Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
393
Like
10
Πόντοι
1
εχει καποιος συντροφος να μου δωσει λεπτομερειες για almaza? thanks!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
δυστυχως τα καλα κομματια στα 3-4 μαγαζα που επισκεφτηκα λυπουν.... :headbang:..........απο την χωρα γενικως αρα ουτε εξω μπορουμε να τα δουμε να τα.......κερασουμε......... :grin:....υπομονη
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
μαζί με τις άλλες ελλειπούσες σωληνοκόρες του αλουμινένιου του ίδιου?(ήτοι κατερίνα ζιτνίκομπα,αλιόνα,τζιντάρε κλπ)?
Η Κατερινα παντρευτηκε και ειναι 6 μηνων εγκυος φιλε,θα επανελθει ομως....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.942
Like
30.253
Πόντοι
5.006
bowing-036.gif
κύριοι στα γραφόμενα του vasos
bowing-036.gif
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
μαζί με τις άλλες ελλειπούσες σωληνοκόρες του αλουμινένιου του ίδιου?(ήτοι κατερίνα ζιτνίκομπα,αλιόνα,τζιντάρε κλπ)?

Η τζιντάρε δουλευει σε κάποιο νησί μάλλον στην ρόδο,η αλιόνα μπαργούμαν σε κάποιο μπαρ στο κολωνάκι.  
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.942
Like
30.253
Πόντοι
5.006
Tί έγινε ρε παιδιά  :think:
Είναι ο πάθος ή το
Ghost-goog.jpg
του  :grin:
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα. προσφατη επισκεψη στο κινκυ. η κοπελα στην εισοδο μαλλον κατεχεται απο υπεροψια και θα'πρεπε να μετριασει λιγο τη συμπεριφορα της. τα γκαρσονια σιγουρα οχι τα καλυτερα των αθηνων, μαλλον απο αδιαφορους εως και αγενεις θα τους χαρακτιριζα. βρηκα το μαγαζι σχετικα γεματο (ηταν σαββατο) αλλα οχι και φισκα (αυγουστο μηνα κιολας).

με'βαλαν να σταθω κοντα στην εισοδο, γεγονος απαραδεκτον. ελεος πια, δεν θα πληρωνουμε 15 ευρω για να φαμε μια δοση ορθοστασιας οταν υπαρχουν τραπεζακια αδεια, εστω και μονοι μας. οι καναπεδες χωρις κοσμο, εννοειται.

τωρα, τα κοριτσια, τιποτα το σπουδαιο, μετριοτης, θα ελεγα. εκτος απο μια νεαρη ρουμανα, δεν θυμαμαι ονομα, μαλλον γνωστη θα'ναι, ειχε πελατεια αφθονη. πολλες αδιαφορες και τουλαχιστον 3 η 4 μπαζα, για τα γουστα μου.

ο χωρος των απλων χορων πολυ μικρος, αριστερα της εισοδου, εφαγα και μια κλοτσια απ'τον (μαλλον αρκετα καυλωμενο) διπλανο μου.

τα σοου γνωστα, οχι της αρεσκειας μου, εξαρταται τι θελει ο καθενας, καλυτερα με μεγαλη παρεα σιγουρα.

η γνωμη μου - προτιμω ριτορνο και εροτικα για πιο χαλαρες καταστασεις και (παντα κατα τη γνωμη μου) καλυτερα κοριτσια. το εροτικα φαινετε να'χει και καλυτερα ποτα. το μονο που δεν μου'χει σερβιρει μπαρουτι.

καλη επιστροφη τον σεπτεμβρη.

αυτα!
 

guroperpatitis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
65
Κριτικές
13
Like
9
Πόντοι
10
απο σεπτεμβρη ραντεβου στο εροτικα πραγματι για νεες γνωριμιες. γιατι η συγγρου και η μητροπολεως σιγα σιγα πανε
να επενδυσουν σε πιο ταβερνουχες καταστασεις
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
απο σεπτεμβρη ραντεβου στο εροτικα πραγματι για νεες γνωριμιες. γιατι η συγγρου και η μητροπολεως σιγα σιγα πανε
να επενδυσουν σε πιο ταβερνουχες καταστασεις

Πήγες σε κάποια και απογοητεύτηκες; Για περιέγραψε σκηνικά...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
θέλω και άλλους στη σχολή μου!θέλω να σπουδάσω τα παιδιά την ροστεραικήν γλώσσαν.
Vasos χάρηκα που σε γνώρισα έστω και σε ... ομιχλώδες τοπίο  :)
Ελπίζω σύντομα να τα ξαναπ(ι)ούμε

Και απόψε την γλυτώσαμε φθηνά ... 

Στην αρχή KINKY OPERA (ούτε τέταρτο=ένα ποτό, γιατί σπαζόμουνια "κάθετα")  και στην συνέχεια ANATOLI (κανα μισάωρο γιατί με "γλύτωσε" ένας σερβιτόρος παλιός γνώριμος από τα μπουζουκάδικα)

...απο αυτήν την άποψη "αξίζει" να έχεις "γνωστούς" στην νύχτα

:)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vasos χάρηκα που σε γνώρισα έστω και σε ... ομιχλώδες τοπίο  :)
Ελπίζω σύντομα να τα ξαναπ(ι)ούμε

Και απόψε την γλυτώσαμε φθηνά ... 

Στην αρχή KINKY OPERA (ούτε τέταρτο=ένα ποτό, γιατί σπαζόμουνια "κάθετα")  και στην συνέχεια ANATOLI (κανα μισάωρο γιατί με "γλύτωσε" ένας σερβιτόρος παλιός γνώριμος από τα μπουζουκάδικα)

...απο αυτήν την άποψη "αξίζει" να έχεις "γνωστούς" στην νύχτα

:)

α ρε συνομίληκε και γώ χάρηκα πολύ για τη γνωριμία άσχετα αν μου την έκανες στα "κουφά" για τα "ανατολικά" της συγγρού και δε με πήρες να σου υποδείξω τα "αχνιστά" του ημιορόφου..
 

guroperpatitis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
65
Κριτικές
13
Like
9
Πόντοι
10
καινουργια ενημερωση για lido + baby'o δεν παιζει? τι εγινε εγκαταληφθηκαν στην μοιρα τους??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom