Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
299
Like
510
Πόντοι
81
Πήγα χτες είχε γύρω στης 13 κοπέλες κάπου κει δυστυχώς τίποτα ιδιαίτερο και τρελό ξενερωμα σπάνια περνάγαμε από τα τραπέζια περιμένουν τους τουρίστες κάτι λατινες μέτριες από Κολομβία μια Βραζιλίανα παλιά χάλια θα έλεγα θα αργήσω πολύ να ξαναπάω και κάτι Ρωσίδες ψιλό μέτριες .

Ευχαριστω.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Η Αδάμη στο Αλκατράζ ξέρουμε μέχρι που φτάνει;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
7
Like
2.866
Πόντοι
736
Μια Ελληνίδα κοντή στο Άλκα που μίλησα τις προάλλες (δε νομίζω να υπάρχει άλλη Ελληνίδα εκεί) ήθελε 150 για vip και από όσο κατάλαβα πρέπει να παει μέχρι τέλους.
Αλλά ρε παιδιά μου μιλούσε και μύριζε. Τελείως ντεκαβλέ φάση.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Μια Ελληνίδα κοντή στο Άλκα που μίλησα τις προάλλες (δε νομίζω να υπάρχει άλλη Ελληνίδα εκεί) ήθελε 150 για vip και από όσο κατάλαβα πρέπει να παει μέχρι τέλους.
Αλλά ρε παιδιά μου μιλούσε και μύριζε. Τελείως ντεκαβλέ φάση.
Είναι γιατρός η κοπελα για αυτό χααχαχχα
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Καλησπέρα κι από μένα. Σημερινή εξόρμηση, πρώτα πήγα elite είσοδος με 10€ (ποτό + χορός) καμιά 10ρια γυναίκες όλες κάτω του μετρίου το μαγαζί εντωμεταξύ άδειο μόνος πελάτης εγώ, λίγο πριν φύγω ήρθε μια παρέα πιτσιρίκια. Με τον δωρεάν χορό πήρα την ψιλότερη, τη ρώτησα τι παραπάνω κάνει στο πριβέ - σου τον παίζω με 50€. Ευχαριστώ γειά σας. Εκεί δεν έχουν πιάσει το marketing (η φτήνια τρώει τον παρά) και έχουν τους χωρούς 10€, καλά να πάθουν. Βγαίνοντας λέω δεν πάω και στο string που είναι κοντά. Ελεύθερη είσοδος, 10€ το ποτό (χωρίς δώρο) έδωσα άλλα δέκα και πήρα 2 χωρούς με σκοπό να πάρω μια μαύρη γαζέλα και ένα άλλο υπερμούναρο. Η μαύρη πιάστηκε σε ένα τραπέζι με σαμπάνια και όταν φώναξα τον υπερμούναρο μου λέει - κάνω μόνο πριβέ άμα γουστάρεις - και τι κάνεις στο πριβέ - σου χορεύω για 10 λεπτά - ευχαριστώ πολύ. Απογοητευμένος πήρα μια νταρντάνα με βυζάρες αλλά άσχημο πρόσωπο. Τελικά μου έφαγε και τις 2 μάρκες γιατί μου κατέβασε το παντελόνι και μου τον χαϊδευε. Μου είπε να πάμε στο prive να μου τον παίξει και της λέω - σεξ? μου λέει - δεν κάνω. Καληνύχτα. Να σημειώσω ότι το string είχε λιγότερες κοπέλες (6-7) αλλά πολύ ανώτερες του elite. Αυτά.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
42
Like
7.373
Πόντοι
4.446
Καλησπέρα κι από μένα. Σημερινή εξόρμηση, πρώτα πήγα elite είσοδος με 10€ (ποτό + χορός) καμιά 10ρια γυναίκες όλες κάτω του μετρίου το μαγαζί εντωμεταξύ άδειο μόνος πελάτης εγώ, λίγο πριν φύγω ήρθε μια παρέα πιτσιρίκια. Με τον δωρεάν χορό πήρα την ψιλότερη, τη ρώτησα τι παραπάνω κάνει στο πριβέ - σου τον παίζω με 50€. Ευχαριστώ γειά σας. Εκεί δεν έχουν πιάσει το marketing (η φτήνια τρώει τον παρά) και έχουν τους χωρούς 10€, καλά να πάθουν. Βγαίνοντας λέω δεν πάω και στο string που είναι κοντά. Ελεύθερη είσοδος, 10€ το ποτό (χωρίς δώρο) έδωσα άλλα δέκα και πήρα 2 χωρούς με σκοπό να πάρω μια μαύρη γαζέλα και ένα άλλο υπερμούναρο. Η μαύρη πιάστηκε σε ένα τραπέζι με σαμπάνια και όταν φώναξα τον υπερμούναρο μου λέει - κάνω μόνο πριβέ άμα γουστάρεις - και τι κάνεις στο πριβέ - σου χορεύω για 10 λεπτά - ευχαριστώ πολύ. Απογοητευμένος πήρα μια νταρντάνα με βυζάρες αλλά άσχημο πρόσωπο. Τελικά μου έφαγε και τις 2 μάρκες γιατί μου κατέβασε το παντελόνι και μου τον χαϊδευε. Μου είπε να πάμε στο prive να μου τον παίξει και της λέω - σεξ? μου λέει - δεν κάνω. Καληνύχτα. Να σημειώσω ότι το string είχε λιγότερες κοπέλες (6-7) αλλά πολύ ανώτερες του elite. Αυτά.
κατάντια......εν έτει 2023 όπου το σεξ πλέον το παίρνεις από σούπερμαρκετ κανονικά.....στα στριπτητζάδικα στο προσφέρουν μπαζόλες ή καθόλου.....τότε γιατί πάνε να δουλέψουν???? τα κορόιδα λιγόστεψαν.....και αν θέλουν να βρούν χορηγούλη οι μουνάρες....μπορούν να τον βρούν πολύ πιο ξεκούραστα από το να ξενυχτούν σαν τις μαύρες καταρασμένες κατσαρίδες!
 

EnergBoy

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα. Σημερινή εξόρμηση, πρώτα πήγα elite είσοδος με 10€ (ποτό + χορός) καμιά 10ρια γυναίκες όλες κάτω του μετρίου το μαγαζί εντωμεταξύ άδειο μόνος πελάτης εγώ, λίγο πριν φύγω ήρθε μια παρέα πιτσιρίκια. Με τον δωρεάν χορό πήρα την ψιλότερη, τη ρώτησα τι παραπάνω κάνει στο πριβέ - σου τον παίζω με 50€. Ευχαριστώ γειά σας. Εκεί δεν έχουν πιάσει το marketing (η φτήνια τρώει τον παρά) και έχουν τους χωρούς 10€, καλά να πάθουν. Βγαίνοντας λέω δεν πάω και στο string που είναι κοντά. Ελεύθερη είσοδος, 10€ το ποτό (χωρίς δώρο) έδωσα άλλα δέκα και πήρα 2 χωρούς με σκοπό να πάρω μια μαύρη γαζέλα και ένα άλλο υπερμούναρο. Η μαύρη πιάστηκε σε ένα τραπέζι με σαμπάνια και όταν φώναξα τον υπερμούναρο μου λέει - κάνω μόνο πριβέ άμα γουστάρεις - και τι κάνεις στο πριβέ - σου χορεύω για 10 λεπτά - ευχαριστώ πολύ. Απογοητευμένος πήρα μια νταρντάνα με βυζάρες αλλά άσχημο πρόσωπο. Τελικά μου έφαγε και τις 2 μάρκες γιατί μου κατέβασε το παντελόνι και μου τον χαϊδευε. Μου είπε να πάμε στο prive να μου τον παίξει και της λέω - σεξ? μου λέει - δεν κάνω. Καληνύχτα. Να σημειώσω ότι το string είχε λιγότερες κοπέλες (6-7) αλλά πολύ ανώτερες του elite. Αυτά.
Από το κακό στο χειρότερο δλδ
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.275
Κριτικές
19
Like
9.181
Πόντοι
9.095
Καλησπέρα κι από μένα. Σημερινή εξόρμηση, πρώτα πήγα elite είσοδος με 10€ (ποτό + χορός) καμιά 10ρια γυναίκες όλες κάτω του μετρίου το μαγαζί εντωμεταξύ άδειο μόνος πελάτης εγώ, λίγο πριν φύγω ήρθε μια παρέα πιτσιρίκια. Με τον δωρεάν χορό πήρα την ψιλότερη, τη ρώτησα τι παραπάνω κάνει στο πριβέ - σου τον παίζω με 50€. Ευχαριστώ γειά σας. Εκεί δεν έχουν πιάσει το marketing (η φτήνια τρώει τον παρά) και έχουν τους χωρούς 10€, καλά να πάθουν. Βγαίνοντας λέω δεν πάω και στο string που είναι κοντά. Ελεύθερη είσοδος, 10€ το ποτό (χωρίς δώρο) έδωσα άλλα δέκα και πήρα 2 χωρούς με σκοπό να πάρω μια μαύρη γαζέλα και ένα άλλο υπερμούναρο. Η μαύρη πιάστηκε σε ένα τραπέζι με σαμπάνια και όταν φώναξα τον υπερμούναρο μου λέει - κάνω μόνο πριβέ άμα γουστάρεις - και τι κάνεις στο πριβέ - σου χορεύω για 10 λεπτά - ευχαριστώ πολύ. Απογοητευμένος πήρα μια νταρντάνα με βυζάρες αλλά άσχημο πρόσωπο. Τελικά μου έφαγε και τις 2 μάρκες γιατί μου κατέβασε το παντελόνι και μου τον χαϊδευε. Μου είπε να πάμε στο prive να μου τον παίξει και της λέω - σεξ? μου λέει - δεν κάνω. Καληνύχτα. Να σημειώσω ότι το string είχε λιγότερες κοπέλες (6-7) αλλά πολύ ανώτερες του elite. Αυτά.
Έτσι! 3 καληνυχτες! Έτσι θέλουν τα μωράκια που νομίζουν οτι με λιγο κολοτριψιμο θα βγάλουν μεροκάματο.
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Γειά σας και πάλι, χθεσινή εξόρμηση στο toys. Μικρό μαγαζί, ελάχιστο κόσμο. Σπάνια θυμάμαι ονόματα επειδή μόλις βλέπω γυμνές γυναίκες θολώνει το μυαλό μου. Αυτή τη φορά κάτι θυμάμαι. Λοιπόν είσοδος 10€ με ποτό και χορό, είχε 6-7 γυναίκες, 3-4 στο μέσο όρο, οι άλλες υποδεέστερες. Αν είχα διαβάσει το τελευταίο p.m συναγωνιστή θα έπαιρνα την Αναστασία, η οποία είναι Ρωσίδα ψιλή αδύνατη μικρό στήθος, ωραίο σώμα. Επίσης όσες το κάνουν στο λένε ευθέως χωρίς να ρωτήσεις. Μαύρη Μαρία αδύνατη μέτριο ύψος μικρό στήθος ωραίο κώλο. Ελεν Ρωσίδα μέτριο ύψος, αδύνατη, μικρό στήθος και ένα πιπίνι με πολύ όμορφο πρόσωπο, πολύ μικρό στήθος ωραίο κώλο με τατουάζ. Το πριβέ με γα...σι μισή ώρα είναι 100€, το χορό τον πήγαν από τα 5 στα 10€. Τελικά υπερίσχυσε το πάνω κεφάλι, πήρα τη μαύρη στον δωρεάν χορό, η οποία τον έκανε άριστα, κι έφυγα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
27
Like
19.368
Πόντοι
5.946
Ρε συ μάστορα η Αναστασία και η Έλεν έχουν κάτι πλαστικές βυζούμπες Ναααα τι μικρό στήθος λες… και επίσης την Αναστασία μόνο λεπτή δεν μπορείς να την πείς! Νταρντάνα με τα όλα της!!!
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Ρε συ μάστορα η Αναστασία και η Έλεν έχουν κάτι πλαστικές βυζούμπες Ναααα τι μικρό στήθος λες… και επίσης την Αναστασία μόνο λεπτή δεν μπορείς να την πείς! Νταρντάνα με τα όλα της!!!
Συγνώμη ρε φίλε αλλά σαν βυζολάγνος για να πω ότι βλέπω μεγάλα βυζιά πρέπει να είναι πολύυυυ μεγάλα και σαν νταρντανόφιλος πρέπει να βλέπω έντονες καμπύλες!
Έτσι τις βλέπω εγώ! Δεν την πήρα γιατί σκέφτηκα 100€ μισή ώρα στον καναπέ τη στιγμή που με +40 έχεις ανάλογη βίζιτα για 1 ώρα στο κρεβάτι σου. Κάποια στιγμή θα πάρω όμως μια στριπτιζέζ έτσι για την εμπειρία!
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Παρασκευή βράδυ έκανα τη μαλακία και πήγα Golden Queens, αλλά ήταν το τελευταίο βράδυ στην Αθήνα και ήθελα να βγω. Πήγα κατά τις 1 και ήταν σχεδόν γεμάτο με πιτσιρικάδες. Υπέθεσα ότι αυτή τη μέρα θα είναι στα club να κάνουν καμάκι στις κανονικές γκόμενες αλλά έπεσα έξω. Οι γυναίκες παρόλο που ήταν πολλές, για τόσο κόσμο ήταν πολύ λίγες. Είχα πάρει 2 χορούς +1 και τρόμαξα να τους εξαργυρώσω, για να φύγω. Είχε 2-3 οι οποίες ήταν αστέρια. Πήρα μια Τσέχα ψιλή μελαχρινή με μαλλιά πιασμένα κότσο, μέτριο στήθος, φανταστική κωλάρα και μου είπε το εξής επικό: στο μεγάλο πριβέ μπορείς να τελειώσεις μαζί μου, αλλά δεν κάνω σεξ. Τη ρωτάω: πως γίνεται αυτό? και έσκασε στα γέλια! Μετά πήρα μια Ρουμάνα με ξανθά ραστα μέτριο ύψος αδύνατη (ούτε αυτή έκανε σεξ στο πριβέ) και τέλος μια μελαμψή ψιλή με μεγάλες βυζάρες και κωλάρα την οποία δε ρώτησα. Ήθελα να ρωτήσω τον τύπο επί των χορών, ποιες το κάνουν, αλλά όταν τον έψαξα είχε φύγει από τη θέση του. Έτσι έφυγα πολύ ξενερωμένος από την πιτσιρικαρία. Οι χοροί μου φάνηκαν τίμιοι, ευχαριστήθηκα χούφτωμα!
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλη την παρέα χθες πήγα μια βόλτα από Μούσσες πρέπει να είχε περίπου 12 γυναίκες αρκετές από παλιά χάλι μαύρο δηλαδή και κάνα δυο Ουκρανες καινούργιες τίποτα ιδιαίτερο .Μετά πήγαμε caissa εδώ είχε ενδιαφέρον το πράγμα αρκετές καινούργιες γύρω στης 15 γυναίκες είχε μια Αμερικάνα μαύρη πολύ δυνατό και μια από Νότια Αφρική καλό και αυτό και κάποιες Ρωσίδες πολύ δυνατές σε εμφάνιση τώρα για χορό πήρα λατίνα η οποία κάνει και πριβέ πολύ καλή και είδα και μια μικρή βελληνιδα που ήτανε ελίτ έκανε και σόου δυνατό μωρό.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
1
Like
3.098
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλη την παρέα χθες πήγα μια βόλτα από Μούσσες πρέπει να είχε περίπου 12 γυναίκες αρκετές από παλιά χάλι μαύρο δηλαδή και κάνα δυο Ουκρανες καινούργιες τίποτα ιδιαίτερο .Μετά πήγαμε caissa εδώ είχε ενδιαφέρον το πράγμα αρκετές καινούργιες γύρω στης 15 γυναίκες είχε μια Αμερικάνα μαύρη πολύ δυνατό και μια από Νότια Αφρική καλό και αυτό και κάποιες Ρωσίδες πολύ δυνατές σε εμφάνιση τώρα για χορό πήρα λατίνα η οποία κάνει και πριβέ πολύ καλή και είδα και μια μικρή βελληνιδα που ήτανε ελίτ έκανε και σόου δυνατό μωρό.

επιβεβαιωνω για Caissa τυπε, καπου παραδιπλα σου καθομουν

το μαγαζι ειναι οαση στο οικογενειακο ποιοτικο στριπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom