Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
το σαββατο στο σιν, καλο μαγαζακι με 80εκανες πριβε καλο  :fuck2: τωρα ονοματα δεν συγκρατησα
το καλο ειναι οτι οι κοπελες χορευουν συνεχεια στην πιστα

με 50 δεν είναι καλό;;;
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Σημασία δεν έχει αν είναι ψιλογεμάτο ή χοντρογεμάτο το μαγαζί από πελάτες, αλλά τι ξοδεύουν αυτοί στο μαγαζί. Πολλοί πλέον πάνε -όχι μόνο στο συγκεκριμένο- πίνουν το ποτό τους, καυλαντίζουν με τις γκόμενες χωρίς κεράσματα και χορούς και φεύγουν. Κοπέλα μου είπε ότι επιστρέφοντας από την επαρχία, πήγε να δουλέψει Παρασκευή στο Libido και έφυγε με μόλις 25 ευρώ νυχτοκάματο.

Δεν αντιλέγω μαν. Είχα την αίσθηση ότι δεν ήταν τελείως ψόφια τα πράγματα κ από άποψη χορών κλπ. Βέβαια, είναι προσωπική μου εντύπωση κ μπορεί να κάνω λάθος. Anyway, ελπίζω το λουκέτο να μην είναι οριστικό.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.364
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
σιγουρα κατι γινοταν και εκει

ποιά πήρες φίλε μου? την ντέζυ? την σάντρα την ξανθιά με το μεγάλο κώλο και τα πολλά τατουάζ(αμφότερες ουγγαρέζες) ή την ψηλή μελαχροινή με το μακρύ μαλλί και τα πολλά τατού? αν θες σου στέλνω φωτό για να θυμηθείς..
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αυτά διαβασες και αυτά λες οκ,ελα όμως που η αληθεια είναι εντελως διαφορετικη ,

μωρε το ντεζυ κατι μου λεει
μελαχροινη ειναι ρουμανα θυμασαι?
 

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες

νεος στο φορουμ. με πολλα χρονια στα στριπ. ειναι η καβλα μου (μεταξυ αλλων)
εχω εμπειρια μονο απο την αμαρτωλη Συγγρου.

τελευταια εξορμηση την προηγουμενη Τριτη (καθημερινες εχει ησυχια...)
ξεκινημα απο κινκι που για μενα εχει τα καλυτερα κομματια αυτην την εποχη,
συνεχεια σε ανατολη για πιο καλτ/αυθεντικες καταστασεις.

απο κινκι περα απο Βερονικα με τις βυζαρες της κ τη κορμαρα της,
ξεχωρισα μια νεα παρουσια (δε θυμαμαι ονομα), ξανθια, ωραιο κορμι, μικρο στηθος,
αλλα πολυ καβλιαρα. με πολλα ταττοο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
οχι ρε ουγγάρα με φτιαχτά βυζιά όλα φτιαχτά ψηλή αδύνατη

α ναι ρε, αυτη με απαξιωσε γιατι δεν την κερασα ποτο, απο μακρυα φαινοταν και ειναι δηλαδη τουμπανο αλλα χανει στο προσωπο
το παιζει καλλιτεχνης η κυρια  :orchestra:
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα,υπαρχει κανενα αξιολογο μαγαζι να παμε 2 ζευγαρια? οχι τυπου κολομπαρο,,, Καλο λεμε!!! ευχαριστω
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
καλησπερα,υπαρχει κανενα αξιολογο μαγαζι να παμε 2 ζευγαρια? οχι τυπου κολομπαρο,,, Καλο λεμε!!! ευχαριστω

αλκατραζ με κλειστα ματια κυριλε για ζευγαρια και κοριτσοπουλα
δεν ειναι ρομαντικο και για μυστηδες αλλα στην περιπτωση σου σου ταιριαζει  :hi:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μαγκες για λειβαδεια παιζει τιποτα στριπ η κωλομπαρο?

το θελω για σκ
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
μαγκες για λειβαδεια παιζει τιποτα στριπ η κωλομπαρο?

το θελω για σκ

Για Λιβαδειά δεν ξέρω, αλλά Θήβα παίζει σίγουρα... Ξέρω κάποιες κοπέλες που την είχαν κάνει κάποια στιγμή για εκεί, αλλά δεν θυμάμαι όνομα μαγαζιού...
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Δεν μου λέτε στριπολάγνοι, συμβαίνει συχνά να είσαι σε γνωστό στριπτιζάδικο και ενώ απολαμβάνεις τη συντροφιά των όμορφων και άτακτων κορασίδων, ξαφνικά να σταματάει η μουσική, να ανάβουν τα φώτα και να μπουκάρουν οι μπάτσοι ζητώντας ταυτότητα/διαβατήριο από τις κοπέλες αλλά και από ΟΛΟΥΣ τους πελάτες;

Μου συνέβη την περασμένη Κυριακή, κι επειδή δεν πάω συχνά σε τέτοια ιδρύματα αναρρωτιέμαι αν είναι κάτι που συμβαίνει συχνά ή απλά είμαι γκαντέμης.

εμενα μου συνεβη στο γκραν ριτορνο δυο φορες, τη μια κοιταξαν ταυτοτητες πελατων, την αλλη μονο των μουνιων. και τις δυο φορες εφυγαν και εκαναν πλακα με τον μανατζερ του μαγαζιου.

την τριτη ημουνα στο λιντο, οπου φωναζαν σαν τρελοι και μετα εδιωξαν τους πελατες ανευ ελεγχου ταυτοτητων και εκλεισαν το μαγαζι τια μια νυχτα..................
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
περασα πριν ένα σάββατο από το λιμπιντο μιχαλακοπούλου και ήταν κλειστό!!! ξερουμέ τι παιζεί? ηταν προσωρινο η μονιμό???
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.691
Πόντοι
4.655
Κατι για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλαοι
θυμαστε τα κοριτσια του Je t'aime της Ανιτας Πανια;;
τι εχουνε γινει αυτα και που χορευουν διοτι απο οτι ηξερα ηταν απο στιπτιυζαδικο
που παιζουν μπαλα και τι εξτρα κανουν ξερει κανεις;;;;
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    40,9 KB · Εμφανίσεις: 9

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Κατι για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλαοι
θυμαστε τα κοριτσια του Je t'aime της Ανιτας Πανια;;
τι εχουνε γινει αυτα και που χορευουν διοτι απο οτι ηξερα ηταν απο στιπτιυζαδικο
που παιζουν μπαλα και τι εξτρα κανουν ξερει κανεις;;;;

Τα κορίτσια ήταν από το Athens No1 στην λεωφόρο Ποσειδώνος και Αμφιθέας, το οποίο το είχε ένας καμμένος και δεν άντεξε πάνω από 2 χρόνια. Από τότε όμως έχουν περάσει χρόνια και τα κορίτσια μάλλον θα έχουν βγει στη... σύνταξη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom