Για δώσε στον λαό πληροφορίες
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Για δώσε στον λαό πληροφορίες


Το απροσδόκητο (καθώς μιλάμε για μέσα Ιούλη) είναι ότι το μαγαζί είχε πολύ κόσμο. (Στις 1.30 ήταν εντελώς γεμάτο) και πολυάριθμο ρόστερ κοριτσιών.

Προσωπικά δοκίμασα Ντάρια, Εμανουέλα και 2 καινούριες αδύνατες ουκρανέζες από τις οποίες έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένος από όλες τις απόψεις. Βέβαια εδώ μπαίνει και το υποκειμενικό γούστο του καθενός, οπότε δεν έχει νόημα να πω περισσότερες λεπτομέρειες.

Από γνωστές ήταν παρούσες Αντρια, Μιρέλα, Νικόλ, Ντάρια, Εμανουέλα που ανέφερα αλλά και πολλές ακόμα που δεν συγκρατώ ονόματα, και αρκετές καινούριες, θα έλεγα πως το ρόστερ κάλυπτε όλων των ειδών τα γούστα.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Έχει γίνει καμία μεταγραφή από άθενς?
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Έχει γίνει καμία μεταγραφή από άθενς?

 Από όσο είδα όχι,δεν είδα καμμιά από εκεί,  αλλά έχω αρκετούς μήνες να περάσω από άθενς οπότε δεν είμαι και πολύ καλά ενημερωμένος για το ρόστερ εκεί.
 Κάποια πρωην fbi (μιλφ) είδα και κανα - δυό άλλες που τις είχα ξαναδει παλιότερα πάλι στο γκολντεν μάλλον, αλλα έλειπαν για καιρό. Και κάποιες εντελως καινούριες (τουλάχιστον για μένα).
 (Απούσες Αναλία και Γιάννα και μια ξανθια κατριν που έβλεπα τελευταία)
 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Είχα περάσει από άθενς και έλειπαν δυο όπλα η Λίλι και η Λυδία, της έχει πετύχει κανείς κάπου;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
μήπως πήρε κανενός το μάτι την Μαργαρίτα πρώην Λίντο και μετά Ντρημ Γκιρλς?
γνωστή και ως Γιάννα στο μασαζοτριβείο της Φωτεινής, ψηλή μελαχρινή Ουκρανή με πολλά ταττού...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
γεια σας στριπτιζακιδες
στο στρνγκ στο μπουρναζι κατα τον μαιο ηταν μια αννα βουλγαρα με βυζαρες και μυτονγκα!!
μου ειπαν οτι εφυγε για δουλεια στα νησια ....
ειδα κατι φωτο που εχει το αθενς στο site του και νομιζω την ειδα ....
οποια πληροφορια θα εκτιμηθει δεοντος!!! :kissass: :kissass:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom